Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > poważne bugi w 1.32 ?!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Exclamation poważne bugi w 1.32 ?!

Jak to ! Ja nic o tym nie wiem !
http://www.forumplanet.com/PlanetWo...&tid=668821
- jakiś kolo coś tam napomknął o tym bugu przy wskrzeszaniu , w USA wszyscy grają na 1.31 z tego powodu ?! What the fuck ?!?

Oświećcie mnie co jest grane ???

/me idzie szukać prawdy ... the truth iz *gdzieśtam*

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

widocznie malo medem grasz
a bug polega na tym ze przy podnoszeniu mozesz sie przykleic, co gorsza bywa tak ze podniesiony koles zdazy juz wstac i pobiec a ty nadal stoisz i sie nie mozesz ruszyc ...

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 14:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

Jaki bug przy wskrzeszaniu ??
Hmm, w czasie jednego z ostatnich meczy przegraliśmy runde bo 2 medyków próbowało mnie wskrzesić w RR z 20sekund. bez rezultatu !!
Myślałem ze mam takie lagi że jestem poza grą i dlatego nie mogli !!
wiesz coś więcej o tym bugu ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 14:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

quote:
Napisane oryginalnie przez kag
widocznie malo medem grasz



...trafiłeś w sedno
nie gram bo kojarzy mi się z pavulonem i handlem 'skórkami' :/
nie gram tym 'czymś' wcale bo med to gupi dziad i tyle

A co do buga to przykre jest , że robią ciągle te patche i zawsze jakiś shitowy bug się trafi :/

Bugów jest więcej :
http://www.rtcw.co.uk/forums/showth...p?threadid=1734

hehe , kolesi wykickowuje bez powodu z serwera
[ możnaby ironicznie dodać , że być może grają tak beznadziejnie , że wolf odmawia im posłuszeństwa ]

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 14:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Slizgacz
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Łódź

Inny bug

Nie wiem czy to bug czy skopany kod patcha ale czesc z was pewnie zauwazyla spadek fps przy patchu 1.32 i to nie tylko tram choc od tego sie zaczyna bo na TRAM ma sie 15-20fps ale zastanawiajac sie nad tym dluzej mozna dojsc do wniosku ze mniej fps powinno byc na assault gdzie widocznosc jest wieksza. Tu jest widocznosc mniejsza a 2 poruszajace sie kolejki nie powinny miec takie wplywu na sprzet ze fps spadaja ponad 50%. Cos jest nie tak...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 15:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Slizgacz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Slizgacz Znajdź więcej post'ów przez  Slizgacz Dodaj Slizgacz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Slizgacz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nikramo
jedyny inteligentny



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświecim

Hmm ja z 1.32 mam dziwny problem, bo nagle przy zmianie mapy mnie wywala do menu glownego :o Nigdy tak nie malem, a teraz gdy zaczyna sie wczytywac nowa mapa to wolf wraca do menu, wiec jak widze ze vote passed, to juz wczesniej musze reconnecta robic.

__________________
NOTHING.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 17:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nikramo Znajdź więcej post'ów przez  Nikramo Dodaj Nikramo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nikramo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Mnie jeszcze ani razu nie wywalilo z serwera na 1,32 nie kicknelo zauwarzylem tylko ten spadek fps na tram strasznie to dokucza

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 17:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

Mi sie wolf wiesza po tym patchu tak że tylko restart pomaga.
Zdarza sie to czasami ale i tak stanowczo za czesto żeby można to zignorować

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 17:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[VAL]Snoop...
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

U mnie tez czesciej wiesza sie gra niz pod 1.31 A spadku fps jakos nie zauwazylem - moje szczescie; Na pewno mapki sie wczytuja dluzej niz kiedys...
Bug z medykiem tez jest dokuczliwy czasami...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 18:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

jedyny bug, jaki osobiscie doświadczyłem, to to, ze czasem przy zmianie klasy ni stad, ni z owąd przerzuca mnie do wrogiego teamu :o

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 20:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lew7
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: WawA

mi ostatnio odjelo samo z siebie 10 pkt albo i wiecej , ale napewno spadek fps jest i to spory, tak samo mapki sie dlugo laduja a po zmianie mapy wywali mnie ze cos folder wolfa zly czy jakos tak

__________________
WawA RULEZ !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 21:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lew7 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lew7 Znajdź więcej post'ów przez  Lew7 Dodaj Lew7 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lew7 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Ja czesto medykuje i przyklejanie sie do podnoszonych to zmora

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D@RK_LORD
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Będzin

Mi też wyskakuje do menu i pisze INVALID GAME FOLDER, ale mialem tak tez w 1.31. Kiedys też klase zmieniłem i mnie do drużyny przeciwnej wywaliło.

__________________
[UT]D@RK_LORD

WWW.UNITEDTEAM.PRV.PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 22:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D@RK_LORD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do D@RK_LORD Znajdź więcej post'ów przez  D@RK_LORD Dodaj D@RK_LORD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D@RK_LORD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Angry Niah , tego jest sporo jednak :/

Czyli jednak 1.32 jest zabugowane mocno ... teraz zbieramy to do kupy i ciachamy na [email protected] ;D

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 22:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez kag
widocznie malo medem grasz
a bug polega na tym ze przy podnoszeniu mozesz sie przykleic, co gorsza bywa tak ze podniesiony koles zdazy juz wstac i pobiec a ty nadal stoisz i sie nie mozesz ruszyc ...




QUE????
Ej no gram medem zawodowo - bardzo rzadko sie zdaza bym brala jakas inna postac i nigdy w zyciu nie spotkalam sie z problemami przy podnoszeniu

Natomiast gralam chwile w 1.31 i ze trzy razy mi sie zdarzylo ze bedac podnoszona przykleilam sie do plecow meda...

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 22:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari



QUE????
Ej no gram medem zawodowo - bardzo rzadko sie zdaza bym brala jakas inna postac i nigdy w zyciu nie spotkalam sie z problemami przy podnoszeniu

Natomiast gralam chwile w 1.31 i ze trzy razy mi sie zdarzylo ze bedac podnoszona przykleilam sie do plecow meda...



Bo ty Truskafeczko jestes kobieta a nimi jest chyba troche inaczej

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 23:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

U mnie chodzi ok 1.32 (pomijam bugi medow), ale FPSy sux strasznie, nawet karte podkrecilem niewiele dalo.
Za to sporadycznie sie spawnuje kolo flagi alies np w FFD to samo na depot tez kolo flagi wroga heh.

Raz mnie wywalilo narazie do menu po loadingu mapy.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 02:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SOLAR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Inowrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Nikramo
Hmm ja z 1.32 mam dziwny problem, bo nagle przy zmianie mapy mnie wywala do menu glownego :o Nigdy tak nie malem, a teraz gdy zaczyna sie wczytywac nowa mapa to wolf wraca do menu, wiec jak widze ze vote passed, to juz wczesniej musze reconnecta robic.


No niestety mam podobny problem jak ty.

Ale nawiazujac do reszty wypowiedzi (m,in. z tym przykleajniem sie do leczonego goscia) jak na razie nie mialem takie przypadku choc jak wpomniala Saari w 1.31 zdazalo sie (ale to pewnie z tytulu dluzszego obowiazywanie patcha1.31), natomast mam GF3 ti200 i spadek fps jest znaczny, niestety, chociaż mam poobcinane bajery graficzne i gram w 1024x768.

Ogolnie nie ma takiej tragedyi, a z pewnoscia do rozpoczecia nowej ligii jakas nowa lata wyjdzie. Pozostaje tylko plakac ze za tak ciezkie pieniadze otrzymujemy tak liche wsparcie techniczne

___________________________________________
Dodane pozniej

Gralem dzisiaj na serwie BiA i nie wiem dlaczego ale mailem strasznie malo FPS momentami na assalut ponizej 13 !!! Ranio zainstalowalem OSP, ale gralem na 1.32 (oczywiscie bez wlaczonego OSP) nie wiem czy zauważyliscie (tak btw) ze OSP jest na 1.31. I dochodzę do pytania: Czy to moze miec jakis wplyw na wydajnosc ze gra jest zpachowana na 1.32 lecz w katalogu posiada rowniez OSP na wersje 1.31 ?

__________________
BLUE SOLAR
[UTP]SOLAR PL
http://www.utp.prv.pl

Edytowane przez SOLAR dnia 03-06-2002 o godz. 13:58

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 07:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SOLAR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SOLAR Znajdź więcej post'ów przez  SOLAR Dodaj SOLAR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SOLAR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alf
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: raciąż

Unhappy

U mnie jest taki numer ze po paru minutach grania wywala mnie z serva z komunikatem CL_ParsePacketEntities: end mesage albo jakies inne *******y na 99% jest to wina patcha bo juz robielm wszystko wlacznie z przeinstalowaniem systemu z i telefoenem do tpsa. Ktos niezla lipe odjebal, proponowal bym zlinczowac ch...a. Pozdrowionka :(

__________________
ALF

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 16:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alf Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alf Znajdź więcej post'ów przez  alf Dodaj alf do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alf prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Alf tu cie zasmuce bo to nie wina patcha mialem identyczna sytauacje na 1.31 i na 1.1 przeinastalowalem system i dziala idealnie myslalem ze kompa rozniose to jest jakas wina lacza bo wysyla chyba za duzo pakietow napewno nie patch bo u mnie po formacie a bylo to jakies 2 miesiace temu chodzi idealnie

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 17:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alf
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: raciąż

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
Alf tu cie zasmuce bo to nie wina patcha mialem identyczna sytauacje na 1.31 i na 1.1 przeinastalowalem system i dziala idealnie myslalem ze kompa rozniose to jest jakas wina lacza bo wysyla chyba za duzo pakietow napewno nie patch bo u mnie po formacie a bylo to jakies 2 miesiace temu chodzi idealnie

Martin dzieki za odpowiedz ale ja system juz przeinstalowalem i nic nie pomoglo moze sdi mi cos swiruje, odpisz czy robiles jakies zmiany i wogole pomocy !!!!

__________________
ALF

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alf Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alf Znajdź więcej post'ów przez  alf Dodaj alf do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alf prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Mialem identyczny problem co ty raz moglem pograc moze 10 min i jeb wywalilo mnie potem jak weszlem to gora 3 min i po grze
U mnie format pomogl i ponowna instalka wolfa a nie tak jak kiedys zrobile sformatowalem a instalke zostawilem bo i tak bez cd chodzi chodzila ale problem powrucil Jezeli tak zrobiles to skasuj wolfa daj format i zainstaluj jeszcze raz
Jezeli to nie pomoze spr w configu cl_maxpackets ile masz ustawione

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 19:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BadIdea
Profi



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

desperaci

__________________
WrathOfGod alias BadIdea C4

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 22:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BadIdea Znajdź więcej post'ów przez  BadIdea Dodaj BadIdea do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BadIdea prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Jest jeszcze jeden bug

Oprócz bardzo odenerwującego przyklejania się medyków do wskrzeszancyh gości to można przykleić się do kolejki na tram. Po prostu wystarczy zdeżyć się z wagonikiem w momencie kiedy wagonik jedzie w waszą stronę.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 08:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Re: Inny bug

quote:
Napisane oryginalnie przez Slizgacz
Nie wiem czy to bug czy skopany kod patcha ale czesc z was pewnie zauwazyla spadek fps przy patchu 1.32 i to nie tylko tram choc od tego sie zaczyna bo na TRAM ma sie 15-20fps ale zastanawiajac sie nad tym dluzej mozna dojsc do wniosku ze mniej fps powinno byc na assault gdzie widocznosc jest wieksza. Tu jest widocznosc mniejsza a 2 poruszajace sie kolejki nie powinny miec takie wplywu na sprzet ze fps spadaja ponad 50%. Cos jest nie tak...


Kolejki mają bardzo mały wpływ na ilość fps. Zauważcie że tram to gigantyczna mapa. Sam pak ma kilkanaście Mb.
Wolf jest na enginie Queaka 3 a wszystkie engine Q nie dają sobie rady z wielkimi mapami w przeciwieństwie do np takiego UT.
Co jest dobre dla Q3dmxxx nie musi być wcale najlpesze do mp_tram.

Najlepiej nagrać jakieś dwa bardzo podobne do siebie demka - jedno pod 1.31 drugie pod 1.32 i porównać w timedemo gdzie mamy więcej klatek. Tak czy siak subiketywnie uważam że pod 1.32 fps jakby mniej.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 08:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:50.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions