Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Red Faction > Quo Vadis Fpp Board?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
RfD_Car3ooN
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Question Quo Vadis Fpp Board?

Zaczne od tego ze jezeli chodzi o scene Red Faction to te forum wydaje mi sie troche martwe, glownym powodem tego jest to ze chyba troche zapozno zalozyles ten dzial o RF, i wiekszosc graczy uzywa teraz forum na Redfaction.pl. dlatego wydaje mi sie ze bedzie bardzo ciezko rozkrecic ten dzial. ale oczywiscie nie ma rzeczy niemozliwych takze walczyc warto. a tak na marginesie to postaram sie jeszcze kogos sciagnac.(nic nie gwarantuje, jestem tylko czlowiekiem)

__________________
..::RfD Car3ooN::..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 10:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RfD_Car3ooN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RfD_Car3ooN Znajdź więcej post'ów przez  RfD_Car3ooN Dodaj RfD_Car3ooN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RfD_Car3ooN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Angry

Nie moge wejsc na twoja strone chcilem sciagnac moda do ligi i nic z ffp.pl tez sie nie da Porsilbym jezeli mozesz to daj mi go w zalaczniku z gory dzieki

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 18:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

No forum to tak sie sklada ze juz ladne 3-4 miechy dziala. Zalozone jest wiec o wiele wczesniej niz rf.pl/forum. No zgodze sie ze niestety wiele osob to tu nie konwersuje. No ale coz. Ja wiecej ze swojej strony juz nie dam rady dac. Wszystko w rekach uzytkownikow.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 19:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

ale cos ostatnio zaczelo sie dziac widac maly rozruch

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 20:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
ale cos ostatnio zaczelo sie dziac widac maly rozruch


To COŚ nazywa się LIGA

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 20:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

LIGA jak bedzie to super ale ja nie mam dalej tego moda rzeby zagrac na serwerze ligi

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 22:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

Bo padl ftp lema (a na nim stoi rf.pl gdzie znajduje sie liga).

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 23:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RfD_Car3ooN
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

No wlasnie padl ftp lema i cos ciezko sie teraz redfactio.pl polaczyc takze wydaje mi sie ze to moze byc szansa zeby to forum troche rozruszac. a o tym ze to forum juz od 4 miechow istnieje to chyba malo kto wiedzial. i gdybysmy wczesniej wiedzieli to byc tutaj bysmy mieli swoje forum klanowe a tak to mamy na BMN ale nie narzekamy jak narazie. takze sprobuj jeszcze raz maile wyslac o istnieniu tego forum, moze cos pojdzie do przodu.

__________________
..::RfD Car3ooN::..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2002 00:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RfD_Car3ooN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RfD_Car3ooN Znajdź więcej post'ów przez  RfD_Car3ooN Dodaj RfD_Car3ooN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RfD_Car3ooN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cougar
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Poznań

LEMowi padl net i potrwa to jeszcze okolo tygodnia

__________________

Be Ready To Be POISONED

RTCW Team http://poison.rtcw.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2002 10:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cougar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cougar Znajdź więcej post'ów przez  Cougar Dodaj Cougar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cougar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
prezes
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

:)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-02-2002 17:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
<BMN>Yoozio
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Ehh wszystko macie na www.evil.realm.pl
hmm moglby ktos zmienic mi xywke na [Evil]-Nitr0- ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 10:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil <BMN>Yoozio Kliknij tutaj by wysłać e-maila do <BMN>Yoozio Znajdź więcej post'ów przez  <BMN>Yoozio Dodaj <BMN>Yoozio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać <BMN>Yoozio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cougar
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez <BMN>Yoozio
Ehh wszystko macie na www.evil.realm.pl
hmm moglby ktos zmienic mi xywke na [Evil]-Nitr0- ?



zglos sie do Raptor'a [email protected]

__________________

Be Ready To Be POISONED

RTCW Team http://poison.rtcw.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 15:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cougar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cougar Znajdź więcej post'ów przez  Cougar Dodaj Cougar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cougar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wiedzmin
Blah?



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: 1-2 maja bede na bemowie:)

rf to old school juz

__________________
robcie to dalej lamusy a zygow bedzie wiecej


hwdp - honor w duszy policjanta zle psy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 14:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wiedzmin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wiedzmin Znajdź więcej post'ów przez  Wiedzmin Dodaj Wiedzmin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wiedzmin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Turek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

a co to znaczy??????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 13:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Turek Znajdź więcej post'ów przez  Turek Dodaj Turek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RfD_Mr_DEATH
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Gliwice

Własnie o co chodzi, nawet niewiedzialem ze tu jestem zarejstrowany na tym forum < niewiem kiedy sie tu zarejsterowalem >

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2002 18:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RfD_Mr_DEATH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RfD_Mr_DEATH Znajdź więcej post'ów przez  RfD_Mr_DEATH Dodaj RfD_Mr_DEATH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RfD_Mr_DEATH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=RfD= Dziarsky
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Wink

Tobie wszystko Dedi sprzyja by posty nabijać

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 20:25
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:54.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions