Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Problemy
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Major Kiper DN
[COW]maYor



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: 298 K

1. Znalazlem cos takiego <patrz zalacznik> i zdaje mi sie ze bede mial cs 1.6 i half-lifa 1.1.2.0. Czy dobrze mysle?

2. Czy cs 1.5 pojdzie mi na hl 1106?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2003 15:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kiper DN Znajdź więcej post'ów przez  Major Kiper DN Dodaj Major Kiper DN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major Kiper DN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major Kiper DN
[COW]maYor



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: 298 K

Unhappy

quote:
Napisane oryginalnie przez Major Kiper DN
1. Znalazlem cos takiego <patrz zalacznik> i zdaje mi sie ze bede mial cs 1.6 i half-lifa 1.1.2.0. Czy dobrze mysle?

2. Czy cs 1.5 pojdzie mi na hl 1106?


sorry, zapomnialem zalacznika

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2003 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kiper DN Znajdź więcej post'ów przez  Major Kiper DN Dodaj Major Kiper DN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major Kiper DN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

zgadza sie

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2003 19:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
karlik16
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Probelm z botami w 1.6

czemu gdy zainstaluje PODBot 2.5 przy ładowaniu gry wyskakuje mi do windowsa????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2003 07:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Probelm z botami w 1.6

quote:
Napisane oryginalnie przez karlik16
czemu gdy zainstaluje PODBot 2.5 przy ładowaniu gry wyskakuje mi do windowsa????


wejdz do msdosa i wpisz format c: zawsze skutkuje ;p

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2004 17:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KARTA
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja:

ej a moazna inaczej zrobic cs 1.6 bo nie mam pinedzy zeby kupic orginalnego cd key ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2004 16:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KARTA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KARTA Znajdź więcej post'ów przez  KARTA Dodaj KARTA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KARTA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

MUSISZ MIEC ORYGINALNEGO CD-KEY'a BO BEZ NIEGO GÓWNO POGRASZ W NECIE!!!
capslock właczony specjalnie :/

Poza tym zupadate'owałem moj post pierwszy ten z rozwiązywaniem problemów. Zmiany to przede wszystkich dodanie kilku topiców, a kilka usunąłem Poza tym je pogrupowałem. Czytać wszystko tam, a nie zakladać nowe topici :/

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2004 16:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kilof
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

;)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Emzor
Panowie, spokojnie
Na Win XP IP sprawdza sie po kliknieciu na ikonke polaczenia i przejsciu na zakladke Szczegóły, a tam pozycja: Adres IP klienta.

Simple
Jeżeli o to chodzi Michael'owi.



a takze pod xp start->uruchom "cmd" (enter) "ipconfig /all"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 22:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
MUSISZ MIEC ORYGINALNEGO CD-KEY'a BO BEZ NIEGO GÓWNO POGRASZ W NECIE!!!
capslock właczony specjalnie :/

Poza tym zupadate'owałem moj post pierwszy ten z rozwiązywaniem problemów. Zmiany to przede wszystkich dodanie kilku topiców, a kilka usunąłem Poza tym je pogrupowałem. Czytać wszystko tam, a nie zakladać nowe topici :/



Jakie problemy maja ci ludzie Nawet mi przez mysl nie przeszlo ze tyle problemow mozna miec z Cs'em

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2004 06:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

alJenek rozdaje zadarmo CD-KeY'e do HL wiec piszcie do niego

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-03-2004 06:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

kufa spiehdalaj
juz i tak czasem ktos mnie o nie prosi

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-03-2004 12:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qwak
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Poznan

Jeżeli mowa o 1.5 to tak a jeżeli o 1.6 to wystarczy chyba samo buy mp5 buy M4A1 itp czy się myle?

__________________
Halo?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-03-2004 14:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qwak Znajdź więcej post'ów przez  Qwak Dodaj Qwak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qwak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Tym razem ja mam problem
Jak łącze sie do jakiegokolwiek serwera przez steam to mam cos takiego

Error verifying STEAM UserID Ticket(server was
unable to contact the authentication server, 31)


soto?
coś z keyem?

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-03-2004 12:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
Tym razem ja mam problem
Jak łącze sie do jakiegokolwiek serwera przez steam to mam cos takiego

Error verifying STEAM UserID Ticket(server was
unable to contact the authentication server, 31)


soto?
coś z keyem?



byl atak ddosa na steama i sie cos s*******ilo sprobuj sie wylogowac i zalogowac jeszcze raz , powinno pomoc

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 15:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

wyszukałem ze trzeba sie relogowac :> pomogło i działa

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2004 16:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Exorcysta
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Hmmm ja mam taki klopot z celownikiem do awp otoz to ze nie widze tego krzyrzyka z kropkami bo gdzies lata i nie wiem czemu tak jest a te chyde kreski widze normalnie, help me

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2004 10:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Crused
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Kraków - Poland

quote:
Napisane oryginalnie przez Exorcysta
Hmmm ja mam taki klopot z celownikiem do awp otoz to ze nie widze tego krzyrzyka z kropkami bo gdzies lata i nie wiem czemu tak jest a te chyde kreski widze normalnie, help me


Moja rada jest taka aby nic nie pic przed graniem palic zadnych specjalow tez nie polecam i wtedy wszystko powinno byc dobrze.
Instalowales moze jakies packi podmian modeli? bo jesli tak to usun powinno pomoc.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2004 22:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Crused Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Crused Znajdź więcej post'ów przez  Crused Dodaj Crused do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Crused prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lith
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Exorcysta
Hmmm ja mam taki klopot z celownikiem do awp otoz to ze nie widze tego krzyrzyka z kropkami bo gdzies lata i nie wiem czemu tak jest a te chyde kreski widze normalnie, help me



Siema.
Widocznie masz rozne wartosci w: m_pitch ""
m_yaw "", wpisz "0.022" powinno pomoc.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2004 14:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
WoLi
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gdansk

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
Moze to bład przy update'cie był. Odinstaluj CD i zaintaluj jeszcze raz.
Moim zdanem dobrze sie gra bez windowsa PPPP

__________________
qpa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2004 17:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil WoLi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do WoLi Znajdź więcej post'ów przez  WoLi Dodaj WoLi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać WoLi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez Exorcysta
Hmmm ja mam taki klopot z celownikiem do awp otoz to ze nie widze tego krzyrzyka z kropkami bo gdzies lata i nie wiem czemu tak jest a te chyde kreski widze normalnie, help me


Hmm.. może masz jakis niestandardowy celownik? Jesli tak to może to przez to.

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2004 19:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qwak
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Poznan

sv_aim 0

jak nie pomoze pisz to pomyslimy z ustawieniamy grafiki

__________________
Halo?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2004 23:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qwak Znajdź więcej post'ów przez  Qwak Dodaj Qwak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qwak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
enDriu
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

pomocy steam mi nie dziala , czy jak kupie nowy komputer to bedzie dzialac? ; (

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-07-2004 01:27
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qwak
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Poznan

Zrob tak, dwa razy kliknij na ikonke (ta czarna z bialym mechanicznym penisem) i caly czas next next next next jak zainstalujesz, i sciagniesz sysko to bedzie dzialac Andrzejq :*

__________________
Halo?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-07-2004 11:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qwak Znajdź więcej post'ów przez  Qwak Dodaj Qwak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qwak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
enDriu
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Qwak
Zrob tak, dwa razy kliknij na ikonke (ta czarna z bialym mechanicznym penisem) i caly czas next next next next jak zainstalujesz, i sciagniesz sysko to bedzie dzialac Andrzejq :*

o ja cos mi sie sciaga na hdd, ale mnie wpakowales to pewnie jakis dialer z mechanicznymi penisami ;\
a tak btw to mi sie nawet logowac nie chce bo wyskakuje info ze nie moze sie polaczyc z baza steam'a, na stronie steamowej napisane jest ze steam online, a ja mam to od 3 dni i kapa ;\ (ClientRegistry.blob kasowalem niezliczone razy...)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-07-2004 14:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GoGu
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

moze ktos z was bendzie wiedzal. kupiłem sobie nowgo compa i przy grafiznej dostalem gratis cs:cz insaluje gre i pisze prosze podac cdkey a nie ma niegdzie na pudelku czy w instrukcji ? wie ktos co moge zrobic !! Pomocy plz !!

ps sorki ze pisze na fourm cs a nie na cz ale tam jest malo ludzi i moglbym czekac za odpowiedzią pare dni

__________________
SpoX!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2004 16:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GoGu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GoGu Znajdź więcej post'ów przez  GoGu Dodaj GoGu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GoGu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

ten problem juz byl na tym forum ,musisz sie zglosci do firmy odpowiedzialnej za dystrybucje tej gry.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2004 18:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bart
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

SIema
Od roku nie gralem w cs'a teraz se znowu zainstalowalem posciagalem wszystko jak dawniej cs1,5 a tu walek :"your counter strike executable is out of date. counter strike will now ubdate to the current version". WCISKAM OK I JEST NAPISANE ŻE NIE MA NOWSZEJ WERSJI. Co mam robić???
Mail [email protected] gg 4984464
Blagam help me chce se pograc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2004 19:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Nie ma już CSa 1.5
Zainstaluj Steama...
szczegóły na google.com

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-11-2004 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
digital
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Nagrywanie!!

Mam problem z nagrywaniem demek. Jak wpiszę w konsoli record nazwa_dema to mi wyskakuje taki komunikat:

"You must be in an active map spawned on a machine that allows creation of files in czero"

Ktos mi umie pomoc?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2005 23:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
galahado
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Aug 2005
Lokalizacja:

Mam pytanie. Chciałbym postawić własny server w Counter-Strike 1.6. Czy zna ktoś jakos dobro istrukcje robienia servera ? Chodzi o tako istrukcje zeby odrazu byly linki skad sciagnac pliki, istrukcja jak administrowac serverem itd. Będe wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2005 09:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil galahado Kliknij tutaj by wysłać e-maila do galahado Znajdź więcej post'ów przez  galahado Dodaj galahado do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać galahado prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:44.    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions