Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > Korzystanie i adminowanie na serwerze Eagle's Nest PL
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Late
Aww, that's too late!



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Szczecin

Grałem niedawno gdzieś tam... wlazłem w połowie meczu i dwoma pierwszymi strzałami (spin + granat) zabiłem dwóch swoich. Tak mi głupio było, że nie miałem sumienia grać dalej. Autokick.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2004 11:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Late Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Late Znajdź więcej post'ów przez  Late Dodaj Late do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Late prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Late
Grałem niedawno gdzieś tam (...) zabiłem dwóch swoich (...) nie miałem sumienia grać dalej. Autokick.


Nie każdy ma sumienie więc nie narzucaj tego innym :>

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2004 21:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lathspell
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Rzeszow

Nie chce zeby ktos sie w przyszlosci na mnie obrazil, ale mowie od razu, od czasu do czasu robie TK rozmyslnie (a przynajmniej dzialam na granicy ryzyka ze popelnie TK). Jesli stwierdzam, ze sytuacja tego wymaga wale po swoich i wrogach jak leci (w mysl zasady najpierw interes teamu pozniej jednostki ) . I vice versa jeli ktos zrobi na mnie usprawiedliwione TK (lub przypadkowe) absolutnie nie czuje do niego zalu.
Wiec ja jestem zdecydowanie przeciwko autokickowi, jak pamietam jeszcze rok temu to byla masakra jakie vote by sie nie pojawilo od razu ludzie wrzcuali "yes" nie patrzac wogole o co chodzi. I byly cwaniaczki, ktore zarzucaly vote o kicka np: dla capera z drugiego teamu i bylo po zabawie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2004 23:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lathspell Znajdź więcej post'ów przez  Lathspell Dodaj Lathspell do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lathspell prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Autokick to totalne lamerstwo, na pubsach na mino np. kompletnie uniemozliwia obrone flagi juggerkiem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2004 00:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

Propunuje żeby zainstalowac pierwszy z modow (CTF plus):

http://hope.oznet.com/pjsite/showitems.php?i=26

Poza tym, przypominam o propozycjach na mapki

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2004 17:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Czlowieka nie moge dorwac na GG ani na IRC. Nie wiem, czy wymienil flaki. Spora szansa, ze to zrobil, bo nie bylo go przez caly weekend.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2004 22:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor
Czlowieka nie moge dorwac na GG ani na IRC. Nie wiem, czy wymienil flaki. Spora szansa, ze to zrobil, bo nie bylo go przez caly weekend.


Telefon?...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2004 15:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Trza miec. Nigdy nie byl potrzebny

Nie wiem, czy flaczki sa wymienione, czy nie. Pewnie bede dzisiaj wiedzial.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2004 16:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

Jak bedziesz wiedzial, to oglos w tym temacie. Swoja droga: jak numer do czlowieka masz, to postnij go tutaj, a flaki na pewno szybko beda wymienione

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2004 17:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

W nim czy w kompie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2004 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor
W nim czy w kompie?


Jak sie nie pośpieszy to w nim

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2004 19:21
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Builder
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

Znam jednego niezle zapowiadajacego sie chirurga, moge pozyczyc troche sprzetu od niego na to grzebanie we flakach.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 13:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Builder Znajdź więcej post'ów przez  Builder Dodaj Builder do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Builder prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

W Borach sie przekonacie, ze byloby w czym grzebac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2004 13:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

Tez sie zastanawiam czy nie isc na chirurgie :p

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2004 10:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzbik
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Szczecin

Question

a przepraszam, że się tak głupio zapytam, ale czy jakiś mappak nowy (może polski bo coś mi się obiło o uszy) będzie wymagany albo DT na orzeuku?
just powiedzcie mi co musze mieć żeby mnie któregoś razu nie wykopało przy zmianie mapy or smth
z góry dzięx

/edit co to za durna gęba się pojawia jak zrobię zwykły "kwadratowy" uśmieszek? dżiiizzz.. co za emoty drętwe... hyhyhy [zaśmiał się fonetycznie i poszet]

__________________
[email protected] / 103423465 / 3623563 / [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2004 07:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzbik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzbik Znajdź więcej post'ów przez  Rzbik Dodaj Rzbik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzbik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Owca
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja:

To parę rzeczy mi się w głowie wyjaśniło, dziękuje.
Szkoda tylko, że tak późno.
Adminowanie to cięzki kawał chleba,to fakt, ale chyba rzeczywiście warto pomyśleć nad głosowaniem kicków (moim skromnym zdaniem)
Mamy parę przykładów (dotyczy to również mnie lamera z Tower), że Super Admin nie powinien się uznawać za super boga.
Kickowanie TAK głosowanie TAK powód TAK
Ale powodem nie może być cyt. ***** MAM

Mam nadzieję, że ktoś to przeczyta i szczerze nie miałem złych zamiarów.
Dziękuje Koniec.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 01:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Owca Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Owca Znajdź więcej post'ów przez  Owca Dodaj Owca do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Owca prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OxUlsen
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Ja tam sie yavorowi nie dziwie.
Ja go nawet czasami podziwiam, ze Mu sie chce robic porzadek.

Zawsze, jak sie pojawia pewnien gosc na serwie, to przynosi ze soba "inwentarz" wiezyczek, czerwonych promyczkow, min na isach oraz innych badziewnych zachowan i obojetna mu ile jest ilosc ludzi w team-ach.
Dowcip w tym, ze to nie jest noob, co drugi raz odpalil tryby.

Dyskusji juz na ten temat bylo nadto, wiec lepiej nowej nie rozpoczynac. Na serwie jest prosta zasada: jak sobie nagromiles u innych, to cierp, a jak sobie nagromiles u Admina, to nie licz na poblazliwe traktowanie, bo niby czemu?

Puki co, niech sie niektorzy ciesza, ze w ogole grac moga, bo mogliby zaliczyc polrocznego bana.....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 09:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OxUlsen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OxUlsen Znajdź więcej post'ów przez  OxUlsen Dodaj OxUlsen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OxUlsen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez OxUlsen
Ja tam sie yavorowi nie dziwie.
Ja go nawet czasami podziwiam, ze Mu sie chce robic porzadek.

Zawsze, jak sie pojawia pewnien gosc na serwie, to przynosi ze soba "inwentarz" wiezyczek, czerwonych promyczkow, min na isach oraz innych badziewnych zachowan i obojetna mu ile jest ilosc ludzi w team-ach.
Dowcip w tym, ze to nie jest noob, co drugi raz odpalil tryby.




Ale jak się pojawia w jego teamie 8 wiezyczek na 4 graczy (a sam jest chyba snajperem) to mu nie przeszkadza jakoś, adminowa sprawiedliwość
Może sytuacja którą widziałem to był wyjątek od reguły (mam nadzieje), ale i tak wolał bym jakby admin wydawał obiektywne sądy a nie działal na zasadzie "dziś mam humor zły, więc wylecisz TY".
Jeszcze chamskie teksty można zignorować, ale takie coś jest dosyć trudno.

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 12:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OxUlsen
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Tylko dlaczego na "zly humor" yavora trafiaja zawsze te same osoby?

:-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 13:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OxUlsen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OxUlsen Znajdź więcej post'ów przez  OxUlsen Dodaj OxUlsen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OxUlsen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FlyMASter
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Pleszew

Z niektórymi osobami mozna albo samemu wyjsc, albo wy...,
tu juz bylo za duzo gadania, i efekt jest jeszcze gorszy.

Jak wiele razy sa te same sytuacje, to poco gadac w kołko o tym samym.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 14:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FlyMASter Znajdź więcej post'ów przez  FlyMASter Dodaj FlyMASter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FlyMASter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Owca
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja:

Thumbs down

Rozwiązanie jest tylko jedno żeby zakończyć tę bezsensowną dyskusję---->nie może jedna osoba decydować o kickowaniu z serka. Sędzia ma być obiektywny.
Kicki Yavora niestety były spowodowane emocjami.

Tak naprawdę to nie zostałem przez Yavora wyrzucony z serwera za Sniperkę i ładunek tylko, za to, że miałem czelność z nim dyskutować.
Prowokuje, celowo, dziwnymi uwagami niby nie bezpośrednio a w trzeciej osobie, żeby mieć powód.
Masz rację nie zapłaciłem ani grosza, ale za możliwość grania chętnie zapłacę podaj tylko nr rachunku.
Jeszcze raz powtarzam a to jest sedno sprawy nie wykikickowałeś mnie za zachowanie lecz za próbę dyskusji.
cyt. Masz monopol na grę w T2-- KICK--- i napis AWRUK MAM.
Problem jest w tym, że chcesz mieć władzę absolutną !!!!!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Owca Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Owca Znajdź więcej post'ów przez  Owca Dodaj Owca do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Owca prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OxUlsen
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Serwer nie zyje?

Wrocilem sobie z urlopu (brrr ... ziimno, mokro), chcialem pograc w sobote/niedziele i tu serwer-a nie ma

To chwilowo, czy juz po serwerze?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2004 13:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OxUlsen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OxUlsen Znajdź więcej post'ów przez  OxUlsen Dodaj OxUlsen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OxUlsen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:43.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions