Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > Kilka pytan od nowego gracza
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
OnO
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków/Cze-wa

Cool Kilka pytan od nowego gracza

Witam Wszystkich !

(Tych, ktorym nie kce sie czytac tego wszystkiego, zapraszam na dol tego posta)

Wszystko zaczelo sie od tego, ze z przyjaciolmi chcielizmy napisac gierke i po dlugich poszukiwaniach trafilismy na GarageGames (www.garagegames.com) i wspanialy engine Torque. Od razu zostalem zafascynowany jego mozliwosciami (i polapem cenowym ). Oczywiscie od razu sciagnalem i odpalilem . Chodzilo wspaniale na tych zagranicznych serwerkach.

Pchany pragnieniem chce wiecej, sciagnalem demko Tribes 2. Po przejsciu wszystkiego co sie da i kilku godzinach biegania po mapach samemu stwierdzilem, ze cos poczytam o Trybach. I co sie okazalo, ze w Polsce jakos mizernie to sie przyjmuje. Znalazlem tylko 1 serwer, ktory czasami chyba nie chodzi (www.gry-online.pl), ale za to ma ping srednio 3ms ) (1 hop z MS AGH). Jednak z tego co sie dowiedzialem polskie grono gra najczesciej na jakis zachodnich serwerkach.

Dzikie pragnienie zagrania w ta gre po Internecie, zmusilo mnie do zamowienia jej w sumie nie drogo po ok. 50zl. Teraz czekam i nie moge sie doczekac....

A teraz do rzeczy - Mam pare pytan do grupowiczow:
(Czesc zwana dolem posta)

1. Na jakich serwerkach najczesciej gracie ??

2. Czy kiedys / gdzie / i jak / jest szansa na jakies nowe polskie serwerki Tribes 2 ?

3. Czy jest ktos z Was z jakiegos miasteczka studenckiego ? MS AGH ?

4. Czy mala ilosc postow na tych / i innych forum jest spowodowana faktem ze wbudowany chat w Tryby zapokaja bardzo dobrze potrzebe komunikacyjna, czy tez malo Polakow grywa w Tryby ?

5. Czy tribes2.fpp.pl jest jedyna duza strona traktujaca o Tribes 2 po polsku ?

6. (Retoryczne) Kiedy do licha dostarcza mi pudeleczko z Tribes 2 ?

Pozdrawiam,

__________________
OnO (A qw clan Obiad mighty warrior)

Edytowane przez OnO dnia 15-04-2002 o godz. 16:08

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 14:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OnO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OnO Znajdź więcej post'ów przez  OnO Dodaj OnO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OnO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Icea
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Thumbs up Re: Kilka pytan od nowego gracza

Witam... i już odpowiadam !!

1. Na jakich serwerkach najczesciej gracie ??
> Co tydzień spotykamy się wszyscy razem na jednym serwie ... BDW. do postawienia serwa wystarczy 128 kb/s tak wiec kto chce ten stawia

2. Czy kiedys / gdzie / i jak / jest szansa na jakies nowe polskie serwerki Tribes 2 ?
>Jak bedzie gralo wiecej ludzi to na pewno ...

3. Czy jest ktos z Was z jakiegos miasteczka studenckiego ? MS AGH ?
> ...

4. Czy mala ilosc postow na tych / i innych forum jest spowodowana faktem ze wbudowany chat w Tryby zapokaja bardzo dobrze potrzebe komunikacyjna, czy tez malo Polakow grywa w Tryby ?
>W grze T2 jak widziales w demie jest caly mini-net (Community) i wszystko odbywa sie tam (jest tam forum, przegladarka, kazdy ma swoj mail i dlugo jeszcze wymieniac...).

5. Czy tribes2.fpp.pl jest jedyna duza strona traktujaca o Tribes 2 po polsku ?
>Jest najwiekszym serwisem Pl o T2 - tak to prawda ...
Jest jeszcza jedna minisieńka stronka ... (moja ) www.t2icea.prv.pl - sa tam moje mapy, skiny, itp. itd... Zapraszam!

6. (Retoryczne) Kiedy do licha dostarcza mi pudeleczko z Tribes 2 ?
>To zalezy od kuriera ...

Pozdrawiam!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 18:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Enigmus
Leet (Friend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: ___Kanada___ Liczba Postów: 1337

Re: Re: Kilka pytan od nowego gracza

1. Na jakich serwerkach najczesciej gracie ??
-Tak jak powiedzial icea. poza tym, ja czesto gram na barry's world (kilka serwerow, zagranicznych. ale ping jest ok, a i ludzi od groma). no a jesli sie stesknisz i akurat nikogo nie bedzie na naszym serwku ani nikogo na bw (tj nikogo z nas), to mozesz nas poszukac, sprawdzajac kto jest online na liscie czlonkow polskiego forum i chwilowo dodac go do "buddy list". potem w przegladarce serwerow wybierasz filtr "servers with buddys" i gotowe.

2. Czy kiedys / gdzie / i jak / jest szansa na jakies nowe polskie serwerki Tribes 2 ?
-ja nie widze potrzeby. kod sieciowy t2 jest tak dobry, ze granie na zagranicznych serwerach nie jest wcale takim strasznym koszmarem.

3. Czy jest ktos z Was z jakiegos miasteczka studenckiego ? MS AGH ?
-ja nie. ja mieszkam w kanadzie.


4. Czy mala ilosc postow na tych / i innych forum jest spowodowana faktem ze wbudowany chat w Tryby zapokaja bardzo dobrze potrzebe komunikacyjna, czy tez malo Polakow grywa w Tryby ?
-ta pierwsza odpowiedz jest poprawna. praktycznie wszystko odbywa sie na naszym forum.

5. Czy tribes2.fpp.pl jest jedyna duza strona traktujaca o Tribes 2 po polsku ?
-taaaa....
a szkoda, bo to tylko z braku powaznej konkurencji....


6. (Retoryczne) Kiedy do licha dostarcza mi pudeleczko z Tribes 2 ?
a widzisz?
a widzisz?
bylo kupic w empolu?
a mowilem!

nie mowilem?
a...
to sorry....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 21:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Enigmus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Enigmus Znajdź więcej post'ów przez  Enigmus Dodaj Enigmus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Enigmus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Dodam od siebie dwa zdania. Zakladajac konto nie wpisuj zadnych dziwnych znakow typu = / itp, potem zwykle sa problemy, nie mozna takich graczy znalezc wyszukiwarkami i musza oni miec zmieniane nicki przed adminow Sierry.

Jak juz zalozysz konto, daj wyszukiwanie klanu o nazwie Polskie Forum, a nastepnie wyslij prosbe o zaproszenie do klanu (Request invite, zdaje sie ze to w zakladce Options). Zaproszenie jest wysylane zwykle w ciagu 1-2 dni. A jak bedziesz na Polskim Forum, to juz bedziesz mial sie kogo pytac :-))))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 22:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OnO
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków/Cze-wa

Talking

Wielkie dzieki za odpowiedzi

Heh.. nie mam szczescia: "Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia... Zamówienie zostanie zrealizowane w ciagu najbliższych kilku dni. (bla bla bla)" :/

No ale mysle, ze sie spotkamy juz nie dlugo na sieci.

Narazie zostaje mi fragowanie kolegow na QuakeWorld'zie.
A wczoraj wieczorem calkiem niezle mi szlo... cos w rodzaju kierownika masarni.

Pozdrawiam,

__________________
OnO (A qw clan Obiad mighty warrior)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2002 13:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OnO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OnO Znajdź więcej post'ów przez  OnO Dodaj OnO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OnO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Naciesz sie, naciesz :-) Czeka Cie pare miesiecy pokory :-)))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2002 19:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Enigmus
Leet (Friend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: ___Kanada___ Liczba Postów: 1337

taaaa....
ja tez jestem wzglednie nowy i wiem cos o dobijaniu yavora...
tj dobija cie on swoim rozwalaniem ciebie bez najmniejszych problemow....
pokora to chyba najlepsze wyjscie....
ale nic, potem zawsze mozna sie dowartosciowac na bw...

(rany, ale bredze... )
anyways, przykro mi z powodu opoznienia, i pamietaj, jesli grasz w quakeworld, czeka cie diametralna zmiana stylu gry. ale pewnie juz o tym wiesz...
(tu czesto wazniejszy jest pomyslunek niz umiejetnosci)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2002 20:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Enigmus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Enigmus Znajdź więcej post'ów przez  Enigmus Dodaj Enigmus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Enigmus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Enigmus, nie pisalem o sobie :-P Po prostu pamietam, jaka lekcje dostalem w ciagu pierwszych paru miesiecy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-04-2002 01:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pajda
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Sandomierz

Chyba jednak nie dolacze do trajbsowcow narazie ;P Dzis dzwonili z timsoftu, ze jest i czy biore ale zrezygnowalem :PPP Czasu siakos brak ostatnio... Dolacze do Was pozniej :P

__________________
Oderint, dum metuant.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-04-2002 15:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pajda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pajda Znajdź więcej post'ów przez  Pajda Dodaj Pajda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pajda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OnO
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków/Cze-wa

Angry

Ze mnie tez nici.

Po tygodniu czekania i ciszy, zadzwonili z WS.pl i powiedzieli, ze nie ma Towaru u dystrybutora (??!?), jakas sciema totalna - "najlepszy polski sklep online" lol.

W ten sposob juz mi sie totalnie odechcialo
Zbiliza sie maj trzeba sie zajac nauka i robota.

Szkoda...
Takie zycie

Pozdrawiam i zycze Wam milej zabawy,

__________________
OnO (A qw clan Obiad mighty warrior)

Edytowane przez OnO dnia 19-04-2002 o godz. 09:36

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2002 15:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OnO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OnO Znajdź więcej post'ów przez  OnO Dodaj OnO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OnO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Enigmus
Leet (Friend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: ___Kanada___ Liczba Postów: 1337

trudno...
thx...
my zyczymy ci za to milej pracy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2002 00:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Enigmus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Enigmus Znajdź więcej post'ów przez  Enigmus Dodaj Enigmus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Enigmus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez OnO
Ze mnie tez nici.

Po tygodniu czekania i ciszy, zadzwonili z WS.pl i powiedzieli, ze nie ma Towaru u dystrybutora (??!?), jakas sciema totalna - "najlepszy polski sklep online" lol.

W ten sposob juz mi sie totalnie odechcialo
Zbiliza sie maj trzeba sie zajac nauka i robota.

Szkoda...
Takie zycie

Pozdrawiam i zycze Wam milej zabawy,


www.wirtualny.com
www.timsoft.pl
oni mają to na stanie.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2002 12:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OnO
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków/Cze-wa

Wink

Dzieki,

Mialem zalamanie, ale sie nie poddalem.

Zamejlowalem do www.stereo.pl czy to co jest na ich stronie to nie jest jakas sciema... potwierdzili ze wszystko ok, zamowilem i ma byc w srode u mnie

Tak wiec, moze sie jednak spotkamy.

Tymczasem, czeka mnie weekend nad robota i projektami.

P.S. Czasami strasznie trudno zamowic cos oryginalnego w naszym kraju

Pozdrawiam,

__________________
OnO (A qw clan Obiad mighty warrior)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2002 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OnO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OnO Znajdź więcej post'ów przez  OnO Dodaj OnO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OnO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Enigmus
Leet (Friend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: ___Kanada___ Liczba Postów: 1337

w takim razie czekamy.
jak juz sie polaczysz, nie zapomij dac znac, to damy ci invite'a na forum.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 01:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Enigmus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Enigmus Znajdź więcej post'ów przez  Enigmus Dodaj Enigmus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Enigmus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OnO
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków/Cze-wa

Talking

Dodastalem dzisiaj oczekiwana przesylke - 11.38 CET.

No i o 16-tej (po zajeciach :/) zaczelem grac.... oj, to nie jest QW
Na razie troche sie gubie w klawiszologi i wogole w tym co sie dzieje. Huh.

Probowalem "Request Invite" (taki link na opisie klanu "Polskie Forum"), ale mi wywalilo "Warning! - Unable to request invite"

Moze sie jeszcze uda,

Jak cos to /me is called OnO

Do zobaczenia w wertykalnej cyber-przestrzeni,

Pozdrawiam,

__________________
OnO (A qw clan Obiad mighty warrior)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 17:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OnO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OnO Znajdź więcej post'ów przez  OnO Dodaj OnO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OnO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Heh, wole horyzontalna :-)

Juz wysylam Ci zaproszenie, bedzie do odebrania w zakladce EMAIL.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 18:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Enigmus
Leet (Friend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: ___Kanada___ Liczba Postów: 1337

witka...
widze ze juz wszystko jest ok, bo jestes na liscie czlonkow pf.
gratulacje!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 21:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Enigmus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Enigmus Znajdź więcej post'ów przez  Enigmus Dodaj Enigmus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Enigmus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OnO
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków/Cze-wa

Talking

Dzisiaj mocno wdrazalem atak z powietrza na Sanctuary....

Wrexam: Need a tailgunner
OnO: Hold that vehicle I'm comming
Wrexam: Command acknowledged
....
OnO: Thanks
Wrexam: Anytime
....
a potem kolejnie 5 minut w powietrzu.. zanim za 10 podejsciem nas zestrzela, albo trzeba wrocic do bazy po flary i zeby naprawic bombowiec )... no i udalo mi sie uzbierac 150pktow.

Wrexam to rewelacyjny pilot

Pa i do zobaczenia,

BTW> Enigmus ladna macie ta stronke Paladins of Light, tylko dlaczego na tribes2.fpp.pl jest tylko POISON ?
No i dlaczego do licha sie usmiechales kiedy obszarpaniec z granatem pod nogami przezywal ostatnie sekundy zycia ?
Przeciez zabijanie dla paladyna to powinna byc smutna powinnosc. A moze sie nie znam ??

__________________
OnO (A qw clan Obiad mighty warrior)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 03:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OnO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OnO Znajdź więcej post'ów przez  OnO Dodaj OnO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OnO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Enigmus
Leet (Friend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: ___Kanada___ Liczba Postów: 1337

quote:
Napisane oryginalnie przez OnO

BTW> Enigmus ladna macie ta stronke Paladins of Light, tylko dlaczego na tribes2.fpp.pl jest tylko POISON ?
No i dlaczego do licha sie usmiechales kiedy obszarpaniec z granatem pod nogami przezywal ostatnie sekundy zycia ?
Przeciez zabijanie dla paladyna to powinna byc smutna powinnosc. A moze sie nie znam ??



jesli chodzi o pierwsze pytanie, to nie powinienes kierowac go do mnie, a do Icei, ew gosci z fpp.pl. ja jestem w klanie dopiero kilka(nascie?) dni. a w ogole, jakie to ma znaczenie? i tak wszyscy wiedza ze najlepsza polska strona o t2 jest forum pl, a nie tribes2.fpp.pl...
kto by sie wiec nimi przejmowal?

natomiast co do drugiego pytania...
coz, zabijanie sprawia mi przyjemnosc. nic na to nie poradze...
a tak powaznie:

1) kiedy to bylo, bo nie pamietam?

2) pewnie zabilem go w jakis fajny sposob...

3) w zasadzie to go nie zabilem, tylko teleportowalem go do jego bazy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 03:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Enigmus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Enigmus Znajdź więcej post'ów przez  Enigmus Dodaj Enigmus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Enigmus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Icea
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Nie ma nas w fpp.pl poniewaz z tego co wiem Yareq poszedl do moro... I nie ma kto nas wpisac ... ja juz nie jestem w redakcji...

Smiejesz sie z zabijania - oj niewolno enigmus
Ale z drugiej strony smiech to zdrowie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 09:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OnO
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków/Cze-wa

Cool

No tak to pytanie bylo do Icea uzmyslowilem sobie to jak wstalem dzisiaj z lozka... Przepraszam za gafe, czlowiek w nocy ma jeszcze dobre odruchy warunkowe i instynkty - co sprawia, ze gra nienajgorzej w T2, natomiast kumacja spada do 0%.

W kazdym razie fakt, ze nie ma sYskich i PaL na tribes.fpp.pl sprawia, ze moze sie komus wydawac, ze nikt w Polsce / nikt z Polakow (Enigmus ) nie gra duzo w Tryby... no a przeciez tak nie jest.

No i wreszcie pytanie z 10pktow, czy te dlugonogie dziewczeta biegajace z ELFami (moze dlugonogie Elfy) to rzeczywiscie przedstawicielki plci pieknej ? No i jak to sie ma w gronie polskich graczy ?

Pozdrawiam,

__________________
OnO (A qw clan Obiad mighty warrior)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 12:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OnO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OnO Znajdź więcej post'ów przez  OnO Dodaj OnO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OnO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

"Pci" pieknej w polskim T2 niet... Heh, nie ma kogo podrywac... No i sie doczekac nie moge tych komentarzy 6 juggerow, ktorych kobieta-pilot wpakuje transportowcem w najblizsza gore...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 12:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Icea
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

no niestety kobitek w PL T2 nie ma .

PS. Nie PaL tylko PoL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 17:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Enigmus
Leet (Friend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: ___Kanada___ Liczba Postów: 1337

a widzisz, bo my z posrod fanow wielu gier jestesmy jak niegdys chiny. odizolowani poprzez forum, chaty i inne takie w grze. jezeli ktos nie przejdzie przez mur (czyt. nie kupi gry), nigdy nie dowie sie, ilu nas jest NAPRAWDE...
a jest nas jednak calkiem sporo.
a co do kobiet:
niestety, kobiety wybiera sie z trzech powodow:
1) jest ciensza i trudniej ja trafic - przyzwyczajenia z innych gier
2) ktos moze wolec kobiece voice'y
3) niekturzy mysla, ze jak wybiora kobiete, to nikt nie bedzie strzelal tylko wszyscy sie beda gapic (naiwniacy )...

ale raczej nikt nie wybiera kobiety, dlatego ze jest kobieta. zwyczajnie z braku kobiet...



a co do gafy - spoko, niektorym zdarzaja sie takie rzeczy w srodku dnia....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 17:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Enigmus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Enigmus Znajdź więcej post'ów przez  Enigmus Dodaj Enigmus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Enigmus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Simon Destroyer
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Szczecin

Cool

Ja np. gram kobitą ;-). Dlaczego?
1) Na pewno nie dlatego, że trudniej ją trafić. "Szkielet" jest taki sam jak u faceta, więc serwer zalicza tak samo.
2) Voice'a na pewno ma lepszego - szczególnie "you're not so bad" ;-).
3) Faktycznie kobiet nie jest za dużo w tym świecie, a poza tym niech te wstrętne brudasy wiedzą, że kobiet bić nie wolno ;-P.
4) Zagapianie się wcale często się zdarza, o ile ty i przeciwnik dysponujesz skinem TribesUniverse albo PoL i gracie w deathmatcha ;-).

__________________
-=EEF=- Simon Destroyer
www.euroeliteforce.net

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 12:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Simon Destroyer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Simon Destroyer Znajdź więcej post'ów przez  Simon Destroyer Dodaj Simon Destroyer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Simon Destroyer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Enigmus
Leet (Friend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: ___Kanada___ Liczba Postów: 1337

z tym ze kobieta jest ciensza, chodzilo mi o to, ze niektorzy maja przyzwyczajenia z innych gier, w ktorych faktycznie latwiej trafic faceta niz kobiete.
voicepacki nietkorym sie podobaja. szczegolnie dobre wrazenie robi cienki na maksa cadet. wydaje sie, ze grasz z kreskowkowa wiewiorka...
co do tego ze kobiet nie wolno bic:
TY SZUWINISTYCZNA SWINIO! MAMY ROWNOUPRAWNIENIE! KOBIETY WOLNO BIC TAK SAMO JAK MEZCZYZN!!!!!!
o...
same chcialy, teraz niech maja.

no i zagapienie:
ja tam nawet nie patrze w co wale. zwracam tylko uwage na trojkacik na gorze...
wiec na mnie to nie dziala. i zaraz, przeciez PoL nie ma jeszcze skina. a co dopiero skina dla kobiety (nikt nie dodal do swojego prototypu)...
wiec o co ci chodzilo?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Enigmus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Enigmus Znajdź więcej post'ów przez  Enigmus Dodaj Enigmus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Enigmus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Simon Destroyer
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Szczecin

Arrow

quote:
Napisane oryginalnie przez Enigmus
i zaraz, przeciez PoL nie ma jeszcze skina. a co dopiero skina dla kobiety (nikt nie dodal do swojego prototypu)...
wiec o co ci chodzilo?



Jak nie ma? Szepnij słówko do Icei to ci może prześle mego skina. Albo ja ci go prześlę ;-P. Już leciiiii..!

Poza tematem - nie jestem pewny ale chyba jeden z członków 3w. jest płci pieknej (chociaż żeby grać w 3w. to trzeba spędzać tyle czasu przy kompie, że chyba piękna to nie jest..).

__________________
-=EEF=- Simon Destroyer
www.euroeliteforce.net

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 16:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Simon Destroyer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Simon Destroyer Znajdź więcej post'ów przez  Simon Destroyer Dodaj Simon Destroyer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Simon Destroyer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Icea
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Odbierzcie maile... nowe skiny są... dla kobiet niedugo też się znajdą Simon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 18:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Enigmus
Leet (Friend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: ___Kanada___ Liczba Postów: 1337

ano sa, ale jednak wymagaja jeszcze troche pracy.......

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-04-2002 20:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Enigmus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Enigmus Znajdź więcej post'ów przez  Enigmus Dodaj Enigmus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Enigmus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:54.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions