Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Nie uczciwi admini !!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[Hunter]N_H***
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Nie uczciwi admini !!!

Dzis grajac na serwerze null[3] dostalem bezpodstawnie bana.
Cytuje odpowiedz admina na pytanie ,ktore zadal zaraz po zbanowaniu mnie grajacy na tym samym serwerze,a siedzacy obok mnie Butcher z klanu [*FORMOZA*].
"...oli musi sie nauczyc banowac.."
Potem Butcher prosil o odbanowanie mnie a szanowny pan OP z klanu (null) dal taka kontre ...
"...night zostal zbanowany bo na tym serwerze nie bedzie gral cziter.." "...zostal wielokrotnie przylapany na czitowaniu.." i takie tam.

Hmmm...

Jak moglem zostac zbanowany skoro zaden PB ani zaden plugin adminmoda a nawet wypuszczony ostatnio program produkcji Ola o nazwie AntiOGC nie wykryl u mnie zadnego czita !!!

Mysle ze OP zbanowal mnie tylko dlatego ze wie ,ze pewnego czasu bylem przylapany na czitowaniu na serwerze TOP GUN i U Gorala,co zreszta bylo wielka pomylka stworzona przez polaczenie Admin Moda z Clan Modem...

...jestem wqrwiony ta cala sytuacja,zadam aby mnie odbanowano,a szaanownemu graczowi o nicku OP dano jaks lekcje adminowania bo narazie sie do tego nie nadaje moim zdaniem.

przedewszystkim zadam przeprosin(oczekuje przeprosin
na forum).

"Admin ma pilnowac porzadku na serwerze ,a nie bawic sie programami i jak mu sie tylko spodoba banowac kogokolwiek !!!."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 16:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=AsB=
bad boy



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: wawa

Thumbs up

Masz racje mnie kiedys tez wykopali niby za czitowanie a nie uzywalem zadnego progza .Pelno teraz jest pseldo adminow trzeba znimi odpowiednio postempowac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 16:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =AsB= Znajdź więcej post'ów przez  =AsB= Dodaj =AsB= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =AsB= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

"pseldo" he he fdajne to
Ja juz sie pzryzwyczailem, ze wielu adminow to lamy, ale OP takie rzeczy zeby robil? Cos mi sie to dziwne wydaje!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 17:16
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

Ja do adminow nic nie mam. Nigdy nie zostlem przez zadnego nieslusznie (i szlusznie tez) ukarany i nie spotkalem sie z nieslusznym ukaraniem innych. Jedyne co mnie niekiedy denetwuje to ich brak a jakis debil rozpie***** swojich z pary.

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 17:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja w zyciu bana jeszcze nie dostalem, ale pare kickow sie zdarzylo, a nie mam pojecia za co? (no pare za bluzgi na lamusow i zabijanie tkilerow, ale to sie nie liczy )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 17:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Mi sie nigdy ban nie zdazyl !
Kick zdazyl mi sie tylko jeden , a to jakies 0,5 roku temu , kiedy to dopiero zaczynalem grac i wykopano mnie , zeby ktos "lepszy" mogl wejsc !
A tez zdazaja mi sie bardzo dobre wyniki , nie wiem czemu mnie nigdy zaden admin o czity nie posadzil !
Do OPa mam bardzo duze zaufanie , ale mogl sie zasugerowac twoja opinia !
Niestety dziwne splty okolicznosci sprawi , ze duzo z graczy i adminow bedzie cie uwazac jeszcze przez jakis czas za czitera , hmm no to nie wiem , ale chyba nic na to nie poradzisz !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 17:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif
Mi sie nigdy ban nie zdazyl !
Kick zdazyl mi sie tylko jeden , a to jakies 0,5 roku temu , kiedy to dopiero zaczynalem grac i wykopano mnie , zeby ktos "lepszy" mogl wejsc !
A tez zdazaja mi sie bardzo dobre wyniki , nie wiem czemu mnie nigdy zaden admin o czity nie posadzil !
Do OPa mam bardzo duze zaufanie , ale mogl sie zasugerowac twoja opinia !
Niestety dziwne splty okolicznosci sprawi , ze duzo z graczy i adminow bedzie cie uwazac jeszcze przez jakis czas za czitera , hmm no to nie wiem , ale chyba nic na to nie poradzisz !



co do mnie to ja gralem na jednym kluczu z kolegom ( to byl jego key ) i przez niego ja tez mialem kilka banow na CS.PL i TOP miedzy innymi, a kicka? kicka dostaje dosyc czesto najczesciej od PB, eh wkurza mnie to juz, a takto to czasem jeszcze dostawalem kicki tak jak kitab, TRZEBA TO UKRUCIC ,
OP jest spoko, mozna sobie z nim pogadac, i mysle ze jesli zostales posadzony juz o to chitowanie to OP slusznie zrobil, (nie twierdze ze chitujesz) bo dostal cynk od jakiegos GOOD admina ze chitujesz, i co mial zrobic? zignorowac to? NIE, a teraz jak wyszlo na jaw ze to wlasnie przez te bledy to postaraj sie wyjasnic sprawe i wtedy recze ze OP napewno ci zdejmie bana. ale opinia ci jednak pozostanie troche zszargane przez najblizsze tygodnie...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 19:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
eh wkurza mnie to juz, a takto to czasem jeszcze dostawalem kicki tak jak kitab, TRZEBA TO UKRUCIC ,



Ehh no nie weim , wtedy sie wkurzylem , ale teraz wole grac z lepszymi do siebie , bo sie wiecej wtedy ucze , a nie z gorszymi bo sie wtedy czlowiek w sztuczna dume wbija ! Dlatego wole jak powiedzmy "Cyber wywali jakiegos goscia co ma statsy 1 / 24 i zamiast niego wejdzie Dragon" !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 20:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Lugo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Warszawa

Night_Hunter, gratuluje pomyslowosci, jestes wielki.
Zlapales sie juz na cheatach i pluginem do admin_moda i screenerem i napewno na rozne inne sposoby. Dlatego tez wyleciales z klanu SPECNAZ.

Na serwerach null nie lubimy cheaterow (moze jestesmy dziwni ), oraz pamietamy kto sie zlapal. Dlatego jesli jakis znany cheater znajdzie sie przypadkiem na serwerze dostaje odrazu bana.

W tym przypadku ja cie przylukalem i powiedzialem OPowi (tak on jest fajny gosc ) zeby cie zabanowac, a skoro Oli jest nowym adminem to dalismy mu ta przyjemnosc.

Wiec nastepnym razem poprostu zyj z tym. Byles cheaterem i zawsze nim pozostaniesz dla nas.

PS: ciekawe czemu nie napisales tego na forum pewnego innego serwisu o CSie ? Pewnie dlatego ze tam juz znaja twoje wyczyny Lolku.

Pozdro all.

~Lugo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 20:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Lugo Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Lugo Dodaj [SPECNAZ]Lugo do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif


Ehh no nie weim , wtedy sie wkurzylem , ale teraz wole grac z lepszymi do siebie , bo sie wiecej wtedy ucze , a nie z gorszymi bo sie wtedy czlowiek w sztuczna dume wbija ! Dlatego wole jak powiedzmy "Cyber wywali jakiegos goscia co ma statsy 1 / 24 i zamiast niego wejdzie Dragon" !



noooo, w takim przypadku to ja sie zgadzam, ale jak powiedzmy kolo, o nicku Alfred ma staty 1/2 lub cos podobnego to tez czesto zostaje wykickowany mimo tego ze nie wiadomo do konca jak gra. a TY teraz jestes w [SPECNAZ] i watpie ze jesli nawet bedziesz mial staty 0/30 to i tak raczej cie nie kickna bo klan przed nickiem zrobi swoje, tak przynajmiej zaobserwowalem na niektorych serverach!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 20:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

quote:
Napisane oryginalnie przez (null)Lugo


PS: ciekawe czemu nie napisales tego na forum pewnego innego serwisu o CSie ? Pewnie dlatego ze tam juz znaja twoje wyczyny Lolku.

Pozdro all.

~Lugo



Jaka reklama

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 20:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Hmmmm.......nie sadze zeby OP mogl zbanowac tak poprostu.
Musial miec do tego powody.......a pozatym nie jest to dziecko ktore ma 14 lat i dostaje admina i zaczyna sie bawic!!!!
OP jest juz doroslym czlowiekiem i jakos nie wierze ze zbanowal cie dla jaj

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 20:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[Hunter]N_H***
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

LUGO !!!

" W tym przypadku ja cie przylukalem i powiedzialem OPowi (tak on jest fajny gosc ) zeby cie zabanowac, a skoro Oli jest nowym adminem to dalismy mu ta przyjemnosc. "

......... jaki ty plytki jak dla mnie jestes
...po pierwsze nie wylecialem ze SPECNAZ tylko sam odszedlem
... po drugie to ja nie czituje
... a co do tamtej sprawy co byla kilka miesiecy temu i ta sprawa sie wyjasnila : to byl blad PB
....trzeba bylo lekcje lepiej odrobic a nie PISAC JAKIES BZDURY

Po trzecie co do tego cytatu na poczatku sam przeczytaj i zastanow sie nad tym co piszesz , bo jak dla mnie to jedna wielka steka klamstw i ty sam dobrze wiesz , a nie mi bedziesz obrabial dupy bo taki masz humor dzisiaj .

Prosze pokaz mi screny , ze czitowalem z moim ip komputera .

Czekam na te screny ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 21:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Mnie kiedys posadzali o cheaty i wall hacka bylem nawet przez 2 tygodnie na czarnej liscie ale po wytlumaczeniu pomylki (dam u svisstack ) wszystko jest spoko czasami jak mam jakies kosmiczne staty lamki wyzywaja mnie od cziterow ale niezwracam na nich uwagi raz zdazyl mi sie kick z servera (ale niebylem pod swoaja ksywa) mialem ksywe "chce mi sie spac" admin chcial zrobic miejsce dla kumpla i mnie kicknal ze slowami "to idz spac" wkurwilem sie troszke ale coz.. olac to dzieki niemu poszedlem szybciej spac .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DIoDA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

Ja kiedys zostalem zabity przez admina "worldspawn" czy cos takiego...bo sie skradalem, a jemu nie chcialo sie czekac, bo zginal...zabil mnie...a kumpla kopnal za nicka "[F|S|G] jestem_bogiem" czy cos takiego...pozniej zbanowal mnie, bo ten sam klan. To [1999] juzes ...no ale co zrobisz, od choolery cwaniakow z adminami.

__________________
Entreating the Daylight to Rage Nevermore

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 21:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DIoDA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DIoDA Znajdź więcej post'ów przez  DIoDA Dodaj DIoDA do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:57.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions