Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > ENEMY TERRITORITY czyli powrot syna marnotrawnego..
co sadzisz o Enemy Territority full?
You do not have permission to vote on this poll.
bardzo fajne - gram i bede gral w ET 24 82.76%
totalne dno - porazka na kazdym froncie 0 0%
zbyt wiele mi w ET przeszkadza by w to grac 0 0%
moze czasem? nie przekonalo mnie to narazie... 5 17.24%
W sumie: 29 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cool ENEMY TERRITORITY czyli powrot syna marnotrawnego..

Heyka!!

Witam po przerwie

UUUU ale nam to forum zmarnialo..

Nic to.. Mimo to jednak dziwi mnie brak jakiejkolwiek reakcji na pojawienie sie pelnej wersji "Enemy Territority" w necie..

Nikt tu juz nie zaglada czy jestescie "programowymi" przeciwnikami ET?

Jesli o mnie chodzi - ET przyciagnelo mnie znowu do gry w Wolfa - mimo drobnych wad (co oni do k... nedzy zrobili z moim Mauserkiem?!?! ) pojawienie sie ET wnosi powiew swiezosci do nieco skostnialego RTCW - wiekszy wybor klas postaci i zwiazane z tym nowe mozliwosci swietnie rozbudowaly mozliwosc wspolnej zabawy dodajac mnostwo dobrej zabawy!!

Mam tez pytania do ewentualnych czytelnikow:

- czy zna ktos jakies strony poswiecone ET?
- czy ktos zetknal sie z informacjami o nowych mapach do ET? (moze juz gdzies sa, a jesli nie to czy beda?)
- jak stosowac skrypty w ET (nie ma pliku autoexec.cfg - co mi zaciemnia obraz )

za odpowiedzi z gory dziekuje i pozdrawiam po dlugiej nieobecnosci..

m.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-06-2003 16:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

O proszę .. kogoż to ja widze
Witaj Maziomir .. hech ... troszkę Cię niebyło
Forum niestety chyba jest już na wykończeniu a szkoda bo to ładny kawałek historii
Co do ET to spodobalo mi się. Rozgrywka stała się inna a jednocześnie nadal podobna klimatem do RTCW.
Napływ nowych ludzi być może przeniesie się w jakims stopniu na stare RTCW to równiez jest niewątpliwy +
Możliwe że gra spodobala by mi się bardziej jakby nie dośc przykra rzecz ale wymagania... niestety gra na Celeronie 500 posiadanie 192 MB ramu i Radkiem 9100 ( to jedyne co porzadne ) jest troszkę hmmm... męcząca i irytujaca.
najbardziej podobają mi się nowe mapy ( choć fps drastycznie spadły :/ ) , wyważenie lepsze klas postaci i elemnty rpg. Natomiast sama mechanika walki jednak bardziej odpowiada mi ta z RTCW ( szybsza ,bardziej dynamiczna wymagająca wiekszego refleksu)
Bardzo fajna sprawa tym bardziej ze za darmo.

__________________
Piękno tkwii w oczach patrzącego...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2003 17:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Wreszcie nie ma problemow z CD-KEYem Wreszcie nie musze korzystac z All-Seeing Po roku przerwy znowu wrocilem do grania w wolfa
Moździerz ownz 6 map na poczatek styknie ale jush czekam na nowe Zwiekszyla sie ogolnie przestrzen otwarta, siakos latwiej jest fragowac moze dlatego ze narazie wiekszosc graczy jest beginner?? Chyba jeszcze nie gralem na zadnym servku polskim Acha i pingi... w rtcw1 z racji posiadania pirata bylem zmuszony grac na crackowanych servkach nie wiem ale wiekszosc z nich mialem pingi powyzej 100. Teraz jest spoooooko wybor. Wielka ilosc servow z pingami ponizej 80 He gram glownie na 43 wow.. Wybaczcie ze sie tak najaralem ale jest roznica miedzy 43 a powiedzmy 120

I jeszcze jedno... sa szanse ze ten dzial ozyje Gierka za darmo hehe i no jakos board.hive.pl cos nie moze wstac Moze ludzie stamtad sie przeniosa tutaj no a w zdecydowanej wiekszosci powroca ?? Przyjmiemy uciekinierow z otwartymi lapkami

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-06-2003 19:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Hmmm

Witaj Mazio po długiej przerwie.

Trochę zmieniło się od czasu twojej ostatniej aktywności.

To forum wygląda tak jak wygląda bo przeważająca większość sceny przeniosła się na Hive.
rtcw.hive.pl i board.hive.pl - na samym boardzie RTCW jest zarejestrowanych blisko 500 użytkowników i cały czas ktoś tam pisze.
Jest również forum poświęcone ET na którym też jest dość spora aktywność.
Aktualnie Hive jest nieaktywne bo jest w trakcie przebudowy i załatwianai nowego łącza.

Głosy wsród graczy starego RTCW są podzielone - jest dużo przeciwników jak i zwolleników.
Jedno nie podlega wątpliwości - dzięki ET sporo osób wróciło do Wolfa (pod tym pojęciem można rozumieć zarówno starego Wolfa jak i ET) np twoja osoba.
A będzie jeszcze więcej osób bo ET jest darmowe. I to jest Imo jedna z niewielu zalet tej gry .

Jak dla mnie ET jest za wolne. Już samo RTCW było dość wolne w porównaniu z fpp w które grałem wcześniej. W sumie fizyka gry w ET dla niektórych może być zaletą dla innych wadą.

Największa wadą ET dla mnie jest experience - to jeszcze bardziej pogłębi róznice pomiędzy skillem dobrych i słabych graczy. Dobry gracz szybciej zdobywa doświadczenie i dzięki temu jeszcze szybciej staje się lepszy. Słabi nie będą mieli szansy się wybić.

Zaleta to o wiele wieksze rozbudowanie możliwości taktycznych i klas niż w RTCW. W starym RTCW już nic nowego się nie wymyśli. Wszystkie możliwe sensowne taktyki zostały już dawno opracowane. Teraz w RTCW liczy się kto lepiej wykona daną taktę lub wybierze najodpowiedniejszą z kilku powszechnie znanych.

W starym RTCW przez ostatni rok cholernei podniósł się skill. Doświadczają to właśnie osoby które powracają do RTCW przy okazji ET i po pierwszej lepszej grze ... odechciewa im się.
Tak, skill podniósł się o kilka ładnych poziomów, nie wiem czy wyobrażasz sobie jak teraz ludzie potrafią kosić ze snajperki czy mp40. Gdyby przenieść obecnie jakiegoś dobrego gracza tak rok w przeszłość to byłby on pewno super-wymiataczem.

Jeśl chodzi o stare RTCW które jest o wiele mniej rozbudowane niż ET to sporo ludzi nadal narzeka na głupotę graczy na FFA.
przecież RTCW jest mniej skomplikowane niż ET. To co będzie za rok ? skoro obecnie ludzie nie radzą sobie z RTCW to jak będą sobie radzić z o wiele większym skomplikowaniem w ET ?

Ja jak narazie zostaje przy starym RTCW. Głównie ze względu na gry klanowe, których narazie raczej jest mało w ET. Poza tym trochę z lenistwa. Cięzko jest się uczyć na nowo i porzucić coś w co angażowało się ponad rok.

Przejdę na ET pod warunkiem że dobre klany RTCW zaczną grać w ET lub scena starego RTCW jeszcze bardziej się skurczy. Czekam na odpowiedź dobrych klanów i pojawienie się sensownych taktyk do gry klanowej w ET (żeby można było od kogoś ściągnąć

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2003 21:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Witam Dabi i Swiety

(Dabi --> Maziomir jest juz Ś.P. --> polegl pod Stalingradem dobrze chociaz ze zostal po nim Mazio w spadku )

Swiety --> zaczne od forum Hive.pl --> wiem juz jakis czas o jego istnieniu i nawet tam zagladalem czasami z ciekawosci co slychac w wielkim swiatku RTCW PL , nie rejestrowalem sie jednak bo i tak nie gralem w Wolfa - nie czulem wiec potrzeby zabierania glosu w dyskusjach. Niestety od jakiegos czasu i strona, i forum wita mnie takim ekranem:

" Not Found
The requested URL / was not found on this server.


--------------------------------------------------------------------------------

Apache/1.3.26 Server at board.hive.pl Port 81
"

moze wiesz co sie z nimi stalo? Nie bylem swiadkiem narodzin tamtego forum i nie wiem tez co spowodowalo taki odplyw ludzi stad tam - przeciez to forum niegdys tetnilo zyciem, a teraz wyglada jak wlasna karykatura...

Co do zalet i wad ET --> z Twoim zdaniem Swiety raczej sie zgadzam, a z pewnoscia biore je pod uwage - tutaj jednak mysle, ze przesadzasz twierdzac, ze darmowosc ET jest chyba "jedyna" jego "zaleta"!

Pierwsza rzecz, ktora mi sie rzucila w oczy to fakt "rasowosci" tego dodatku - trudno jest wziac jakis produkt i dokonac tak wielu istotnych zmian w kluczowych jego funkcjach i zachowac jego tozsamosc, glowne zalozenia i co najwazniejsze klimat, tak wiele przy okazji zmieniajac i dodajac do niego nowosci..

Nie wiem nawet czy jestem w stanie znalezc jakakolwiek analogie do tej sytuacji - jest to "tylko" dodatek - nawet nie sequel - a wszystko w nim stalo sie "swiezutkie" jak buleczki z piekarni - nadal jednak jest to RTCW od a do z.

Co do "szybkosci" rozgrywki - to co dla Ciebie jest w tym wypadku wada - dla mnie np. bedzie zaleta

Jak moze wiesz odszedlem z RTCW dla innej gry - czyli dla "America's Army". (byly tez inne powody natury osobisto-kadrowych ). AAO w porownaniu z RTCW pewnie w Twoich oczach zostala by uznana za zolwia-flegmatyka..., a skoki w nim w porownaniu z Wolfem jak olimpiada geriatyczna dla posiadaczy ocen nd. z WFu - mimo to jednak bije na glowe nie tylko RTCW ale tez moim zdaniem wszystkie inne do tej pory wydane gry sieciowe FPP i nawet nie ma drugiej w tym gatunku, ktora by zblizala sie w tej materii do niej.

Nie wiem jednak czy miales okazje pograc w AAO, zeby moc ustosunkowac sie do tego co pisze. Poza tym to forum jest nie o tej grze nie bede wiec rozwijal tematu.

Tak wiec "szybsza" rozgrywka nie dla kazdego jest magnesem, ktory przyciaga do gry - gra w RTCW wlasnie tym aspektem sprawiala mi najwiecej trudnosci dlatego tez wyspecjalizowalem sie troche w grze ze snajpa i to lubilem/ie najbardziej.

Wierze Twoim slowom, ze sprawy posunely sie dalej i teraz Ci co pozostali podniesli swoj poziom bardzo wysoko - to tylko doda mi zaciecia, zeby kazdy teamowy snajper odnotowal w swojej glowie napis "MazioPL joined to axis/allies team!" jako lampke ostrzegawcza bo mam zamiar grac tez znowu w RTCW poza ET. (celne spostrzezenie z tym powrotem ludzi do RTCW dzieki ET --> kolejna zaleta)

Nie bede komentowal kwestii taktyk czy experience - moim zdaniem te rzeczy wyjda dopiero po jakims czasie i roznie moze byc w tych tematach (to zalezy mocno od ilosci potencjalnych graczy w ET i ilosci klanow, ktore pojawia sie w tym dodatku)

Szanuje Twoja decyzje pozostania przy klasycznym Wolfie, chociaz milo by bylo czasem Cie spotkac w ET (i wielu innych graczy tez ). Ja mam zamiar czasem nawiedza Was gdzies podczas FFA ze snajpa w dloni - najpierw jednak musze troche "przetrzec" zamek mojego Mausera wybierajac troche "wolniejsze" ofiary na zachodnich serwerach - sam rozumiesz - nie chcialbym, zeby Ci co pamietaja mnie w tej roli jako przyzwoitego snajpera pomysleli teraz, ze mi ze starosci oczy zaszly bielmem

B.t.w --> nie znasz moze jakiejs odpowiedzi na ktores z moich pytan z pierwszego postu (lub miejsca gdzie ich szukac)? Za kazda wskazowke bylbym wdzieczny

pozdrawiam Was "braterskim" okrzykiem radzieckich komsomolcow: "meine Ehre ist Treue!"

ps. aaale tu pusto mimo wszystko - moze jednak ktos sie jeszcze odezwie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2003 16:56
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

A mi znowu nie zaswiecilo ze ktos cos tu powiedzial

No wiec co do et ... bardzo mi sie spodobalo. Dalej co prawda medyk jest debesciak, ale moze sie rozwijac i to mi sie podoba

Zajebiscie fajne efekty na mapkach i same mapki, to juz wyglada jak pole bitwy prawie a nie jak mapa Problem tylko w tym ze fps zjada masakrycznie duzo...

Podoba mi sie tez antilag ktory powoduje ze moge troche spokojniej grac... i to na moj obecnie zmasakrowany umysl tyle... jak cos to sie jeszcze wypowiem ..

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2003 19:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

No jezeli temat sie pojawi to jak widac kilka osob napisze cos na tym forum , tylko juz nikomu sie nowych tematow nie chce zakladac hehehe


Aha no i co do stratyfikacji o ktorej wspomnial Swiety to musze faktycznie przyznac ze znacznie sie ona nasilila po wydaniu ET , ludzie nie posiadajacy odpowiedniego skilla przechodza na ET co powoduje ze przy RTCW zostaja coraz lepsi wymiatacze co jeszcze bardziej nasila wyzej wymieniony proces i kolo sie zamyka.

__________________
robrzmiewa opętana harmonia
w dysharmonii dni.

Trash

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2003 19:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Hmmm

Jeśli chodzi o sytuacje sceny RTCW jak i ET to ostatnio dużo się zmieniło.
Po pierwsze klany Poison jak i C4 całkowicie przeszły na ET.

Konsekwencje dla sceny ET to niewątpliwie duże podniesienie jej poziomu
natomiast dla RTCW
- ubyły dwa dobre klany i odeszło sporo ludzi co jeszcze bardziej skurczyło już i tak małą scene RTCW. Ale to może być dużą szansą na wybicie się tych "słabyszych", tym bardziej że różnice pomiędzy klanami czołówki a resztą coraz bardziej się zacierały.

Jeśli chodzi o jakość gry w ET.
Cóż pograłem niezawiele w ET można prawie rzec że wogóle.
Oczywiście lamiłem i myśle że gdybym pograł więcje to też bym lamił (bo jakoś nie mogę sieprzyzwyczaić do fizyki ET) ale wystarczyło mi trochę pograć żeby stwierdzić że poziom FFA w ET jest katastrofalny.
Głównie ze względ nu na dużą ilość noobów, które wcześniej nie grały w RTCW jak i na większe skomplikowanie gry.
Zresztą to samo można powiedzieć o RTCW - sporo dobrych graczy odeszło do ET i też poziom FFA w RTCW się obniżył.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2003 20:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

Nie powiem żeby mnie to specjalnie cieszyło że Poison i C 4 odchodzą od RTCW całkowicie.
Jak dla mnie decyzja dość dziwna no ale nie mi komentować.
Mam tylko szczerą nadzieję że to nie wpłynie na planowaną lige D - Day II bo nadal jest wiele dobrych klanów i chętnych do gry.
Mi osobiście ET pasuje i podoba się choć nie tak jak RTCW może po zmianie sprzętu coś wiecej będe w stanie powiedzieć.
Szkoda

__________________
Piękno tkwii w oczach patrzącego...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2003 12:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Poison zawsze gonilo za zajawkami ..

rownie dobrzeet moze sie po jakims czasie znudzic i wszyscy powroca.. a jak nie to nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem .. trzebac przec w zycu do przodu

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2003 23:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Powiem szczerze:

ja tam nie rozgraniczalbym wogole ET od RTCW!

tzn. pomimo roznic w niuansach - gra sie bardzo podobnie (przynajmniej FFA). Oceniajac zas mozliwosci gry klanowej - ET bije oryginalne RTCW na glowe iloscia potencjalnych mozliwosci (szczegolnie dla duzych klanow)

gram sobie teraz od prawie tygodnia regularnie - na przemian - ET - RTCW - ET - RTCW... sporo bawie sie snajperka, ale tez duzo czasu biegam z innym zelastwem w lapach i pomimo tego co mowil Swiety o roznicy w "szybkosci" - to jest taka sama, ta sama wrecz gra - wyszukiwanie roznic (o ile nie chodzi tu o rzeczy oczywiste jak nowe klasy i ich mozliwosci czy np. mozliwosc czolgania sie) - mija sie z celem i jest hardcorowa forma egzaltacji - hardcorowych graczy w RTCW!!

JEDYNA NA PRAWDE ISTOTNA ROZNICA POMIEDZY ET I RTCW JEST TO CO ZROBILI W TEJ PIERWSZEJ ZE SNAJPERKA!!!!!

postac snajpera ma na wielu mapach bardzo duze znaczenie dla rozgrywki - niestety - sila ognia broni snajperskiej w ET jest KARYGODNA!!! Odebrali wieksza czesc przyjemnosci i znaczenia grania ta bronia - zabijajac podstawowe motto wszystkich snajperow na calym swiecie - ONE SHOT, ONE KILL!! Tego jakos nie moge przebolec ani im darowac..

Oczywiscie pozostale klasy postaci czy bronie rowniez pewno posiadaja jakies drobne roznice - w zadnej jednak nie sa one tak znaczaco wielkie, aby moc powiedziec o jakiejs innej filozofii grania.

Ktos kto gra w RTCW - wchodzi do gry w ET i aby zaczac "wymiatac" - musi wlozyc mniej wiecej tyle czasu nauki, ile uczylby sie poznajac w FFA, nowa mapke do Wolfa!

Dlatego tez mysle, ze najlepszym rozwiazaniem jest grac w obie wersje - tak czy owak - grajacy rozwija swoje umiejetnosci w tej samej grze!!

ps. juz widze jak co niektorzy moga sie oburzyc i podawac przyklady roznic - slepy nie jestem - mimo to klimat obu sprawia, ze wiecej jest podobienstw w obu niz np. w CS-ie i jakimkolwiek innym dodatku sieciowym do Halflife na przyklad

dlatego tez polecam nieprzekonanym - sprobujcie sobie troche pograc - napewno sie Wam spodoba przynajmniej jako FFA

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 06:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Rowniez witam...

Nie moglem sie powstrzymac wiec odpowiadam nawet jesli mialoby to byc tylko jedno zdanie a nie cala rozprawka Mazio nie wiem jakim cudem tego nie zauwazyles, czy moze nie uwazasz tego za znaczacy element gry, ale jedna z wiekszych roznic miedzy Wolfem a Et to strzelanie- masz racje co do podobienstwa w wygladzie, sam uleglem temu zludzeniu na poczatku, jednak zwroc uwage na wyglad dueli, na to ze jest ich DUZO mniej w stosunku do RTCW. Sprzyja temu zarowno inny (nie potrafie sprecyzowac ) sposob zabijania jak rowniez architektura map...
Co do poziomu FFA to chyba nie ma sie co dziwic- wystarczy przypomniec sobie poczatki RTCW i dodac wiekszy stopien skomplikowania w ET Mam nadzieje ze wieksza ilosc noobow oraz wymuszanie przez gre myslenia w ET zaowocuje w przyszlosci wieksza iloscia inteligentnych graczy...

Ps
Hooah!!!

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 14:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Nie bardzo rozumiem co rozumiesz przez "inny sposob strzelania" jesli chodzi o inne bronie niz snajpa? Czy to, ze Tommigun i MP40 sa jakby mniej szybkostrzelne?

Wiesz ja raczej w RTCW zajmowalem sie snajpieniem i moge gorzej wychwytywac drobne niuanse dotyczace roznic w obu grach - mimo to nie uwazam by w znaczacy sposob roznily one obie gry tak by trzeba sie bylo "przestawiac".

Z broni automatycznej preferuje M4a1 auto z celownikiem kolimatorowym ( http://www.americasarmy.pl/index.ph...t=62&kat=6w ) "America's Army"

Co do mniejszej ilosci dueli oraz wiekszej ilosci noobow --> i tak, i nie --> poza noobami wrocilo tez napewno wielu graczy z RTCW, ktorzy nawet jesli nie sa mastah to i noob rowniez nie! A dueli jest mniej moim zdaniem przede wszystkim dzieki charakterystyce map i ilosci graczy na serwerach (trudniej sie znalezc przy malej ilosci graczy - a jesli juz toczy sie wymiana ognia to na mniejszej przestrzeni przy wiekszej ilosci walczacych).

moze ktos cos wie juz na temat skryptow w ET?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 16:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Hmmm

W ET jest mniejszy nacisk na skilla graczy.
Aim i skill z mp40 thompsona czy snajperki został w części zastąpiony przez kampienie z mortarem, kładzenie min ,strzelanie z mg42, budowanie obiektów przez engów czy bieganie w cudzych ciuszkach przez covert opsa.

Na plus tego można zaliczyć że duża róznica pingów już nie robi takiego znacznia bo i duele mają mniejsze znaczenie.

To powoduje że ET jest bardziej realne, bardziej przypomina prawdziwą wojnę ale gdzieś chyba został zatracony charakter starych gier ze stajni ID Software.

W grach ID Sotf zawsze liczył się przede wszystkim skill, umiejętności. Teraz więcej zaczyna liczyć się co innego.
Oczywiście dzięki temu ET zdobywa wielkie ilości zwollenników ale z drugiej strony sporo ludzi nie może przekonać się do ET.

Counter Strike też jest bardzo realny i dużo wolniejszy. Dzięki temu CS ma wilekie rzesze zwolenników - Widocznie ludzie wolą grac w wolniejsze i bardziej realne fpp.

Co do sytuacji polskiej sceny RTCW
C4 poprostu nagle całe przeszło na ET (po ostatnim meczu z fUzz w ladderze CB-PL ).
Poison.rtcw już wcześniej było w stanie rozkładu to nie dziwne że przeszło na ET.
Z różnych plotek słyszałem że również 17thSS i Iron Cross chce przejść całkowicie na ET.
FF jest w tej chwili raczej klanem niemieckim. W meczach FF jest więcej Niemców niż Polaków.
Jedynym z ostatnich dobrych wyłącznie polskich klanów jest w tej chwili fUzz chociaż część osób z fUzz mówi że nie pogra długo w RTCW.

Czyli sytuacja polskiej sceny wygląda tak jakby nagle ktoś wyciął całkowicie pierwszą ligę polskich klanów !

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 20:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bubi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

C4 skonczylo z RtCW posrednio przeze mnie. Z powodu kilku personalnych konfliktow zdecydowalem sie zakonczyc kariere w wolfie, decyzje przekazalem kilka dni przed meczem z fUzz. Weszla w zycie bezposrednio po moim ostatnim - tym wlasnie - meczu. Reszta ludzi zdecydowala, ze zamiast szukac nowego TL-a wola sie przeniesc do nowej gry.

Mniej wiecej.

Co do ET, mi takze srednio pasuje. Glownie z powodu zmienionej fizyki strzelania. W wolfie jak sie wpadalo do malego pomieszczenia gdzie bylo 3 gosci, a z tego 2 na reloadzie, to zabijalo sie tego jedynego ktory mogl strzelac, a dwoch pozostalych juz sie w spokoju kosilo zanim wepchna magazynek w bron. W ET z kolei, strzelasz w tego jednego, nadal zabijasz go bez problemu - ale ze z twojej broni pociski nie wylatuja tylko niemalze wypelzaja - dwoch pozostalych radosnie konczy reload... Zmiany w ET w stosunku do RtCW wbrew pozorom sa naprawde duze. Jak napisal Swiety, skill jest coraz mniej wazny. Co gorsza, teamplay przez to wcale nie stal sie wazniejszy...

Pzdr.,
Sff

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2003 11:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bubi Znajdź więcej post'ów przez  Bubi Dodaj Bubi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bubi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Mi tez ET nie przypadlo do gustu. Jest wolniejsze, mniej dynamiczne niz rtcw. Duzy wybor profesji utrudnia gre wielu osobom. Wybieraja mortara, pf'a czy enga tylko po to zeby kampic, stawiac miny a nie realizowac objective. Experience to tez raczej pomylka, jest sie czym podniecac po kazdej rundzie ale z drugiej strony dobry gracz szybko awansuje i ma przewage nad wrogiem. Napakowany med czy field op z masa ammo i artami co chwile jest ciezkim przeciwnikiem. Mapki sa stworzone jakby pod axis, bardzo latwo kampi sie w zaulkach, waskich przejsciach i bramach. Raj dla pfiarzy :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2003 17:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Maciex
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Mnie na poczatku sie nie podobal ET . Tak jak dla was , zwolnienie akcji i wogole. Ale jakbyscie zagrali kilka razy cala kampania Europe i Afryke to byscie byli nagrzani jak nie wiem co!
Zwolnienie akcji to tylko pozor . Tak mnie sie wydaje. ET rox! Bronie sa niezle zwlaszcza mortar czy mg42 ,klasy cool , cover rox! W RTCW zagram za 1 czy 2 miesiaki , ET tak mnie wciagnelo ze hej . I tak malo serwow jest w RTCW Polsce wiec narazie nie ma gdzie grac;/ Takze ET rox i zachecam do grania w niego.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2003 18:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Zastanawia mnie radykalizm Waszych pogladow -- gdzie nie czytam -- kazdy nadaje cos w ten desen: koncze z RTCW i gram w ET, albo gram w RTCW - ET sux czy np. postawa naszych klanow, ktore rezygnuja z RTCW na rzecz ET (POISON i inne)!! Moze ja juz jestem "za stary", ale dziwie sie temu bo ja teraz np. gram na przemian - pare godzinek sesja ET, a zaraz potem - nastepne pare RTCW...


Poniewaz obie te gierki maja z soba tyle wspolnego, a zarazem sporo roznic - taki system wydaje mi sie logiczny. Nie znudzi sie za szybko, a pozwala odprezyc - jedno od drugiego.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2003 21:51
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Widzisz Mazio.. ludzie z reguly sa bardzo jednostronni i w wielu przypadkach musi byc albo czarne albo biale

Ja jak mi wreszcie moj agent podesle dobrego cfg do et i jak podlacza mi wreszcie nowe lacze to bede grac i tu i tu gdyz obie wersje sa ciekawe, nawet powiem ci ze zaluje iz WT sie nie przyjelo bo tez mialo kilka fajnych zajawek (rozne granaty np).

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2003 08:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bubi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Eh Mazio, do zestawu "opcji" dodaj jeszcze taka jak moja: nie gram ani w ET, ani w RtCW. Jako granie rozumiem oczywiscie klanowki; ffa czasem pykne, co jest doskonalym przykladem mojego masochizmu...

Pzdr.,
Sff

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2003 09:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bubi Znajdź więcej post'ów przez  Bubi Dodaj Bubi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bubi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

zaglosowalem na opcje nr.1 - poki co bardzo mi sie podoba, moze dlatego ze po ok rocznej przerwie (pingi 300-600) w rtcw nie idzie mi najlepiej choc i przed rokiem nie bylem orlem . Za to w ET nie jestem wcale taki zly . Tak czy inaczej mi osobiscie bardziej podoba sie rozgrywka w ET, jako ze nigdy nie bylem fanem Q3, "wolniejsze" strzelanie i inne zmiany sa wg mnie na plus!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2003 17:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gucio
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków

Thumbs up

Mi osobiście podoba się ET choć niegrałem RCTW bo jak koledze pożyczył tak do tera nima (dobry zwyczaj nie...). Bardzo podoba mi się podział na funkcje choć są niera takie Lamy co nawet apteczki nie dadzą luba amunici ale to na zachodnich serw bo na pol rzadko bywam z powodu pingów, (ostatnio dziwnie mi podskoczyły) i mam jeszcze inny problem nie moge grać tylko na jednej mapie bo jak mi zmienia to serwer zrywa nawet jak ping mam koło 50. Więc gram tyko na grach gdzie powtarza sie tylko jedna mapcia, czytałem gdzieś że to jakiś płąd i ma być patch ale jak pisało że za tydzień tak już minoł prawie miech i nic.

Ale pomimo tych niedogodności niera pykam choć częsciej w MoHAA-zakochałem się w jedno życie jedna gra )))

Jest jeszcze kilka innych plusów ale one już były j.w.
a jeszcze fainy jest tryb szpiega (snaiperek może się przebierać) i nalot, lub obszczał artyrerii(niewidziałem ale zytałem)

I to tyle narka

__________________
Spider

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2003 14:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gucio Znajdź więcej post'ów przez  Gucio Dodaj Gucio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gucio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

quote:
Napisane oryginalnie przez Gucio
lub obszczał artyrerii(niewidziałem ale zytałem)

I to tyle narka



no obSZCZal jest dobry ja czesto obszczewam z artyrerii

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2003 15:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gucio
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków

Talking Hehehe

obszczał czy oszczał co za rużnica ani podjednym ani pod drugim niechciał bym być!!!!!!

__________________
Spider

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2003 18:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gucio Znajdź więcej post'ów przez  Gucio Dodaj Gucio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gucio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Super!

Heh - nawet ja sam, po roku przerwy zaczalem znowu grac
Wedlug mnie ET jest lepsze od RTCW.
- Po pierwsze jest darmowy, podobnie jak CS - dzieki temu wolfenstein zyska na popularnosci.
- Po drugie wydaje mi sie , ze dodanie skillow i exp to jest strzal w 10. Dzieki temu , mozna ocenic swoj poziom gry , oraz porownac wyniki z innymi. Pod koniec gry mozna sprawdzic , kto najlepiej sprawuje sie na polu bitwy. Brakuje mi jednak ilosci fragow i smierci ( chyba ze to przeoczylem .
- Nareszcie mozna pograc na laczu 150 kb/s i nie ma lagow
- Mapy sa ogromne! Omaha Beach z RTCW to piaskownica w porownaniu z mapkami, z kampanii w Afryce.
- Pojazdy! Brakowalo mi tego w RTCW. Misje z konwojami sa genialne - jednak szkoda ,ze nie mozna prowadzic ich samemu (jak np. w battlefield).
- Grafika: ahh te nowe menusy, limbo mode itp. Miodzio

Mimo kilku wad ET , serdecznie polecam ta gre - zarowno fana RTCW , jak i innym osoba.

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2003 14:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Re: Super!

quote:
Napisane oryginalnie przez [AGD]3rdtrek
- Po pierwsze jest darmowy, podobnie jak CS - dzieki temu wolfenstein zyska na popularnosci.

Cs tak ale hl bynajmniej
quote:

Brakuje mi jednak ilosci fragow i smierci ( chyba ze to przeoczylem .


nacisnij tylde- takie staty sa dostepne w ten sam sposob co w rtcw ( w konsoli )
quote:

- Mapy sa ogromne! Omaha Beach z RTCW to piaskownica w porownaniu z mapkami, z kampanii w Afryce.


Tez tak myslalem jednak gdy juz poznasz mapki zobaczysz ze wcale nie sa TAKIE wielkie
quote:
Mimo kilku wad ET , serdecznie polecam ta gre - zarowno fana RTCW , jak i innym osoba.

Ja rowniez

Ps Chrumkules
Welcome back

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2003 13:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

tez witam,

a co do fragow i smierci to jak klikniesz more to masz statsy wszystkich osob!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2003 14:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Dzieki ! I rowniez witam starych wyjadaczy

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2003 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

wiecej Chrumk. sa 3 strony stats:
1 lista wszystkich graczy w obrebie druzyn (jak w RtCW)
2 lista nagrodzonych graczy
3 lista wszystkich graczy wg ilosci pkt.
na trzeciej (chyba) z lewej jest zestawienie wszystkich info n/t ciebie, nawet ilosc strzalow/trafien/fragow oddanych z kazdej posiadanej broni.
medale, poziomy uzyskane w grze, ilosc pkt, ranga itd.

Mazio: strona (jedyna jaka znam, ale naprawde niezla) http://wolf.dehn.net

ponadto ma ruszyc dzial & na hive
i www.rtcwpl.com takze szykuje sie do specjalizacji w &

co do autoexeca - owszem ni ma go, ale mozna zrobic samemu i bedzie dzialal tak, jak w RtCW

[mam nadzieje, ze nie za pozno na takie info]

pzdr. (jak zwykl pisac Sff )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2003 00:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

hive.pl nie dzialalo jakis czas to na fpp.pl wracili
yo GNT

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2003 16:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:48.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions