Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Soldier Of Fortune > Ankieta na sof.fpp.pl
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
-OguR-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

Ankieta na sof.fpp.pl

Dzisaj standardowo na początku zaczełem sprawdzać nowe newsy etcetera : i doszłem do wniosku ze na Polskich stronach o tematyce sof2 nic się niedzieje, a także wasza ankieta która miała pokazać co ludzie chcą nic niedała - taktyki z gry 10 votów .. w jaki sposób chcecie pokazać taktyki z gry ? - dobrym wyjsciem by było przerowadzenie małego wywiadu np z Aresem mysle ze ciekawe pytania zachęciły by mnie od czytania wywiadu ..

__________________
d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-09-2003 08:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -OguR- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -OguR- Znajdź więcej post'ów przez  -OguR- Dodaj -OguR- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -OguR- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

hmm nie chodzilo o ich pokazanie a raczej o opisanie
a ankietka coz fakt stara... trzeba bedzie sie wsiasc do pracy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-09-2003 09:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-OguR-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

trzymam za słowo tylko się nieprzepracujcie

__________________
d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-09-2003 12:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -OguR- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -OguR- Znajdź więcej post'ów przez  -OguR- Dodaj -OguR- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -OguR- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

grrrrr gadac to kazdy umie ale robic to nie ma komu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-09-2003 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Jestescie niesamowici

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-09-2003 21:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube
Jestescie niesamowici


no a jak

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-09-2003 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ebola
(*SITH*) Forever



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: ursynoof

ogor polska scena sof2 nie istnieje wiec czym sie przejmujesz
to nie ja powiedzialem kiedys ze moj klan niegra z polskimi klanami pcw ... zreszta zgadzam sie z toba ze nie bardzo jest z kim grac ...
jak masz ochote to sa projekty szalencow tworzenia jakis rozgrywek polskich mozesz sie przylaczyc napewno nie odrzuca pomocy

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2003 00:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ebola Znajdź więcej post'ów przez  ebola Dodaj ebola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ebola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-OguR-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

mysle ze mój pomysł wypali niewiem kiedy się wezme za formułe ale dalej się zastanawiam czy jest sens

__________________
d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2003 02:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -OguR- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -OguR- Znajdź więcej post'ów przez  -OguR- Dodaj -OguR- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -OguR- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ebola
(*SITH*) Forever



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: ursynoof

quote:
Napisane oryginalnie przez -OguR-
mysle ze mój pomysł wypali niewiem kiedy się wezme za formułe ale dalej się zastanawiam czy jest sens

pomysl robienia czegokolwiek to szalenstwo
ale oczywiscie zycze GL & HF

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2003 11:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ebola Znajdź więcej post'ów przez  ebola Dodaj ebola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ebola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

hehe. chcecie wywiad to zrobcie go ze nma jestem bardzo chetny do wspolpracy ma sie rozumiec

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2003 01:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bruce lee
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: mazury

witam, czy ktos z was gra jeszcze w ta gierke ?
ja pocinam caly czas co wieczor i mam nadzieje ze jestem coraz lepszy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-11-2003 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bruce lee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bruce lee Znajdź więcej post'ów przez  bruce lee Dodaj bruce lee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bruce lee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez bruce lee
witam, czy ktos z was gra jeszcze w ta gierke ?
ja pocinam caly czas co wieczor i mam nadzieje ze jestem coraz lepszy



gdyby nikt nie pocinal to bym ostatnio nie wrzucal 3 giga plikow do sofa 1 i sofa 2 :}

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-11-2003 22:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-OguR-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

ano jescze pocinamy w tą gierkę bo ona rządzi trenuj dalej a będziesz coraz lepszy

__________________
d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2003 09:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -OguR- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -OguR- Znajdź więcej post'ów przez  -OguR- Dodaj -OguR- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -OguR- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bruce lee
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: mazury

ano, chetnie bym sie z wami spotkal,moj shotgun czeka.

bruce lee
aka
Stevie Wonder
aka
SZCZENIAK
aka
viktor[softZone]
------------------------------

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2003 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bruce lee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bruce lee Znajdź więcej post'ów przez  bruce lee Dodaj bruce lee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bruce lee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-OguR-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

shotgun czeka ? rofl shotgun to lameriada shoygun to czysty fuks z shota nietrzeba mieć aim lecisz i walisz zato M4 to jest wyzwanie na aim nie jest dokładne jak AK i się cięzko wali ale jest swietne

__________________
d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2003 17:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -OguR- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -OguR- Znajdź więcej post'ów przez  -OguR- Dodaj -OguR- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -OguR- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bruce lee
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: mazury

lameriada ? zastanow sie co ty mowisz. byle lamer to se moze hooja odstrzelic z szotgana.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2003 20:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bruce lee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bruce lee Znajdź więcej post'ów przez  bruce lee Dodaj bruce lee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bruce lee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[/<] KoWaL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja:

rofl

OguR nie siej popeliny lolu:S, Ebola ty jeszcze zyjesz ?omg myslalem ze cie juz zmumifikowali:S, wogle ten board co taki pusty , pamietam kiedys masa lolow siedziala i pisala wiersze:S,

Ebola scena sof2 nadal jest i sie powieksza moze nie w polsce ale na swiecie puki co jest po co grac i z kim rywalizowac, nawet w polsce pojawilo sie juz kilka w miare zorganizowanych klanow, fakt ze lole malo graja ale moze cos osiagna, BTW hl2 to bedzie mega gniot i chala roku wiec sie nie ludzcie ze to bedzie jakis dynamit z mega miodnoscia:S (camper strike , strike back rofl:S)

Te bruce lee wiesz ze poza nedzna gra na publicach jest cos takiego jak rywalizacja miedzy klanowa w ktorej wszytko nie ogranicza sie do lazenia z shotem i walenia nim z 20 metrow albo z 5 cm? shotgun to porazka ktora w dobrze zrobionej grze fpp nie miala by miejsca, raven popelnil blad i nie naprawil a takie lamki jak ty bezmyslnie to wykorzystuja myslac ze sa dobre "oh odstzrelilem mu leb z 5 cm srutem ktory ma rorztu pol ekrany , ale jestem dobry...." nawet mamy na takie lamki okreslenie "SHOTGUN WHORE" <--- aimless bitch:S, pure skill noob

SoF2 byl jest i bedzie a kto twierdzi inaczej ma pseudo "GAY OK"

__________________
praccy praccy praccy to be number one :S

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2003 08:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [/<] KoWaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [/<] KoWaL Znajdź więcej post'ów przez  [/<] KoWaL Dodaj [/<] KoWaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [/<] KoWaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-OguR-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

quote:
Napisane oryginalnie przez bruce lee
lameriada ? zastanow sie co ty mowisz. byle lamer to se moze hooja odstrzelic z szotgana.


ta rofl choya to sobie możesz wysadzić z nada shotgun to lameriada ale cóz trzbea grać i się dostosowywać do waruknów panujących na "rynku" shot + m4 + AK 74 M4 i AK to bronie w zalezności od mapy long aim AK zamknięte pomieszczenia szybkie mapy M203 a jak uważasz się za Mucho macho możemy zagrać 1on1 i pokaże ci wyzszą szkołe jazdy synu, sama gra na publikach ssie pewnie jak by nie CB etc to bym juz niegrał, ale gra na pkt czy Rep Poslki wyzwala emocje i dopiero wtedy się okażuje jakim jestes naprawde graczem

Kowal a co ty robisz lolu na forum i niebądz taki ostry dla ludzi bo znowu się zacznie wyzywanie etc..

__________________
d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2003 12:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -OguR- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -OguR- Znajdź więcej post'ów przez  -OguR- Dodaj -OguR- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -OguR- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bruce lee
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: mazury

te kowal ,sam jestes lamka.
od dluzszego czasu zauwazam ze "wielcy klanowcy" nieuwazaja innej broni niz oni sami uzywaja. jestescie lamy wszyscy. Kazdy wybiera takiego gnata jaki mu pasuje w dloni. jak ci pasuje ak to strzelaj do lamki z daleka i sie smiej jak mu odstrzelisz leb, ale nie miej pretensji jak lamce uda sie dojsc do ciebie i rozwalic ci pusty leb z szotgana.takie jest prawo dzungli.
howgh.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2003 22:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bruce lee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bruce lee Znajdź więcej post'ów przez  bruce lee Dodaj bruce lee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bruce lee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-OguR-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

rofl wiedziałem ze tak to się skończy ..

taka jest Polska mentalnośc ze każdy uważa się za Mastera ownera.. n/c dla ciebie Bruce Lee kiepie może 1v1, 2v2 zobaczymy jakie z nas lamy i niewyzywaj nikogo bo tak naprawde niemasz o tej grze zadnego pojęcia ..

__________________
d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2003 01:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -OguR- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -OguR- Znajdź więcej post'ów przez  -OguR- Dodaj -OguR- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -OguR- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[/<] KoWaL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja:

rofl

no pewnie w prawdziwej grze na zasadach Co nie podejdziesz do mnie moge ci to zademonstrowac przyjdz na kanal ircowy na quakenecie #/<rew, ustalimy szczegoly i pokaze ci gdzie mozesz sobie wsadzic shota, a i przed przyjsciem zapoznaj sie z zasadami CO

__________________
praccy praccy praccy to be number one :S

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2003 02:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [/<] KoWaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [/<] KoWaL Znajdź więcej post'ów przez  [/<] KoWaL Dodaj [/<] KoWaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [/<] KoWaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[/<] KoWaL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja:

btw nieuzywam tlyko jednej broni, uzywam shota ale niebiegam z nim caly czas jak niektore lamki na publicach ktore potrafia zabic tlyko w ten sposob, w grze druzynowej trzeba umiec korzystac ze wszytkiego w odpowiednim momencie, lame jestes wtedy jak korzystasz z jednej broni caly czas bo nie umiesz z reszty, shotgun jest lamerski glownie rpzez to ze mzoesz sie skampic i wyskoczyc kolesiowi na plecy on wtedy niema zadnych szans, to nie jest zaden skill tylko czysta lameriada, jelsi zabijes zmnei z shota twarz w twarz to jest ok byles lepszy, miales moze lepszego aima farta albo byles szybszy, jak sama nazwa wskazuje shotgun to bron z sofa z dzialu secondary , jak sama nazwa wskazuje nie ejst to gowna bron i ganianie tylko z nia jest lame, jeden skill shotgunowy nie daje cie w CO nic papa

__________________
praccy praccy praccy to be number one :S

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2003 02:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [/<] KoWaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [/<] KoWaL Znajdź więcej post'ów przez  [/<] KoWaL Dodaj [/<] KoWaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [/<] KoWaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bruce lee
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: mazury

-OguR- ,po pierwsze to nie uwazam sie za zadnego mastera bynajmniej jestem lama jak hooj. dzisiaj moj aim wachal sie w okolicach 5%, po drugie nigdzie nie napisalem ze biegam caly czas z szotganem, nawet najglupsza lama wie ze to jest glupi pomysl, po trzecie

'ano, chetnie bym sie z wami spotkal,moj shotgun czeka.'

napisalem tak dlatego ze bym sobie chetnie z wami zagral ,a nie ze uwazam sie za jakiegos mastera, a wszyscy wsiedli na mnie jak na hooja. nie podoba sie to wyp_*%d)lajcie i tyle.

kowal , jaki ty koorwa jestes master of sof , pewnie jak grasz to wszyscy sspieerdalaja przed toba ?
wcale sie ciebie nie boje. a na irca do ciebie nie pojde bo jestem lama i nie uzywam irca ,dla mnie wystarcza gg.
a jak chcesz pograc to jestem dostepny co wieczor na publicznych serwerach.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 00:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bruce lee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bruce lee Znajdź więcej post'ów przez  bruce lee Dodaj bruce lee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bruce lee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bruce lee
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: mazury

i jeszcze jedno

'raven popelnil blad i nie naprawil a takie lamki jak ty bezmyslnie to wykorzystuja myslac ze sa dobre "oh odstzrelilem mu leb z 5 cm srutem ktory ma rorztu pol ekrany , ale jestem dobry...." nawet mamy na takie lamki okreslenie "SHOTGUN WHORE" <--- aimless bitch:S, pure skill noob '

jestem za stary zeby pozwolic sobie na takie cos.domyslam sie ze masz jeszcze mleko pod nosem. wiecej szacunku dla innych. tylko dla tego nazwalem cie lama.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 00:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bruce lee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bruce lee Znajdź więcej post'ów przez  bruce lee Dodaj bruce lee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bruce lee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[/<] KoWaL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja:

THE END

N/C nie chce mi sie z toba dyskutowac bo nie masz o tej grze zielonego pojecia, a sens okreslen ktore uzylem nie jest doslowny, jestes na etapie sofa na ktorym ja bylem rok temu, ja gram 10 h dziennie ty sobie siedzi wieczorami dla fun i tylko fun dla mnie ta gra jest czyms wiecej dlatego skonczmy temat. (sorry jesli cie bardzo obrazilem, nie taki byl moj zamiar, poprostu przedstawilem rzeczywistosc z mojej brutalnej perspektywy:|, a okreslenia typu lama itp nie mowie do ciebie jako do osoby tylko do playera, postac ktora dla mnie jest tylko zbiorem pikseli na ekranie, a kim ty jestes naprawde mnie zupelnie nie interesuje i ciebie tez nie powinno interesowac kim ja jestem dlatego nie mow takich zeczy ze mam mleko pod nose bo mialem je moze 20 lat temu .....

__________________
praccy praccy praccy to be number one :S

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 03:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [/<] KoWaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [/<] KoWaL Znajdź więcej post'ów przez  [/<] KoWaL Dodaj [/<] KoWaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [/<] KoWaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

qrde czy juz nie potraficie siem kulturalnie porozumiec bez wyzywania od lam itp?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 09:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-OguR-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

bleh w Poslce są same lamy w porównaniu z np Finami etc na Polskie warunki to rządzi może 6-7 gości reszta to tło grają mało i niewiedzą co to prawdziwy necz etc.. sam taki byłem 6 miesięcy temu az niezagrałem 1 mecz w RP i zobaczyłem Swait SoFa

__________________
d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 10:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -OguR- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -OguR- Znajdź więcej post'ów przez  -OguR- Dodaj -OguR- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -OguR- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bruce lee
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: mazury

zaznaczam od razu ze nie chcem sie klucic z nikim, ale nie uwazam ze trzeba grac 5 lat w jakas gre zeby ja znac.
ja gram stosunkowo niedlugo bo jakies 9 miesiecy ale uwazam ze wiem juz o niej sporo, reszta co mi pozostalo to grac jak najwiecej i trenowac aim bo to moj najwiekszy wrog,ale ,tu do ogura, nie mozna trenowac aim majac ping powyzej 400. i mysle ze to jest problemem wiekszosci polakow, maja slabe lacza co eliminuje granie np. wieczorem. ja sam gram w godz. 1-4 nad ranem,bo to jedyny okres kiedy moj ping jest w miare niski.
w takich warunkach nie moge nawet pomarzyc zeby grac 10 godzin dziennie.

mimo to jest to jedyna gra w jaka gram od momentu jej zainstalowania i bede jej wierny az do konca.
ps. owszem gram for fun bo to jest mimo wszystko tylko gra, ale robie to z zamilowaniem.

howgh!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 14:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bruce lee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bruce lee Znajdź więcej post'ów przez  bruce lee Dodaj bruce lee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bruce lee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-OguR-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

tak tu się z tobą zgodze Polska jest Internetową prowincją i możemy pomazyc, aby w Polsce było jak np w FInlandi czy innych krajach Europy zachodniej dowolnym i tanim dostępie do Interentu kto wie ilu w Polsce jest ludzi mającyc swietne oko i czas na gre którzy niestety niemają pieniędzy na łącze etc Polska to nie Europa zachodnia a TPsa dyktując warunki na rynku zdziera z biednego Polaka tyle ile się da ;(

__________________
d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-11-2003 07:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -OguR- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -OguR- Znajdź więcej post'ów przez  -OguR- Dodaj -OguR- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -OguR- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Ale o co chodzi...bo ja juz nic z tego nie kumam

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-11-2003 12:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:59.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions