Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > server na windowsa
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Iwo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

server na windowsa

Moze mi ktos przeslac albo powiedziec gdzie znajde instrukcje do zalozenia serva dla windowsa po polsku???????????????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 22:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

A nie możesz sobie zobaczyć topicu 10 topiców niżej (lol )

Lameriada
http://board.fpp.pl/showthread.php?threadid=4828

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 22:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Re: server na windowsa

quote:
Napisane oryginalnie przez Iwo
Moze mi ktos przeslac albo powiedziec gdzie znajde instrukcje do zalozenia serva dla windowsa po polsku???????????????
a moze ruszylbys lbem i poszukal.
Ty ale tak jest.
Wchodzi lamer - napisze i nigdy wiecej tutaj nie wejdzie.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2002 23:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AMDom®
hands up u bitch !



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: WARSZAWA

no comment PP

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2002 07:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AMDom® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AMDom® Znajdź więcej post'ów przez  AMDom® Dodaj AMDom® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AMDom® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
frew
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: server na windowsa

quote:
Napisane oryginalnie przez Iwo
Moze mi ktos przeslac albo powiedziec gdzie znajde instrukcje do zalozenia serva dla windowsa po polsku???????????????

Ja Ci moge w kilku slowach opisac:
no to wchodzisz do DOSa i wpisujesz Format C: i wciskasz chyba "T" i czekasz asz dojdzie do 100%.
Albo latwiej wlaczas CS'a i naciskasz 2 razy Ctrl+Alt+Del .

__________________
Sen wzmacnia, wodka usypia. Wniosek: wodka wzmacnia

GG: 706037

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2002 20:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil frew Kliknij tutaj by wysłać e-maila do frew Znajdź więcej post'ów przez  frew Dodaj frew do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać frew prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]KaLoH
cs.kaloh.pl H@



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Słupsk

Re: Re: server na windowsa

quote:
Napisane oryginalnie przez frew

Ja Ci moge w kilku slowach opisac:
no to wchodzisz do DOSa i wpisujesz Format C: i wciskasz chyba "T" i czekasz asz dojdzie do 100%.
Albo latwiej wlaczas CS'a i naciskasz 2 razy Ctrl+Alt+Del .



--==[) LOL (]==--

__________________
F·P·P · C·S | www.kaloh.pl | http://cs.kaloh.pl
[email protected] | GG 1418354

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2002 21:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]KaLoH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]KaLoH Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]KaLoH Dodaj [FPP]KaLoH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]KaLoH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

nie ma to jak porady fachowcoof

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2002 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

No wlasnie.
Brakuje tutaj jedynie twojej porady c35.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2002 22:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Back




Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: server na windowsa

quote:
Napisane oryginalnie przez Iwo
Moze mi ktos przeslac albo powiedziec gdzie znajde instrukcje do zalozenia serva dla windowsa po polsku???????????????



---====LOL===----
Zajżyj na cs.fpp.pl tam po lewej masz "Admin Mod - Poradnik" poczytaj go sobie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2002 12:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Back Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Back Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Back Dodaj [FPP]Back do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Back prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Przepraszam ale co ma instalacja AdminModa do stawiania serwera?

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2002 12:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Wlasnie czemu admin mod ? Clanmod tez moze byc a jak chce ktos pluginy to instaluje metamoda i jako plugin podpina clanmoda jak chce to moze podpiasc tez adminmoda ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2002 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

Re: server na windowsa

quote:
Napisane oryginalnie przez Iwo
Moze mi ktos przeslac albo powiedziec gdzie znajde instrukcje do zalozenia serva dla windowsa po polsku???????????????

Bez komentarza, a jednak z komentarzem .
No i co ma Admin Mod do tego topicu? .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2002 13:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CrasH
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

HEH

Widzisz jakbys surfowal po sajtach z pewnosciaz znalazl bys instrukcje,
www.halflife.tvknet.pl/cs

Pelna instrukcja jak zrobic serwa na winde tak aby to dzialalo

__________________
Marek Kulesza
Webmaster Serwisów:
http://www.wolfenstein.tvknet.pl
http://www.halflife.tvknet.pl
Kontakt: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2002 22:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CrasH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CrasH Znajdź więcej post'ów przez  CrasH Dodaj CrasH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CrasH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
di0nizy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Na winde, lol przeciez w tym nie ma nic trudengo wszytkie manual sa na stronkach www.olo.counter-strike.pl, www.metamod.org, www.adminmod.org, tam jest wszystko.
A i dobra rada nie stawiaj na windzie nie oplaca sie marnowac na to kompa

__________________
Jeden za wszystkich wszycy za jednego.


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2002 09:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil di0nizy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do di0nizy Znajdź więcej post'ów przez  di0nizy Dodaj di0nizy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać di0nizy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Back




Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: Re: server na windowsa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Emzor

Bez komentarza, a jednak z komentarzem .
No i co ma Admin Mod do tego topicu? .



Ja mu dąłem przyklad postawienia serva a skad ja mam wiedziec jakiego weznie czy CM czy AM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2002 15:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Back Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Back Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Back Dodaj [FPP]Back do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Back prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Dałeś mu przykład postawienia servera?
Ja jakoś tego nie widze

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2002 16:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Re: Re: Re: server na windowsa

quote:
Napisane oryginalnie przez B@CK


Ja mu dąłem przyklad postawienia serva a skad ja mam wiedziec jakiego weznie czy CM czy AM


ROTFL
zastanow sie co mowisz...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2002 21:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CrasH
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Exclamation

no co zle sie wyslowil powinien powiedziec czy na serwie ma byc CM albo AM co sie tak czepiasz slowek??
ja nie wiem
pozatym juz podalem wyzej skad dostanie opis do postawienia serwa a na nim CM

__________________
Marek Kulesza
Webmaster Serwisów:
http://www.wolfenstein.tvknet.pl
http://www.halflife.tvknet.pl
Kontakt: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2002 21:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CrasH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CrasH Znajdź więcej post'ów przez  CrasH Dodaj CrasH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CrasH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:41.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions