Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > sesja sux
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (11): « First ... « 9 10 [11] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

bo mgr [moge gówno robić] wygląda gorzej niż mgr inż. [ moge gówno robić i nieźle żyć]

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2006 23:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

ja już jestem na finiszu (znowu wcześniej zacząłem zdawać )

- Międzynarodowe Stosunki Polityczne - egzamin - 5
- Międzynarodowe Stosunki Polityczne - ćwiczenia - 5
- Marketing - egz - 3
- Marketing - ćw - 5
- Polityka Ekonomiczna - egz - 3+ (dzizys ***** ja *******e-baba uznała że nie można mieć własnego zdania i trzeba pisać te cele gospodarcze które ona uznała za stosowne - FUCK)
- Teoria Stosunków Międzynarodowych - egz - 3+
- Teoria Stosunków Międzynarodowych - ćw - 5
- Selected Marketing Strategies - zal - 5

a przede mną
- Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze - ćw - 19.06 (na wstępie już mam 4 - walcze o 5 )
- Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze - egz - 20.06 - tutaj muszę błysnąć intelektem bo egz. jest u mojej przyszłej promotor (ciekawe czy zdaje sobie sprawę z tego jaki ja super jestem )

poza tym ostanim przedmiotem, wszystko zaliczyłem w terminach zerowych (MSP na początku maja, reszte w odstępach 10-14 dni) Polak Potrafi

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-06-2006 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

egzam z matmy z******
egzam z termy zaliczony

bilans zerowy ;p
może dalej coś lepiej bedzie

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2006 16:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Ja juz mam wyniki z pedagogiki spolecznej - 4.0 i z Psychologii Rozwojowej - tez 4.0

Niestety dzisiejszy egzamin poszedl tragicznie jak na to czego sie spodziewalam :x Powinno byc zdane, a jako ze babka powiedziala ze udzielanie sie na zajeciach bedzie punktowane dodatkowo to mam nadzieje ze na 4 wyciagne :x

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2006 18:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

a mi juz tylko
- zaliczenie wykladow z Architektura I administracja systemow operacyjnych
- "exam" z badan operacyjnych [praktycznie po wpisik ]


reszta zaliczona

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2006 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Projekt z sieci wodociągowych zaliczony

Strasznym fartem

Na projekt składało się 7zadań. Na stronie tytułowej 1zadania miałem ocene za to zadanie; dostałem 4 A jak pierwszy raz oddawałem projekt to mi błędy wypisywała na tej stronie właśnie i teraz myślała, że ta 4 to za cały projekt i stwierdziła ze obniża na 3

Ale i tak dobrze bo jakbym miał do poprawy to dopiero we wrześniu bym sie dowiedział co dostane (a musiałbym oddać na piątek ).

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2006 17:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

od soboty koniec sesji hehe :d i bez wrzesnia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2006 08:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Ja miałem dzisiaj zaliczenie wykładów z AutoCada :F

Chyba zalicze
Jeszcze dwa egzamy w tej sesji zostały. A potem wrzesień

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2006 13:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

ja mam jeszcze 3, w tym dwa ustne oraz 37*C gorączki.
beat that .

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2006 14:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Ostatni egzamin za mna Jak dotad wszystko do przodu, mam nadzieje ze ten tez bedzie zaliczony chociaz nie powiedzialabym ze poszlo mi jakos fantastycznie :x

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2006 08:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Chwalilem sie juz, ze od poczatku czerwca wszystko skonczylem? 2 poprawki na wrzesien. :x

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2006 12:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

aa
dwa do przodu dwa zostały xD

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2006 13:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK

Egzaminy z
1 rok
Matma W czerwcu oblałem, kolejny ostateczny termin w poniedziałek
2 rok
Mechanika płynów Oblałem
Termodynamika Zaliczone w czerwcu
Wymiana ciepła Zaliczone we wrześniu
Sieci Nie znam jeszcze wyników
tech. oczyszczania wody Jutro będzie egzam
3 rok
Sieci Nie podchodziłem
Instalacje WiK Na termin we wrześniu przyszły 3 osoby w tym ja i pytał tylko jakiś głupot i zaliczyłem A nic nie uczyłem sie
Budowle hydrotechniczne Nie podchodziłem

A żebym sie nie nudził jak już wszystkiego się naumiem to mam jeszcze
zal wykładów z:
statyki może jutro zalicze
geotechniki nie podchodziłem
ciepłownictwa nie podchodziłem
odwodnienia Zaliczone w lipcu
i pewnie CAD chyba ze zalicze wraz z ćwiczeniami Zaliczone

A na dokładke projekty
Sieci Zaliczone w czerwcu
Instalacje WiK Prawie skończony do oddania
Budowle hydrotechniczne Nie zrobiłem - będe płącił 150pln ;/
Odwodnienia zaliczone w lipcu
PI Może jeszcze zalicze, jeśli nie to bedzie kolejne 150 do przelania na konto PW



:>
Jak zalicze te matme z 1roku to przejde na 3

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-09-2006 10:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

a ja zapomnialam napisac ze caly 1 rok bez ani 1 poprawki Oby tak dalej

A teraz mam praktyki i jest strasznie .T__T.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-09-2006 11:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

chwalipięta

ja jak narazie mam cały 3 rok bez poprawek

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2006 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Zdalem wszystko. Na 3 i 3,5. Studiuje dalej. :x

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2006 08:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

Też
Poprawki na 3,5 i 4,5

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2006 10:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:48.    Strony (11): « First ... « 9 10 [11] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions