Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Liga NRT - lol :D
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Wink Liga NRT - lol :D

heheh sotatnia weszlem na strone ligi rtcw www.nrt.rtcw.prv.pl i jzu po pierwszym spojrzeniu ckaielm wyjsc strona robiona chyba za pomoca pogramow od MS: word i paint kolejna sprawa to organiatorzy wykazali sie enizwykla bystroscia w dziale sponsorzy dajac ogloszenie ze jak ckesz to mozesh zasponsorwoac sponosr nie komar sa, nie przyleci kolejna sprawa, ktora mnie dobila to praktycznie calkowita kopia regulaminu PRL (no pare sowich pkt) zalozmy apmeintacie jak za czasow PRL-u buga z flamerem z nieskonczonna iloscia amonicijii itd. i pameintacie co sie z nim stalo ? naprawiono najwiddoczniej organizatorzy tacy w teamcie, ze nawet nie wiedizeli o jakeigo buga chodzi i bezmyslnie ten punkt skopiowali No chlopaki wtydzilibyscie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 14:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

http://www.rtcw.multiplayer.pl/ - widzieliscie jaka wies. Od paru miesiecy nie bylo updatow i caly czas ta sama grafika
Niestety ale ja widze pusta strone wiec nie bede mogl sie smiac z toba

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 16:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

lol WWW jest od dafien dafno skonczona i nie cke mi sie takim paukom tluamczyc wszystkiego znowu powiem tyle, ze start 1 wrzesnia

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 17:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

lol WWW jest od dafien dafno skonczona i nie cke mi sie takim paukom tluamczyc wszystkiego znowu powiem tyle, ze start 1 wrzesnia i zebys wiedzial iel ejst zrobione deklu wiec sie nei odzywaj jak jestes taki na topie jak zwykle

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 17:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
esso
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Radomsko

Thumbs down

Parowa ten topic ssie.
Chlopaki cos zorganizwowali & respect that.

Watpie by ktos moglby podjac sie zorganizowania czegos na wakacje; cos na szybko...
Mam nadzieje ze nie zostanie olana. Zreszta porownywanie jej do PRL czy d-day, gdzie sa/byli sponsorzy to absurd/nudzenie sie w domu ;\
A wiec skillujmy chopaki

Lepsze to niz polskie ffa.

PS
No, chyba ze ta liga ma trwac trzy miechy i nie miec w skladzie poison
... to blame

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 18:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil esso Kliknij tutaj by wysłać e-maila do esso Znajdź więcej post'ów przez  esso Dodaj esso do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać esso prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Scarab
Windows sux ;=)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Gliwice

Parowki i inne mieso :D

Parowa proponuje zebys zrobil im www jezeli uwazasz, ze tamta strona jest lolowa. Moze i mogla by byc lepsza, ale coz. Poza tym jestes doskonalym przykladem jak ludzie w Polsce doceniaja prace innych i to niestety nigdy sie nie zmieni!

__________________
"intrasta et vulpes, morieris ut leo, regnis ut conis"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Scarab Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Scarab Znajdź więcej post'ów przez  Scarab Dodaj Scarab do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Scarab prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SOLAR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Inowrocław

Powiem tylko ze liczy sie kazda inicjatywa. Zycze wytrwalosci ! GL

__________________
BLUE SOLAR
[UTP]SOLAR PL
http://www.utp.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 18:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SOLAR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SOLAR Znajdź więcej post'ów przez  SOLAR Dodaj SOLAR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SOLAR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

o boshe jak ja loobie jak ktos jedzie na moe topici na forum :> ja mysle, ze jak ktos sie do czegos beirze to powinien meic o tym pojecia a jak chlopaki mysla, ze sponsorzy beda sie zglaszac to... no ale z tmy regulaminem to pokazali klase juz na wstepie wiem, ze bedzie zle sie dzialo pdoczas emczy itp. jak regulamin tak narpawde byl robiony w lutym

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 18:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Scarab
Windows sux ;=)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Gliwice

eh...

Parowa a czy pytales sie ich czy szukaja sponsorow? TO , ze na stronie jest napisana propozycja dla sponsora jest jedynie jednym ze srodkow zdobycia go.

__________________
"intrasta et vulpes, morieris ut leo, regnis ut conis"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 19:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Scarab Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Scarab Znajdź więcej post'ów przez  Scarab Dodaj Scarab do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Scarab prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

No to bierzesz Parowa w tylek az milo,
ale chopy maja racje, jesli smieszy Cie czyjas praca, to po prostu napisz mu emalie z uwagami, a nie brechasz sie, ze lolka znalazles, wszyscy tutaj wiedza, ze jestes niezlym twardzielem dlatego nie trzeba tego udowadniac takim superanckimi topicami.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2002 23:30
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Ja powiem tak fajnie ze ktos cos robi etc. serio GL i HF. Jednak rzniecie reg PRL mnie wqrwilo na jakies 3h, teraz mi to wisi , tak to juz jest u nas. Why wqrwilo? bo jak ktos mnie pyta czy moze skopiowac a ja mowie NIE, to chyba powinien uszanowac.....

PS : a why nie? bo to reg PRL i bedzie w PRL II

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 02:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

to bałdzo zle znowu bedziemy latac za kazdym czy nie zabija specjalnie nie bedzie mozna grac na picmipie 5 hyhy pozyjemy zobaczymy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 07:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Parowa mlocie nie wiem czy jestes tak tepy czy po prostu miales zly dzien i nie domysliles sie ze to ZART
ZART: cos czego nie powinno brac sie na powaznie, powino byc smieszne i bawic ludzi!!
A reszta ma racje jak ci nie pasi to zrob to lepiej
dlaczego w tym kraju ludzie potrafia tylko krytykowac i uwazaja ze sami potrafia wszystko lepiej od innych

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 08:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

czemu krytykuejsz lacza TPSA zaloz wlasna firme oferuj lacza T1 za 1 zl miesiecznie a dla emerytow za darmo - w tym kraju ludzie potrafia tylko krytykowac

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 09:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

PaRoWa^^ powiem jedno zdanie - rozbrajasz mnie Powiem tez drugie- czasami zastanow sie nad tym co piszesz. Chcesz trzeciego? Oto on- Twoja ostatnia wypowiedz jest zwyklym obracaniem kota ogonem DO TYLU

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 11:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
f@rtuch
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Wygnajewo

Re: Liga NRT - lol :D

parowa nie kop panuff, bo sie spocish jak cos tam sobie tworza to krzyz na droge, a ewentualne uwagi podeslij im na maila, a nie jedziesh ich na ogolu bez potrzeby w ogole to siemka syskim - dopiero sie zarejestrowalem

__________________
= the war cost everybody =

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 11:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil f@rtuch Znajdź więcej post'ów przez  f@rtuch Dodaj f@rtuch do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać f@rtuch prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

wiecie co zauwazylem, ze osoby wypowiadaja sie pod publike tylko, zeby ich nikt nie zjechal, bo widze, ze neiktrozy an ricu calkeim cos innego moofili ;D ale nic jak ktos nei ma jaj by to powiedziec to ejgo sprwafa

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 11:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

PaRoWa^^ jakby sie bali zeby ich nikt nie zjechal to raczej w ogole nic by nie pisali, prawda??

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 12:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

imho reg powinni zmienic po pare spraw jest nieaktual, wszedzie sie gra now na SW, medycy moga robic co chca- zabijac podnosic itp :> Sugeruje luknac na zachod organizatorom.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 12:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

hyhhy wlasnie to meni najabrdziej rozbroilo, ze gramy an regulaminie napisanym w lutym a czasy sie enistety zmeiniaja

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 14:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omega_Ra
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Talking Nowa liga- Uwagi

Co do stronki jesli cos sie robi dla ludzi to powinna 3ma jakas klase i styl. Pomyslcie co powiedza ludzie odwiedzajacy ewentuaclnie taka stronke :| A co do regulaminu to jest fatycznie kopia PRL, wprawdzie w wielu punktach ludzie moga byc zgodni co do pewnych zdan, ale inwencja tworcza wlasna bylaby tez mile widziana.

Ja moge jedynie zyczyc organizatorom GL&HF. Pamietajcie krytykowac kazdy moze, ale cos zrobic dobrze jest naprawde trudno. Badzcie wyrozumiali

__________________
"Cisza, chwała silnych, schronienie słabych"
-Chrles de Gaulle
-=GG 324672=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2002 14:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omega_Ra Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omega_Ra Znajdź więcej post'ów przez  Omega_Ra Dodaj Omega_Ra do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omega_Ra prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Najn

Jak można nie krytykować skoro ktoś nawet nie zrobił własnego regulaminu tylko zerżnał przestarzały, nie pasujący do tego jak gra się na świecie regulamin prl-u ?.

Sory wodzowie ale jak ktoś zaczyna od takiego buraka to znaczy że z tej ligi nic dobrego nie będzie.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 03:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Wlasnie sie zastanawialem nad nazwa NRT - New Real Turnamet ( a nie Tournament?) , ale ja sie jak zwykle czepiam

__________________
Nie ma szczytów ekstazy ani dna rozpaczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 04:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Parowna to o tepsie jak przeczytaloem to malo parapetu ze smiechu nie zjadlem. Parowa pierwsza post po otwarciu twojego RTCW centrum jaki dam bedzie jakie gowno wyszlo: jestem ciekaw czy bylo by ci milo a na dodatek jak ktos by mnie jeszcze poparl. Rozumiem ze mozna napisac uwagi akle nie wysmiewaj ich a jak dajesz juz odpowiedzi na moje posty to nic w tym stylu z tepsa bo leb masz po to zeby myslec a nie walic nim o sciane
Einstain powiedzial kiedys ze: "sa 2 rzeczy nieskonczone: wszechswiat i glupota ludzka ale co do tego 1 nie jestem pewien"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 07:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Re: Najn

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety
Jak można nie krytykować skoro ktoś nawet nie zrobił własnego regulaminu [...]


Swiety chyba czujesz roznice miedzy krytykowaniem a wysmiewaniem?? Nie mam nic przeciwko konstruktywnej krytyce czy nawet powiedzeniu ze cos ssie, ale mozna to zrobic a) w inny sposob, b)prywatnie.

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 08:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
f@rtuch
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Wygnajewo

Re: Najn

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety
Jak można nie krytykować skoro ktoś nawet nie zrobił własnego regulaminu tylko zerżnał przestarzały, nie pasujący do tego jak gra się na świecie regulamin prl-u ?.

Sory wodzowie ale jak ktoś zaczyna od takiego buraka to znaczy że z tej ligi nic dobrego nie będzie.



Swiety ja rozumiem, ze widzicie tam spore niedociagniecia, ale po to istnieje na tamtej witrynie ksiega gosci zeby zglaszac do niej wszystkie uwagi, a komentarze Parowy na fpp wydaja mi sie po prostu zlosliwe i tyle a co do tego, ze z tej ligi nic nie bedzie to zauwaz, ze zapisalo sie do niej jush sporo klanow z "nizszej polki" i jednoczesnie widoczny jest brak zainteresowania klanow z czolowki polskiego rtcw, co daje szanse wlasnie tym mniej znanym klanom na prowadzenie zacietej rywalizacji miedzy soba [podobne umiejetnosci] <pozdro>

__________________
= the war cost everybody =

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 09:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil f@rtuch Znajdź więcej post'ów przez  f@rtuch Dodaj f@rtuch do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać f@rtuch prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omega_Ra
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Angry :(

Faktycznie nie ma co najezdzac na ludzi z NRT -starali sie wyjsc z inwencja pewnal, a ze nie wyszlo to juz inna beczka

__________________
"Cisza, chwała silnych, schronienie słabych"
-Chrles de Gaulle
-=GG 324672=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 12:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omega_Ra Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omega_Ra Znajdź więcej post'ów przez  Omega_Ra Dodaj Omega_Ra do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omega_Ra prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Re: :(

quote:
Napisane oryginalnie przez Omega_Ra
starali sie wyjsc z inwencja


Czy ktos mi powie gdzie jest FAQ tlumaczace wiekszosc wypowiedzi na tym boardzie na PL ?

__________________
Nie ma szczytów ekstazy ani dna rozpaczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 13:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

jezzu el mozesh nawet nasrac na monitor z moja strona mi to tam wisi jak cos mnie rozmiesza to to mowie, bo nie ejstem jakas ciota co mowi to co ludzie kca uslyszec WOLNOSC SLOWA PS mowicie, ze chlopaki sie starali, no nie wiem, bo: a) mroova sam mi powiecdizal "to goowno (strone) zrobilem w 30 minut" b) regulamin skopiowali

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 13:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Scarab
Windows sux ;=)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Gliwice

Cala prawda o lidze...

Ok, skopiowali regulamin i za to mozna by ich krytykowac, ale wydaje mi sie , ze tu wcale nie o to chodzi. Chodzi tu glownie o to kto organizuje ta lige. Jezeli organizatorem bylby klan typu C4, FF i inna czolowka Polska (czy tez ludzie z tych klanow) Parowa nawet bys sie nie odezwal. Mi sie wydaje , ze docenic trzeba by ich przynajmniej za to, ze mimo swojego mlodego wieku wzieli sie wogole za organizowanie czegos takiego. Poza tym Parowa twoj klan wcale w tej lidze grac nie musi, nikt cie zmuszac nie bedzie. Bardzo denerwuje mnie to, ze bardziej liczy sie z jakiego jestes klanu niz to jakim jestes czlowiekiem i czy chcesz cos zrobic, zeby inni nie musieli biegac codziennie FFA.

__________________
"intrasta et vulpes, morieris ut leo, regnis ut conis"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 15:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Scarab Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Scarab Znajdź więcej post'ów przez  Scarab Dodaj Scarab do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Scarab prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:41.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions