Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Half-Life > Day od Defeat > Jak strzelac ?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
ViV
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Jak strzelac ?

Wbrew pozorom dl mnie to jest trudny temat. Jak ja mam strzelac w DOD ?
Ktora czesc celownika mam namierzac na dalekie odleglosc ?

Eksperci niech sie wypowiedza

Pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2002 16:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ViV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ViV Znajdź więcej post'ów przez  ViV Dodaj ViV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ViV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VIK
FlaSHmAstER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

Ta czesc ktora sie rusza... ta taka kreska....

__________________
A dog is not mans best friend.... a gun is....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2002 19:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VIK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VIK Znajdź więcej post'ów przez  VIK Dodaj VIK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VIK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ] VIK
Ta czesc ktora sie rusza... ta taka kreska....


nie

nie ta

ta kreska, ktora sie rusza nie pokazuje gdzie trafisz tylko potencjalny rozrzut. wiem , sprawdzalem

jesli ta kreska przestanie ci sie juz ruszac (np. klekniesz i odczekasz moment) to trafiasz w gorna czesc tej nieruchomej kreski posrodku. moowie tutaj o mauserze bo inne bronie sa mniej celne. i np. m1 rzadko trafia w ten punkt, ktory celujesz na maxymalne odleglosci.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2002 20:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VIK
FlaSHmAstER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

whatever.... strzelaj i moze trafisz

__________________
A dog is not mans best friend.... a gun is....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2002 06:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VIK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VIK Znajdź więcej post'ów przez  VIK Dodaj VIK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VIK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Ger
nyga joint



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: zej wsi

wlasnie, mialem ten sam problem, widze kolesia, ktory jest hektar przede mna (jest tak maly, ze ta ruszajaca sie kreska jest od niego DUZO wieksza) i nie wiem ktora czescia tej "kreski" mam celowac, zazwyczaj tyle w niego wpakuje, ze koles sie kapnie i mnie zdejmie

__________________

[email protected]
gg: 1006057

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-03-2002 20:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Ger Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Ger Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Ger Dodaj [SPECNAZ]Ger do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Ger prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=34=
I Shot the Sheriff



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Gdynia

SZÓT TÓ KIL

chyba najlepiej górną częścia tej ruchomej kreski.

__________________
The bomb has been planted!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2002 12:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =34= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =34= Znajdź więcej post'ów przez  =34= Dodaj =34= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =34= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

quote:
Napisane oryginalnie przez =34=
SZÓT TÓ KIL

chyba najlepiej górną częścia tej ruchomej kreski.



gorna czescia nieruchomej kreski posrodku po uspokojeniu sie latajacej kreski

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-04-2002 15:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ViV
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Ja juz tego problemu nie ma sciagnolem nowy celownik w krzyzyku

pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2002 07:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ViV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ViV Znajdź więcej post'ów przez  ViV Dodaj ViV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ViV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

lamerstwo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 10:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Ger
nyga joint



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: zej wsi

quote:
Napisane oryginalnie przez ViV
Ja juz tego problemu nie ma sciagnolem nowy celownik w krzyzyku

pozdro



powiesz skad?
thx

__________________

[email protected]
gg: 1006057

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2002 18:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Ger Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Ger Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Ger Dodaj [SPECNAZ]Ger do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Ger prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ViV
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez del
lamerstwo


A uzywasz lamerze configow ??? to jewst dopiero lamerstwo

__________________
Warhead

i wszystko jasne .... czasami ciemne ... a czasami z korzonkami .... a |||Szkrable||| to moja pasja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 08:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ViV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ViV Znajdź więcej post'ów przez  ViV Dodaj ViV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ViV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=34=
I Shot the Sheriff



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Gdynia

Talking

hyhyhy, ja używam config.cfg, może to i lamerskie ale bez tego to gra chyba nie ruszy

__________________
The bomb has been planted!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 09:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =34= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =34= Znajdź więcej post'ów przez  =34= Dodaj =34= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =34= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

hehehe, zabierzcie laga z DODa to pogram więcej !!!!!

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2002 13:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:34.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions