Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > The Best Of , czyli Najlepsze Akcje
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Arrow The Best Of , czyli Najlepsze Akcje

[ nie linczujcie za nowy topik ]

Wrzucajcie tu swoje najfajniejsze skriny , które nie dostały się np. do Pic Of The Day ... dawajcie tu do tego topikusia wszystkie śmieszne , idiotyczne , zabawne skriny ... opisujcie swoje najciekawsze i najbardziej rajcujące akcje itp. itd.

Możecie tesh podać , ile maxymalnie ludu zabiliście granatem ( jedną sztuką ) , najlepiej podeprzyjcie się skrinem ( o ile macie zajebiaszczy reflex ;-)

... a jedna z moich ulubionych akcji to ... ( dziwne ale dość często mi wychodzi ) ... to .. wskakiwanie podczas walki na głowę rywala ... a jeśli stoi to wtedy robimy mu trepanację czachy od góry ;-DDD
Na Depot można ładnie skakać ... albo chociażby na mp_bitch .

Uwielbiam tesh akcję , kiedy idę sobie spokojnie z panerkiem do doków ( mp_bitch , ale mozna na każdej innej ) ... widze jak koledzy naziści podają sobie nawzajem ammosy i paczuszki z życiodajnym zdrowiem ;-) ... i wtedy : uśmiech - jesteście w Ukrytej Kamerze ;-)))
Kaboom - you killed ... i tutaj xywy z pięciu fraglesów ;-)))

A Wy mieliście jakieśo Ostre Jazdy ?

SHOW ME !

Mój ulubiony skrin w załączniku - bliskie spotkania 3ciego stopnia z ...
A mój podpis do skrina "Łap w zęby , łap w zęby !!! ;-) "

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 03:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Red face

a dam Wam jeszcze ten ;-P
fajny co ? ;-DDD

mój podpis do skrina : "Krzyk 4" ... btw : po takim cięciu w samo serducho koleś powinien wyzionąć ducha ... ahh te bugi ;-)))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 03:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

First Person Perspective

male wyjasnienie co do POTD - a dokladnie czemu jedne picsy wchodza a inne nie - sprawa jest dosc prosta - stramy sie unikac dawania pod rzad podobnych picsow, np podobne bugi przy spawnach, rzeczy przenikajace sciany etc ... wiec nie denerwowac sie tylko przysylac . ale po chwili zastanowienia czy screen naprawde moze i powinien zostac Screenem Dnia ....
wazne konwertujcie tga na jpg - zamiast 1.5 MB bedzie kilkaset kilo aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-12-2001 22:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Red face

...ej Kag zaraz zaraz ... po co wy w ogóle bawicie się w konwertowanie ? Nie lepiej dać binda /bind f11 screenshotJPEG ?
Od razu jeden problem z głowy .
check this u lamazz ;-)))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2001 00:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

eh misiaczq ja nie mowie ze ja robie sshoty w tga tylko ze dostaje sshoty w tga

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2001 00:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Tak tak , tak wlasnie powiedział

Dla mnie najlepsza akcje to jak wybije z 6-7 kolesi w jakims miejscu hih, najczesciej venomem albo MP40, kocham jak sie tlocza *bo to waskie miejsca zazwyczaj*, czesc chce uciekac, medycy podnosic, reszta atakowac i robia taki gnoj sobie, ze jak do kaczek na slepo wale z fire on, reaload fire on Nie zawsze wychodzi, ale czesc juz zna moje upodobanie do paru miejsc na mapach

cya in game.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2001 07:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

a wiec....siedze sobie z bazia na beach bo jakies PEFy wibijaja innych ta sama bronia patrze...jest sqbanies...odpalam...i patrze kolo zrobil to samo w tym samym momence we mnie...i jakies 5 metrow przedemna bum...rakiety sie zderzyly.... no patrzcie patrzecie gra ma od cholery boogoof ale nad tym pomysleli

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 02:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

WOW! niezle! musze to stestowac O siadaniu dupkom na airze to chyba wiecie bo to juz stary numer Cannot seeee target Tyle ze siadajacy oddaje ducha najczesciej, bo to lubi wybuchac hehe.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 03:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Shiro
a wiec....siedze sobie z bazia na beach bo jakies PEFy wibijaja innych ta sama bronia patrze...jest sqbanies...odpalam...i patrze kolo zrobil to samo w tym samym momence we mnie...i jakies 5 metrow przedemna bum...rakiety sie zderzyly.... no patrzcie patrzecie gra ma od cholery boogoof ale nad tym pomysleli

wow dwa ladunki PF wybuchaja po zderzeniu? niezle, ciekawe czy sniper (taki Jackson z szer. Rayan heh) moglby ze snajpy rakietke zestrzelic? tzn czy pocisk (kula) tez tak dziala po zderzeniu? pewnie nie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 14:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez [WC]belhifet

wow dwa ladunki PF wybuchaja po zderzeniu? niezle, ciekawe czy sniper (taki Jackson z szer. Rayan heh) moglby ze snajpy rakietke zestrzelic? tzn czy pocisk (kula) tez tak dziala po zderzeniu? pewnie nie...



oki to jak sie nastepnym razem spotkamy bierz snajpere ja wezme PF i bede do Ciebie strzelal

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 19:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Shiro


oki to jak sie nastepnym razem spotkamy bierz snajpere ja wezme PF i bede do Ciebie strzelal


no way!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Vk
Verlocker



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Kołobrzeg

Red face dd

HI all!

__________________
Virtual military complex, czyli klan !vMc!.http://vmcklan.w.interia.pl/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 08:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Vk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Vk Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Vk Dodaj [FPP]Vk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Vk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

Re: dd

quote:
Napisane oryginalnie przez [MicHi!Vk]
HI all!

v54

pees: proponuje nabijanko postow, lol kazdy niech sie przywita, rotflol jeszcze raz witam... ooooooooooojeju

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 14:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BK]Pioter
Tanczacy z Granatami :]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Akihabara, Japan

Talking

to ja tesh witam

a na serio to w UT dalo sie ze sniperki zestrzelic rakiete redeemera

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 16:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BK]Pioter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BK]Pioter Znajdź więcej post'ów przez  [BK]Pioter Dodaj [BK]Pioter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BK]Pioter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

witam wszystkich

hmmm a ciekawe co bedzie jak zderza sie 2 pociski ze snajperek....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 16:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez Cain
witam wszystkich

hmmm a ciekawe co bedzie jak zderza sie 2 pociski ze snajperek....



zrykoszetuja po dkatem 180 stopni i kazdy se snajpow zginie od wlasnej

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 10:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sud
sudden death



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: boat town

Post

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Shiro


zrykoszetuja po dkatem 180 stopni i kazdy se snajpow zginie od wlasnej


Nie no cos ty... jak zrykoszetuja idealnie to wroca do lufy i bedziesz mial o jedna kule wiecej w magazynku .

PS: witam wszystkich!

__________________
"...los nas ustawił na różnych polach szachownicy - ołowiane żołnierzyki i Prawdziwi Zawodnicy"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 13:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sud Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sud Znajdź więcej post'ów przez  sud Dodaj sud do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sud prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez sud

Nie no cos ty... jak zrykoszetuja idealnie to wroca do lufy i bedziesz mial o jedna kule wiecej w magazynku .

PS: witam wszystkich!



eee...ale wyleci plaskim koncem....ta kula najwyzej ogluszy))

witam witam

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 20:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pacek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Lublin

Jeszcze jedna niezla akcja

Pare dni temu na ByRy lub ktoryms TaQ widzialem jak Wiedzmin_PL_Hunter (czy jakos tak) zabil jednym panzerem 8 (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) Niemcow w warroomie. Niestety nie zrobilem screena. To jest dopiero akcja!!!

__________________
This Is Your Life, Good To The Last Drop - It Doesn't Get Any Better Than This.
This Is Your Life, And It's Ending One Minute At The Time.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 15:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pacek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pacek Znajdź więcej post'ów przez  Pacek Dodaj Pacek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pacek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

Re: Jeszcze jedna niezla akcja

quote:
Napisane oryginalnie przez Pacek
Pare dni temu na ByRy lub ktoryms TaQ widzialem jak Wiedzmin_PL_Hunter (czy jakos tak) zabil jednym panzerem 8 (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) Niemcow w warroomie. Niestety nie zrobilem screena. To jest dopiero akcja!!!



przeciez to norma...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 04:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pacek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Lublin

Re: Re: Jeszcze jedna niezla akcja

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Shiro



przeciez to norma...



Chyba troche malo gram (a myslalem ze sporo) ale dla mnie to nie norma bo cos takiego pierwszy raz widzialem. 4, 5, 6 jedna bazooka to tak ale wiecej tylko raz.
Pozdrawiam

btw. Shiro czy Ty czasem sypiasz? 5:19 ?!! Podziwiam

__________________
This Is Your Life, Good To The Last Drop - It Doesn't Get Any Better Than This.
This Is Your Life, And It's Ending One Minute At The Time.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 11:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pacek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pacek Znajdź więcej post'ów przez  Pacek Dodaj Pacek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pacek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

Re: Re: Re: Jeszcze jedna niezla akcja

quote:
Napisane oryginalnie przez Pacek


Chyba troche malo gram (a myslalem ze sporo) ale dla mnie to nie norma bo cos takiego pierwszy raz widzialem. 4, 5, 6 jedna bazooka to tak ale wiecej tylko raz.
Pozdrawiam

btw. Shiro czy Ty czasem sypiasz? 5:19 ?!! Podziwiam



jak sie wpada do war roomu i sie uda odpalic bazie to sie zdejmuje ile tam jest... rozumiel bym podniecenie gdyby to bylo na assault na lotnisku ale w war room?

btw. pracuje mam kobiete wolfa troche hobby...gdzie tu czas na spanie?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 14:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MLS
Strange one



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Somewhere out there

Nie calkiem - panzer wystrzelony do War Room'u nie zalatwi wszystkich ktorzy sie w nim chowaja - wystarczy stac np. pod przeciwlegla (do miejsca wybuchu panzera) sciana i nic nam sie nie stane...

Heh... Ja nie pracuje, nie mam kobiety, w wolfa gram malutko, hobby co prawda jakies mam (ale nie wiem jakie), a spie po 4-5h na dobe...

__________________
MLS
/Banner wkrótce wróci /
Scotch me tea who you yeah Bunny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 15:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MLS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MLS Znajdź więcej post'ów przez  MLS Dodaj MLS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MLS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Post

Co wy mi tu pierdzielicie ze 5-6 koklo z bazi to norma jak taka norma to jak na piaskach albo na lotnisku zalatw taka ilosc gruntof mnie sie osobiscie udalo tylko 6 drapnac raz w bunkierku (jak sie zrespawnowali-niezla chamowa z mojej strony-) i drugi raz na piaskach jak szli zgrana paczka przy zasiekach...i na dobre im to nie wyszlohehehe
A ja Qurfać mam prace a nie mam czasu na granie....

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 19:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

quote:
Napisane oryginalnie przez MLS
Nie calkiem - panzer wystrzelony do War Room'u nie zalatwi wszystkich ktorzy sie w nim chowaja - wystarczy stac np. pod przeciwlegla (do miejsca wybuchu panzera) sciana i nic nam sie nie stane...

Heh... Ja nie pracuje, nie mam kobiety, w wolfa gram malutko, hobby co prawda jakies mam (ale nie wiem jakie), a spie po 4-5h na dobe...



hmm...a jak centralnie w stol walniesz to co wtedy?...ida all poza boczna sciana i okolicami kratki ... no oczywiscie pokuj z wyjsciemi z ducts jest safe

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 00:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MLS
Strange one



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Somewhere out there

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Shiro
hmm...a jak centralnie w stol walniesz to co wtedy?...ida all poza boczna sciana i okolicami kratki ... no oczywiscie pokuj z wyjsciemi z ducts jest safe


Jak sobie stoje na szafie (tej kolo drzwi), to duzo mi tym panzerem zrobisz
A ja Cie wtedy !@#$% (jak trafie )

__________________
MLS
/Banner wkrótce wróci /
Scotch me tea who you yeah Bunny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 23:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MLS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MLS Znajdź więcej post'ów przez  MLS Dodaj MLS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MLS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
trze6czuk
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Talking

To może ja opowiem jak s*******ilem akcje, której nie można było s*******ic )))
Ide kanalami po doki mam ulubioną broń w dłoni czyli PF, zeskakuje, patrze a tam na stole 4 niemców. Nic to ) pomyślalem, wycelowalem i...............
Pudlo heheheheh Wszyscy żyja, zostala mi walka na pistolet, która trwalea 1 sek. Brecht byl na byry ze mnie przez jeszcze pare gier.
No cóż nie zawsze się udaje hehehehehhe.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 15:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil trze6czuk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do trze6czuk Znajdź więcej post'ów przez  trze6czuk Dodaj trze6czuk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać trze6czuk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Talking

O qrfac to jak ty zes celofal????Zes nie trafil druzyny DROMBO na stole...to nie etyczne..."MISION IMPOSYBOL"

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 17:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez trze6czuk
No cóż nie zawsze się udaje hehehehehhe.


Na przyszlosc nie pij tyle

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 18:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:26.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions