Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Nfs:u 2 !
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

ja tam znowu jezdze peugotem 206 mojego ojca ;D
całkiem miłe, szczególnie podoba mi sie pomysł ze sciganiem sie po miescie, aby uciec przeciwnikowi : >

W sumie niedawno zacząłem wiec jeszcze sie nie chwale fotami i tym co za mną : >

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2004 15:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

[03:06] <Arek (GG)> no i cos ty mi nagral
patrz ktora jest godzina, a ja na dodatek ma mjutro kolo
[03:06] <Arek (GG)> nienawidze tej gry, ale czuje ze mimo to sie od niej predko nei oderwe
[03:07] <Arek (GG)> masakra


huehuehuehue ;D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2004 17:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

daj ktos cynk gdzie jest sklep zwany 'Megalow Parts'.
Mam 39-41% gry, 74% odblokowanych czesci, dalej nie mam skyline'a chociaz widze ze przeciwnicy nim zasuwaja. Kiedy bede mial go odblokowanego?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2004 17:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

Na poprzedniej stronie masz posta z mapką, gdzie są odblokowane wszystkie sklepy - odwiedz wsie, to pewnie znajdziesz ten który Ci potrzebny
Do tego, kiedy w trybie explore, cisnie sie T gdzies na dole tabelki jest wykaz (nie)odkrytych sklepów.

Afair Skyline'a dostaje sie po jakimś koncowym URL'u, a wyglada on tak ( po "udresowieniu" ) :



A tu fordzik, jedyny ( chlip ) "muscle car" w grze...

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2004 18:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

thx Jarek. Mialem cos porabane z ustawieniami ze sciaganiem obrazkow (firefox) i zadnych nie widzialem lol .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2004 19:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Ja mam OSTA z NFS:U2. =]
Ktoś chce?

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2004 22:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

huah! znowu nie zrobilem screena czarno-zlotego wyMIATAcza

ale teraz przesiadka na audi tt ^_^ trzeba tylko ladnie je przerobic
no i wkoncu przelazlem te qrewskie dragi

mihn ja nie kce ja juz sobie sam sciaglem ;} btw; ost jest o WIELE WIELE lepszy od tego z peirwszej czesci... ten jest wlasnie dopasowny do doobrej dynamicznej jazdy a nie granie do kotleta takie jak w jedynce

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2004 00:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

khe hke
Stage 4 - zostały mi jeden Drag, Jeden Currit i 6 URLi =]

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2004 08:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LD
Ich bin Danziger



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: FreiStadt DanziG

a ja koncze stage 4 , kurcze daaawno mnie zadna gra tak nie wciagnela, a wyscigi jeszcze nigdy...

jutro wrzuce fotke mojego TT mega zielonego

kiedy sie dostaje mustanga ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2004 09:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LD Znajdź więcej post'ów przez  LD Dodaj LD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2004 16:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Re: Nfs:u 2 !

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Jarek
Na moim biednym compiq chodzi zdaje sie lepiej ( w max detalach ktore moja karta pociagnie, max rozdzialka itp ) niz czesc pierwsza.


Imo gry pewnie beda Ci teraz coraz lepiej chodzily bo twoja grafa bedzie miala coraz mniej do roboty Nie dlugo zadnego efektu nie obsluzy i bedziesz mial tylko wektory

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
Jakie to to ma wymagania? Jak NFS:U chodził dobrze, to ten też da rade?
p4 20ghz
256ram
gforce2 64



Heh , zbierajcie kaske na nowa grafe chocby niezla r9550 po odpowiednim oc i modyfikacjach Bylem wlasnie u kumpla co ma gf4mx (dx 7.0) i w porownaniu moja wysluzona w sumie gf4ti (dx8.0) roznica w grafie taka jak miedzy doom2 a doom3 No chocby brak przezroczystych szyb w aucie nie wspominajac o wielu innych detalach
Juz nie bede wspominal jak to wyglada na kartach z ps 2.0.
To juz bylo widac w nfsu1 spore roznice, jakby dwie zuplenie inne gry porownujac karty dx 9(8) z dx(7). Zreszta na kartach wspierajacych ps 1.0 i wyzej na full detal nfsu1 wyglada lepiej niz nfsu2 na kartach bez ps

Imo nie to ze jestesci ****owi bo macie ****owe karty ale sami wiecie to jest taka gierka dla ktorej warto wydac troche kaski na jakas lepsza grafe za rozsadna cene: uzywana gf3/gf4 lub r9550. Nie musicie odrazu kupowac gf6800 Imo dacie rade wysiuplac 300 zeta
Kompy to worek bez dna, nawet jak coraz mniej gracie warto "zainwestowac" wlasnie w jakas grafe z ktorych wymienilem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2004 11:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

W sumie u mnie nieźle śmiga... przycina sie tylko gdy na URLach startuje na ostatniej pozycji i mam 5 samochodów przed sobą : > Ale to krótko trwa bo po chwili jestem pierwszy :F

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 11:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Co z tego ze smiga skoro wyglada biednie. Porownaj chociaz fure Jarka z fura Glana HL2 i nowsze w przyszlosci jesli beda chodzic na twojej grafie to tez beda chodzic "plynnie" ale nie uswiadczysz rewolucji w grafie i giera bedzie wygladac tak jakby miala z 5 lat
Imo u mnie na low detal bedzie lepiej wygladac nfs:u2 niz na high detal Alienka Nie idz dzisiaj pic tylko odluz kase na grafe Jak wspomnialem za 300 zeta +/- 50 mozna dorwac cos rozsadnego Za to do konca roku nie bedziesz tankowal

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 13:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

Rcube, widzisz, jesli gierka ocieka miodem, mnie naprawde malo interesuje to jak wyglada, moge grac chociazby i na ultra low detail i sie tym nie przejmowac. Nad nową kartą będę się zastanawiał jak gry całkowicie przestaną chodzic na tym gf'ie - mineły juz czasy maniakalnego giercowania, liczenia fps itp...

quote:

Za to do konca roku nie bedziesz tankowal



Nieee, no sooora, jesli mial bym teraz wybierac mdzy wydaniem kasy na nową grafe a zostawieniem jej sobie na imprezki ze znajomymi, sprawa jest przesądzona...

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 14:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Jarek
Nieee, no sooora, jesli mial bym teraz wybierac mdzy wydaniem kasy na nową grafe a zostawieniem jej sobie na imprezki ze znajomymi, sprawa jest przesądzona...

Zycie to sztuka umiejetnosci wyboru

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 14:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Jarek
Nieee, no sooora, jesli mial bym teraz wybierac mdzy wydaniem kasy na nową grafe a zostawieniem jej sobie na imprezki ze znajomymi, sprawa jest przesądzona...


No... i to ja rozumiem - lec po te karte w koncu

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 14:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

widac ze kostek to mietoos w grze przede wszystkim chodzi o grywalnosc a nie o fajerwerki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 15:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

rcube: dla mnie 300-400 PLN to dużo : > troche mi żal wydawać tyle na karte graficzną. Może kiedyś jak bede miał wiecej pieniążków, ale nie mam ochoty zbierać i pościć przez kilka miesięcy ;D

Poza tym raczej gram w gry które nie mają super hiper wymagań ;F

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 15:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Widac ze wszystkie osoby (moze poza Lucasem bo jego wypowiedz dotyczyla czego innego, podobnie Sarenki ) sa juz upite i/lub maja problemy z czytaniem textu a zwlaszcza jego zrozumieniem
Radze przestudiowac moja wypowiedz i to wielokrotnie

Napisalem przeciez ze wlasnie dla tej gry czyli NFS:U2 warto sztachnac sie na nowa* grafe. Wlasnie dla tej gry warto to zrobic bo wlasnie jest w niej tyle miodu ze szkoda w nia grac nie widzac wszystkiego czego oferuje.
Nie jestem zadnym ganiaczem za fpsami, wogole w sumie to oprocz ET to w nic nie gram, no chyba ze jakis megawielki super hit czyli nfs, w sumie w roku 5 gierek max mi sie przewinie przez moje lapki. Jeszcze HL2 nie widzialem i nie wiem kiedy zobacze (jak bede mial czas to sie przejde wreszcie do kolezanki ktora sobie kupila juz nawet orginal )

Nie zmuszam osob tutaj do kupna jakiejs wypas grafy, mowie zeby kupili w sumie low end uzywke za jakies 300 zeta ktora da wlasnie NFS dodatkowego smaczku Mnie tez gry nudza ale jak zobaczyem nfsa u kumpla to to co widzac u mnie na nie super wcale maszynie odechcialo mi sie grac u niego. To nie sa jakies tam male kruczki, to nie jest roznica taka jak miedzy p2.0 a ps1.0 gdzie czasem trzeba sie doptrywac i w sumie ja to zlewam i nie widac wielkiej roznicy. Roznica miedzy ps jakim kolwiek a grafy bez ps to niemal taka roznica jak miedzy doom3 na grafie z vertex a bez niego (odpalili na ktoryms tam voodoo wyglada jak hl1 albo i gorzej)

*- nowa nie znaczy odrazu jakas tam grafa nawet za 500 zeta, ja tu mowie o zlomie jakims z ps (byle nie fx 5200 - 5600) Zreszta gierka kosztuje 100 zeta chyba Wiec juz zaoszczedziliscie 100 zeta na grafie chyba ze macie orginal to zwracam honor.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 15:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube
Widac ze wszystkie osoby (moze poza Lucasem bo jego wypowiedz dotyczyla czego innego, podobnie Sarenki ) sa juz upite i/lub maja problemy z czytaniem textu a zwlaszcza jego zrozumieniem


Ja nie potrafie czytac tak dlugich postow - za malo pamieci mam

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 15:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
Ja nie potrafie czytac tak dlugich postow - za malo pamieci mam


http://www.afrotechmods.com/stupid/memory/memory.htm



Chociaż skor miałbym kupić grafe za 300pln to mógłbym sprzedać obecną : >

Za ile sprzedałbym gforce4mx 64mb?
albo gforce2 32mb?

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 15:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
http://www.afrotechmods.com/stupid/memory/memory.htm



Chociaż skor miałbym kupić grafe za 300pln to mógłbym sprzedać obecną : >

Za ile sprzedałbym gforce4mx 64mb?
albo gforce2 32mb?


Sprawdze

ad. 2 - ponizej 100zl...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 17:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

rcube mowisz ze mam zmienic swojego radeona 9700 ktorego zmienilem by nfsu1 dzialal lepiej na cos mocniejszego tak?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 17:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
rcube mowisz ze mam zmienic swojego radeona 9700 ktorego zmienilem by nfsu1 dzialal lepiej na cos mocniejszego tak?


LOL NIE UMIESZ CZYTAC Heh zawsze u Ciebie bylo z tym ciezko

Tak wymien swoja grafe na gf6800

Mialem na mysli tych ktorzy maja grafy bez ps'a (Alienek i Jarek)

A co do Ciebie glan skoro to Tym masz radka 9700 to po kij piszesz takie zdania
quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan

w grze przede wszystkim chodzi o grywalnosc a nie o fajerwerki



to po co Ci ta grafa ?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 18:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

rcube: co post, rozbrajasz mnie coraz bardziej, naprawde...

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 21:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Heh

No nic ja tylko skromne mysli przelalem na boarda
Nikgo nie chcialem urazic.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2004 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube
LOL NIE UMIESZ CZYTAC Heh zawsze u Ciebie bylo z tym ciezko


eee nie, czytanie mam wporzadku, gorzej z pisaniem swoich wypracowan itp itd

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube

Tak wymien swoja grafe na gf6800

Mialem na mysli tych ktorzy maja grafy bez ps'a (Alienek i Jarek)



a to co ty miales na mysli a nie napisales to niech ci sie nie widzi ze nie moge tego przeczytac

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube

A co do Ciebie glan skoro to Tym masz radka 9700 to po kij piszesz takie zdania
to po co Ci ta grafa ?



a moze powiesz ze grasz dla gier bo glownie chodzi ci o fajerwerki graficzne mi chodzi o grywalnosc, a dobra grafa to dodatek... slaba gra nie obroni sie nawet wyrabista grafika... ale dobra gra moze miec ****owa grafe [vide transport tycoon deluxe... wciaga mnie niemilosiernie a pojdzie na najgorszym zlomie ] rozumisz ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2004 00:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
eee nie, czytanie mam wporzadku, gorzej z pisaniem swoich wypracowan itp itd



Hm... to nie czytanie ale zrozumienie tekstu <- z tym masz problem

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan a to co ty miales na mysli a nie napisales to niech ci sie nie widzi ze nie moge tego przeczytac



Wystarczylo przeczytac moj pierwszy post na tej stronie, zaznaczylem o kogo mi chodzi bardzo wyraznie

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
a moze powiesz ze grasz dla gier bo glownie chodzi ci o fajerwerki graficzne



Malo gram - max 4 gier rocznie instaluje na moim kompie + 1 giera na stale: stary ET (ale niekoniecznie przechodze cale lub zagrywam sie w nie jakos specjalnie)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
mi chodzi o grywalnosc, a dobra grafa to dodatek...



Dobra grafa to dodatek ale z drugiej strony strasznie biednie doom3 wyglada na vodoo ze sie chce odechciewac grac. Choc grafa jest dodatkiem w nowych grach odrywa dosyc istotna role. Wiadomo nowe wielkie tytulu wcale az tyle miodu nie maja (moze poza nfsu i hl2 podobno) i czasem bez dobrej grafy gra jest biedna. Ten watek jest o nfs:u2 i zaznaczylem niemal w kazdym moim poscie ze wlasnie dla tej gry warto kupic cos z ps byle nie fx5200-5500. Chocby r9100 , gf3ti, gf4ti lub r9550 z ps2.0. Wlasnie dla nfs:u bo z ps'em jest jednak jeszcze wiecej miodu gra genialna zamienia sie w ultra genialna. Tylko i wylacznie dla tej gierki a potem bedziecie mogli odsprzedac grafe, przy zalorzenie ze macie giere za darmo to nawet jakbyscie odsprzedali grafe za 50 zeta mniej niz kupili i tak jestscie 50 zeta do przodu

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
slaba gra nie obroni sie nawet wyrabista grafika... ale dobra gra moze miec ****owa grafe [vide transport tycoon deluxe... wciaga mnie niemilosiernie a pojdzie na najgorszym zlomie ] rozumisz ?



To ty chyba nie zrozumiales moich postow

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2004 09:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube
Hm... to nie czytanie ale zrozumienie tekstu <- z tym masz problem


a wlasnie ze ni mam!

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube

Wystarczylo przeczytac moj pierwszy post na tej stronie, zaznaczylem o kogo mi chodzi bardzo wyraznie



eee pierwszy post twoj na tej stronie to u mnie pierwszy post w tym temacie... 100 postow na strone zomdzi! PPP

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube

Dobra (...)



wiesz grywalnosc dla roznych ludzi jest roznie odczuwalna.. to co dla ciebie jest niegrywalne to inni sie zagrywaja.. wiec dla kogos nawet nfsu2 moze byc zarabiscie grywalne mimo slabej grafiki )


quote:
Napisane oryginalnie przez rcube

To ty chyba nie zrozumiales moich postow



a wlasnie ze tak nie bylo siabadaba ;D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2004 11:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ja karte graficzna mam w miare... (GeForce Fx 5700 LE) ale za to procek (p4 1.7) i pamiec (256ddr) gorzej... Nfs w miare chodzi w 800 x 600 minimum detali.. Jesli powlaczam niektore opcje to sie nie da grac... normalnie momentami mnie szlag trafia
Na karte sie troszke wykosztowalem teraz przyszedl czas na dokupienie pamieci

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2004 11:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:24.    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions