Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > pudeleczko powiedz przecie
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Rozkurwiacz
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Reda

Angry pudeleczko powiedz przecie

Pobrykał chłopak pobrykał i oto jest :

L 02/06/2002 - 18:01:26: [CSGUARD] "pudelko<838><1616651><212.160.21.161>" File: found ../ogc.dll <OGC 4.3>

Nie jestem pewien ale jak to on to grrr :/

Proponuje bana dla tego pana

__________________
-> Rozq555, aimbot, POD-Bot - this is me <- r0xx

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 18:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rozkurwiacz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rozkurwiacz Znajdź więcej post'ów przez  Rozkurwiacz Dodaj Rozkurwiacz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rozkurwiacz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
di0nizy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Rozq siemka dawno sie nie widzielismy

Ale strae to ogc moglby chociaz miec nowe. A gdzie go csguard zlapal ?

__________________
Jeden za wszystkich wszycy za jednego.


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 20:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil di0nizy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do di0nizy Znajdź więcej post'ów przez  di0nizy Dodaj di0nizy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać di0nizy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

quote:
Napisane oryginalnie przez di0nizy
Rozq siemka dawno sie nie widzielismy

Ale strae to ogc moglby chociaz miec nowe. A gdzie go csguard zlapal ?



rozeznany w terenie

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 20:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
di0nizy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Eeeeeeeee ? o co Ci chodzi bo dzisiaj jakos nie lapie

__________________
Jeden za wszystkich wszycy za jednego.


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 20:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil di0nizy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do di0nizy Znajdź więcej post'ów przez  di0nizy Dodaj di0nizy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać di0nizy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Thumbs down

Gralem kilka dni temu z tq lamkq i no... dziwne byly niektore jego zagrania. Byl chamski i b. prymitywny a kosil niesamowicie. Jak ktos go zabil to wpadal w furie. BAN OBOWIAZKOWO

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 21:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Izzy
(Flame) |\/|E|\/|BER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

Zbaczajac troszkie od tematu Dionek moze sparing ??

__________________
Sombody stop me !!!!
Ak 47 <- RoXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 21:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Izzy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Izzy Znajdź więcej post'ów przez  Izzy Dodaj Izzy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Izzy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rozkurwiacz
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Reda

Thumbs up

Siemka di0n a to był TombStone i nie czitował a zresztą...

http://board.counter-strike.pl/view...forum=12&39

Masz gg di0n??

__________________
-> Rozq555, aimbot, POD-Bot - this is me <- r0xx

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rozkurwiacz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rozkurwiacz Znajdź więcej post'ów przez  Rozkurwiacz Dodaj Rozkurwiacz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rozkurwiacz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Izzy
(Flame) |\/|E|\/|BER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

Roz ja mam Dionka gg wiec moge sie z nim skontaktowac ,a napewno Specek z nadmiaru klanowke nie narzeka wiec znajdzie troszke wolnej chwili dla nas prawda Dion

__________________
Sombody stop me !!!!
Ak 47 <- RoXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Izzy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Izzy Znajdź więcej post'ów przez  Izzy Dodaj Izzy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Izzy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
v1rus
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Aleksandow kujawski

buahhhahahah
ja jeszcze dodam ze gra podobny typ o ksyfce
|CL| :L tez bym go z wroclawiem kojarzyl )) mial ogc na 213.25.101.173:27015 sam wiedzialem a pudelko to cziter tylko z tym ze jak ja widzialem to w srodku mapy zmienil nic na [S]SplAsh^Gld. i to mnei najbardziej bolalo tymbradziej ze to bylo o gdzonie kolo 4 rano a tej nocy klan [S] wracal z turnieju u nas w miescie wiec nei wiem albo on jest cziterem albo maiakiem albo ktos sie pod niego podszywa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 23:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil v1rus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do v1rus Znajdź więcej post'ów przez  v1rus Dodaj v1rus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać v1rus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

To jest cziter podszywajacy sie pod Splasha...na 100%.
Ktoregos dnia wlasnie ktos troszke nierealnie wymiatal pod nickiem pudelko.......gdy wszyscy zaczeli sie pytac kim jest pod grozba bana zmienil nicka na [S]Splash^Gld.
Wszyscy cos tam do niego siema, siema......ale ja stwierdzilem ze go sprawdze.......
Zadalem bardzo proste pytanie : "Splash przy jakiej ulicy jest Cafe ICK, bo mam zamiar tam wpasc" Nic nie odpowiedzial wiec zaczolem powtarzac to pytanie.....az wreszcie odpowiedzial ze nie pamieta a zaraz po tym wyszedl z servera

Co o tym myslicie ???

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 08:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

BOZE!
Jaka zalosna lameria, ludzie przeczytajcie sobie topic na boardzie cs.pl na ten temat, a jak ktos jeszcze raz powie przy mnie ze Pudelko (to jest Tombstone) jest cheaterem to ma automatyczny w******* (nie tylko odemnie).
http://board.counter-strike.pl/view...forum=12&39

Zalosni jestescie, walicie jakies glodne kawalki ze widzieliscie jak gra, a nawet cheatera od niecheatujacego nie potraficie rozpoznac, tu wlasnie widac jaki jest poziom waszej gry - BIG LAME!

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 09:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Wez sie czlowieku opanuj........jezeli to co mowisz to prawda.....
To gadamy zupelnie o innym czlowieku o nicku pudelko...jasne????

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 09:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

To co ja wiem

Nie wiem nic o pudelku , ale wczoraj na Twierdzy[1410] sam widzialem , jak Tombowi wykrylo ogc , jesli sie tak "bawil" jak to wyniki z topicu na cs.pl to dobra nie jest cziterem tylko debilem , nie sadzisz ? Bo po , jaka cholere koles wlazi na killka serwerow , zeby dostac na nich bana i pokazac , ze niby czituje , a tego tak naprawde nie robi ? No sorry to trzeba byc wlanietym . Chyba , ze znowu byl pijany , nie na darmo ma alias Alkoholik

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 10:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
di0nizy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Rozq a no mam gg (1317757) nawiajaj


Izzy a mozemy grac ale mam nadzieje ze jeszcze w tym tygodniu No a jack nie denerwuj siem tak bo nie ma sensu napisali sprostowali i po sprawe

__________________
Jeden za wszystkich wszycy za jednego.


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 10:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil di0nizy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do di0nizy Znajdź więcej post'ów przez  di0nizy Dodaj di0nizy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać di0nizy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Jak sobie teraz jakas lamka wgra czity to powie ze ich niema tylko dla zabawy sobie wgral loader.dll

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 10:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Po co wogole instalowac taki syf jak ogc?
Tzreba byc "innym" !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 12:14
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]TombStone
Rusher :)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Wroclaw

Pod nickiem pudelko (jest to moj fakenick) gram tylko JA.I tylko raz sie zdazylo ze ktos sie podszyl pod mojego fakenicka (gral na mapie de_prodigy i mial wynil 15:2) potem zmienil xywe na [S]SplAsh^Gld. ......... I nie ma drugiego goscia o nicku pudelko........

Ps : Nie jestem cziterem ale tego dnia troche mi odbilo :/ (mialem zly dzien)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 12:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]TombStone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]TombStone Znajdź więcej post'ów przez  [STER]TombStone Dodaj [STER]TombStone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]TombStone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Neck
Aaaa!



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Nie wiem :(

Tomb cziterq Jesli grasz pod nickiem pudelko i wykrylo mu OGC, a potem Kitab cie widzial jak wykrylo ci OGC to oczyms swiadczy

btw.byl temat zalozony przez moderatora ze nie wolno pisac o cziterach czy cos w tym stylu...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 13:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Neck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Neck Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Neck Dodaj [SPECNAZ]Neck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Neck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez *DeSO14tOR
Wez sie czlowieku opanuj........jezeli to co mowisz to prawda.....
To gadamy zupelnie o innym czlowieku o nicku pudelko...jasne????

Rozumiesz slowo pisane??
To przeczytaj dokladnie ten wyrywek mojej wypowiedzi:
jak ktos jeszcze raz powie przy mnie ze Pudelko (to jest Tombstone)

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 13:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]JACKKILLER
BOZE!
Jaka zalosna lameria, ludzie przeczytajcie sobie topic na boardzie cs.pl na ten temat, a jak ktos jeszcze raz powie przy mnie ze Pudelko (to jest Tombstone) jest cheaterem to ma automatyczny w******* (nie tylko odemnie).
http://board.counter-strike.pl/view...forum=12&39

Zalosni jestescie, walicie jakies glodne kawalki ze widzieliscie jak gra, a nawet cheatera od niecheatujacego nie potraficie rozpoznac, tu wlasnie widac jaki jest poziom waszej gry - BIG LAME!



Sorki Jack ale na dawnej cyber-strefie wykrylo ostatnio tombowi OGC ... nie chce mi sie czytac jeszce jednego topica o tym samym , ludzie ktorzy czituja powinni sie zastanowic czy umieja grac czy tylko klickac sobie fire ... ehh szkoda pisac jak mi mowi kolega obok bo to tych jelopow ktorzy czituja i tak to nie dociera bo majac mozg pierwotniaka (wiem ze one nie maja mozgow ) i tak sie czytac nie umie a mama wlacza komputer i daje dzidziusiowi pograc w klickanie ... koncze bo to nie ma sensu , walka z wiatrakami a ja na Don Kichota nie wygladam !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 13:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Re: To co ja wiem

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif
Nie wiem nic o pudelku , ale wczoraj na Twierdzy[1410] sam widzialem , jak Tombowi wykrylo ogc , jesli sie tak "bawil" jak to wyniki z topicu na cs.pl to dobra nie jest cziterem tylko debilem , nie sadzisz ? Bo po , jaka cholere koles wlazi na killka serwerow , zeby dostac na nich bana i pokazac , ze niby czituje , a tego tak naprawde nie robi ? No sorry to trzeba byc wlanietym . Chyba , ze znowu byl pijany , nie na darmo ma alias Alkoholik


Ehh jak dla mnie cziter to min. debil i jeszcze kilka innych epitetow mam na takich gosci ale board to nie miejsce dla takich tekstow ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 13:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis
Sorki Jack ale na dawnej cyber-strefie wykrylo ostatnio tombowi OGC ... nie chce mi sie czytac jeszce jednego topica o tym samym , ludzie ktorzy czituja powinni sie zastanowic czy umieja grac czy tylko klickac sobie fire ... ehh szkoda pisac jak mi mowi kolega obok bo to tych jelopow ktorzy czituja i tak to nie dociera bo majac mozg pierwotniaka (wiem ze one nie maja mozgow ) i tak sie czytac nie umie a mama wlacza komputer i daje dzidziusiowi pograc w klickanie ... koncze bo to nie ma sensu , walka z wiatrakami a ja na Don Kichota nie wygladam !

Ciebie mozna sklasyfikowac jako takiego pierworniaka co nie ma pojecia o temacie a wypowiada sie, do tego obrazajac kogos. Idz na board cs.pl i przeczytaj to zrozumiesz o co w calej sprawie chodzi, bo narazie to opowiadasz jakies bzdury, a do tego obrazasz jednego z lepszych graczy w Polsce.

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 14:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Kazdy wie, ze Tomb bez czitow gra zajebiscie, wiec po co wogole taki szum robicie? Chcecie osmieszyc gracza lepszego od was?
Wytlumaczyl sie odbilo mu, kazdemu sie zdarza! Nie popieram instalowania czitow, wiec nie pochwalam jego zachowania. Ale zostawcie juz ten topic! Instalowanie czitow to jego sprawa(i admonow ktorzy go wykryli )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 15:43
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Podajcie mi chociarz jeden powod czemu mialbym sciemniac???
Nie mam zamiaru tutaj wyzywac Tomba o cziterstwo bo wiem o tym ze cziterem nie jest........
Moze ten numer ktory odwalil Tomb jest powiedzmy.....troszke dziwny...ale coz odbilo mu i trudno.
A jezeli chodzi o to co napisalem......w sprawie pudelka to pisze w 100% prawde.......bylo tak jak napisalem.
Spotkalem pudelko......wtedy na servie.......nie pamietam jaki to byl serv......i nie sadze zeby to byl Tomb ktory potem zmienil nicka na [S]Splash^Gld. a po pytaniu ktore mu zadalem wyszedl............
To nie mogl byc on wiec tak jak napisalem musial sie ktos pod pudelko podszywac......
A pozatym JackKiller skad mozesz wiedziec ze pudelko jest tylko jedno??? Nie mozesz tego powiedziec na 100% wiec nie gadaj tak.........

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 17:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
v1rus
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Aleksandow kujawski

beka na maxa z was ... ja widzialem jak gra Tomb [pozdro MpK ] i wiem ze nei potrzbuje zadnych ogc zeby grac ... a skoro sie przyznal ze mial takie cos to spox przeprosil przyznal sie do blendu i po sprawie [szybko nie ? :p] rozchodzi sie jeszcze o pudelko eyy ludzie jest ok 10000 potencjalnych ;ludzi ktorzy moga uzywac tego nicq przecierz Tomb nie ma wlasnosci na nick nie mozna sprawidz czy on to on czy nie :0 hehe wiec romawiacie w tym jednym topicq o kilku osobach majac na mysli tylko Tomba zastanufcie sie ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 18:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil v1rus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do v1rus Znajdź więcej post'ów przez  v1rus Dodaj v1rus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać v1rus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rozkurwiacz
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Reda

Post

quote:
Napisane oryginalnie przez v1rus
beka na maxa z was ... ja widzialem jak gra Tomb [pozdro MpK ] i wiem ze nei potrzbuje zadnych ogc zeby grac ... a skoro sie przyznal ze mial takie cos to spox przeprosil przyznal sie do blendu i po sprawie [szybko nie ? :p] rozchodzi sie jeszcze o pudelko eyy ludzie jest ok 10000 potencjalnych ;ludzi ktorzy moga uzywac tego nicq przecierz Tomb nie ma wlasnosci na nick nie mozna sprawidz czy on to on czy nie :0 hehe wiec romawiacie w tym jednym topicq o kilku osobach majac na mysli tylko Tomba zastanufcie sie ...

Nie wiesz o co chodzi to się nie odzywaj to był on a więcej poczytaj na cs.pl :/

__________________
-> Rozq555, aimbot, POD-Bot - this is me <- r0xx

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 20:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rozkurwiacz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rozkurwiacz Znajdź więcej post'ów przez  Rozkurwiacz Dodaj Rozkurwiacz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rozkurwiacz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]TombStone
Rusher :)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Wroclaw

Mam do was jedno tylko pytanie czy gdzies bylo napisane ze ja SCIAGNALEM czity lub je ZAINSTALOWALEM ???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 21:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]TombStone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]TombStone Znajdź więcej post'ów przez  [STER]TombStone Dodaj [STER]TombStone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]TombStone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

W takim razie chodzi tu o twoje zachowanie Tomb. Juz raz dales czadu (qrde dawno to bylo a ludzie pamietajq ) i teraz znowu. I nie miejcie pretensji ze nazywajq niektorzy Tomba cziterem nie wiedzqc ze on tylko "udaje" ze czituje

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Question

Po co udawac, ze sie czituje? ROTFL!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 15:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:06.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions