Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > właśnie...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
RCM Projekt PL
od niechcenia lager :D



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: gdzieś tam

właśnie...

...sobie uświadomiłem, że pykam w TO już drugi roczek
Może już nie tak często jak na początku, ale praktycznie codziennie klikam w pingera
I tak średnio wyliczając:
-730 dni razy przynajniej 2-3 h dziennie = 60-90 dni gry non stop
- mój znajomy lekarz rozkłada ręce
- żona już nawet nic nie mówi co w jej wypadku jest chore
- od zawsze bez klanu, TS-a, z reguły samotny i znienawidzony snajper
- nigdy nie pograłem dłużej na moście dłużej niż 1minutę - pingi, zresztą niestety ochotę na grę na polskich serwerach straciłem praktycznie od początku (wyzwiska, teksty typu..., itd, itp)
- nigdy na moim kompie nie zagościł żaden trainer ani inny dopalacz
- 3 zniszczone myszki i 2 klawiatury
- wypalone wagony fajek i sterta puszek po browarkach
- poznane multum fajnych ludzi, w tym wzajemne odwiedziny w NL i GB

I co najważniejsze - nie żałuję. Gram dalej, do ostatniego serwera i chętnego do gry.

PS.Pozdrawiam i witam po dłuższej nieobecności na forum

__________________
pozdro, RCM PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-09-2005 08:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RCM Projekt PL Znajdź więcej post'ów przez  RCM Projekt PL Dodaj RCM Projekt PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RCM Projekt PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja:

Ja sobie nie uświadamiam ile czasu w to gram. Co do regularności to też właściwie codziennie . Jakbym lekarzowi opowiedział o czasie jaki spędziłem przy tej grze to pewnie by mnie na intensywną terapie zabrał Żona której nie posiadam też milczy co w jej przypadku jest normalne z reguły zawsze z tagiem chociaż najlepsze wyniki to zazwyczaj bez TSa osiągałem na moście spędziłem gdzieś 1/3 mojego deltowego żywota i były to jedne z bardziej radostnych chwil bo to była tak jakby moja młodość deltowa . Myszki poszły 3 i jedna klawiatura fajek to mało pale chociaż nie powiem coś jest w tym jak się leży ze snipką w dłoni popala fajeczke i oczekuje jak ktoś wylezie . Browara to mało przy delcie sącze bo po nim znacznie mi osiągi spadają za to hektolitry kawy herbaty mleka przelałem często zamiast do gardła wprost na klawiature. Na polskich serverach się ludzie wyzywają zawsze się wyzywali i będą się wyzywać kto nie rozumie że to oni tego tak na serio nie robią to ten się obrażą. Z resztą ostatnio to mnie wszędzie wyzywają na polskich bo polskie lagujące servery na europejskich bo polsih lag na amerykańskich bo Europa od nich daleko i są duże pingi.Tak to już jest że niektórzy nie mogąc wyładować energi poprzez ubicie wroga wolą sobie popisać. Co do gry to nie powiem próbowałem innych podobnych gier ale klimat jednak nie ten sam więc pozostaje jednak grać do ostatniego servera i 30 chętnych osób .

__________________
:::::||:::::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-09-2005 09:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeo Znajdź więcej post'ów przez  Zeo Dodaj Zeo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LM (nietoperek)
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Siedlce

to byly piekne czasy, pamietam pierwszego dostawce netu, pingi koszmarne, czekalem do 23 zeby pograc, potem zmiana dostawcy i moglem grac od rana do wieczora, tony buzgow, wagony papierosow, noce nie przespane. niestety tego juz nie ma

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-09-2005 01:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LM (nietoperek) Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LM (nietoperek) Znajdź więcej post'ów przez  LM (nietoperek) Dodaj LM (nietoperek) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LM (nietoperek) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

No niestety te dobre czasy się skończyły, kiedy można było grać przez całą noc i było z kim grać... Przeminęło troche czasu przy pogrywaniu w delte... Nawet musze stwierdzić, że przez tą grę niezdałem...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-09-2005 10:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MacieX >> -ABU-
(...)Nawet musze stwierdzić, że przez tą grę niezdałem...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-09-2005 16:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Px2| Vg
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Sep 2005
Lokalizacja: Zielona Gora

Thumbs up

Na Moscie zawsze bylo pelno ludzi, praktycznie o kazdej godzinie. Mi osobiscie gralo sie tam super, ale przez pierwsze 2,5 lata grania w ta gre nic nie zniszczylem. Przez te pol roku skasowalem 4 pary sluchalek, myche i spacje, pozdrawiam zapalencow.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-09-2005 17:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Px2| Vg Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Px2| Vg Znajdź więcej post'ów przez  Px2| Vg Dodaj Px2| Vg do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Px2| Vg prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
czarny
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Sep 2005
Lokalizacja:

Ja słuchawek nie psułem, grałem na głośnikach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-09-2005 17:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil czarny Kliknij tutaj by wysłać e-maila do czarny Znajdź więcej post'ów przez  czarny Dodaj czarny do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać czarny prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)



Ale nie tylko przez to...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-09-2005 20:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

ta, piękne czasy latało się z nożem po moście na lagu i wkurzało gunnerów hehehehe

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2005 08:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ponton .PL.
Majster od Tapet



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski -> 300 km :P

quote:
Napisane oryginalnie przez czarny
Ja słuchawek nie psułem, grałem na głośnikach
]

tia i dlatego do tej pory siejesz na tsie

Na moście nie grałem tam tylko TDM a zabijanie słabo mi zawsze wychodziło szczegolnie jak słabe łącze połaczyć ze słabym kompem co go kiedyś miałem to trafic nie szło szczególnie lagującego medyka

Całe życie behadeowe na novaworld i muszę przyznać że oprócz cziterskich pał które jak wszędzie się zdarzały to tam jakoś mniej wyzywają a i tak większość z tych co wyzywa to nasi :8

Co robić taka kultura w narodzie

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2005 09:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ponton .PL. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ponton .PL. Znajdź więcej post'ów przez  Ponton .PL. Dodaj Ponton .PL. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ponton .PL. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
...latało się z nożem po moście na lagu i wkurzało gunnerów ...

Nawet mi tego nie przypominaj...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2005 14:35
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TTR Dv
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2005
Lokalizacja: Krk

;p

Mi stuknelo juz 2 lata grania w BHD i przegralem jak podliczylem ze screenow ktore skrzetnie magazynowalem ( a jak ) ze przegralem troszke ponad 5000 godzin Dlatego postanowilem skonczyc grac juz to nie jest ta atmosfera a szkoda. Ludzie sie wykruszyli ogolnie ale coz i tak bywa Jednak najmilej wspominam czasy server'a MOST-PL gdzie naprawde trudno bylo sie wepchac a gralo mi sie zawsze super wtedy nie wiedzialem nawet o co chodzi z tym pingiem i nie mialem na co narzekac Pozdro dla tych co trzymaja sie tej gry od dawna i nie uciekaja jak cos nie idzie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2005 18:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TTR Dv Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TTR Dv Znajdź więcej post'ów przez  TTR Dv Dodaj TTR Dv do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TTR Dv prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Whisper*NSO*
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Warszawa

a ten znowu z tymi godzinami... a jak juz sie tak chwalisz ze ponad 5000 godzin to srednia wychodzi prawie 7 godzin dziennie , dzien w dzien przez 2 lata... cos chyba chlopie polales i to dobrze , albo po prostu jestes "dziwny"

a co do serwera to najlepszy byl "anti-most" , kto pamieta ten wie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2005 12:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Whisper*NSO* Znajdź więcej post'ów przez  Whisper*NSO* Dodaj Whisper*NSO* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Whisper*NSO* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

quote:
Napisane oryginalnie przez Whisper*NSO*
...

a co do serwera to najlepszy byl "anti-most" , kto pamieta ten wie



znaczy sie BHD.PL

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2005 12:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Whisper*NSO*

a co do serwera to najlepszy byl "anti-most" , kto pamieta ten wie



nawet miły się na początku obruszał ech, piękne czasy...

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2005 15:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Whisper*NSO*
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
znaczy sie BHD.PL


Gdzie tam BHD.PL do Anti-most'a... Moze lacze to samo i glowny admin , ale to juz nie byla ta atmosfera... Przypominam , ze na dzialanie Anti-most'a mieli wplyw czlonkowie zacnego i wspanialego klanu NSO

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2005 18:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Whisper*NSO* Znajdź więcej post'ów przez  Whisper*NSO* Dodaj Whisper*NSO* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Whisper*NSO* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TTR Dv
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2005
Lokalizacja: Krk

;p

Bo stawiał go Cybek*NSO* )))) A z tymi godzinami zgadza sie Whisper trafiles w sedno bo w ciagu roku gralem srednio codziennie od 3 -5 godzin a w wakacje od 8 do 14 )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2005 17:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TTR Dv Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TTR Dv Znajdź więcej post'ów przez  TTR Dv Dodaj TTR Dv do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TTR Dv prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Re: ;p

quote:
Napisane oryginalnie przez TTR Dv
ciagu roku gralem srednio codziennie od 3 -5 godzin a w wakacje od 8 do 14 )


Ja pierd......!! 14 godzin dzien w dzień i nadal sie niczego nie nauczyłeś?

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2005 13:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

Re: Re: ;p

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Ja pierd......!! 14 godzin dzien w dzień i nadal sie niczego nie nauczyłeś?
a ty sie czegos nauczyles?
tez zapewne niewiele

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2005 13:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Re: Re: Re: ;p

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
a ty sie czegos nauczyles?
tez zapewne niewiele



O tobie to nawet nie wspomne

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2005 20:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Re: ;p

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
O tobie to nawet nie wspomne


No chyba nie przywalisz się do boskiego ?

A ogólnie to spokojnie Panowie

Edytowane przez dnia 09-10-2005 o godz. 08:58

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2005 22:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Re: Re: Re: Re: Re: ;p

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
No chyba nie przywalisz się do boskiego ?

A ogólnie to spokojnie Panowie



Jestem spokojny Radzioo , a do boskiego się nie przywalam, raczej jest na odwrót, ale to juz jest tradycją.

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2005 11:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TTR Dv
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2005
Lokalizacja: Krk

;p

Tomcat i jego slynne kills per minute 0.50

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2005 16:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TTR Dv Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TTR Dv Znajdź więcej post'ów przez  TTR Dv Dodaj TTR Dv do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TTR Dv prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Re: ;p

quote:
Napisane oryginalnie przez TTR Dv
Tomcat i jego slynne kills per minute 0.50


hyhy i mojego ratio 0.35

z drugiej strony miałem 1000+ knifingsów po 66 godzinach grania

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2005 17:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TTR Dv
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2005
Lokalizacja: Krk

;p

hehehe lama nożycoreka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2005 17:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TTR Dv Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TTR Dv Znajdź więcej post'ów przez  TTR Dv Dodaj TTR Dv do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TTR Dv prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ;p

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Jestem spokojny Radzioo , a do boskiego się nie przywalam, raczej jest na odwrót, ale to juz jest tradycją.


jeszcze nigdy ci nie przywalilem... i pewnie bys nie chcial abym ci przywalil...

(co ciekawe znamy sie osobiscie :-D)

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2005 23:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ;p

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
jeszcze nigdy ci nie przywalilem... i pewnie bys nie chcial abym ci przywalil... ...

lol

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2005 17:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ;p

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
jeszcze nigdy ci nie przywalilem... i pewnie bys nie chcial abym ci przywalil...

(co ciekawe znamy sie osobiscie :-D)



To napewno ty boski? bo ja chyba kogo innego poznałem.

__________________
hehehe

Edytowane przez Tomcat27 dnia 12-10-2005 o godz. 17:57

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2005 16:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ;p

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
To napewno ty boski? bo ja chyba kogo innego poznałem.


jak nie ja... jak ja... :-D

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2005 22:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Willie
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Zeo
Myszki poszły 3 i jedna klawiatura fajek to mało pale chociaż nie powiem coś jest w tym jak się leży ze snipką w dłoni popala fajeczke i oczekuje jak ktoś wylezie . Browara to mało przy delcie sącze bo po nim znacznie mi osiągi spadają za to hektolitry kawy herbaty mleka przelałem często zamiast do gardła wprost na klawiature.



Co do strat... : 3 myszki, jedna klawiatura,monitor(popekany), polamana pulka do klawiature przez 2 lata.
Nie bede wspominal o moich bluzgach i darciach sie przed komputerem.
Przez ta 2 lata gry, codziennie, nauczylem sie duzo(chodzi o skill) i poznalem fajnych ludzi.
Ehh wspomnienia(az sie lezka w oku kreci )...poczatki: trudno bylo wejsc na jakis serwer bo caly czas full a jak juz sie wbilo to ping wywalal.Wkoncu byl lepszy net i zaczelo sie pykanie do przez caly dzien(z przerwa na posilki) i cala noc.Pamietam siedzenie na TS-ie i lazenie przez cala noc po serwerach.Co ja tutaj bede duzo pisal, poprostu gra mnie wciagnela i nieraz specjalnie nie jezdzilem do szkoly zeby w nia pograc Tak jak Zeo probowalem wielu gier ale niestety to nie to samo co stara dobra delta.

__________________
"Nadpobudliwy brzmi zdecydowanie lepiej niż chuligan"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2005 14:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Willie Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Willie Dodaj *CQF*Willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:03.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions