Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > UT Lan Party w ....
Czy impreza ta ma byc:
You do not have permission to vote on this poll.
LaN PartY w KrakoffiE 16 51.61%
NoCka w WaffCe 15 48.39%
W sumie: 31 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

Thumbs up UT Lan Party w ....

Komisja organizacyjan w squadzie Ottar Pwael i ja (wraz z bR) wymyslili co nastepuje W wakacje chcemy zorganizaowac
a) duze lan party na ok 30 komputerow w krakowie (2-3 dni)
b) duza noccke w warszawie tez ok 30 osob (moze wiecej)

Jak mi sie uda to zamieszcze ankiete i bedziecie mogli sobie poglosowac czy nocka czy lan party
Narazie nie ma terminu i ceny gdyz na poczatku chcemy sie dowiedziec ile osob by bylo chetnych oraz jakie terminy by wam pasowal.

Wszelkie uwagi kierujcie do mnie
gg: 1543754
mail: [email protected]

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 14:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaRcel
siem



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: RaDom

ta

a dlaczgo nie LaN PartY w Wawie?

__________________
Trzymajcie sie ciepło

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 14:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaRcel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaRcel Znajdź więcej post'ów przez  MaRcel Dodaj MaRcel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaRcel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

wlasnie...wawa to piekny kraj )

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 14:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

hmm lan party w krakowie dlatego ze tam mieszka 1/3 sceny polskiej a nocka w warszawie bo mamy tu wieksze kafejki puby i lepsze lacza

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 14:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
shadow.f
Ripek Cipek



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Nowy targ

Heheh o ile mi by miał pasowac to już predziej krak bo do niego mam 80 kilometrów...i mógłbym recznie natrzeć guriasa bo jest młodszy... innych chyba nie bo są starsi no może jak sie we 2-3 zbieżemy to złamiemy palca Gruszce jak przyjedzie aby nie był już najlepszy [joke]

__________________
Przychodzi gośc do lekarza i mówi :
-Panie doktorze mam tasiemca
-Proszę przez tydzien pić mleko i jeść ciastka!
Za tydzień gośc przuchodzi:
-Panie doktorze nie pomogło.
-Prosze przez tydzien pic samo mleko....
Za tydzień tasiemiec wychodzi i pyta:
-A ciacho gdzie ? :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 15:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shadow.f Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shadow.f Znajdź więcej post'ów przez  shadow.f Dodaj shadow.f do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shadow.f prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaRcel
siem



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: RaDom

czy ja wiem ...
wcale nie musi być joke
ok to był joke

__________________
Trzymajcie sie ciepło

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 15:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaRcel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaRcel Znajdź więcej post'ów przez  MaRcel Dodaj MaRcel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaRcel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pwael
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Katowice

super

znaczy to jest ql pomysl, tylko moze byc problem z pomieszczeniem :/ bo na pewno bedziemy w jakims miejscu gdzie jest prad, woada, kible itp dach szczelny a takie cos moze kosztowac tyle ze przy 30 osobach to koszty rozloza sie odpowiednio ale to juz zalezy od osob z krakowa ktore mogly by dac jakies pomysly czy cos ( ma ktos duza chate ? ) no i ofkoz kazdy sie musi liczyc z tym ze ponosi odpowiedzialnosc za swojego kompa, odwoz, przywoz to samo nie wiem jeszcze jak bedzie wygladala sprawa procentuf, ściepa czy kazdy na wlasna reke. Najdebesciarskie jest to ze impreza bedzie trwac okolo 3 doby co pozwoli nam wracac do domow na kolanach (znaczy ci trzezwiejsi beda wracac na kolanach ) no i co do organizacji to wypowiadac powinny sie osoby ktore braly udzial w nocce w wafce, maja juz za soba pewne doswiadczenia wiec i organizacja bedzie pewniejsza, polecalbym lanparty krakuf!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 15:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pwael Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pwael Znajdź więcej post'ów przez  Pwael Dodaj Pwael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pwael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*Av*MystikaL
SAXO VTS 1.6 !!!!!!!!!!!!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa , Ursus

Thumbs up :(

Mnie nie bedzie , do USA lece hyhyhyhyhy , ale CZAD !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 15:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *Av*MystikaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *Av*MystikaL Znajdź więcej post'ów przez  *Av*MystikaL Dodaj *Av*MystikaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *Av*MystikaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
thor
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Hlajnówka

Re: :(

quote:
Napisane oryginalnie przez *Av*MystikaL
Mnie nie bedzie , do USA lece hyhyhyhyhy , ale CZAD !!




mystikal keidy jedziesz i na ile czasu ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 15:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil thor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do thor Znajdź więcej post'ów przez  thor Dodaj thor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać thor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

Re: :(

quote:
Napisane oryginalnie przez *Av*MystikaL
Mnie nie bedzie , do USA lece hyhyhyhyhy , ale CZAD !!


hehe myst wywiez thora gdzies do lasu w stanach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 16:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: UT Lan Party w ....

quote:
Napisane oryginalnie przez Merlin

a) duze lan party na ok 30 komputerow w krakowie (2-3 dni)
b) duza noccke w warszawie tez ok 30 osob (moze wiecej)



ja tylko chcialem powiedziec ze to ciut bez sensu - albo to, albo to
ja chce oba!
zaglosowalem na Krakoof bo tam mieszka ... (nie moge powiedziec obiecalem KOMUS ze juz wiecej nie bede )
oraz dlatego ze dla mnie nie ma znaczenia - Krakow, czy Warszawa (w niej mieszkam).
Przy czym chcialbym zaznaczyc, ze jesli bedzie zlot taki calonocny, czy cos podobnego - to moze by zorganizowac jakies lokum na plecaki tudziez wyrka, tudziez kimanko?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 17:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pwael
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Katowice

Talking taa

wlasnie co do lanparty to jak wspomnialem, to musza byc jakotakie warunki, oprocz lokalu, spania potrzebne tez beda stoly! przeciez nei bedziemy na ziemi grac albo na jakis pienkach no i dobre by bylo gdyby to zamykane bylo, zeby nikt nie wszedl ... i nikt nie wyszedl Krakuf, Krakuf !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 17:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pwael Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pwael Znajdź więcej post'ów przez  Pwael Dodaj Pwael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pwael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Talking

krakow rula [czyt. chce w kraku ]

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hehe

PLZ białystok!!!

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 19:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*Av*MystikaL
SAXO VTS 1.6 !!!!!!!!!!!!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa , Ursus

Re: Re: :(

quote:
Napisane oryginalnie przez GruChA


hehe myst wywiez thora gdzies do lasu w stanach





hiehiehiehie ,,,,, juz dzisiaj z thorem rozmawialem , jade do bostonu . wywioze go do pusczy bostonksiej ( o ile taka istnieje ) )


PS. thor zarzyczyl sobie zebym mu przywizl Wingmana , moze ktos cos jeszcze chce ?? orginalnego Hambugsa , Cole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 20:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *Av*MystikaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *Av*MystikaL Znajdź więcej post'ów przez  *Av*MystikaL Dodaj *Av*MystikaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *Av*MystikaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
shadow.f
Ripek Cipek



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Nowy targ

ja chce orginalne Marlboro serio..z karton mozesz mi kupic

__________________
Przychodzi gośc do lekarza i mówi :
-Panie doktorze mam tasiemca
-Proszę przez tydzien pić mleko i jeść ciastka!
Za tydzień gośc przuchodzi:
-Panie doktorze nie pomogło.
-Prosze przez tydzien pic samo mleko....
Za tydzień tasiemiec wychodzi i pyta:
-A ciacho gdzie ? :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 20:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shadow.f Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shadow.f Znajdź więcej post'ów przez  shadow.f Dodaj shadow.f do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shadow.f prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DreadOn3
Dread Killah of bR



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: B-100k

Re: hehe

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
PLZ białystok!!!

No i czas zeby gracze z Podlasia manifestowali swoje pragnienia. Ja tez jestem za bialym tak jak i wiele osob ktore nie wiedza co to board, a grac potrafia

__________________
This kind of shit happens every day

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 20:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DreadOn3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DreadOn3 Znajdź więcej post'ów przez  DreadOn3 Dodaj DreadOn3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DreadOn3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

a ja proponuje w samym srodku Polski.... ba! Europy jakim jest miejscowosc: Piatki ))))))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

ble

Jestem z Mielca ... ale u nas nie ma czegoś takiego by można było zrobić zlot, więc proszę o Krakoof lub Wawę

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

Re: ble

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d
Jestem z Mielca ... ale u nas nie ma czegoś takiego by można było zrobić zlot, więc proszę o Krakoof lub Wawę


ja jestem z wrocka mi najlepiej by pasowalo tam gdzie taniej (i tak oszczedzam bo pifa nie pijam, (dop. zuloof z naprzeciwka: tylko wyborowa sie chleje nocami) no a tak to mi lobojetnie aaa i najlepiej zeby bylo to pod koniec wakacji bo niektorzy maja na poczatku juz zajete terminy... nie mowie tu o sobie ale..

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 21:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: Re: :(

quote:
Napisane oryginalnie przez *Av*MystikaL

PS. thor zarzyczyl sobie zebym mu przywizl Wingmana , moze ktos cos jeszcze chce ?? orginalnego Hambugsa , Cole




to gdynys znalazl jakis zajebiscie duzy i pojemy dysk IDE, moze byc wolny, ale musi byc cichy, no i koniecznie 2MBcache - to ja bym sie zapisal na takie cuś.
kiedy Ci przekazac kase?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 22:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
shadow.f
Ripek Cipek



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Nowy targ

to papuga jak by co to wiesz...ja cie dokładam

__________________
Przychodzi gośc do lekarza i mówi :
-Panie doktorze mam tasiemca
-Proszę przez tydzien pić mleko i jeść ciastka!
Za tydzień gośc przuchodzi:
-Panie doktorze nie pomogło.
-Prosze przez tydzien pic samo mleko....
Za tydzień tasiemiec wychodzi i pyta:
-A ciacho gdzie ? :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2002 22:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shadow.f Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shadow.f Znajdź więcej post'ów przez  shadow.f Dodaj shadow.f do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shadow.f prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez shadow.f
to papuga jak by co to wiesz...ja cie dokładam



wiem
po prostu - wiem ile tutaj kosztuje 100GB dysk, ciekaw jestem, czy tam mozna wieksze cacka dostac i za jaka cene.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2002 00:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
shadow.f
Ripek Cipek



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Nowy targ

tutaj nwidziałęm 100 Gb po 1000 zł

__________________
Przychodzi gośc do lekarza i mówi :
-Panie doktorze mam tasiemca
-Proszę przez tydzien pić mleko i jeść ciastka!
Za tydzień gośc przuchodzi:
-Panie doktorze nie pomogło.
-Prosze przez tydzien pic samo mleko....
Za tydzień tasiemiec wychodzi i pyta:
-A ciacho gdzie ? :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2002 06:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shadow.f Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shadow.f Znajdź więcej post'ów przez  shadow.f Dodaj shadow.f do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shadow.f prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaRcel
siem



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: RaDom

U.S.A.

po prostu - wiem ile tutaj kosztuje 100GB dysk, ciekaw jestem, czy tam mozna wieksze cacka dostac i za jaka cene.

ja byłem rok temu i sobie przywiozłem:
g3 Asus Delux
atlon 1,4
płyta Asus 266M
512 DDR
i dwa 40 HDD IBM
Z TEGO JEDEN SIE PO MIESIĄCU DUPNOŁ
oczywiście na gwarancji tylko ze w USA

Ceny jakieś 25% tańsze od polskich lub jeszcze taniej, czyli np:
HDD 40 IBM = 100 $ (420z ł)- bo tyle zapłaciłem rok temu w usa
w polsce 580 - 620 zł

__________________
Trzymajcie sie ciepło

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2002 11:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaRcel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaRcel Znajdź więcej post'ów przez  MaRcel Dodaj MaRcel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaRcel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: U.S.A.

quote:
Napisane oryginalnie przez MaRcel
po prostu - wiem ile tutaj kosztuje 100GB dysk, ciekaw jestem, czy tam mozna wieksze cacka dostac i za jaka cene.

ja byłem rok temu i sobie przywiozłem:
g3 Asus Delux
atlon 1,4
płyta Asus 266M
512 DDR
i dwa 40 HDD IBM
Z TEGO JEDEN SIE PO MIESIĄCU DUPNOŁ
oczywiście na gwarancji tylko ze w USA

Ceny jakieś 25% tańsze od polskich lub jeszcze taniej, czyli np:
HDD 40 IBM = 100 $ (420z ł)- bo tyle zapłaciłem rok temu w usa
w polsce 580 - 620 zł


Blee czyli gdzie będzie ten lan party w końcu ?

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2002 17:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pwael
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Katowice

:/

jak narazie to nigdzie, w ankiecie bralo udzial tylko 20 osob, wnioskuje z tego ze te osoby sa zainteresowane spotkaniem, a to ciagle za malo, jak juz Merlin wspomnial wczesniej 30 osob powinno byc znaczy nie wiem jak do tego pochodzi Ottar bo nie znam jego opini na ten temat.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2002 18:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pwael Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pwael Znajdź więcej post'ów przez  Pwael Dodaj Pwael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pwael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: :/

quote:
Napisane oryginalnie przez Pwael
jak narazie to nigdzie, w ankiecie bralo udzial tylko 20 osob, wnioskuje z tego ze te osoby sa zainteresowane spotkaniem, a to ciagle za malo, jak juz Merlin wspomnial wczesniej 30 osob powinno byc znaczy nie wiem jak do tego pochodzi Ottar bo nie znam jego opini na ten temat.

oOoOoO nie widziałem ankiety wcześniej ... ale i tak nie zaglosuje, bo mi oba te miiasta pasują

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-05-2002 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

pstykytyky

quote:
Napisane oryginalnie przez Pwael
jak narazie to nigdzie, w ankiecie bralo udzial tylko 20 osob, wnioskuje z tego ze te osoby sa zainteresowane spotkaniem, a to ciagle za malo, jak juz Merlin wspomnial wczesniej 30 osob powinno byc znaczy nie wiem jak do tego pochodzi Ottar bo nie znam jego opini na ten temat.


w kraku znajdzie sie kafeje z ut i taka iloscia kompoof? (ponad trzydziesci) bo w wawce to raczej nie powinno byc problemu! pozatym bylo by dobrze zeby nie byly to kompjutry pentjum szajset tylko jakies leprze

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-05-2002 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

jak juz gdzies, kiedys pisalem, ja wszedzie mam qfa daleko

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-05-2002 00:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:11.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions