Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Nowe mapy:
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[POISON]Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Exclamation Nowe mapy:

Chcialbym otworzyc topik o nowych i fajnych mapach!!!

Niektorzy z Was wiedza ze lubie bardzo grac na nie standardowych mapkach. Na polskich serwerach malo jest do tego niestety okazji, ale coz...

W zwiazku z tym proponuje aby Ci ktorzy mysla jak ja dawali posty o nowych i fajnych mapkach, ktore znalezli i sciagneli do siebie. Poza tym wszelkie informacje w tym temacie ktore Wam sie nasuwaja - skad ciagnac (sa tacy co nie umieja znalezc - np. Pan Hillary..), buggi, komentarze (powyzej 100 iq plz ) i przede wszystkim - serwery (gdzie mozna pograc w jakas mapke przy dobrym pingu i wsrod jakich graczy itp.?).

Moze dzieki temu zaczniemy sie czesciej spotykac w grze bo na polskich serwerach to raczej dane nam jest prawie tylko w Beach pograc. (sa wyjatki - no comments plz). Poza tym pojawia sie ostatnio mnostwo nowosci, a tylko czesc nadaje sie do grania - reszta traca gowienkiem (moim zdaniem ofkz)

A to pierwsza informacja ode mnie:

Latwo chyba przegapic na razie te mapy bo nie widzialem ich jeszcze nigdzie osobno, a znalazlem tylko w pakiecie lacznym!

Taki uklad daje wrazenie ze jest to pack wybranych (aczkolwiek znanych juz) mapek. Jest to mylne gdzyz wewnatrz jest 5 map i chyba wszystkie sa nowe. Wszystkie wygladaja na "z gornej polki", a jedna z nich od razu rozpalila moja wyobraznie o wspolnej jatce! (mysle tu o Fuell Depot)

oto te mapki:

* cp_town

* mk_airport

* mk_vergeldum3

* cp_town

* bomberman

* fuel_depot (Alsace_Fuel_Depot)


sa do sciagniecia w pliku contest.zip 31.3Mb pod tym adresem:

http://www.planet-wolfenstein.ch/wb...&styleid=1#

Nie wiem gdzie szukac na razie serwerow do gry ale sadze ze chociaz kilka szybko sie tu i owdzie pojawi bo sa na pewno ponad przecietna.

O innych moich tipach w tym topiku powiem kiedy indziej - najpierw chcialbym zobaczyc jak go odbierzecie i czy przyniesie on komus z nas jakies korzysci (w postaci wspolnej gry moze)?

Thats all Folks!

ps. pozdrawiam tych z polskich graczy w RTCW ktorych czasem spotykam w moich wedrowkach po serwerach w pogoni za dobra mapa i gra (chociazby mapa Market Garden na serwerze Mannerheim VI - dosc czesto natykam sie na znajome nicki) -

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 16:53
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

Very Good Site Mazio!
Chce dodac

http://www.planetwolfenstein.de/
http://wolfenstein.gamesweb.com/

Strony sa po niemiecku!
ale sa dobre na 2 macie duzo map w stanie Beta tez !


Pozd Rudi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 21:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ins@ne
I'm not mad i'm insane...



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

nowy temat?

looknijcie temat http://board.fpp.pl/showthread.php?s=&threadid=2842 ...podobny ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 22:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ins@ne Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ins@ne Znajdź więcej post'ów przez  ins@ne Dodaj ins@ne do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ins@ne prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[POISON]Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: nowy temat?

quote:
Napisane oryginalnie przez ins@ne
looknijcie temat http://board.fpp.pl/showthread.php?s=&threadid=2842 ...podobny ?


podobny! tylko nieswiezy!!! przykro mi ale Twoj temat opadl juz na tyle na liscie ze sie nie wyswietla i chociazby dlatego go nie widzialem. Poza tym czy myslisz ze ja daje tu temat dla jakies chwaly?! Zalezy mi na tym zeby cos zmienic na lepsze na naszych serwerach czy u naszych graczy, tak wiec zamiast marudzic moze wnies cos konstruktywnego do dyskusji. Zwaz rowniez ze wiele sie nowego wydarzylo od czasu Twojego topicu jest wiele nowych map a Twoj jakby niestety obumarl. Moze trzeba go bylo jakos podsycac?!

anyway: sorry, nie widzialem go ale ostatni post jest w nim z poczatku stycznia wiec nie dziwne...

do Rudolfa H@ss'a - ciesze sie ze Ci sie podoba jednak bardziej zalezy mi na konkretnych przykladach nowych (nowych - bo jak ktos powie o np. Wizernes to nie zrozumial moich intencji) mapek.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 22:52
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

Yo Mazio
rozumie !
Mam umnie na kompie moze jakies 30 Mapek jak nie wiecej!
A nie mam jak ich testowac bo sam nie bede jak opetany biegal po nich!
A jak postawilem ostanio Server! Z nowa to nikt nie mial tych nowych i znow sie skaczylo na starych!
Ale postaram sie namowic DA jako zajacow testowych na przetestownie paru mapek na moim servie jak
Fahrenheit
Schattenburg
Carentan
i tak dalej!
Powinem napisac resultaty naj puzniej w sobote !


Pozd Rudi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 23:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ins@ne
I'm not mad i'm insane...



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

Exclamation

oj Mazio Mazio.... przyjmij do wiadomości, że nie wszyscy siedzą na forum żeby marudzić lub wytykac palcem, wydaje mi się że tak to odebrałeś Nie to było celem tego linka ale who cares... nie dopisuje nic (bardziej konstruktywnego) bo jedyne co na tym boardzie dobrze wychodzi to kpiny z innych i wzajemne obrzucanie się błotem ... i zobaczysz prawdopodobnie prędzej czy później ten topic też zejdzie na te tory (geezzz obym się mylił ). Ciągle tylko "cziter" "fejk" "lama"... no jeszcze statsy... no ile można... luuuudzie opamiętajcie się troszke

~pozdro~

ps. sorrki za "lekkie" OT

Edytowane przez ins@ne dnia 28-05-2002 o godz. 08:56

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 08:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ins@ne Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ins@ne Znajdź więcej post'ów przez  ins@ne Dodaj ins@ne do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ins@ne prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

Ja chetnie bym pogral na niestandardowych mapach nawet na zachodzie, ale niestety niemam CD_KEY'a wiec tylko moge popatrzec na to jak inni wymiataja

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Edytowane przez PsychOPAT dnia 28-05-2002 o godz. 13:19

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 10:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[POISON]Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez ins@ne
oj Mazio Mazio.... przyjmij do wiadomości, że nie wszyscy siedzą na forum żeby marudzić lub wytykac palcem, wydaje mi się że tak to odebrałeś Nie to było celem tego linka ale who cares... nie dopisuje nic (bardziej konstruktywnego) bo jedyne co na tym boardzie dobrze wychodzi to kpiny z innych i wzajemne obrzucanie się błotem ... i zobaczysz prawdopodobnie prędzej czy później ten topic też zejdzie na te tory (geezzz obym się mylił ). Ciągle tylko "cziter" "fejk" "lama"... no jeszcze statsy... no ile można... luuuudzie opamiętajcie się troszke

~pozdro~

ps. sorrki za "lekkie" OT




no offence

po prostu wydalo mi sie po przeczytaniu ze taki post nic dobrego dla tematu nie zapowiada; obawy mam podobne ale moze chociaz pare osob na tym skorzysta? jesli chodzi o zestaw tematow na tym boardzie to juz mi sie cofa czasami jak widze o czym sie tu chce ludziom pisac, ale coz zrobic....?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 11:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

Mazio jesli chodzi o beach to racja całkowita, cały czas na polskich servach jest ta map (ale to inny topic na ten temat ) znam serv gdzie koelsie nie cierpią beach i w nią nie grają lae na mój pech też nie spodkałem sie z nowymi mapami tylko nadal standartowe, pograł bym na tym Manarheim IV ale tam jest z tego co słyszałem cd-key a ja takiego nie posiadam i narazie nic nie zapowiada się że będe miał, uważam i w polsce powinien być serv tylko z nie standarowymi mapamy bez możliwości votowania na te standarowe, było by wtedy cool, naszczeście pojawiła śie bardzo fajna i przyjemna mapa tarm ale jak już było wspomniane w innym topicu to ciekawe ile bedzie się utrzymywac na polskich servach, jedynie w nowe mapki z ludżmi grałem włąsnie w tarm, ice i tundre i te mapki mi sie bardzo podobały a reszta nie wiem jak wygląda może oprócz kilku wyjadków (niepamietnych) PS
Ja mapki ściągam z Tąd:

http://wolfenstein.gamesweb.com/news/index.php

http://www.planet-wolfenstein.ch/news.php

Ale ostatnio nic nie ściągam bo uwarzam że to jest mi nie potrzebne z prostego powodu nie ma gdzie grać a jak ide zagranice na zcrackowane servy to trafiam najwyżej na ice ale to i tak dobrze
A jeśli chodzi o serv gdzie nie gra sie beach to jego ip 194.19.240.56:27960
Fajnie by było gdyby mozna było pograc w niestandartowe mapy PS
pozdrawiam wszystkich chcących grac na niestandartowych mapach, niestandartowe mapy rulezzzz

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 12:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Hodek powiedz mi co to za nowa mapa Tarm ?? wymieniles ja 2 razy skad ja moge sciagnac

A co do mapek na polskich serwerach to plaza ja juz nia zygam zadnych nowosci tylko plaza plaza i plaza nie da sie przeglosowac. Ostatnio spodobala mi sie Base ale w pl nikt w to ostatnio nie gra tak jak w Depot niegdys czesto goscila na serwerach a teraz nic

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 16:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
Hodek powiedz mi co to za nowa mapa Tarm ?? wymieniles ja 2 razy skad ja moge sciagnac

A co do mapek na polskich serwerach to plaza ja juz nia zygam zadnych nowosci tylko plaza plaza i plaza nie da sie przeglosowac. Ostatnio spodobala mi sie Base ale w pl nikt w to ostatnio nie gra tak jak w Depot niegdys czesto goscila na serwerach a teraz nic




MArtin MArtin! Napisalem Nick ok?
heee
Jak sciagniesz sobie Patch 1,32 full to tam wlasnie jest ta mapa!
Jest jeszcze inna mozliwosc sciagajac tylko mape tram na linku moim u gory!
Tylko ze raczej wszystkie servy maja 1,32 co leci ta mapa!
Jedynie jak ja postawie Server na 1,31 mozesz zagrac!
A nie zapomij ze czekam na cracka do 1,32 bo nie postawie wam servu juz bez tego w przyszlosci!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 16:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Jezu ludzie wy macie problem z oczami przecierz wiem ze mapa TRAM jest w 1,32 ale mi chodzilo ze Hodek napisal o mapie TARM (2x razy) maly blad popelnil ktory mu wytknolem z dodaniem malej ironi i humoru przeczytaj uwaznie a potem pisz ok (bez urazy)

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

Yo MArtin!
Ja nie mam tak zabradzo z czytaniem heee!
I chcialem tylko ciebie naprawde tylko wkurzyc!
Dont worry be happy )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2002 19:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:39.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions