Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > CO ZA KICHA !!!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Rekin
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: KRAKÓW

Angry CO ZA KICHA !!!!

Od dwoch dni nie moge wejsc na most, tak jak bym dostal bana, tylko ja go nie dostalem. Problem jest taki ze bana dostal ktos kto ma ten sam ip zewnetrzny co ja i Kliller i Dik i wszyscy ktorzy sa podlaczeni do tego samego serwera (firmy kolornet ktora zaopatruje cale nasze osiedle w net). CO ZA KICHA ja nawet nie znam tego goscia i przez niego nikt ze znacznej czesci Krakowa nie moze teraz grac na moscie, bo Mily stwierdzil ze teraz obowiazuje odpowiedzialnosc zbiorowa. Jak sie okaze ze gosciu przegiol totalnie pale i Mily go na zawsze usunal z mostu to juz nigdy nie zagram na most(i nie tylko ja). Mily stwierdzil ze ban na nicka nie wystarcza. Was ktorzy sa podlaczeni do sieci firm osiedlowych i nie tylko, Ci ktorzy maja ip wewnetrzne tez to moze spotkac.
PROTESTUJCIE !!!!!!!!

ps. alt nadal w servisie
Rekin czyli ~SFORA~ Efendi

__________________
~ the winner takes it all ~

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2003 11:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rekin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rekin Znajdź więcej post'ów przez  Rekin Dodaj Rekin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rekin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SZUGI
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Hajnówka

Re: CO ZA KICHA !!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Rekin
Od dwoch dni nie moge wejsc na most, tak jak bym dostal bana, tylko ja go nie dostalem. Problem jest taki ze bana dostal ktos kto ma ten sam ip zewnetrzny co ja i Kliller i Dik i wszyscy ktorzy sa podlaczeni do tego samego serwera (firmy kolornet ktora zaopatruje cale nasze osiedle w net). CO ZA KICHA ja nawet nie znam tego goscia i przez niego nikt ze znacznej czesci Krakowa nie moze teraz grac na moscie, bo Mily stwierdzil ze teraz obowiazuje odpowiedzialnosc zbiorowa. Jak sie okaze ze gosciu przegiol totalnie pale i Mily go na zawsze usunal z mostu to juz nigdy nie zagram na most(i nie tylko ja). Mily stwierdzil ze ban na nicka nie wystarcza. Was ktorzy sa podlaczeni do sieci firm osiedlowych i nie tylko, Ci ktorzy maja ip wewnetrzne tez to moze spotkac.
PROTESTUJCIE !!!!!!!!

ps. alt nadal w servisie
Rekin czyli ~SFORA~ Efendi



Wiem co czujesz.Kiedyś też mnie to spotkało.Musisz albo rozmawiać z adminem albo zajrzeć na inne serwery,które wcale nie są gorsze a czasami nawet przyjemniej się na nich gra.Pozdrawiam

__________________
SZUGI

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2003 12:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SZUGI Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SZUGI Znajdź więcej post'ów przez  SZUGI Dodaj SZUGI do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SZUGI prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: CO ZA KICHA !!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Rekin
(CIACH)
ps. alt nadal w servisie
Rekin czyli ~SFORA~ Efendi



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2003 12:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: CO ZA KICHA !!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez SZUGI
Wiem co czujesz.Kiedyś też mnie to spotkało.Musisz albo rozmawiać z adminem albo zajrzeć na inne serwery,które wcale nie są gorsze a czasami nawet przyjemniej się na nich gra.Pozdrawiam


Otóż to - to dobry moment na odkrywanie świata Ja sam moge podać kilka zajeb.... serwerów.

Co do sprawy most to faktycznie - nie jest to w porzadku.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2003 12:49
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rodrigez
kreutzritter



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Sztum

Re: CO ZA KICHA !!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Rekin

ps. alt nadal w servisie
Rekin czyli ~SFORA~ Efendi


wspolczucie za niezasluzona kare
pewnie bedziemy sie widzieli czesciej na zagramanicy
pozdrawiam

__________________
"...kto mieczem wojuje, od pochwy ginie..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2003 19:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rodrigez Znajdź więcej post'ów przez  rodrigez Dodaj rodrigez do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rodrigez prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Tak czy siak sytuacja mało klarowna. Jedyna co Ci pozostaje to MOST Rewolucje, lub jak powiedział naczelnik C.K. poczty po otrzymaniu awansu- po 30 letnim pobycie na placówce- wystawiając walizki z próg urzędu, eh to cyganskie życie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2003 20:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jakby coś to ja będę z Wami czyli będę apelował do adminów MOST żeby zdjeli tak ostre sankcje.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2003 20:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rodrigez
kreutzritter



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Sztum

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
Tak czy siak sytuacja mało klarowna. Jedyna co Ci pozostaje to MOST Rewolucje, lub jak powiedział naczelnik C.K. poczty po otrzymaniu awansu- po 30 letnim pobycie na placówce- wystawiając walizki z próg urzędu, eh to cyganskie życie.

tempo zycia mieszkancow galicji jest jak zawsze porazajace

__________________
"...kto mieczem wojuje, od pochwy ginie..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2003 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rodrigez Znajdź więcej post'ów przez  rodrigez Dodaj rodrigez do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rodrigez prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pit[PL]
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: New Sarzyn

Re: Re: Re: CO ZA KICHA !!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Otóż to - to dobry moment na odkrywanie świata Ja sam moge podać kilka zajeb.... serwerów.

Co do sprawy most to faktycznie - nie jest to w porzadku.



Jak najbardziej jest to w porzadku. To normalna sytuacja i ma swoja procedure. Jesli admin mostu popusci w tym przypadku banowanie bedzie mijalo sie z celem. Kazdy bedzie mogl powiedziec, ze jest z sieci gdzie nie on bluzgal itp.

Wyjsciem z sytuacji jest zgloszenie faktu adminowi danej sieci i o ile to normalny admin to zablokuje wyjscie takiego delikwenta na servery Mostu lub podejmie inne dzialania w miare swoich mozliwosci.

W kazdej normalnej sieci jest jakis regulamin ktory reguluje takie przypadki i nie chodzi tylko o gry ale o netykiete ogolnie i dzialania uzytkownikow ktore sa niezgodne z prawem.

Pozdrawiam

__________________
*|SLS|*Pit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2003 07:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pit[PL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pit[PL] Znajdź więcej post'ów przez  Pit[PL] Dodaj Pit[PL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pit[PL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Niby racja ale trzeba też brać pod uwagę fakt że są rózne sieci (osiedlowe itp) które bardzo często są mocno rozrośnięte - przejżenie logów przez admina kto i kiedy łączył się z danym IP może być dosyć trudne czasami niemożliwe. Sytuacja jest patowa bo z jednej strony ludzie chcą grać a z innej admin serwera chce mieć u siebie porządek.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2003 07:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pit[PL]
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: New Sarzyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Niby racja ale trzeba też brać pod uwagę fakt że są rózne sieci (osiedlowe itp) które bardzo często są mocno rozrośnięte - przejżenie logów przez admina kto i kiedy łączył się z danym IP może być dosyć trudne czasami niemożliwe. Sytuacja jest patowa bo z jednej strony ludzie chcą grać a z innej admin serwera chce mieć u siebie porządek.


To nalezy do jego obowiazkow. Nie chcialbym byc w skorze tego admina jak jakis user z jego sieci zacznie sie wlamywac do Pentagonu a on powie ze niestety namierzenie tego delikwenta jest wrecz niemozliwe
Pomysl jaki by byl poploch z takiej duzej sieci jak by ta siec dostala K-Line na jakims IRC przez jednego abusera.
Generalnie wspolczuje tym ludziom ktorzy przez kogos nie moga sobie pograc ale wszelkie zale powinni kierowac do admina swojej sieci a nie admina MOSTu.
Przeziez uzytkownik placi za internet i ma prawo korzystac z niego tak jak on lubi i nie moze cierpiec przez jakiegos malolata ktory w internecie robi obore.

__________________
*|SLS|*Pit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2003 08:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pit[PL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pit[PL] Znajdź więcej post'ów przez  Pit[PL] Dodaj Pit[PL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pit[PL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Masz rację - to nie problem admina MOST tylko admina lokalnej sieci i jak to zostanie załatwione to już zależy od obu stron. jedyne co pozostaje to życzyć Efendiemu szybkiego powrotu do gry.

OFFTOPIC- zewnętrzne IP rulez !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2003 09:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rekin
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: KRAKÓW

No co Wy, to nie jest siec kilku kumpli to jest firma www.kolornet.pl ktrora udostepnia internet tysiacom uzytkownikow. Jaka rozmowa z adminem co prawda to samo ip ma cale osiedle czyli okolo 500 uzytkownikow(chyba nawet wiecej) i raczej watpie zeby adminowi sieci chcialo by sie w to bawic. Wyjscie jest jedno ban na nick i tyle, w innyw wypadku jest to krzywdzenie wielu graczy bez powodu.


alt - jak wyzej

__________________
~ the winner takes it all ~

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2003 11:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rekin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rekin Znajdź więcej post'ów przez  Rekin Dodaj Rekin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rekin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rekin
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: KRAKÓW

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Masz rację - to nie problem admina MOST tylko admina lokalnej sieci i jak to zostanie załatwione to już zależy od obu stron. jedyne co pozostaje to życzyć Efendiemu szybkiego powrotu do gry.

OFFTOPIC- zewnętrzne IP rulez !!



Dzieki, juz jestem w grze admin mostu nic o tym nie wie bo byl na swietach, ale najdziwniejsze ze ban znikl nie jak powinien o 7 rano tylko kolo 16.

__________________
~ the winner takes it all ~

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2003 11:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rekin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rekin Znajdź więcej post'ów przez  Rekin Dodaj Rekin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rekin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pit[PL]
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: New Sarzyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Rekin
No co Wy, to nie jest siec kilku kumpli to jest firma www.kolornet.pl ktrora udostepnia internet tysiacom uzytkownikow. Jaka rozmowa z adminem co prawda to samo ip ma cale osiedle czyli okolo 500 uzytkownikow(chyba nawet wiecej) i raczej watpie zeby adminowi sieci chcialo by sie w to bawic. Wyjscie jest jedno ban na nick i tyle, w innyw wypadku jest to krzywdzenie wielu graczy bez powodu.



Sluchaj.. placisz .. wymagasz. Nie ma to. ze by sie adminowi chcialo czy nie chcialo. Admin Mostu nie zablokowal Ciebie tylko router przez ktory sie laczyles. A router ten obsluguje administrator Twojej sieci. Niech Ci da publiczne IP bo napewno ma na tyle i po klopocie.

__________________
*|SLS|*Pit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2003 12:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pit[PL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pit[PL] Znajdź więcej post'ów przez  Pit[PL] Dodaj Pit[PL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pit[PL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Longbow
The Emperor Sleeping



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Lublin

eee... a wiecie jak są kompy numerowane w sieciach wewnętrznych? są 4 klasy, każda ma określoną pulę adresów IP, np. w mojej sieci kompy się numeruje tak: 10.1.1.1, 10.1.1.2 .... jakby to zrobić zewnętrznie, to ban 10.1.1.4 położył by kilka tysięcy kompów...
pozostaje zwrócenie się do admina, co by wyłapał tą właściwą osobę (która powinna mieć ban) i zablokować jej co nieco... MOST ma stałe IP, więc proste narzędzie wyszukujące i sprawa z głowy...

__________________
if (wyskoczyl($enemy) && is_ammo($weapon))
{
$doSth -> new Shooting;
$doSth -> kill($him);
$doSth -> find_next($enemy);
}

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2003 21:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Longbow Znajdź więcej post'ów przez  Longbow Dodaj Longbow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Longbow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

O my God !!! Longbow co Ty gadasz ?? Są 3 klasy adresowań sieci to po pierwsze. Po drugie wpisanie do listy banów adresu 10.0.1 bla, bla nic by nie dało bo to adresy z tak zwanej puli adresów non routable, inaczej mówiąc adresy wewnętrzne. Takie adresy nie hasają po internecie.

P.S. albo nie skumałem o czym mówisz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2003 22:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Longbow
The Emperor Sleeping



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Lublin

ops.. miałem na myśli oczywiście 3 klasy, mój błąd na klawiaturze... z tymi adresami 10....... trochę sam już się zamotałem i jeszcze tu zacząłem tworzyć hehehe sry.. oczywiście @Radziu masz 100% rację w każdym razie chodziło mi o to, że wpisanie do bana na moście adresu 10.1.1.4 (tak jak zrozumiałem z czyjejś wypowiedzi) nic nie da...
Idę walić skruchę do kąta

__________________
if (wyskoczyl($enemy) && is_ammo($weapon))
{
$doSth -> new Shooting;
$doSth -> kill($him);
$doSth -> find_next($enemy);
}

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-12-2003 10:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Longbow Znajdź więcej post'ów przez  Longbow Dodaj Longbow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Longbow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Longbow
(CIACH)Idę walić skruchę do kąta


Już możesz z niego wyjść

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-12-2003 11:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rekin
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: KRAKÓW

Oczywiscie ze admin mojej sieci moze mi nadac ip zewnetrzny ale oczywiscie dzis nic nie ma za darmo, trzeba placic, a dlaczego ja mam placic bo jakis matol nie potrafi zachowac sie na moscie. Poprostu ban na nick by wystarczyl i tyle. ale nie na 1 dzien tylko np na dwa albo trzy.

__________________
~ the winner takes it all ~

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-12-2003 15:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rekin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rekin Znajdź więcej post'ów przez  Rekin Dodaj Rekin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rekin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

To wlezie na innym nicku.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-12-2003 16:11
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
To wlezie na innym nicku.


To mnie wlasnie wkurza. Jak typo dostanie bana na nicka za chamstwo to wlazi pod innym i robi prawdziwa obore czasem. Ostatnio widzialem cos takiego, ktos po banie na xywke wszedl pod nickiem "*******e cie ktos tam" i jechal okrutnie po osobie, ktora to niby przyczynila sie do tego bana. Az noz sie w kieszeni otwiera, ze tez nie ma kary na takie plugawstwo.

heh, alez cenzura tutaj panuje Jakies gwiazdki mi powstawialo.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-12-2003 16:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

To niestety wina "ułatwiacza" czyli pingera. Gdyby gracze wchodzili tylko przez "punkt dostępowy" novy to zmiana nicka w grze nic by nie dawała bo obowiązywałby ten z nova. I taki majster zanim by wszedł pod nowym pseudo musiałby przebrnąć całą procedurę zmiany loginu a tak szast prast i ma nowy nick

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-12-2003 18:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Mimo że bany na ip są brutalne i często trafiają na niewinne ofiary (losu? ) to są najskuteczniejszą metodą walki z gamoniami. Efendi, a czemu nie chcesz zewn. ip? super sprawa...
pozordowienia
lama

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2003 09:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:37.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions