Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Nowa mapa a liga.
mp_tram w D-Day?????
Ta ankieta została zakończona.
Yasne najwyzej przeciwnicy sie nie znajda 18 54.55%
No way, za duzia jest 15 45.45%
W sumie: 33 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Chris
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Warszawa

Question Nowa mapa a liga.

Prosze o opinie, pamietajcie ze gramy 6vs6 a mapa jest duuuuuuuuuuuuuuuuzia .

__________________
BiA|Chris

Pray for lag ...

http://d-day.netfriend.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2002 12:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chris Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chris Znajdź więcej post'ów przez  Chris Dodaj Chris do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chris prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

Co do tego że przeciwnicy się nie znajda to bzdura bo respy są automatycznie ustawiane w zależnośći od postępu allies tak więc nie pojawisz sie w bazie allies kiedy obrona szwabów cofnęła się do RR.
Tylko nie wiem czy 6vs6 szanse obu drużyn są równe.
Ale skoro to będzie SW to i to nie stanowi problemu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2002 15:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[VAL]Snoop...
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja jestem jak najbardziej za. Nowa mapka jest ql i byloby to jakies urozmaicenie. Dobrze sie na niej gra zarowno 6vs6 jak i 12vs12 wiec ja nie widze przeszkody w tym, ze gra sie ,,tylko'' po 6 osob na team...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2002 15:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

stad i ta ankieta co by ludzie wypowiedzieli sie na temat tej mapy , ktora jest wypasiona na maxa , wczesniej bylem na nie ale tu bedzie bardzo liczyl sie teamwork , wiec chris miales racje

__________________
Newbie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2002 16:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Jestem za -- mapka jest swietna a gralam w niej w 4v4 i tez sie jakos znajdowalismy

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2002 16:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[PGr]ch
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Ja jako wieczny "anty" powiem veto Chodzi o to ze trzeba to przemyslec - mapa ta preferuje ludzi z wypasionymi kompami, przy 15fps mozna sie jedynie spawnowac Mapa ok, jesli oba teamy sie zgodza (ladder), ale wymaganie aby wszyscy na tym grali ? Ja pogralem ffa chwile bo owszem jest to niezla mapa (dalej nie wiem co gdzie jest bo dlugo nie gralem), ale nie na kompa na ktorym gralem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2002 19:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [PGr]ch Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [PGr]ch Znajdź więcej post'ów przez  [PGr]ch Dodaj [PGr]ch do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [PGr]ch prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cheester
=PL= Victory



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Świnoujście

TRAM

teraz tram jest mapa podstawowa..Jest duza to fakt... ale do lig i powinna wejsc gdyz jest mowa... "gramy tylko na mapach podstawowych" a tro jest podstawowa ... Jezeli nie to powini zalaczyc "Gramy na mapach podstawowych z wyjatkiem mapyt tram"

__________________

http://rtcw.multiplayer.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2002 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cheester Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cheester Znajdź więcej post'ów przez  cheester Dodaj cheester do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[PGr]ch
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Re: TRAM

quote:
Napisane oryginalnie przez cheester
teraz tram jest mapa podstawowa..Jest duza to fakt... ale do lig i powinna wejsc gdyz jest mowa... "gramy tylko na mapach podstawowych" a tro jest podstawowa ... Jezeli nie to powini zalaczyc "Gramy na mapach podstawowych z wyjatkiem mapyt tram"


wlasnie o to jest pytanie - czy dodac czy nie... (imho tak )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2002 21:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [PGr]ch Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [PGr]ch Znajdź więcej post'ów przez  [PGr]ch Dodaj [PGr]ch do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [PGr]ch prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Ja jestem jak najbardziej za.
Mapa tylko sprawia wrazenie olbrzymiej, w rzeczywistosci na depocie latwiej sie minac w 6/6.
Jednynie czas- 20 mn moze stanowic problem, dlatego niezbedne jest moim zdaniem zastosowanie trybu sw. Chyba nie jest argumentem wymagania sprzetowe, bo rownie dobrze mozna by bylol powiedziec ze nasz klan nie gra na asfalcie bo za malo klatek mamy...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2002 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nikramo
jedyny inteligentny



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświecim

Ale fakt faktem, ze dobrze rozmieszczone axisy 3PFy, jeden sniper i 2LT na wzgorzu, nie dadza szansy przejscia z dokami aliantom. Zmasakruja ich wszytkich. Chociaz przy grze 6 na 6 wszystko sie moze zdazyc

__________________
NOTHING.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2002 09:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nikramo Znajdź więcej post'ów przez  Nikramo Dodaj Nikramo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nikramo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chris
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Warszawa

Thumbs up

No coz od kliku dni cisza . Jak widac wiekszosc glosow jest za w zwiazku z tym mp_tram zostaje wlaczony do D-Day .

__________________
BiA|Chris

Pray for lag ...

http://d-day.netfriend.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-06-2002 12:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chris Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chris Znajdź więcej post'ów przez  Chris Dodaj Chris do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chris prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D@RK_LORD
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Będzin

Thumbs up

Ja tez jestem za, mimo tego ze jej nie widzialem bo moj komp jej nie uciagnie i przy ladowaniu sie wiesza.

__________________
[UT]D@RK_LORD

WWW.UNITEDTEAM.PRV.PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-06-2002 12:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D@RK_LORD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do D@RK_LORD Znajdź więcej post'ów przez  D@RK_LORD Dodaj D@RK_LORD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D@RK_LORD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
.eFD2eM
.eFD2eM aka ^fl0w



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: gLiw!c3

Angry chata RULEZ

jako ze naleze do fanclobu chaty to zgadzam sie z nim

tzraba wzac pod uwage to ze niektoore kompy wyciagaja ledwo 10 FPS na tramie osobiscie mam qmpal ktoory zawsze graz z doozymi pingami a tez kompa ma nie naljlepszego Na tramie wyciaga 2-3 FPS

loodzie bez przegiec nie wszystkich stac na takie kopy ktoore to wypasa

mooj sprzecik ledwo wyciaga 20-30 a jest taki siakis sredni
w poproownaniu do innych [c4|Max pozrawiam ] sa lodzie ktoorzy naprawdze potrafia ostro wymiatac ale przy swoich waroonkach jest niemozliwoscia grac zajebiscie doprze.

Chris wykresl ta mapke z listy wez pod uwage to ze loodzie jeszce poznaja ta mape no i oczywicie sprawe FPS.

Loodzie ktoorzy robili ta mapke robili ja z przeznaczeniem na min

700 Mhz 256 Ram GF2 --> tak zeby chodzila 15 FPs a to juz lekkie przegiecie.

Prawda jest taka, ze dla doozej ilosci graczy w polsce jedynym sposobem aby zagrac sobie bez lagoow i w miare na pozimoe jest przezucenie sie na sapera

Pozd0 4 aLL

__________________
//generated by RTCW, do not modify bo inaczej ...

  • #GG 1243069 | 1679047

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2002 22:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil .eFD2eM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do .eFD2eM Znajdź więcej post'ów przez  .eFD2eM Dodaj .eFD2eM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać .eFD2eM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Re: chata RULEZ

quote:
Napisane oryginalnie przez ir|eFD2eM
jako ze naleze do fanclobu chaty to zgadzam sie z nim

tzraba wzac pod uwage to ze niektoore kompy wyciagaja ledwo 10 FPS na tramie osobiscie mam qmpal ktoory zawsze graz z doozymi pingami a tez kompa ma nie naljlepszego Na tramie wyciaga 2-3 FPS

Pozd0 4 aLL



Heh. I to wlasnie obraz polskiej sceny rtcw . Rozumiem bol wszystkich osob ze slabszymi kompami, ale: to troche idiotyzm wybierac mapy ze wzgledu na ilosc klatek, bo ida dalej moze ograniczymy gry do suba, castle i tych mapek co sa male?

To jest bez sensu. Ale po co sie pchac do gry w klanach/turniejach jak nie ma sie kompa. I niechce tu psioczyc na osoby posiadajace slabe komputery, bo wiemy jaka jest rzeczywustosc w Polsce, ale nie ograniczajmy sie do grania na biczu i innych mapach ktore od pol roku sa ciagle na pol serwach :/

Aha swego czasu mialem podobnego kompa 700 i gf2 i jakos wyciagnalem z nigo sporo klatek. Trzeba tylko chciec- nowe stery tweak itp. Mi np zajebiscie pomogla przesiadka na XP mam jakies 10-20 klatek wiecej niz w 98 i 2000 (??)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2002 23:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

eee tam

Potwierdzam że Allies na tej mapie nie mają za dużo szans. Jeśli jeszcze włączy się max_lives to wogóle nie mają szans.

Ilu w Polsce jest graczy którzy na tram wyciągają odpowiednią ilość fps. Ta mapa jest za duża do engine Wolf-a (czyt. Q3) i prawie wszyscy narzekają na ilość fps.

Jeśli ktoś uznaje mapy tram i ice za podstawowe to napewno są to mapy podstawowe "inaczej"

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 08:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
.eFD2eM
.eFD2eM aka ^fl0w



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: gLiw!c3

sprzet ??

np tak ale przy tamtym sprzecie pewniejszce tram nie istanial albo byl w glebokim zamysle jego twoorcoof

pozatym nie moowie o innych mapach tylko o mp_tram na innych mapa kolo wymiata ale tam jest juz naprawde ciezko, bylem u niege i widaielm co sie tam dzieje -LOL- calkkowita tragedia

Gosc zna sie na tweak'u i zrobil juz weszystko chyba co bylo mozliwe takze np
mp_bicz ma spokojnie na otwarym terenie 40-50 FPS a w pomieszczeniach 80-90 a nawet czasem 100 wskakiwalo

Prosper => kolo wlasnei dlatego nie gra w klanie ... ajego xywe pozostawie w tajemnicy

__________________
//generated by RTCW, do not modify bo inaczej ...

  • #GG 1243069 | 1679047

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 09:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil .eFD2eM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do .eFD2eM Znajdź więcej post'ów przez  .eFD2eM Dodaj .eFD2eM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać .eFD2eM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Slizgacz
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Łódź

mp_tram => fps => patch 1.32 => OSP

Wszystkim ktorzy narzekaja na fps na mp_tram niech zagraja ta mapke na serwerach z OSP. Mysle ze dopiero wtedy docenia OSP (ktore podobno ma cos wspolnego z v1.31). Mapka mp_tram dziala na OSP a fps znacznie wzrastają. Polecam wiec wszystkim przesiadke na ten mod... ktory zreszta bedzie pewnie obowiazywal w ligach...

ja mam pIII 450Mhz 160MB gf2mx400 - na biczu mam okolo 50-85fps w v1.31, na tramie z patchem 1.32 mam 10-20fps, a w OSP ma okolo 50 fps. I procz dlugiego ladowania mapki nie narzekam na konfiguracje (minimalny komfort wizualny tez mam zapewniony - nie mam picmip 16 bo jade na picmip 2)...

Edytowane przez Slizgacz dnia 08-06-2002 o godz. 11:45

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 11:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Slizgacz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Slizgacz Znajdź więcej post'ów przez  Slizgacz Dodaj Slizgacz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Slizgacz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

mapa jest ok

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:44.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions