Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Ciekawe sytuacje, niekoniecznie na trzeźwo! Czyli przegląd postooff o alkoholu:)
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Talking Ciekawe sytuacje, niekoniecznie na trzeźwo! Czyli przegląd postooff o alkoholu:)

Ze wględu na protest koleżanek, ktoore stwierdził, że nie ładnie pisać o kolegach (tak jak ja to opisałem) kasuje moje opowiesci.
Ale wy pishcie dalej

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Edytowane przez AlieneK dnia 23-11-2001 o godz. 13:57

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2001 17:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Thumbs up

ta... ja szczerze mowiac nie pije, bo mam dopiero 16 lat, ale moi qmple zaczynali pic na wlasnie obozach... nawet im wted pomogalem to bylo tak... ja zagadywalem wychowace a oni myk myk do sklepiku w hotelu, szybko brali brofce do majtek, czapek... gdzie sie tylko dalo...

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2001 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]ziec
Opole rulez



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Opole

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SubZero.
ta... ja szczerze mowiac nie pije, bo mam dopiero 16 lat, ale moi qmple zaczynali pic na wlasnie obozach... nawet im wted pomogalem to bylo tak... ja zagadywalem wychowace a oni myk myk do sklepiku w hotelu, szybko brali brofce do majtek, czapek... gdzie sie tylko dalo...


aniolek z ciebie

__________________
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 12:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]ziec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]ziec Znajdź więcej post'ów przez  [STER]ziec Dodaj [STER]ziec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]ziec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

Keke ja tez na ogol nie pije ale czasami sie zdarzy
Ostatnio sie najebalem na imprezie to zygnalem sobie przez sen.
Spalem i nagle poczulem ze sie obrzygalem
Bleeeeeeeeee biegne do lazienki, jestem w polowie drogi i bleeeeeeeee, biegne, bleeeeeee dobieglem bleeeeeeeeee

Na innej imprze kolesie sie najebali i wrzucili do kominka kota kolegi
Spalil sie kot

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2001 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

ale to juz trzeba byc nie wiem jak po******m s*****synem, zeby palic niewinne zwierze

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2001 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

Tez tak mysle..
Ale mnie nie bylo na tej imprze bo o niej zapomnialem
Kolesie mnie qrwili..

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2001 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Zaje*ałbym kogoś kto mojego kota by wrzucił do ognia.
A zresztą bym do domu takiego nie wpuścił co jest do tego zdolny

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-11-2001 14:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]ziec


aniolek z ciebie



__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-11-2001 14:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

heh. Co do topicu, za duzo by mowic...

To trzeba na zywo sie spotkac i poopowiadac, niektorych sytacji nie da sie opowiedziec bez odpowiedniej gestykulacji

generalnie Kochanowski mial Lipe do pisania
a ja mam brzozke do picia

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-11-2001 14:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]subz3ro.





No hyba nie po to mam koty, żeby je do ognia wrzucać

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-11-2001 15:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
POTWOREK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Unhappy no t@k!!!!

Człeść!
Ładnie to tak opisywać innych Alieku? Możę sam się pochwalisz swoimi "osiągnięciami"! A co będzie jak się pochwalę JA!!!! pozosałym- opisanym? Uieszą się na pewno!!!!!!!
PA,
Do jutra Alienku!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-11-2001 19:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Pohwaliłbym sie ale nie pamiętam

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-11-2001 20:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh
ale to juz trzeba byc nie wiem jak po******m s*****synem, zeby palic niewinne zwierze

No, szczyt s****syństwa... U mnie w klasie jeden koleś miał w domu obóz koncentracyjny dla chomików. Np. wsadzał chomiczka do butelki plastykowej i gazował z dwóch stron dezodorantem. Powiedzieliśmy mu, że jak tego nie zlikwiduje, dostanie takie baty, że nie będzie w stanie chodzić. Po dwóch dniach obozu nie było. A jeszcze kiedyś zobaczyliśmy z qmplem, jak jakiś gość kopał swojego psa... i kolo dostał buta w ryj (od qmpla). Co takie zwierzę komuś zrobiło?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 14:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

"Oboz koncentracyjny dla chomikow" Lol Jak To zabrzmialo
a tak wogle zachncam wszystkich do przeczytania "5 lat kacetu" apropo "obozow"

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 21:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

Dobra przyznajcie sie
Czyj byl ten obuz koncentracyjny dla chmikow?
Fajna nazwa
Cos jak GREENPEACE

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2001 22:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

Re: no t@k!!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez POTWOREK
Człeść!
Ładnie to tak opisywać innych Alieku? Możę sam się pochwalisz swoimi (...)



Hmm czy to ta niegrzeczna dziewczynka ktora chodzila z polarczykiem pic na g0rke???

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 19:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Koleżanko, a ty sie nie pohwalish????????? a tak wogle czemu zeberki nie ma na fpp?

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 20:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

i wszyscy wiedza o co chodzi :-/

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 21:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

Alien przenoszenie az tak pywatnych rozmow na board nie ma sensu... use the gadu gadu... pozatym to jest board.fpp wienc ( wniosek sie sam nasuwa wienc nie bende o tym pisal).

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 22:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
POTWOREK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Unhappy hehehe

nie taka "grzeczna", ale to nie powód do dumy. jak ktoś chce sie pocieszyć i dowartościowć wymyślonymi historyjkami to znalazł sobie miejsce! i nie Twoja sprawa kto z kim jak i dlaczego jak Ciebie nie dotyczy!!!
ŻYCZE WSZYSTKIM SZCZĘSCIA!!
a poprzednia wypowiedź miała charakter pozytywny, bo gdyby bohaterowie się dowiedzieli o treści było by kiepsko z nim!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 23:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

POTWORKU, zauważ, że już usunąłem te opiwieści. A poza tym, skąd bohaterowie mieliby się dowiedzieć o tym(hyba, że od ciebie). No ale już nie ważne, maslav ma racje to jest board.fpp więc nie ma sensa kontynuaować tej dyskusji.
Aha a te opwowieści były real.

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Edytowane przez AlieneK dnia 25-11-2001 o godz. 17:46

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 09:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
POTWORKU, zauważ, że już usunąłem te opiwieści. A poza tym, skąd bohaterowie mieliby się dowiedzieć o tym(hyba, że od ciebie). No ale już nie ważne, maslav ma racje to jest board.fpp więc nie ma sensa kontynuaować tej dyskusji.
Aha a te opwowieści były real.



AlienKu: board fpp - boardem fpp, ale to jest przeciez offtopic (mam racje?!) chyba ze cos pomylilem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2001 17:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:57.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions