Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Quo vadis polski CSie ?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Ex00


Btw. usunalem post o tresc "test". Nie bardzo zrozumialem co to ma do tego tematu


taki postow jest jeszcze 6, wiec jak ci sie nudzi to usun wszystkie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 10:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Wedlug mnie CS nie powinien odchodzic na emeryture......w ta gre gra za duzo osob zeby tak poprostu sobie ja odstawic.......
Jest fajna ale calosc zabawy w nia psuja cziterzy ktorych nie jarze....czemu oni to robia????

Pewnie dlatego ze nie umieja grac.......zeszli na ciemna strone mocy......ja jestem za swiatloscia i mysle ze znajdzie sie w niedalekiej przyszlosci program chroniacy w 100% przed czitami....ale problem jest w tym ze jakies palanty robia kolejne wersje czitow i to jest takie bledne kolo

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 15:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

quote:
Napisane oryginalnie przez *DeSO14tOR
Wedlug mnie CS nie powinien odchodzic na emeryture......w ta gre gra za duzo osob zeby tak poprostu sobie ja odstawic.......



...przykro mi...ale tak bedzie. jestem gotow isc o zaklad o powazne soomy pieniedzy :/. troche osob zawsze zostanie ale bedzie csowcow coraz mniej . no ale to jeszcze sporo wody w wisle uplynie do tego czasu . i tym optymistycznym akcentem...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 19:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez del


...przykro mi...ale tak bedzie. jestem gotow isc o zaklad o powazne soomy pieniedzy :/. troche osob zawsze zostanie ale bedzie csowcow coraz mniej . no ale to jeszcze sporo wody w wisle uplynie do tego czasu . i tym optymistycznym akcentem...


i o to chodzi!! jak sie zmiejszy ich liczba, moze znowu zostanie sama "elita"

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 23:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

i o to chodzi!! jak sie zmiejszy ich liczba, moze znowu zostanie sama "elita"



jesli bedzie ci sie podobac takie duszenie sie we wlasnym smrodku ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 06:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

i o to chodzi!! jak sie zmiejszy ich liczba, moze znowu zostanie sama "elita"



no co ty ja mysle ze cs ejst tak przebojowa gra ze narazie nawet nie ma co myslec (mazyc) by ludzie przestawali w nia grac

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 09:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Beaker


no co ty ja mysle ze cs ejst tak przebojowa gra ze narazie nawet nie ma co myslec (mazyc) by ludzie przestawali w nia grac


to wiem, przeciez bylo powiedziane, ze duzo wody w wisle uplynie zanim CS stanie sie gra o jakiej marze

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 09:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

to wiem, przeciez bylo powiedziane, ze duzo wody w wisle uplynie zanim CS stanie sie gra o jakiej marze



:O

nie myslalem, ze ktos ten zamotany text zrozoomie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 15:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez del


:O

nie myslalem, ze ktos ten zamotany text zrozoomie



hehe widzisz tu madrzejsi ludzie sa niz myslisz!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 16:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

Re: Quo vadis polski CSie ?

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Kitab
Od pewnego czasu przygladam sie co sie dzieje na scenie polskiego csa . I powiem wam jedno --> nic dobrego !

Klany na meczach sie wyzywaja ! Sa problemy z uznawaniem wynikow , gracze robia sobie nawzajem zloscliwosci ! Dobre klany maja w pogardzie slabszych , dobrzy gracze wbijaja sie w dume , patrzac jak graja inni . Admini robia co cha na wiekszosci serwerow , nie ma zadnego pewnego zabezpieczenia przed czitami , wiec admini proboja sami je wykrywac ( niestety z marnym skutkiem ) i wiecej jest pomylek jak wykryc !

Zle sie dzieje w panstwie dunskim !!!

Oczewiscie wiekszosc z tego to uogolnienia i nie uwazam , ze wszyscy tak robia , ale niestety duza czesc zaczyna w ten sposob postepowac ! No to ja mam jedno pytanie :
DLACZEGO ????? Co sie chrzani ?




najlepiej zacznij od siebie
zobacz jak ciezko jest sie dostac w zargony csa ludzi ktorzy nic nie wiedza poprostu sie wysmiewa
dopiero po ...
czlowiek wkracza w ten swiat ale wtedy rowniez zaczyna innych wysmiewac (doswaidczenie )
wiec to chyba glowny problem

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 23:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Neck
Aaaa!



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Nie wiem :(

Ci ludzie, ktorze sie wysmiewaja z poczatkujacych nie maja wogole kultury.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 09:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Neck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Neck Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Neck Dodaj [SPECNAZ]Neck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Neck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

CS

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Neck
Ci ludzie, ktorze sie wysmiewaja z poczatkujacych nie maja wogole kultury.


To prawda...ale co zrobisz z takimi ludzmi....nic nie zrobisz oni byli,sa i beda...hmmmm a bedzie ich coraz wiecej...no chyba ze cs upadnie i ludzie przestana w niego grac

Ale spojrzmy optymistycznie na to...Q3 jeszcze nie upadlo a zapowiadano juz bardzo dawno temu jego koniec......
Moze CS tez bedzie umieral bardzo dlugo.....licze na to

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 14:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Neck
Ci ludzie, ktorze sie wysmiewaja z poczatkujacych nie maja wogole kultury.


leee tam. zalezy w jakis sposob. jesli jest to chamskie to rzeczywiscie ale jesli to tylko niewinne zarciki to nie widze problemu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

Re: CS

quote:
Napisane oryginalnie przez *DeSO14tOR


To prawda...ale co zrobisz z takimi ludzmi....nic nie zrobisz oni byli,sa i beda...hmmmm a bedzie ich coraz wiecej...no chyba ze cs upadnie i ludzie przestana w niego grac



nawet wtedy beda nowi ale 90% bedzie sie szybko zniechecac atmosfera elitarnosci i tym, ze beda wchodzic do grupy gdzie wszyscy do siebie po imieniu mowia
quote:

Ale spojrzmy optymistycznie na to...Q3 jeszcze nie upadlo a zapowiadano juz bardzo dawno temu jego koniec......
Moze CS tez bedzie umieral bardzo dlugo.....licze na to



powiem wiecej, qw tez jeszcze nie upadlo i nie zanosi sie ze szybko upadnie. ale nie jest to ta sama scena co kiedys

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 16:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

WIecie tak juz jest z wszystkimi grami (popularnymi) multiplayer przeciez widzieliscie (slyszeliscie) napewno co stalo sie (i dzieje sie) z Diablo2 (nawet na close BN) czity duped itemsy tip. itd. to wszystko przez ludzka nature kazdy chce byc najleprzy , kazdy jest zachlanny ,kazdy chce sie zabawic ,a pozatym to "zakazany owoc smakuje najlepiej" i wszystko juz macie jasne tak bedzie dalej i w kazdej grze MP niema co rozpaczac ja np upatrzylem sobie bardzo fajny server na ktorym sa spoko admini bardzo dobra atmosfera i polecam go kazdemu male pingi itp (Szkodniki niepamietam niestety IP tego serva) pozatym jak gram sparingi to tylko z klanami ktore mniej wiecej znam i niemaja opini hamstwa. jesli chodzi o klanowki i wyzywanie sie niuznawane punktow to chyba sedziowie takich meczy powinni to zalatwic w drodze dyscyplinarnego postepowania

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 15:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*MagiC*/Tramwaj
Zabojczy Srodek Transport



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Zajezdnia

Heh podoba mi się ta akcja- też jestem za jej przedłużeniem szczególnie że długi czas boarda nie odwiedzalem i dopiero teraz sie dowiedzialem...

__________________
A czy wiedzieliscie ze kosiarka zbielmowana na piane w komubulgulatorze z kosmogenicznie transmegalitycznymi przyszlapkami sie pieni?
Tramwaj was wszystkich przejedzie!!!

-=@^@=- CPA
----===Crazy People Agency===---

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 11:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *MagiC*/Tramwaj Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *MagiC*/Tramwaj Znajdź więcej post'ów przez  *MagiC*/Tramwaj Dodaj *MagiC*/Tramwaj do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *MagiC*/Tramwaj prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

*MagiC*/Tramwaj - skąś pamiętam ten nick... długo cię na boardzie nie było. Bombardowałeś każdy topic swoimi postami, potem tą rolę przejął Fruit, teraz jest Adax i kolesie ze Ślizgu...

__________________


Rzeznik

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 18:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:59.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions