Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Hosting
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
alienn
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Hosting

CZE! jestem nowy na arenie DF BHD. Czy jest morzliwość hostowania gry na pirackiej wersji? i żeby ktoś mógł na niego wejść? (w wersji 1.3)??

THX za wszystkie odpowiedzi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-11-2003 08:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

Talking Re: Hosting

quote:
Napisane oryginalnie przez alienn
CZE! jestem nowy na arenie DF BHD. Czy jest morzliwość hostowania gry na pirackiej wersji? i żeby ktoś mógł na niego wejść? (w wersji 1.3)??


LOL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-11-2003 14:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Cześć, ja też jestem nowy na arenie BHD ale wydaje mi się, że morzliwości to nie ma

no i chciałem się przywitać ze wszystkimi co też czynię - cześć

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-11-2003 20:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sileo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
Cześć, ja też jestem nowy na arenie BHD ale wydaje mi się, że morzliwości to nie ma

no i chciałem się przywitać ze wszystkimi co też czynię - cześć



Witaj :>
Ladnie sie nozem poslugujesz :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2003 15:39
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

sileo wyczuwa konkurencje

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2003 15:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Mozna...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2003 17:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZonK
sileo wyczuwa konkurencje


Gorzej jak sklecą wspólnie jakiś klan

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2003 17:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez sileo
Witaj :>
Ladnie sie nozem poslugujesz :>



bardzo dziękuję, staram się jak mogę

cóż, służba zdrowia powinna sprawnie operować lancetem... hehe a jeśli chodzi o klan, to - jak mawiała swego czasu moja babcia - a nóż, widelec...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2003 08:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Thumbs up

Wooow, aż sprawdziłem. Rzeczywiście ten nożyk robi wrażenie, musi śmigać jak błyskawica. Jak sięgnę pamiecią to i mi chyba żebra już ostrugał

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2003 09:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sileo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZonK
sileo wyczuwa konkurencje


Eh teraz mam mniejszego laga przy neo+ i juz mi tak nozem nie idzie :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2003 10:49
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

dziwne są te lagi w DF... gram na duuuużej rurze (dzięki Ci, praco ) a pingi mam od 40 do 400 a lagi losowo...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2003 11:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

To już było przerabiane - jak to ładnie nazwałeś "duża rura" wcale nie daje pewności że pingi będą niskie, wszystko jest zależne od jakości a nie przepustowości łącza. Do gry w multiplayu w BHD wystraczy już około 56kb/s czyli tyle co zwykły modem pod warunkiem że jest wysoka jakość połączeń.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2003 12:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez sileo
Eh teraz mam mniejszego laga przy neo+ i juz mi tak nozem nie idzie :/


To teraz muszisz zmienić banerek na "Knife in left hand" chyba że jesteś mańkut jak ja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2003 12:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:37.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions