Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Starachowice Story 1.
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Talking Starachowice Story 1.

Opowieść o wyjeździe do starachowic!
Ja =PlutoN=G*** wstaje rano i patrze na zegarek na osi 5:25 luz zjadłem coś i zaczynam się szykować do wyjścia na dwór gdzie byłem umówiony z =PlutoN=Day-Day .Ale nagle dzwoni telefon i słyszę

Day-day: czekaj trapper ja jeszcze jestem w domu gdzie się umawiamy ?
Trapper [G****] :może przy metrze centrum.
Day-day: oki

Ja już miałem wychodzić a tu drugi telefon :
Day-day :ile masz kabony??
Trapper: mam 21 zł a ty??
Day-day: ja mam 40 zł
Trapper: ja mam jeszcze fajki
Day-day: dobra to trzymaj się papa.

Wyjechałem z domu i nagle znalazłem się przy metrze centrum czekałem najpierw 5min później 10 min i pokazał się Day-day.

Day-day: elo!
Trapper: yo!
Day-day: daj fajka
Trapper: masz

Teraz ruszmy się w stronę centralnego tam kupujemy bilety w kasie i idziemy na peron tam się spóźnia pociąg do starachowic 5min.Przeklinamy na niego ale olać to.
Wsiedliśmy do pociągu tam od razu znajdujemy wolny przedział i zajmujemy miejsca .
Po paru minutach zachciało nam się jeść ale na szczęście miałęm cukierki i JO-JO [Justrzenki] zjedliśmy to i nadal się chce nam jeść .

Day-day : jeść mamy za mało kabony i jedzenia nie mamy
Trapper: nie moja wina że stary mi nie zostawił i wypłaty nie podjołem

Po paru stacjach przychodzi kanar bileciki do kontroli proszę!
TU jeden i drugi a teraz legitymacje po proszę tu proszę [legitka Day-daya]
O ja nie mam [Trapper] to poproszę 20.50 zł nie mam to wyśadka będzie !
Ej zapłacimy co ??
No dajesz ale na powrut nie będzie no ale co tam !

Daliśmy kabone i luz wysiedliśmy na stacji Skarżysko Kamienne !
Tam dowiedzieliśmy się że pociąg do starachowic mamy o 10:49 a była 9:46.
Więc postanowiliśmy sprubować sprzedać łańcuszek ale powiedzieli że srebra nie skupują to poszliśmy na poszukiwania gralni znaleźliśmy jedną ale countera tam nie było heh lol .
Dobra tto jedziemy do starachowic .
Na stacji w starachowicach szukaliśmy te panienki.
Już chcieliśmy jechać a tu nagle widzimy dwie funie idą w naszą stronę i pytają się GRZESIEK I MACIEK??
Tak .
To co robimy
Musimy podjechać do mojej starej mówi jedna dobra oki .
Pojechaliśmy na zajezdnie MZK a z później do nich do domu......

CZĘŚĆ DRUGA JUTRO O 1400!!

Edytowane przez TRAPPER dnia 11-08-2001 o godz. 19:45

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2001 09:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Burecky
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Hell

Heh no bo *******ne....
Poprostu ROTFL.
Bo ja jestem ....
DESPERADOS jest

__________________
Ashes To Ashes,Dust to Dust....
I'm in Hell and I'm Alone....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2001 09:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Burecky Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Burecky Znajdź więcej post'ów przez  Burecky Dodaj Burecky do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Burecky prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Red
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Danzig

ale wporzo historyja .... moze jakis scenarzysta sie postara i film nakrecą ???

__________________
Power . Unity . BrotherHood . | FS |

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2001 11:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Red Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Red Znajdź więcej post'ów przez  Red Dodaj Red do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Red prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Ehh moze spilberg sie za to wezmie a jak tak to oskar murowany.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2001 14:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dark_old
...!...



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

Angry

..... super ........

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2001 00:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dark_old Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dark_old Znajdź więcej post'ów przez  Dark_old Dodaj Dark_old do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dark_old prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Red
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Danzig

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Dark
..... super ........


Dark nie denerwuj sie mala dawka dobrego humoru nie zaszkodzi chociaz zastanawiam sie sam co ten topic robi w kategorii counter-strike

__________________
Power . Unity . BrotherHood . | FS |

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2001 09:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Red Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Red Znajdź więcej post'ów przez  Red Dodaj Red do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Red prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Red
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Danzig

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Dark
..... super ........


Dark nie denerwuj sie mala dawka dobrego humoru nie zaszkodzi chociaz zastanawiam sie sam co ten topic robi w kategorii counter-strike

__________________
Power . Unity . BrotherHood . | FS |

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2001 09:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Red Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Red Znajdź więcej post'ów przez  Red Dodaj Red do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Red prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Ehh fani czekaja na druga czesc (bedzie happy end czy jakis moral ?? ). A jak nie bedzie to ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2001 11:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

a ja zupelnie nie kumam o co w tym chodzi

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2001 20:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
madcow
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: wiocha

chlopak poprostu zerznal pomysl od gazora z forum q3....zobaczcie tam...jest podobna historyjka
tyle ze tamta jest ciekawiej napisana i ma wieksza dawke humoru
btw. witam wszystkich w moim pierwszym poscie

__________________
live is only one...
madcow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2001 20:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil madcow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do madcow Znajdź więcej post'ów przez  madcow Dodaj madcow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać madcow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez madcow
chlopak poprostu zerznal pomysl od gazora z forum q3....zobaczcie tam...jest podobna historyjka
tyle ze tamta jest ciekawiej napisana i ma wieksza dawke humoru
btw. witam wszystkich w moim pierwszym poscie



a ta ma jakakolwiek dawke humoru?

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2001 20:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
madcow
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: wiocha

nie wydaje mi sie...ale to chyba dlatego ze nie przeczytalem jej calej

__________________
live is only one...
madcow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2001 22:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil madcow Kliknij tutaj by wysłać e-maila do madcow Znajdź więcej post'ów przez  madcow Dodaj madcow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać madcow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*MagiC*/Tramwaj
Zabojczy Srodek Transport



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Zajezdnia

Ehhhh... co tu powiedziec??? To byla wymyslona historyjka czy z zycia wzieta?? mam nadzieje ze to drugie ale i tak nie wiem po co ja tutaj zamieszczac... No chyba ze sie komus lepiej zrobilo...

__________________
A czy wiedzieliscie ze kosiarka zbielmowana na piane w komubulgulatorze z kosmogenicznie transmegalitycznymi przyszlapkami sie pieni?
Tramwaj was wszystkich przejedzie!!!

-=@^@=- CPA
----===Crazy People Agency===---

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2001 23:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *MagiC*/Tramwaj Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *MagiC*/Tramwaj Znajdź więcej post'ów przez  *MagiC*/Tramwaj Dodaj *MagiC*/Tramwaj do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *MagiC*/Tramwaj prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Talking

To ja tez wrzuce moja - zeby nie zasmiecac boarda dam tylko Linka - Histeryjka - ( jest sporo bledow ale ani mi sie sni ich poprawiac )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2001 06:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Moim skromnym zdaniem historyjka Shoolera jest bardzo fajna

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2001 10:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*MagiC*/Tramwaj
Zabojczy Srodek Transport



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Zajezdnia

Noooo takie texty to moga byc..
Wogole fajna, zwieszona strona- takie lubie najbardziej

__________________
A czy wiedzieliscie ze kosiarka zbielmowana na piane w komubulgulatorze z kosmogenicznie transmegalitycznymi przyszlapkami sie pieni?
Tramwaj was wszystkich przejedzie!!!

-=@^@=- CPA
----===Crazy People Agency===---

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2001 22:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *MagiC*/Tramwaj Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *MagiC*/Tramwaj Znajdź więcej post'ów przez  *MagiC*/Tramwaj Dodaj *MagiC*/Tramwaj do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *MagiC*/Tramwaj prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:26.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions