Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Nigdy wiecej nie wybiore sie do Telepizzy!!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

Angry Nigdy wiecej nie wybiore sie do Telepizzy!!!

Tak! To jest juz kurw* skandal! Myslalem ze numery w stylu plucia do pizzy sa tylko na filmach amerykanskich! Jak sie okazuje niestety nie tylko tam. W ta sobote wyruszylem z trojgiem znajomych aby najesc sie moja ulubiona pizza z telepizzy w rozmiarze "srednim". W nagrode otrzymalem druga srednia pizze z dwoma dodatkami (pizza byla bardzo uboga w smaku ;\), kupilismy kole litrowa i w sumie zaplacilismy 32zl. Aby zostawic sobie nasza ulubiona pizze na koniec zabralismy sie do jedzenia tej "bonusowej". Pol godziny pozniej pierwszej pizzy nie bylo, zabralismy sie do jedzenia drugiej a gdy bralem ostatni kawalek nagle zobaczylem podspodem rozciagajacy sie ser. Ser rozciagnal sie na wysokosc okolo pol Metra a ja z usmiechem na twarzy puscilem haslo "patrzcie, jak guma do zucia!"... no i nie zgadniecie kurw* co to bylo... JEB*NA MIETOWA GUMA DO ZUCIA!!! To juz jest kpina! Moje obrzydzenia nie ma od tej pory granic! Rownie dobrze kucharz mugl sie sposcic do tej pizzy a my smacznie sobie ja jedlismy. Telepizzy mowimy NIE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 20:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

A ja mam jednarazową zniżke 50%

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 20:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

I pewnie jak wychodzisz z telepizzy to masz zawsze swiezy oddech albo tego typu sprawy :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

Dąbrowa Górnicza

Centrum
--------------------------------------------------------------------------------
ulica:
Kościuszki 18 telefony:
(0-32) 261-25-43
(0-32) 261-25-44
(0-32) 264-96-78
--------------------------------------------------------------------------------

Jak będziecie kiedys w Dąbrowie Górniczej to nie polecam pizzeri ktorej adres napisalem wyzej!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Ja jeszcze w pizzy niczego nie znalazłem : >

Ogólnie raz mi sie zdarzyło znaleźć włos w kanapce w barze (już tam nie kupuje kanapek).

Co do telepizzy to pizze mają nie najgorszą. A opcja z tą gumą to raczej nie sprawka zarządu itp tylko kucharza, który miał zły dzień

Trzeba było to zgłosić u nich, a najlepiej do jakiej siedziby BHP coby kontrole im zrobili.

Aha... była kiedys stronka (już nie działa) na której koleś pokazywał fajną fote. Wysłał SMSa, że już nie chce tej pizzy bo czeka ponad godzine a w odpowiedzi dostał SMSa
"ty geju jak nie wezmiesz tej pizy to dzisiaj tam jestem i masz rozpierdolony lep"

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 20:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

hehe nie jem w telepizzy
co do pizzeri to mam dwie do ktorych chodze i do zadnych innych.. bo wiem ze tam pizza jest zarabista i zawsze dobra i nie bedzie zadnych baboli w stylu gumy do zucia

miales pecha

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

zajebista pizza jest u mnie na wydziale : >
ceny przyzwoite i w ogole Poza tym w czasie zajeć mam blisko :F Musze tylko zejść na parter

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

A wedlug mnie telepizda jest beznadziejna w ustach tzn niesmakuje mi

Wole Pizdehot

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 23:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M4GIC
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Gdańsk

Ja jem tylko w 1 pizzeri. Pizza ponizej 10zł, duża, smaczna i nigdy ani ja ani nikt z moich znajomych nic tam nie znalazł z zaskakujących dodatków

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 01:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M4GIC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M4GIC Znajdź więcej post'ów przez  M4GIC Dodaj M4GIC do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M4GIC prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

O ja pierdziele... jaki ma sens ocenianie czy oskarzanie calej sieci pizzeri skoro to jednostka zawinila? Trza bylo do szefa isc i wyjasnic cala sprawe; duza szansa, ze ktorys z kucharzy by wylecial. Jesli nikt sie nie skarzy to nie ma problemu. Proste. Pewnie nieraz zjadlem jakies dziwne gowno w fast foodzie czy innym zarciu. Lepiej nie patrzec tylko szybko zrec ;>

Z tego typu rzeczy to pamietam, ze pare razy znalazlem pojedynczego wlosa bulkach ze sklepu. Aa, no i raz kawalek drewna, tez w bulce :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 04:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

taaa

Włosy, kawałki papieru i folii to normalka ;D

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 10:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Liv3sMack




Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Tam gdzie bracia Katosi łączą się w grupy...

Oddano mi pieniadze i dostalem pizze na koszt firmy... ale co z tego? Gdybym zjadl ta gume? Pozatym... myslisz ze w niektorych instytucjach jednostka nie odpowiada za cala grupe?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 11:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Liv3sMack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Liv3sMack Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Liv3sMack Dodaj [FPP]Liv3sMack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Liv3sMack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

U mnie telepizza podpadła kilka razy ale jak raz zamówiłem a oni przyjechali po 1,5 godziny i do tego cała była surowa to wymiękłem teraz jem pizze tylko tam gdzie widać jak kucharz ją robi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 11:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CybeR
pr0-wokator



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Crack / LE

no dokladnie, jak DEiMOss pisze, nie oceniaj korporacji po jednym pracowniku, rownie dobrze ten sam koles mogl pracowac gdzie indziej i tez mogla mu wypasc guma hehe
rozmawiasz z szefem i koles powinien wyleciec,
mozna tez zglosic do sanepidu podobny incydent...
a imo czasem lepiej jest cos kupic w wiekszej sieci sklepow czy barow, bo bardziej sie troszcza o klijenta i wiecej maja do stracenia (opinie) niz np zapiekanke niewiadomego pochodzenia w zbitej z paru desek budzie na ulicy.

__________________
"I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 14:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CybeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CybeR Znajdź więcej post'ów przez  CybeR Dodaj CybeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CybeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
teraz jem pizze tylko tam gdzie widać jak kucharz ją robi


W telepizzy w wawie na nugat 4 tak jest : >
Lokal jest oszklony i widać co sie dzieje w środku a ze srodka widać co robi kurzach

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 15:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Najbliższą mam na Kochanowskiego ale wtedy musiałbym wstać od stolika i stanąć nad gościem z miejscówki nei widać jak robi.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 16:27
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Fakt. Nie nalezy oceniac po jednym incydencie calej Telepizzy chociaz rozumiem obrzydzenie Liv3sMacka. Tez pewnie bym wiecej tam nie zajrzala. Ale ta guma to pewnie przypadek.. komus wypadla kto tego nie zauwazyl.. przeciez oni chca zarabiac pieniadze i ze zlosliwosci napewno zadnych gum do pizzy nie wsadzaja.

Tak poza tym to ja akurat telepizzy nie lubie. Tam jest samo ciasto z sosem praktycznie ... dodatkow jakos zawsze bardzo malutko dostaje... juz lepiej jest w pizzy de hutt'cie, do tego ser maja smaczniejszy :>

Najbardziej jednak lubie w Krakowie Pizzerie Banolli. Maja kilka punktow, miedzy innymi jeden na ulicy Karmelickiej. Jakbyscie musieli w Krakowie jesc kiedys to tam polecam

A jeszcze jedno. W Warszawie jesli chcecie zabrac dziewczyne do pizzerii ale zeby bylo ladnie to polecam Pizze Hut na Bródnie Atmosferka jak w porzadnej i drogiej restauracji, mile kelnerki no a cena jak w normalnym chamskim fast foodzie tej firmy

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 17:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

quote:
Napisane oryginalnie przez CybeR
blah blah blah ..... barow, bo bardziej sie troszcza o klijenta i wiecej maja do stracenia (opinie) niz np zapiekanke niewiadomego pochodzenia w zbitej z paru desek budzie na ulicy.


wole zapiekane w jednej takiej budce (miasto Łódź, róg Nawrot i Piotrkowskiej koło ZUSu - o wiele lepsza obsluga niz w niejednym fastfoodzie

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
juz lepiej jest w pizzy de hutt'cie, do tego ser maja smaczniejszy :>


to nie jest ser

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 17:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
(...)


to nie jest ser



O matko a co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 17:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
przeciez oni chca zarabiac pieniadze i ze zlosliwosci napewno zadnych gum do pizzy nie wsadzaja.



Niby tak, ale podejzewam, że to musi być niezły ubaw widzieć jak ktoś ze smakiem wpierdala pizze do której sie napluło

Rózni są ludzi

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 18:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
O matko a co ?


Guma arabska, a co bys chcial?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 18:20
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Liv3sMack
Oddano mi pieniadze i dostalem pizze na koszt firmy... ale co z tego? Gdybym zjadl ta gume? Pozatym... myslisz ze w niektorych instytucjach jednostka nie odpowiada za cala grupe?

CybeR wyjasnil za mnie. Akurat w tym przypadku trudno sadzic cala siec pizzeri. Zawinila jednostka.

Gdybys zjadl ta gume to bys o niej nie wiedzial i nic by nie bylo :> Zawsze mozesz sie pocieszac, ze to byla tylko guma do zucia... Smarki, gluty itd. trudno zauwazyc ;>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2004 01:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Swoją drogą kiedyś tam na jakimś tam kanale tv był program gdzie pokazywali "patenty" nagrane ukrytą kamerą. Co się potrafi dziać na tyłach restauracji to przechodzi ludzkie pojęcie a guma do żucia to pikuś

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2004 08:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

prawie jak w "Poranku kojota" :

"skąd ty masz tyle tych jogurtów?
waliłem gruche do głownego zbiornika"

i jeszcze jedno ktorego w tym momencie nie pamietam - dlatego glownie jadam w domku

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2004 11:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CybeR
pr0-wokator



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Crack / LE

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
dlatego glownie jadam w domku


co jadasz w domu?
chleb do ktorego mogl zwalic gruche piekarz a ekspedientka dotykala go swoimi czystymi rekami umytymi dwa dni wczesniej?

jak juz tak wyszukujecie to wszystko jest teoretycznie mozliwe. kazde jedzenie moze byc trefne

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
wole zapiekane w jednej takiej budce (miasto Łódź, róg Nawrot i Piotrkowskiej koło ZUSu - o wiele lepsza obsluga niz w niejednym fastfoodzie



mowilem ogolnie a nie o jednej budce.
Ale sam widzisz, czyste budki z mila obsluga to sa tylko jednostki
tak samo jak brudne fastfoody z niemila obsluga.

__________________
"I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2004 18:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CybeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CybeR Znajdź więcej post'ów przez  CybeR Dodaj CybeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CybeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Ale co wy sie dziwicie???

Ci ludzie pracujacy w telep. dostaja 824 zl brutto - czyli 600 iles tam na lape a pracuja po 10-11 h. Takie tam sa realia.

Co sie dziwicie, ze maja w dupie co robia...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2004 14:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

o *****
a ja mam ochote na pizze
ale chyba pójde do mego lokalnego providera pizzy =]

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2004 15:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Lokalnemu providerowi tez moze guma z geby wypasc. Fajnie caly ten interes byl pokazany w paru odcinkach Futuramy :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2004 05:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

wczoraj byłem i pizza była ok
bez dodatków =]

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2004 07:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Jestes pewien, ze dobrze sprawdziles? :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2004 00:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:19.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions