Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Battlefield 1942 MP demo
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

Battlefield 1942 MP demo

Graliście już? Ja jezcze nie ale kończe ściągać, ale nie wydaje mi się, żebym się przestawił na bf, bo chyba bardziej wypasiony (wypas!) jest RtCW.. ale zobaczymy... ściągajcie już tera!

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2002 09:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Misiek07
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Brzesko

podajcie linka do jakiegos szybkiego serwera

__________________
"Będziemy Walczyć na plażach, Będziemy walczyć na morzu i lądzie.
Będziemy walczyć na polach, na ulicach i w górach.
Nigdy sie nie poddamy!"
Winston Churchill

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2002 11:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Misiek07 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Misiek07 Znajdź więcej post'ów przez  Misiek07 Dodaj Misiek07 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Misiek07 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
esso
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Radomsko

Sciagnalem zainstalowalem. Uruchamiam (mieli hdd) nagle wyskakuje z powrotem na pulpit.
WinXP

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2002 11:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil esso Kliknij tutaj by wysłać e-maila do esso Znajdź więcej post'ów przez  esso Dodaj esso do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać esso prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DOKTOR
doktorek :P



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Augustów

Właśnie Ha3m podaj jakiegoś linka skąd można demko zassać

__________________
d0ktOr
www.ridclan.prv.pl

Jest jedna rzecz dla której warto żyć........ HIP-HOP i nie zmienia sie nic
Peja- rocznik 1976

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2002 11:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DOKTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DOKTOR Znajdź więcej post'ów przez  DOKTOR Dodaj DOKTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DOKTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

sciagnalem zagralem skasowalem za dobry mam komp na takie gry Mowie o single ale mysle ze MP bedzie taki sam


----Edit----


ftp://ftp.bluesnews.com/bf1942/demos/bf1942_mp_demo.exe

Macie link jak sie dopchacie na serwer to sciagniecie mi sie jeszcze nie udalo

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Edytowane przez MAr-n dnia 17-08-2002 o godz. 11:58

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2002 11:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
esso
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Radomsko

Juz sobie pomoglem:
http://www.acomba.de/forums/showthread.php?threadid=798

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2002 11:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil esso Kliknij tutaj by wysłać e-maila do esso Znajdź więcej post'ów przez  esso Dodaj esso do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać esso prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Usagi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wroclaw

typowy sredniak, jak na razie dalej rzadza RTCW (PC) i MoH (PS2). chyba, ze wersja finalna bedzie kopac w dupe

__________________
RIDDLE RTCW: nas nedogonjat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2002 12:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Usagi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Usagi Znajdź więcej post'ów przez  Usagi Dodaj Usagi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Usagi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omega_Ra
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Talking *** z ta gra

Mi tez gra sie odpala, ale po chwili wyskakuje pulpit i dupa. Win98SE . Niezly lol

***** takie gry

__________________
"Cisza, chwała silnych, schronienie słabych"
-Chrles de Gaulle
-=GG 324672=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2002 18:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omega_Ra Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omega_Ra Znajdź więcej post'ów przez  Omega_Ra Dodaj Omega_Ra do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omega_Ra prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Jak narazie to dla mnie wielki shit D

1: na sdi nie idzie grac, all jest server side,... wiec wystarczy pomyslec.
2: na kazdym serwie wtyki , 0 szans na gre, na zachodzie tez sie skarza.
3: test serwa 1vs1 na sdi vs sdi , postawilem serw, zeniram wszedl i ping 580 LOL nie da sie grac ofkorz...
4: kod do dupy, tak jak wczesniej mowilem nie na PL lacza, moze na DSLe 512kb z tpsy za 300zl per month czy jakos tak.

Narazie zawiodlem sie bardzo.


------
Jak sie komus nie odpala zmienic refresh na 60hz w res w ktorej chcecie grac, mi przez to nie szlo ze mialem 85 , na 60 chodzi LOL.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2002 21:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

No cóż

Nie wyciągajmy z tego pochopnych wniosków.
Jak uczy doświadczenie często nie można oceniać gry tylko na podstawie wersji demo lub beta

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2002 01:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Moze w full bedzie lepiej , poki co mowimy o MP test...
I grajac na zachodzie widze ze goscie maja te same problemy z pingiem i tak samo wyklinaja

Najnizszy jaki wycisnalem to 150ms w PL. A tak ogolnie PL/World 250+ , srednio 300-480.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2002 07:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lew7
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: WawA

Heh no wlasnie DX dobrze mowi, tez postawilem server, mysle popatrze jaka mapa , pieknie go nazwalem Poland gram, gram, nagle wchodzi jakis olo i ping ponad 900, no to byl szook Pamietam jak w mohaa z RamSem gralem, stawialem serv, to spoko 6 osob gralo, a tutaj ..... Mam nadzieje ze cos z tym zrobia, bo gralem i gierke jest wypasiona.

PS. =PEF= juz tam jest

PS2. Te demko lezy jeszcze na gry.wp.pl
ftp://ftp.gry.wp.pl/pub/demo/battle...player_demo.exe

__________________
WawA RULEZ !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2002 07:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lew7 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lew7 Znajdź więcej post'ów przez  Lew7 Dodaj Lew7 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lew7 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
esso
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Radomsko

To jest gra na lacza amerykanckie. Mysle ze poprawia kod.

Po wielu godzinach grania zauwazylem ze praktycznie nie dochodzi do starc jak w wolfie typu 1 on 1, a skill nie ma zadnego znaczenia w walce. Trafiasz w przeciwnika a on stoi (to nie wina pingu bo w wolfie na 150 trafialem

Gra jest dretwa, ale bardzo rozbudowana (troche az za bardzo - na sile). Przez to widac, autorzy nie mogli sobie poradzic ze wszystkim. Jest jeszcze wiele bugow, np. idacy w samochodzie koles (ci co ogladali flinstones wiedza o czym mowie lol).
Latanie samolotem jest trudne (trudniejsze od latania w symulatorach), a trafienie drugiego samolotu z powietrza graniczy z fartem.

Slowem brakuje mi elastycznego i przy tym dynamicznego enginu + dopracowanego kody sieciowego.
Bo jesli walka przy takich pingach ma sie sprowadzac do strzelania dzialami i PF'ami to lepiej zrezygnowac z sil piechoty (tylko eng by zostal).

Kwestia dopracowania/olania przez tworcow.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2002 11:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil esso Kliknij tutaj by wysłać e-maila do esso Znajdź więcej post'ów przez  esso Dodaj esso do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać esso prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez esso
To jest gra na lacza amerykanckie. Mysle ze poprawia kod.

Po wielu godzinach grania zauwazylem ze praktycznie nie dochodzi do starc jak w wolfie typu 1 on 1, a skill nie ma zadnego znaczenia w walce. Trafiasz w przeciwnika a on stoi (to nie wina pingu bo w wolfie na 150 trafialem



A mi sie wlasnie bardzo czesto zdarzaja akcje 1/1 moze dlatego ze uparcie spiesze sie po flagi, i czesto trafiam na pojedynczych gosci, z respa, albo gdzies jadacych. Przez ping wlasnie czesto gine, bo strzelanie to farsa. 2-3 magazynki - 90kul wyczuwajac gdzie gosc sie przemiesci etc.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2002 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=||=]Daniel
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Thumbs down

Hmm, pograłem cały dzionek w to i powiem, że mnie ta gra nie porwie, chyba że zmienią baaaaaardzo dużo w co wątpie. Największe zastrzeżenia, poza pingiem oczywiście (bo jak znajde serwer z pingiem ok 150-200 to mało ze szczęścia z krzesła nie spadam) mam do dynamiki gry. Niestety jestem przyzwyczajony do dynamiki z wolfa i jak biegam w BF 1942 to myśle ze chyba mi sie komputer przycina, to nie bieg tylko człapanie chorego człowieka. Nie mówie już o celowaniu, które chyba tu nie istnieje. Ech pomysł był naprawde świetny, ale chyba troszke przerósł producentów. Dla mnie to dokładnie taki drugi MOHAA, tylko że dodali sprzęt którym można się bawić.
Tak więc dalej będę trzepał w naszego ukochanego wolfa czekając na dodatki, które na pewno go odświeżą.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 01:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=||=]Daniel Znajdź więcej post'ów przez  [=||=]Daniel Dodaj [=||=]Daniel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=||=]Daniel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Ja bede ryczal bo nie ma jak engineer z TNT odpalanym po drutach... co za mozliwosci co za fun hehe.

ALe w RTCW to jatka by byla :> z takim cackiem. Chyba by musieli dorobic mozliwosc przestrzelnia drutow ale to by bylo mocno skomplikowane

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 02:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omega_Ra
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Angry Kicz, a nie gra

W koncu odpalilem i tez musze stwierdzic ze pomysl moze i fajny, ale realizacja jest do bani. Faktycznie gra nie wciaga tak bardzo i po calym dniu grania mialem dosc tej kaszany. A co do lagow to tak samo jest jak w OperationFlashpoint- gra nie na polskie lacza.
Ale z ta roznaic ze Flashpoint byl zajebisty

__________________
"Cisza, chwała silnych, schronienie słabych"
-Chrles de Gaulle
-=GG 324672=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 12:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omega_Ra Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omega_Ra Znajdź więcej post'ów przez  Omega_Ra Dodaj Omega_Ra do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omega_Ra prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

a ja niezagrałem bo trak samo jak MArtin mam zadobry komp na takie słabie gierki

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 12:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide
nie ma jak engineer z TNT odpalanym po drutach... co za mozliwosci co za fun hehe. ALe w RTCW to jatka by byla :> z takim cackiem. Chyba by musieli dorobic mozliwosc przestrzelnia drutow


Chyba ze inz. mialby obcegi do przecinania obcych drutow :>
Btw nie ma to jak zdziesiatkowac piechote wroga dzialkiem w czolgu. Btw Extra nagroda jak ktos wystartuje mitsu zero zrobi beczke prosto ze startu i wyladuje, wczoraj widzialem pol timu sie zabilo nasladujac goscia :>

__________________
Nie ma szczytów ekstazy ani dna rozpaczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 13:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sierp
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Re: Kicz, a nie gra

quote:
Napisane oryginalnie przez Omega_Ra
W koncu odpalilem i tez musze stwierdzic ze pomysl moze i fajny, ale realizacja jest do bani. Faktycznie gra nie wciaga tak bardzo i po calym dniu grania mialem dosc tej kaszany. A co do lagow to tak samo jest jak w OperationFlashpoint- gra nie na polskie lacza.
Ale z ta roznaic ze Flashpoint byl zajebisty



I znow ma racije ten bog.... a tak serio to to samo ci innni ..pingi w kosmos wy******.... (w OPF mialem 300-1300)

no nic mosza poprawic albo to bedzie taki Mobile Force z UT ...

__________________
a Po *** ?

W tym roku mikołaj trafił do wszystkich dzieci...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 13:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sierp Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sierp Znajdź więcej post'ów przez  Sierp Dodaj Sierp do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sierp prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

najlepsza gra wojenna jaka widzialem ... gdyby nie te pingi to bylby cud

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 15:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Sphere
najlepsza gra wojenna jaka widzialem ... gdyby nie te pingi to bylby cud

W zasadzie sie zgadzam , ale tylko jezeli chodzi o SP bo pingi masakruja MP strasznie.. Niestety do czasu naprawienia tego jak sie wydaje mega bledu z pingami pozostaje nam czekac na ET.

__________________
Nie ma szczytów ekstazy ani dna rozpaczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 03:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omega_Ra
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Talking Lagi

Ja mam z zasady lagi, ale jak qpel postawil serva i mialem do niego ping 500 to podziekowalem slicznie. Juz we Flashpoincie byly mniejsze lagi

__________________
"Cisza, chwała silnych, schronienie słabych"
-Chrles de Gaulle
-=GG 324672=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 12:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omega_Ra Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omega_Ra Znajdź więcej post'ów przez  Omega_Ra Dodaj Omega_Ra do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omega_Ra prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Polecam GameSurf DE

to jedne z niewielu na ktorych sie mi gra gut.

I konia z rzedu temu kto wykuma jak torpedy uzywac... z zenim testowalismy pol h rozne zrzuty na lotniskowiec i dno.....

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 23:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

Torpedy ? lecisz nisko nad wodą, odpalasz w wode i sama leci
tylko 1 samolot ma torpedy.1 vs 1 SDI - ping 50-100 ...
dużo osób może sie zniechęcać, gdyż prawie zawsze po wejsciu na jakikolwiek serwer są megalagi (800-1000 ms)
ale to mija po ok 30 sek ... troche cierpliwości panowie (panie ? )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-08-2002 08:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ufoq
Doom Hammer



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Treptow an Rega

quote:
Napisane oryginalnie przez XTr3M

W zasadzie sie zgadzam , ale tylko jezeli chodzi o SP bo pingi masakruja MP strasznie.. Niestety do czasu naprawienia tego jak sie wydaje mega bledu z pingami pozostaje nam czekac na ET.



To sobie jesio poczekasz Btw, ładne banery

__________________
I'm awake, I'm awake.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 09:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ufoq Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ufoq Znajdź więcej post'ów przez  Ufoq Dodaj Ufoq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ufoq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
STEIN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Warszawa

Lightbulb

Powiem tyle - zagralem i nie zabardzo mi sie to widzi. Choc jest kilka ciekawych rozwiazan - altyleria - dobry operator potrafi zdjac caly desant

Co do innych i lepszych propozycji to przedatwie wam America's Army Operations Recon - gra MIODZIO - najlepsze sa skoki spadochronowe ( rozwijajcie spad. nad samą ziemia ) http://americasarmy.com/ops/index.php - gra tylko sieciowa.

Robic mozna wszystko - no !! ograniczen

__________________
grasz dla zabawy - pamietaj o tym ^__^

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 11:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil STEIN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do STEIN Znajdź więcej post'ów przez  STEIN Dodaj STEIN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać STEIN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

a co niby można zrobić w aa, a nie można w bf1942 ?
jakos plywania statkami w aa nie widzialem np.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 11:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Misiek07
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Brzesko

a ja sobie nie zagram i sie nie podziele z wami tymi informacjami na temat tej gry. Jak juz ktos wspomnial mam za dobry komp zeby takie gry miec.

__________________
"Będziemy Walczyć na plażach, Będziemy walczyć na morzu i lądzie.
Będziemy walczyć na polach, na ulicach i w górach.
Nigdy sie nie poddamy!"
Winston Churchill

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2002 12:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Misiek07 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Misiek07 Znajdź więcej post'ów przez  Misiek07 Dodaj Misiek07 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Misiek07 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Wink BF multiplejer tak na 8/10

Po ostrym testowaniu mogę już napisać parę zdań co sądzę o tym całym BatelFildzie ...

FUNtastic ! Jest dobrze , samoloty są , statki są , wszystko niby OK ... ale ta gra nie przebije wolfa ...bo nie ma klimatu WW2 ... wolf tak szczerze też tego niewiele ma . Już na 1szy rzut oka widać , że kolesie z Dice postawili na to , żeby ta gra była grywalna .... w sumie o to w grach chodzi , żeby rozgrywki były interesujące . Tak w ogóle to gierki 16 vs 16 są ...nudnawe , bo zanim przeciwnicy się skrzyżują to minie parę dłuższych chwil ... Niestety nie widziałem serwera oferującego zapowiadane 32 vs 32 a szkoda ... Bo jak na razie to Wake Island pustawe . W BFie owszem . Podoba mi się w nim praktycznie wszystko . Jednak jest sporo zgryztów *niedowybaczenia* :


  • brak klimatu , powiedzmy , że są 'śladowe ilości' ...trochę maławo jak na mój gust
  • buraczki typu - beznadziejny splash damage Panzerfausta , właściwie cały system kolizji jest do wymiany
  • snajperka & i jej reload po każdym strzale ... no kurffa genialne
  • pół realistyczne , pół arcade - powinni się zdecydować na jedno ...
  • gdzie się podziało robienie masażu serca [ jak na screenie był wcześniej zapodany ] dla leżących i oczekujących na medyka ? to MUSI być wprowadzone do retaila ! [ bo ja tak chcę i już ]


Sam multiplay zaskoczył mnie w paru miejscach b.pozytywnie :

  • quick message system - rozwiązany jak dla mnie wprost idealnie : wszystkie komendy są dostępne od razu , nie trzeba będzie bawić się w bindy
  • niełatwo sterować samolotem , czołgiem czy statkiem - to zdaje mi się być realistyczne - głupio byłoby za 1szym podejściem robić beczki , korkociągi itp itd
  • robienie kamikaze lotów szturmowcem nie nudzi się szybko [ szczególnie z pasażerem na pokładzie ]
  • wszechobecna grywalność , rozmach map , epickie rozgrywki ... [ dobra starczy tego rzucania sloganami , bo zaczynam gadać jak koleżanki z reklamy Persila ]


Jak na razie oceniam BeFka wysoko , teraz czekam już na ful werszyn - 12 września 2002 , coś mi się zdaje , że nie odkryli jeszcze wszystkich kart , co dobitnie pokazują przede wszystkim screeny z map , które nadejdą wraz z 12 września [ wszystkie możliwe screeny leżą na www.bfcentral.com jakby ktoś chciał obejrzeć ] . Nic tylko czekać .

Swoją drogą - ciekawa data premiery ...

PS. Na dniach pojawi się patch do demka multi ... rzadko takie rzeczy się widuje , żeby patchować demka , ale to dobrze rokuje na fjuczer .

PS2. BF < Wilczur [ mimo wszystko szaniec ... bo peefa lepsza ]

PS3. Ulubiona akcja : podłożenie dynamitu NA samolocie w mniej widocznym miejscu , 'ofiara' wsiada ...odlatuje ... żeby było efektowniej detonujemy kiedy już samolocik poleci w przestworza . Naprawdę miodzista akcja , polecam każdemu Ewentualny spadochronowy desant natychmiast ubić jako bonus

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2002 02:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:07.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions