Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Brothers in Arms > konfiguracja 3d analyzera
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
TOMU
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Thumbs up konfiguracja 3d analyzera

jeśli ktoś zna konfiguracje to bardzo bym prosił jom podać bo zależy mi na uruchomieniu tej gry a mam ge force mx400 64mb a dzieki temu programowi można uruchomić brothers in arms z tych kart które nie korzystajom z pixel shader

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2005 21:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Piotr3k
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: Piła

"jom" god fuck (swiat schodzi na psy)

ps. idz do sklepu i kup nowa karte bo na tym starociu ci nie pojdzie, BIA nieobsluguje takiego badziewia

__________________
...ehh wszystko jest gów*** oprócz moczu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2005 15:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Piotr3k Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Piotr3k Znajdź więcej post'ów przez  Piotr3k Dodaj Piotr3k do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Piotr3k prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Luck
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja:

Możecie mi polecić jakąś dobrą kartę do 500 zł na BiA i ogulnie żeby na długo mi starczyła??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2005 15:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Luck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Luck Znajdź więcej post'ów przez  Luck Dodaj Luck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Luck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Piotr3k
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: Piła

do 500 zl karta ci na dlugo nie wystarczy, lepiej dozbieraj jeszcze 400zl i kup sobie gforce fx 6600 gt (sam taka posiadam) i jestem zachwycony. Bia chodzi na maxymalnych detalach bez zadnych problemow

__________________
...ehh wszystko jest gów*** oprócz moczu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2005 16:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Piotr3k Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Piotr3k Znajdź więcej post'ów przez  Piotr3k Dodaj Piotr3k do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Piotr3k prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OttoSkorzenny
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: Rzeszów

ja bym polecał geForca 6200,kosztuje poniżej 500(no,prawie 500),a ja go przerobiłem na 6600 wszystko na niej śmiga (na athlonieXP 2200+,512ddr),np half life 2 na 1280x1024 i wszystko na max ,chodzi dużo powyżej 30fps,wiec jest suuper
w tej granicy cenowej zdecydowanie wygrywa nvidia,bo jej karty obsługują shagery 3.0,a karty ati nie.ewentualnie,jeśli nie 6200 to 6600 ale nie gt,bo to właśnie "tylko" 400zł,tylko zwykłą.kosztuje jakieś 500-550.oczywiście wszystko 128mb.
jeżeli chce ci się bawić,to możesz zaoszczędzić 50 zł na 6200,bo na prawdę,działa po przeróbce jak 6600.
na tym na pewno brother in arms bedzie chodził baardzo dobrze.w ogóle te karty nvidii mają dużo fajnych bajerów,zobaczysz sam(np. przy oglądaniu filmów w słabej rozdzielczości).pozdrawiam

ps.dla Piotrka,seria 6xxx to już nie są fx'y.fx to tylko do 5950.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2005 18:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OttoSkorzenny Znajdź więcej post'ów przez  OttoSkorzenny Dodaj OttoSkorzenny do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OttoSkorzenny prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krizz
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Poznań

gadacie o kartach ale musicie tez wziac pod uwage to ze nie tylko karta ma tu znaczenie, oprocz tego potrzebny bylby dobry procek no i troche ramu bo to tez ma jakby nie patrzec znaczenie, no ale to chyba kazdy wie )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2005 09:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krizz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krizz Znajdź więcej post'ów przez  Krizz Dodaj Krizz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krizz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez Luck
Możecie mi polecić jakąś dobrą kartę do 500 zł na BiA i ogulnie żeby na długo mi starczyła??


przejrzyj forum.tweak.pl

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2005 09:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Luck
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja:

no ja mam Ge Forcea 4 MX 440 a BiA jak i nowy Splinter Cell i MOH PA mi nie pujdzie (z MOHemsam prubowałem) dlatego chce zmienic.
Tak to mam Atloma 2,4 , 512 ram, twardy 80 GB no i kartę zmieniam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2005 14:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Luck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Luck Znajdź więcej post'ów przez  Luck Dodaj Luck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Luck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vietnam
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja:

Nowa Karta Grafiki za 1200zl

Witam

Mam karte radeoon 9600 128 i Bia tnie mi sie tak ze nie da sie grac zamierzam zmienic karte grafiki na jakas porzadna ktora ma z 540 Mhz szybkosci magistrali i jest na zlacze AGP 8

Polecie mi jakas dobra karte grafiki bo jakos nie moge nic dobre znalezdz oprocz tego

http://sklep.benchmark.pl/pelny_15311.html

A che miec cos dobrei porzadnego aby jak wyjdzie Bia 2 nie przycielo mi sie nawet ma sekunde

Kompa mam takiego Amd Athlon 2.4+++ zamierzam zmienic

768 Mb Ramu drr 400 mhz zamierzam dokupic jeszcze z 512

i Chce teraz kupic jakas porzadna karte grafiki aby bia wyciagalo na max detalack i 1028 768 z 60 fps lub 50

Zobacze moze jakies nowe karty wyjda w maju
Ciekaw ile bede kosztowac karty ati z 512 mb pamieci i jaka bedzie ich szybkosc

Dzieki za pomoc pozdr

Ps Karpiu87 w koncu doczekal sie bana na Gry-online nawet na gg do mnie juz nie pisze po prsotu zamali chlopaka jeszcze zacznie pic itp lol

__________________
Zobaczymy co pokarze Bia 2 i Cod 2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2005 13:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vietnam Znajdź więcej post'ów przez  Vietnam Dodaj Vietnam do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vietnam prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Luck
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja:

Czy BiA na http://sklep.benchmark.pl/pelny_13026.html tej karcie mi bedzie chodzić płynnie na 1024-740 (chyba dobre numerki)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2005 14:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Luck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Luck Znajdź więcej post'ów przez  Luck Dodaj Luck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Luck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vietnam
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja:

Smile KARTE THE BEST DLA BIA :]

kiepsko a nawet tragicznie karta zerowa nie warta uwagi lepiej dozbieraj troche i kup sobie na wakacje ta karte polecam
sam zamierzam sobie taka kupic juz niedlugo

http://sklep.benchmark.pl/pelny_15311.html

najlepsza karta jak narazie na zlacze AGP 8

__________________
Zobaczymy co pokarze Bia 2 i Cod 2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2005 16:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vietnam Znajdź więcej post'ów przez  Vietnam Dodaj Vietnam do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vietnam prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Luck
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja:

tak ale ja mam tylko na nia gorse a moja karta gorsza od tej co chce kupic bo ja mam Ge Force 4 MX 440

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2005 17:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Luck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Luck Znajdź więcej post'ów przez  Luck Dodaj Luck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Luck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:52.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions