Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Jestem zielony...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Psotnik_P
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gliwice

Talking Jestem zielony...

Jestem zielony... to znaczy ze garm w Counter-Strike od niedawna. Chcialbym zeby ktos mi pomogl z opanowaniem tej gry do perfekcji . A dokladniej chodzi mi o zrobienie configu itp. bo o tym nie mam zielonego pojecia

__________________
Przepraszam ze żyje!!! To się nie powtórzy!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 13:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psotnik_P Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psotnik_P Znajdź więcej post'ów przez  Psotnik_P Dodaj Psotnik_P do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psotnik_P prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Najlepszy config to ustawienie klawiszy w cs z menu i wszystko...
hud_fastswitch 1
net_graph 3
hud_centerid 1 jak lubisz
cl_showfps 1 jak potrzebujesz i wszystko
Ja tak gram i nie narzekam
Dodatkowo mozesz miec kilka bindow na kupowanie broni, ale bes tego tez mozna sie obejsc!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 13:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Re: Jestem zielony...

quote:
Napisane oryginalnie przez Psotnik_P
Jestem zielony... to znaczy ze garm w Counter-Strike od niedawna. Chcialbym zeby ktos mi pomogl z opanowaniem tej gry do perfekcji . A dokladniej chodzi mi o zrobienie configu itp. bo o tym nie mam zielonego pojecia

to mysl troche i qrna zajrzyj do topiq nizej!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 13:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Re: Re: Jestem zielony...

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

to mysl troche i qrna zajrzyj do topiq nizej!



racja......najpierw trzeba umieć sie rozglądać.....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 13:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Najlepszy config to ustawienie klawiszy w cs z menu i wszystko...
hud_fastswitch 1
net_graph 3
hud_centerid 1 jak lubisz
cl_showfps 1 jak potrzebujesz i wszystko
Ja tak gram i nie narzekam
Dodatkowo mozesz miec kilka bindow na kupowanie broni, ale bes tego tez mozna sie obejsc!


To masz fajnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 14:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

ze jestes zielony to widac bo porzgladal bys sie na boardzie napewno znalazlbys juz taki topic

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 16:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psotnik_P
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gliwice

Question

Mam pytanko. Jak usunac stare posty z board.fpp.pl . I czy ktos mogl by mi przeslac swoj config?

__________________
Przepraszam ze żyje!!! To się nie powtórzy!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 19:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psotnik_P Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psotnik_P Znajdź więcej post'ów przez  Psotnik_P Dodaj Psotnik_P do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psotnik_P prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
di0nizy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Kiedys bylo taka strona www.ogr100.w.interia.pl Tam bylo troszq fajnych cfg


Co do postow to nie wiem

__________________
Jeden za wszystkich wszycy za jednego.


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 20:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil di0nizy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do di0nizy Znajdź więcej post'ów przez  di0nizy Dodaj di0nizy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać di0nizy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Psotnik_P
Mam pytanko. Jak usunac stare posty z board.fpp.pl . I czy ktos mogl by mi przeslac swoj config?
wes zglos post do moderatora i on Ci usunie posty zbedne!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 20:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Wiesz co mowia najlprsi zeby miec Configa bez zadnych aliasow (czyli prawie ze podstawowego ustaw sobie tylko jak ci wygodnie polca leza np na AWSD) zreszta niemieckie turnieje sa takie ze niemozna w cfg miec zadnego scrypta aliasa itp nawet na kupowanie broni i dlamnie to najbardzije zajebista rzecz jaka wymyslona bo wtedy wychodza zeczywiste umiejetnosci !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 20:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

to fakt
ide trenowac bez moich aliasow kochanych ...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 22:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Izzy
(Flame) |\/|E|\/|BER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

Wink

bleh
Sluchaj zielony na moim topicu sa takie cfg na ktory chyba nie bedziesz narzekal
To jest topic celowniczek(cfg) a jest 2 Topici nizej
Troszke glowy ...
Pozdro

__________________
Sombody stop me !!!!
Ak 47 <- RoXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 22:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Izzy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Izzy Znajdź więcej post'ów przez  Izzy Dodaj Izzy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Izzy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psotnik_P
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gliwice

Unhappy

Kurcze sciagnalem sobie loga do Counter-Strike, instaluje tak jak pisze w readme i nic. Powiedzcie jak wy je instalujecie?

__________________
Przepraszam ze żyje!!! To się nie powtórzy!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 09:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psotnik_P Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psotnik_P Znajdź więcej post'ów przez  Psotnik_P Dodaj Psotnik_P do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psotnik_P prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Neck
Aaaa!



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Nie wiem :(

quote:
Napisane oryginalnie przez Psotnik_P
Kurcze sciagnalem sobie loga do Counter-Strike, instaluje tak jak pisze w readme i nic. Powiedzcie jak wy je instalujecie?

Ja zawsze sobie wybieram jeden obrazek do loga i rozpakowuje go w halflife.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 13:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Neck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Neck Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Neck Dodaj [SPECNAZ]Neck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Neck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psotnik_P
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gliwice

Unhappy

Ale gdzie je rozpakowywujesz? Bo ja nie mam pojecia gdzie. A co po rozpakowaniu (w menu). Bo nie mam pojecia jak to potem ustawic.

__________________
Przepraszam ze żyje!!! To się nie powtórzy!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 13:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psotnik_P Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psotnik_P Znajdź więcej post'ów przez  Psotnik_P Dodaj Psotnik_P do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psotnik_P prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez Psotnik_P
Ale gdzie je rozpakowywujesz? Bo ja nie mam pojecia gdzie. A co po rozpakowaniu (w menu). Bo nie mam pojecia jak to potem ustawic.



w menu nic nie ustawiasz, po rostu sciagasz logo (musi byc w formacie .wad) i wsadzasz je do katalogu cstrike. Plik musi miec nazwe "pldecal.wad", jak nie ma tekiej odrazu po rozpakowaniu to zmien wlasnie na taka...i to cala filozofia...aha i nie wchodz potem do menu customize bo logo sie skasuje....

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 14:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Psotnik_P
Ale gdzie je rozpakowywujesz? Bo ja nie mam pojecia gdzie. A co po rozpakowaniu (w menu). Bo nie mam pojecia jak to potem ustawic.

Popraw ten blad w sygnie ok? Nie moge na to patrzec

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 15:59
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy



w menu nic nie ustawiasz, po rostu sciagasz logo (musi byc w formacie .wad) i wsadzasz je do katalogu cstrike. Plik musi miec nazwe "pldecal.wad", jak nie ma tekiej odrazu po rozpakowaniu to zmien wlasnie na taka...i to cala filozofia...aha i nie wchodz potem do menu customize bo logo sie skasuje....


bzdura ... bzdura ... Eustach ! robisz sobie byle jaki obrazek i zeby mial ma 256 kolorow i dopuszczalna wielkosc i wrzucasz go do Half-Life/logos i potem wchodzisz do Customize i tam juz dalej mozesz wybrac logo ktore narysowales - ale wtedy jest raczej jednokolorowe

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 17:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

to co napisale eustach to nie bzdura
Napisale poprawna odpowiedz na pytanie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 17:50
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

ale nie pelna ...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 19:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
ale nie pelna ...


Adax psotnik sie pytal co ma zrobic ze zciagnietym logiem...a nie jak ma sobie loga rysowac....ja mu odpowiedzialem jak najbardziej na temat....

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 20:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy


Adax psotnik sie pytal co ma zrobic ze zciagnietym logiem...a nie jak ma sobie loga rysowac....ja mu odpowiedzialem jak najbardziej na temat....


no dopshe, dopshe - ale ja mu powiedzialem ze jak naruje bedzie ladniej!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 20:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psotnik_P
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

bzdura ... bzdura ... Eustach ! robisz sobie byle jaki obrazek i zeby mial ma 256 kolorow i dopuszczalna wielkosc i wrzucasz go do Half-Life/logos i potem wchodzisz do Customize i tam juz dalej mozesz wybrac logo ktore narysowales - ale wtedy jest raczej jednokolorowe



Dzieki za rade jak zrobic swoje wlasne logo. Ale nadal mi nie wychodzi z wczytaniem juz gotowego logo. Robie wszystko jak podales i nic.

__________________
Przepraszam ze żyje!!! To się nie powtórzy!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 20:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psotnik_P Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psotnik_P Znajdź więcej post'ów przez  Psotnik_P Dodaj Psotnik_P do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psotnik_P prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Psotnik_P


Dzieki za rade jak zrobic swoje wlasne logo. Ale nadal mi nie wychodzi z wczytaniem juz gotowego logo. Robie wszystko jak podales i nic.



jesli sciagneles to logo i wrzuciles ten plik [pldecal.wad (moze pomylilem tutaj nazwe)] i masz zbindowany spray (np. bind p "impulse 201") to powinno dzialac - ja nie mialem problemow

A MOZE wrzucales do zlego katalogu?
bo to musi byc "Half-Life/cstrike"

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psotnik_P
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gliwice

Unhappy I nadal nie dziala!!!

Kurcze zrobilem to co pisaliscie i nie dziala (dziala tylko moje wlasnorecznie zrobione logo) Moze ktos mi wreszcie pomoze wstawic do CS'a logo z netu. Moze ma to znaczenie ze nan Countera z H-L Generacji.

__________________
Przepraszam ze żyje!!! To się nie powtórzy!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 06:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psotnik_P Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psotnik_P Znajdź więcej post'ów przez  Psotnik_P Dodaj Psotnik_P do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psotnik_P prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
frew
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: I nadal nie dziala!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Psotnik_P
Kurcze zrobilem to co pisaliscie i nie dziala (dziala tylko moje wlasnorecznie zrobione logo) Moze ktos mi wreszcie pomoze wstawic do CS'a logo z netu. Moze ma to znaczenie ze nan Countera z H-L Generacji.

To moze wejdz do Half-Life\cstrike\logos wlacz edytuj w paincie jakies juz gotowe logo i przerob na swoje

__________________
Sen wzmacnia, wodka usypia. Wniosek: wodka wzmacnia

GG: 706037

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 08:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil frew Kliknij tutaj by wysłać e-maila do frew Znajdź więcej post'ów przez  frew Dodaj frew do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać frew prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|SUN|SPINACZ
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Najlepszy config to ustawienie klawiszy w cs z menu i wszystko...
hud_fastswitch 1
net_graph 3
hud_centerid 1 jak lubisz
cl_showfps 1 jak potrzebujesz i wszystko
Ja tak gram i nie narzekam
Dodatkowo mozesz miec kilka bindow na kupowanie broni, ale bes tego tez mozna sie obejsc!



A wiesz ze net_graph 3 obcina fps ???? Jest jeszcze kilka innych przydatnych komend ....

__________________
SUN is da best rulz 4eva
-my life

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |SUN|SPINACZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |SUN|SPINACZ Znajdź więcej post'ów przez  |SUN|SPINACZ Dodaj |SUN|SPINACZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |SUN|SPINACZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|SPINACZ


A wiesz ze net_graph 3 obcina fps ???? Jest jeszcze kilka innych przydatnych komend ....


ale w czasie pisania posta nie przyszly mi do glowy...
A na brak fps nie narzekam, wiec niech net_graph bedzie wlaczony

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2002 11:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|SPINACZ


... Jest jeszcze kilka innych przydatnych komend ....




Możesz powiedzieć jakie to komendy?

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2002 11:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

Zielony qrna, poczytaj troche o tej grze, pocwicz na serwerach (albo na LAN), zapoznaj sie ze standardami, a nie chcesz zeby ci ktoś od razu wszystko powiedział i najlepiej jeszcze tyłek podetarł !?

Najpierw włóż trochę wysiłku sam we własne szkolenie, podpatruj jak inni grają, poczytaj forum itp.... Sam musisz trochę pokombinować.

(jeżeli faktycznie jesteś tak zielony jak piszesz)

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2002 15:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:29.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions