Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Liga NRT - lol :D
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez PaRoWa^^
PS mnie tylko dziwi ile osob se na tym topicu psoty nabijalo mowiac ciagle to samo


pozostawie to ***** bez ******go komentarza!!!

zastanow sie co piszesz, a najlepiej dorosnij, bo juz chyba czas na ciebie. jesli nie masz juz wiecej nic ciekawego do powiedzienia to zakoncz ten temat bo sie pograzasz. ile ***** mozna zasmiecac tego boarda?

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 02:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]MrOOvA_CL
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Miechów

loodzie zamiast tracic czas na klotnie pogralibyscie sobie w RTCW

__________________
Sa ludzie i robaki ... z tym ze robak czesciej pomysli .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 10:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]MrOOvA_CL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]MrOOvA_CL Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]MrOOvA_CL Dodaj [KmH]MrOOvA_CL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]MrOOvA_CL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

hehe ale ja kcem jeszcze sei z kims poklocic (i nabic pare postow );( a co do xaoo: okres mash czy co, ze taki hardy cos sie zrobil

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 11:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lew7
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: WawA

A ja jestem happy, ze nawet ktos probowal cos zrobic, ale z drugiej strony sciaganie rega PRL, ktorego tak lubilem Teraz po wakacjach moze sie cosik ruszy, mam nadzieje, ze znowu beda meczyki, kupe zabawy itp
PS. Par00wa wez mi powiedz pod jakim nickiem grasz bo sam nawet nie wiem, a twoj CL powinnien wiedziec he??

__________________
WawA RULEZ !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 07:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lew7 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lew7 Znajdź więcej post'ów przez  Lew7 Dodaj Lew7 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lew7 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

lewy przeciez wiesh ze od 2 tygodnia sierpnia nie mam sprzetu do wolfa a co do nicka to =pef=par00wa +28 fejkow

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 10:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
f@rtuch
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Wygnajewo

parufa i jego fejki =]

quote:
Napisane oryginalnie przez PaRoWa^^
lewy przeciez wiesh ze od 2 tygodnia sierpnia nie mam sprzetu do wolfa a co do nicka to =pef=par00wa +28 fejkow


hyhy ja tam widze nieraz kolesia z xywa par.wa i nie wiem czy stales sie tak popularny, czy to wlasnie jeden z tych twoich 28 fejkuff

__________________
= the war cost everybody =

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 11:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil f@rtuch Znajdź więcej post'ów przez  f@rtuch Dodaj f@rtuch do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać f@rtuch prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

pdo takim nickeim nigdy nie gralem jak mam parowa to tylko w formie =pef=par00wa a tak to nigdy z paorwa jakis koles sie pdoszywa ;D

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 11:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

lol widze, ze inteligentoscia nie grzeszymy, bo pare loodzi myslalo ze to co tepsa moofilem to na serio - teraz okazuje, ze to byla zartobliwa przenosnia PS **** czepiliscie sie jak rzep sami krytykujecie mnie ze nie ruszam ze strona ?? zrobcie szybciej lepiej a nie krytykujecie... wy mozecie sobie krytkowac to lige, to rtcw.pl, to redakcje rtcw.pl, to rpace w fpp.pl a ja **** slowo i juz obywatelskie dusze sie u was otworzyly?? i wiem ze to co pisze to mam racje i nei wyskakiwac mi z LOL PS2 krytykuejcie to, ze ja krytykuje, wy tylko krytykowac umiecie, moze lepiej wezice zaczniejcie gorzej krytykowac a nie tylko krytykujecie heheheheheheh PS3 Juz nie moge krytykowac czeogs co moim zdaniem jest smieszne i lolowe ?? jakby wam kazano placic podatek od grania w wolfa to byscie sie nie smiali, ani krytykowali tylko probowali polepshyc sytuacje ?? (tO BYL ZART JAKBY KTOS SIE NEI ZORIENTOWAL) sami lepsi ode mnie nie jestescie i tylko mnie krytykujecie, wezcie przestancie krytkowac bo wasze krytykowanie jest krytyowane przez moje krytykowane z czego wyjdzie ze znowu krytykuje zamist wziasc sie do roboty PS4 ostatni raz pisze topic z 3,0 promila we krwi

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 22:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rayan
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Warszawa

nabije se posta, aaaa cooo!!!!
Parowa ssie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 22:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rayan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rayan Znajdź więcej post'ów przez  Rayan Dodaj Rayan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rayan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

hmm chyba pokaze tu logi z kanalu #rtcwpl z rozmwy od nrt i loodzie zobaczy ile wiary wypowiada sie na boardzie pod publike a nie tak jak uwazaja

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 23:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pivoo
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ruda Śląska

Liga

Ja mysle ze ta liga by była dobra gdyby nie to... to... to. LOGO! "New Real Turnament"...... AAAAAAAAAAAA......... i gdyby nie ten regulamin....... moze jeszcze powiecie ze nie? GRRRRRRRR nie pisze sie Turnament tylko Tournamnet..... A regulamin nie jest trudny do napisania. Tylko kilka bezsensownych punkcików walnąć co nikt oprócz tego co to napisał nie zrozumie i bedzie spokooo...

__________________
[BSM] Member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 23:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pivoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pivoo Znajdź więcej post'ów przez  Pivoo Dodaj Pivoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pivoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Unhappy co to jest Turnament ?

Szczerze ? Myślałem , że ten turniej to jakiś żart [serio !] a stronkę ktoś zrobił tylko dla hecy , żeby były pozory . I co ? Full zaskoczenie Ale ... <IMNHO> Zdecydowanie bardziej wolę profesjonalizm od amatorki ... takie moje surowe zdanie . Turnament ... dobrze że nie Anril . Nie potępiam NRT [ ten motyw z odgapieniem rega aż się prosi o ostre zjechanie ale dam sobie na wstrzymanie ] , ale wychwalać raczej też nie będę .

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2002 03:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]MrOOvA_CL
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Miechów

Thumbs down

nie wypowiadam sie juz na ten temat

__________________
Sa ludzie i robaki ... z tym ze robak czesciej pomysli .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2002 08:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]MrOOvA_CL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]MrOOvA_CL Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]MrOOvA_CL Dodaj [KmH]MrOOvA_CL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]MrOOvA_CL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Berti =||=
Humble Assessor



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wawa

quote:
Napisane oryginalnie przez PaRoWa^^
lol widze, ze inteligentoscia nie grzeszymy, bo pare loodzi myslalo ze to co tepsa moofilem to na serio - teraz okazuje, ze to byla zartobliwa przenosnia PS **** czepiliscie sie jak rzep sami krytykujecie mnie ze nie ruszam ze strona ?? zrobcie szybciej lepiej a nie krytykujecie... wy mozecie sobie krytkowac to lige, to rtcw.pl, to redakcje rtcw.pl, to rpace w fpp.pl a ja **** slowo i juz obywatelskie dusze sie u was otworzyly?? i wiem ze to co pisze to mam racje i nei wyskakiwac mi z LOL PS2 krytykuejcie to, ze ja krytykuje, wy tylko krytykowac umiecie, moze lepiej wezice zaczniejcie gorzej krytykowac a nie tylko krytykujecie heheheheheheh PS3 Juz nie moge krytykowac czeogs co moim zdaniem jest smieszne i lolowe ?? jakby wam kazano placic podatek od grania w wolfa to byscie sie nie smiali, ani krytykowali tylko probowali polepshyc sytuacje ?? (tO BYL ZART JAKBY KTOS SIE NEI ZORIENTOWAL) sami lepsi ode mnie nie jestescie i tylko mnie krytykujecie, wezcie przestancie krytkowac bo wasze krytykowanie jest krytyowane przez moje krytykowane z czego wyjdzie ze znowu krytykuje zamist wziasc sie do roboty PS4 ostatni raz pisze topic z 3,0 promila we krwi



Czy on ma jakiś problem?
A. Tak
B. Nie
C. Nie wiem, sam mam tak czasami


Mozemy zrobic taka ankiete?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2002 09:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Berti =||= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Berti =||= Znajdź więcej post'ów przez  Berti =||= Dodaj Berti =||= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Berti =||= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pivoo
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ruda Śląska

Tak, on ma problem

Nie, on nie ma problemu, tylko go pewnie tak samo jak mnie wkurzyło to logo i chcial ich za to zjechac :> a tak pozatym to NIECH KTOS ZMIENI TO LOOOOOOGOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!! GRRRRRRRR

__________________
[BSM] Member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2002 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pivoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pivoo Znajdź więcej post'ów przez  Pivoo Dodaj Pivoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pivoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

Re: Tak, on ma problem

quote:
Napisane oryginalnie przez Pivoo
Nie, on nie ma problemu, tylko go pewnie tak samo jak mnie wkurzyło to logo i chcial ich za to zjechac :> a tak pozatym to NIECH KTOS ZMIENI TO LOOOOOOGOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!! GRRRRRRRR


jestem przekonany, ze ciezko im to powiedziec na IRC'u, GG etc. lepiej odrazu ich zjechac na ircu za jakies ****** logo? bo zapomnial jednej litery? jedno mi przychodzi na mysl: LoL i to takie wielkie LoL.
skonczcie juz ten temat!

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2002 21:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

xaoo na detekywa sie nie nadajesz przeciez jakby koles wiedzial, ze to zle i jak ty twierdzisz 'zapomnial' to by chyba skapnal sie jakby weszedl na strone ze nie ma 'o' i by to poprawil

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2002 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Liga robiona przez amatorów dla amatorów ?

Lige NRT robią amatorzy to nie ma wątpliwości i liga jest jechana przez jeszcze większego amatora Parowe


Do Parowy:

Strone www to se mogą robić w czym chcą, najważniejsza jest zawartość.

Jeśli np. komuś jedzie z gęby to nie pisze tego na forum rtcw tylko np daje mu do zrozumienia żeby umył zęby. A jeśli to nie przynosi skutku to dopiero wtedy można zacząć się publicznie z niego śmiać.

Nie wiem czy Paroowa pisał coś wcześniej do organizatorów ligi ale chyba najpierw powinien do nich napisać a nie na forum.

To co ktoś ma pod nickiem i czy słucha polskiego hip-hopu i lubi Peje to mnie gówno interesuje. Interesuje mnie tylko to co napisał

Czy za nabijanie postów są jakieś nagrody ? Moze powinienem ich więcej nabijac ?


Co do regulaminu zerżniętego z PRL to zostało już wiele powiedziane.

Ale o amatorszczyźnie świadczy jedna bardzo ważna sprawa:
Brak przyjętych ustawień (configa serwera) jako obowiązujących na serwerach na których odbywają się spotkania ligowe.

Bo nie jest określone czy pancer ma się ładować 1 sekunde 20 s.czy pół godziny, czy Medyk może wyrzucać apteczki co sekunde czy co pół godziny i tym podobne rzeczy które określa się jako
Cvar-y (Conig Variable Serwera)


Ale jeszcze nic straconego. Zamiast szukać sponsora (bez niego liga może sie obyć) można poszukać więcej osób które się znają, maja doświadczenie, chęć, czas lub zapał. A przede wszystkim troche starszych osób, bo jak sie ma 12 lat (Kuba) to trudno zorganizować dobrą ligę


Do DarkXeno:

Czy regulaminy podlegają jakimś prawą autorskim ? (Szczególnie regulaminy lig Wolfa
Tylko dobre zachowanie wymaga zapytanai się czy można skopiować regulamin.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2002 05:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez PaRoWa^^
xaoo na detekywa sie nie nadajesz przeciez jakby koles wiedzial, ze to zle i jak ty twierdzisz 'zapomnial' to by chyba skapnal sie jakby weszedl na strone ze nie ma 'o' i by to poprawil


nie bo ty sie nadajesz.
moze poprostu osoba, ktora to robila jest slaba z angielskiego i nie wiedzial, ze popelnil blad?

BTW. pisze sie wszedl.

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2002 06:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

parowa bede lolowal ten dlugi txt gdzie pisales o 3 promilach (btw to wszystkie twoje txty brzmia jak bys mia z 3.0 we krwi). Ja sie wylaczam z topic a najlepsze podsumowanie zrobil Swiety.
Berti: Wybieram odp "A". Sam mam tez problemy ale nie tak "powazne" jak parowy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2002 08:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

siwety ty tylko krytykuejsz wez moze bys lepsha zrobila nie narzkeasz... ludzie tylko narzekac potrafia a sami nic nie robia ehehehehehe teraz na powaznie: forum jest do dyskusji miedzy graczami i zaczelem dyskusje na temat ligi, ktora moim zdaniem jest lolowa, inaczej parodia ligi juz nawet ta WWW bym odpuscil, ale z tym reg. to :/ zaczelem dyskusje na ten temat a narazie wiekszosc na temat nrt nic nie poiwedzialo (sa wyjatki) tylko na moj -_-

Do swietego:
wez ty sie lepiej naucz czytac, bo z strony sie tylko smialem a za najwieksze mankamenty bralem inne rzeczy i wielki profesjonalisto mi sie tu nie odzywaj tak tylko czytaj uwaznie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2002 10:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Parowa jeszcze tylko do poniedzialku i wejde na twoja stronke o godz 7 a jak nie bedzie to popoludiu co by sie posmiac przed 1 dniem w szkole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 21:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

wiesh mi tam wisi czy bedziesh sie smial czy nie [ ja z rtcw.pl juz sil do smiania nie mam ] krytyka is krytyka i moim zdaniem bezsensu jest jechac kolesia, ktory powiedzial szzerze to co mysli wiec eli droga wolna

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 21:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chris
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Warszawa

Parowa: no comments

__________________
BiA|Chris

Pray for lag ...

http://d-day.netfriend.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chris Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chris Znajdź więcej post'ów przez  Chris Dodaj Chris do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chris prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

quote:
Napisane oryginalnie przez PaRoWa^^


Do swietego:
wez ty sie lepiej naucz czytac, bo z strony sie tylko smialem a za najwieksze mankamenty bralem inne rzeczy i wielki profesjonalisto mi sie tu nie odzywaj tak tylko czytaj uwaznie



Paroowa pisze
w pierwszym zdaniu czytamy:

strona robiona chyba za pomoca pogramow od MS: word i paint

Ja czytam uważnie -

Nie uważam się za jakiegoś wielkiego profesjonaliste ale nie trzeba nim być żeby swierdzić że liga do profesjonalnych nie należy

To dziwne że najeżdzasz na tą ligę i kiedy ja dołaczam sie do ciebie wytykając mankamenty ligi ty najeżdzasz na mnie mówiąć żebym zrobił coś innego zamiast krytyki

A tak wogóle to jakbyś niewiedział Chris zaproponował mi napisanie szkieletu nowego regulaminu dla D-Day i innych lig, także nie tylko krytykuje ale coś chce zrobić

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-09-2002 21:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

"liga nrt jest robiona przez amatorow, a krytykowana przez wiekszego amatora paroowe" what the fuck :/ i ty mowisz ze sie do mnie dolanczasz... to o www to tylko smieszny szczegol, ale najgorsze to jest cala reszta Ja probowalme juz z paroma ludzmi robic lige snajperow nawet prafie sponsorow znalazlem ale z powodow nie powiem jakich projekt ustal, do www duzo rzeczy robie by chodz troche scenie pomoc i ja nic nie robie tlyko krytykuje no lol szczegolnie wieksozsc ludzie co to mowila to rzeczwiscie nic nie robi procz grania

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

quote:
Napisane oryginalnie przez Chris
Parowa: no comments


nabijacz postow :/ nie widze w mojej wypowiedzi nic takiego, zebys musial tak sie wyrazac: "krytyka is krytyka i moim zdaniem bezsensu jest jechac kolesia, ktory powiedzial szzerze to co mysli wiec eli droga wolna " a moze znoof mam jakies paranormlane poglady ?? hmmm

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 17:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chris
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Warszawa

Angry

Nabijacz postow? Co Ty pieprzysz czlowieku. Najpierw spojrz na siebie a pozniej sie wypowiadaj. A wg twojej maksymy "krytyka is krytyka" (imponujesz nam tutaj znajomością jezyka obcego) krytykować chyba można. Więc wyjąśnie Tobie bliżej skrytykowałem Ciebie (ogólnie nie bede sie rozpisywał, po co ludzi nudzić i tak już sobie pogląd na Twoją osobę wyrobili ), czy może Ty krytykować możesz a Ciebie nie?
Odrazu uprzedzę Ciebie iż wiecej się w tym temacie się nie wypowiem (nie będę nabijał postów ). Jakby co to na prywatną dyskusję zapraszam na GG, ICQ lub przez e-mail.
Pozdrawiam

__________________
BiA|Chris

Pray for lag ...

http://d-day.netfriend.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2002 07:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chris Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chris Znajdź więcej post'ów przez  Chris Dodaj Chris do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chris prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Berti =||=
Humble Assessor



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wawa

TEN TEMAT JEST .... .Wydrukowalem sobie niektore posty i pokazalem w pracy koledzy sie spytali dlaczego czytam wypowiedzi z koła dyskusyjnego wiejskich gospodyń .


Pozdro. tak 3mac LOL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2002 10:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Berti =||= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Berti =||= Znajdź więcej post'ów przez  Berti =||= Dodaj Berti =||= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Berti =||= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

jest forum dyskusyjne porusa sie temat i moofisz "no comments" forum jest do wypowiadania co sie mysli a nie mowisz ze nie mas z komentarza... teraz na akzdym, topicu bede mowil: nie mam zdania w tej sprawie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2002 14:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:53.    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions