Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > *sas*
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « First ... « 2 3 [4] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

jak juz poruszyliscie temat serwera to ja mam powazny problem ani po zalogowaniu sie na novawrold, ani po wejsciu na public games nie wywietla mi Mostu, pinger tez go nie wykrywa, lecz jako ze mam go dodanego do serwerow to moge odiwiezyc i odswieza, lecz kiedy bede chcial odswiezyc cala liste serwerow pingera, mostu nie wykryje... moze ktos pomoc?

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2003 17:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZonK
jak juz poruszyliscie temat serwera to ja mam powazny problem ani po zalogowaniu sie na novawrold, ani po wejsciu na public games nie wywietla mi Mostu, pinger tez go nie wykrywa, lecz jako ze mam go dodanego do serwerow to moge odiwiezyc i odswieza, lecz kiedy bede chcial odswiezyc cala liste serwerow pingera, mostu nie wykryje... moze ktos pomoc?


Odkąd zmienili z 16 na 32 graczy to mam to samo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2003 17:45
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Longbow
The Emperor Sleeping



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Lublin

mialem to samo przez 2 dni, potem samo przeszlo...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2003 18:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Longbow Znajdź więcej post'ów przez  Longbow Dodaj Longbow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Longbow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
101st_AIRBORN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: w tomaszowie maz.

Talking gralem na most

z radziiem sie fajnie gra a mam nik *SAS* air medyk :lol:

__________________
airborn(z glowa w chmurach)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2003 18:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 101st_AIRBORN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 101st_AIRBORN Znajdź więcej post'ów przez  101st_AIRBORN Dodaj 101st_AIRBORN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 101st_AIRBORN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: gralem na most

quote:
Napisane oryginalnie przez 101st_AIRBORN
z radziiem sie fajnie gra a mam nik *SAS* air medyk :lol:


..... a latałeś głównie z M21

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2003 18:24
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
101st_AIRBORN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: w tomaszowie maz.

Angry to straszne,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

zdradzilem ojczyzne..........strzelalem do radzia z m21 :,,,,,,,,,,bylo fajnie

__________________
airborn(z glowa w chmurach)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2003 21:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 101st_AIRBORN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 101st_AIRBORN Znajdź więcej post'ów przez  101st_AIRBORN Dodaj 101st_AIRBORN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 101st_AIRBORN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: to straszne,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

quote:
Napisane oryginalnie przez 101st_AIRBORN
zdradzilem ojczyzne..........strzelalem do radzia z m21 :,,,,,,,,,,bylo fajnie


Młodociany zboczeniec

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2003 09:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
101st_AIRBORN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: w tomaszowie maz.

zboczylem

z kursu ale dalej jestem medykiem

__________________
airborn(z glowa w chmurach)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2003 15:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 101st_AIRBORN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 101st_AIRBORN Znajdź więcej post'ów przez  101st_AIRBORN Dodaj 101st_AIRBORN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 101st_AIRBORN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

wiadomośc z ostatniej chwili, awansowalismy na 7 miejsce. Hura1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2003 21:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

wy jestescie w *SAS* bo jakos nie widzialem przy waszych nickach tego taga?

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2003 22:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZonK
wy jestescie w *SAS* bo jakos nie widzialem przy waszych nickach tego taga?

Witaj...Tak są w *SAS* ale jako partyzanci :-) a tak serio to są tylko pozostają przy swoich nickach

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2003 23:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Witaj...Tak są w *SAS* ale jako partyzanci :-) a tak serio to są tylko pozostają przy swoich nickach


Dokładnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2003 00:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZonK
wy jestescie w *SAS* bo jakos nie widzialem przy waszych nickach tego taga?

ZonK jak dodać obrazek bezpośrednio do tekstu?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2003 00:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
101st_AIRBORN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: w tomaszowie maz.

Talking

ja mam w niku *SAS*

__________________
airborn(z glowa w chmurach)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2003 14:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 101st_AIRBORN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 101st_AIRBORN Znajdź więcej post'ów przez  101st_AIRBORN Dodaj 101st_AIRBORN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 101st_AIRBORN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sladek_pixcom2
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

Meczyk

A moze chcieli byście jakiś meczyk klanowy z nami rozegrać ??

Jeśli tak to GG 1736064 lub 3710131 ja osobiście myslalem o dniach: piatek,sobota albo niedziela.

__________________
..ixcom2 Klan :..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2003 00:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sladek_pixcom2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sladek_pixcom2 Znajdź więcej post'ów przez  sladek_pixcom2 Dodaj sladek_pixcom2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sladek_pixcom2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Meczyk

quote:
Napisane oryginalnie przez sladek_pixcom2
A moze chcieli byście jakiś meczyk klanowy z nami rozegrać ??

Jeśli tak to GG 1736064 lub 3710131 ja osobiście myslalem o dniach: piatek,sobota albo niedziela.



Z chęcią tylko:
a) Jesteśmy młodą grupą o małym doświadczeniu w grze zespołowej
b) Nie mamy dopracowanej kooperacji (patrz punkt a)
c) Dostalibyśmy tęgie lanie
d) Jak tylko będziemy gotowi to na pewno damy znać.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2003 08:52
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Re: Re: Meczyk

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Z chęcią tylko:
a) Jesteśmy młodą grupą o małym doświadczeniu w grze zespołowej
b) Nie mamy dopracowanej kooperacji (patrz punkt a)
c) Dostalibyśmy tęgie lanie
d) Jak tylko będziemy gotowi to na pewno damy znać.



No cóż...Nasza grupa sie pręznie rozwija jak zaznaczył Radzioo, myśle że na warunki w jakich gramy (każdy z nas pracuje itd) jest całkiem dobrze, wczoraj było jeszcze lepiej bo użyliśmy wspólnie TeamSpeaka, który naprawde daje "dopalacza". Jestem dobrej myśli, oby tak dalej!
"Za *SAS* pij, jedz i popuszczaj pasa" (jak mówi Jaro)

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2003 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Meczyk

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
No cóż...Nasza grupa sie pręznie rozwija jak zaznaczył Radzioo, myśle że na warunki w jakich gramy (każdy z nas pracuje itd) jest całkiem dobrze, wczoraj było jeszcze lepiej bo użyliśmy wspólnie TeamSpeaka, który naprawde daje "dopalacza". Jestem dobrej myśli, oby tak dalej!
"Za *SAS* pij, jedz i popuszczaj pasa" (jak mówi Jaro)


"Za *SAS*a jedz, pij, i popuszczaj pasa". Howk

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2003 06:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Po krótkim pobycie na tyłach, celem podbudowania morale i ducha bojowego, dokonania niezbędnych przeładowań systemu reanimacji myszki i odespaniu półtorej miecha nieprzespanych nocy dzisiejszej nocy planuję powrót do gry .Howk

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2003 09:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:53.    Strony (4): « First ... « 2 3 [4] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions