Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Same niezwykłe rzeczy na tym świecie:)
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

Talking Same niezwykłe rzeczy na tym świecie:)

Gram sobie dzisiaj na serwerze [BoNFU] & BuuM & [NFU], mapa de_dust (terro). Podniosłem sobie pod sam koniec rundy M4. Nstępnie na respie włączam r_drawviewodel 1, aby sprawdzić czy przypadkiem tłumnik nie jest przykręcony. Przełączam na nóż i patrzę 30/77 naboi... Usp to samo, granat zresztą też. Licznik po prostu się zaciął, energia też mi nie ubywała (ale tylko na liczniku). I to nie był żaden czit.

Trzeba przy tym zaznaczyć, że na serwerze strasznie choke'owało, co widać na screenach.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2001 14:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Same niezwykłe rzeczy na tym świecie:)

Tu następny screen (nie wiem, ja dołączyć dwa do jednego posta).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2001 14:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

Post Same niezwykłe rzeczy na tym świecie:)

I jeszcze jeden...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2001 14:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Zdaza sie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2001 15:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Zdaza sie


Zycie, kiedys na tablicy wynikow, bylem DEAD, a gralem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2001 15:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Arrow

tesh tak mialem...

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2001 15:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Wania


Zycie, kiedys na tablicy wynikow, bylem DEAD, a gralem


Mialem to samo, niedawno anwet na boardzie dalem wam screena do podziwiania

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2001 16:53
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Wania


Zycie, kiedys na tablicy wynikow, bylem DEAD, a gralem



A ja myslalem ze tylko mi sie takie rzeczy zdazaja !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2001 18:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]ziec
Opole rulez



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Opole

Talking

ale i tak jest najlepsze to jak pokazuje ze sie ma dwa karabiny

__________________
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2001 18:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]ziec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]ziec Znajdź więcej post'ów przez  [STER]ziec Dodaj [STER]ziec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]ziec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]Kirk
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

ziec palko ile u ciebie za nocke biora ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2001 18:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]Kirk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]Kirk Znajdź więcej post'ów przez  [STER]Kirk Dodaj [STER]Kirk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]Kirk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
major Vasca
Zawiany.Henio



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Ktoś za to beknie...

hehhe

z karabinami miałem to samo : P
W CS-e jest sporo lagów.Mam pomysł spiszmy je i wyslijmy komu trzeba,ciekawe kto się tego podejmie : P

__________________
Jesli masz kłopoty z piechotą,to najlepiej walic po niej napalmem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2001 18:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil major Vasca Kliknij tutaj by wysłać e-maila do major Vasca Znajdź więcej post'ów przez  major Vasca Dodaj major Vasca do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać major Vasca prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

Talking Re: hehhe

quote:
Napisane oryginalnie przez major Vasca
z karabinami miałem to samo : P
W CS-e jest sporo lagów.Mam pomysł spiszmy je i wyslijmy komu trzeba,ciekawe kto się tego podejmie : P



Dobry pomysł, od tej pory jak będziecie mieli jakiegoś laga to spisujcie na kartkę datę, serwer i wyślijcie do Valve...

Edytowane przez Rzeznik dnia 24-11-2001 o godz. 12:56

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 12:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

ja mialem tak ze gralem z kolega w cafe bylismy na jednym servie i uniego bylem zywy z liczba 1 smierci a na moim kopie bylem martwy z liczba smierci 0 (oczywiscie na statch ) i to sie ciagnelo (ten sam blad) przez pare rund !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 13:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

To akurat zdarza się często. Raz chciałem zagadać gościa, który dopiero podłączał się na serwer (widniał na liście, nawet ze sporo ilością fragów). Po prostu był "duchem" osoby, która wcześniej grała (do momentu podłączenia się miał jej fragi).

A błędy w statsach są czasami, jak masz tyle samo śmierci/fragów co inny gość to u niego on jest pierwszy, a u ciebie ty...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 14:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=34=
I Shot the Sheriff



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Gdynia

Talking de_militia

Eeee, którędy na Grunw.... yyy na bomb site?

__________________
The bomb has been planted!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2001 19:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =34= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =34= Znajdź więcej post'ów przez  =34= Dodaj =34= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =34= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

nie wiesz gdzie bs. na militi ?! lol, lamer W Kilbl lolq Tam do sracza trzeba podlozyc c4

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2001 19:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
war
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: ostroleka

Wink :D

fajne sa takie przekrety np dzisiaj na oilrigu mialem usp i glocka jak mi sie ammo skonczylo w usp zamiast ladowac glocka wyjmowalem )))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2001 19:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil war Kliknij tutaj by wysłać e-maila do war Znajdź więcej post'ów przez  war Dodaj war do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać war prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Partyzant
Partyzancik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bydzia

Talking

a ja na assault mialem ze zginelem ale fraga nie ztracilem ql drul fajnie by bylo w ogole nie tracic

__________________

MoJa DoMoWa PaGiNa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2001 19:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Partyzant Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Partyzant Znajdź więcej post'ów przez  Partyzant Dodaj Partyzant do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Partyzant prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=34=
I Shot the Sheriff



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Gdynia

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]subz3ro.
nie wiesz gdzie bs. na militi ?! lol, lamer W Kilbl lolq Tam do sracza trzeba podlozyc c4


Ej, bo zapytałem zakładników i oni mi powiedzieli że w piwnicy, tylko że nie mogłem znaleźć wejścia (tylko nie mówcie że przez kanał bo sprawdzałem) .

__________________
The bomb has been planted!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2001 09:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =34= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =34= Znajdź więcej post'ów przez  =34= Dodaj =34= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =34= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Neck
Aaaa!



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Nie wiem :(

HeHe 34 napewno wziales zmieniles skiny w modelach z noza na bombe i wlaczyles militie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 15:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Neck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Neck Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Neck Dodaj [SPECNAZ]Neck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Neck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

quote:
Napisane oryginalnie przez Partyzant
a ja na assault mialem ze zginelem ale fraga nie ztracilem ql drul fajnie by bylo w ogole nie tracic

lol, ja zawsze jak zginę nie tracę fraga... hyh

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 16:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]subz3ro.

lol, ja zawsze jak zginę nie tracę fraga... hyh


prawda
chyba ze masz tk

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 16:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blackpussy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Talking

Wiecie co mi sie zdazylo ???
Strzelalem z glocka 50 naboi na sekunde na burst-fire !!!
CIagly ogien lepszy niz z p90 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LOL na serio ale zajebiscie bylo !!
Gralem wtedy na lanie z qmplami

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 18:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blackpussy Znajdź więcej post'ów przez  Blackpussy Dodaj Blackpussy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blackpussy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

ŁAŁ ty to masz przezycia

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 18:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

quote:
Napisane oryginalnie przez Blackpussy
Wiecie co mi sie zdazylo ???
Strzelalem z glocka 50 naboi na sekunde na burst-fire !!!
CIagly ogien lepszy niz z p90 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LOL na serio ale zajebiscie bylo !!
Gralem wtedy na lanie z qmplami


takie zeczy sa nie mozliwe... ani to, ze mozsz miec 2 pistole... to tylko widac, ze masz niby 2, ale w fakice jak wezmiesz tego drugiego gana to nic nie bedzie....

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 18:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

UDALO MI SIE !!!! Zabilem goscia z flasha i to nadodatek head byl !!!!!

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

hehe to juz jestesmy w czolowce swiatowego cs'a

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2001 15:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:30.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions