Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Turniej Wawa !!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Turniej Wawa !!!

Mam drobne pytanko : Kto z was bedzie na turnieju CSa w Warszawie w ten weekend ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 19:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Siwy
bla bla bla :D



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wawa

Hmm nie bedzie poniewaz eliminacje sa w piatek o 10 niestety akurat wtedy mam szkole ... i mnie nie bedzie a szkoda myslalem ze kogos poznam aaa Caliego znam .. ze Slizgu bylem wtedy z Peperem

__________________
Don't worry be happy

| :: 1642170 :: | GG

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 19:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Siwy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Siwy Znajdź więcej post'ów przez  Siwy Dodaj Siwy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Siwy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez Siwy
Hmm nie bedzie poniewaz eliminacje sa w piatek o 10 niestety akurat wtedy mam szkole ... i mnie nie bedzie a szkoda myslalem ze kogos poznam aaa Caliego znam .. ze Slizgu bylem wtedy z Peperem


Ja tez bede wiec bedziecie sobie mogli wziasc odemnie autograf ale limit to okolo 20 bo wiecej pisac mi sie nie chce (aha i przynoscie cos do pisania bo nie bede mial wlasnego dlugopisa )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 20:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Ale podaj jakies godzinki....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 20:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
Ale podaj jakies godzinki....



Czego godzinki ?? A co chcesz mnie z dworca jak intercity przyjade odebrac ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 20:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AMDom®
hands up u bitch !



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: WARSZAWA

Ja bede na turnieju
majkiel Cali

SUN i eX i inni itd itd itd
kupa ludu mam nadzieje
Mantis tylko macie sie nie spoznic !!! na 10 !
ja z majkielem sie zerwiemy ze szkoly, poszwedamy sie po miescie i bedziemy na czas

BTW: ten turniej sie zaczyna w piatek ten ! o 10 rano w Grynecie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AMDom® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AMDom® Znajdź więcej post'ów przez  AMDom® Dodaj AMDom® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AMDom® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]TombStone
Rusher :)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Wroclaw

ja moze bede ...... w roli gracza oczywiscie Ale niewiem jeszcze na 100%...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]TombStone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]TombStone Znajdź więcej post'ów przez  [STER]TombStone Dodaj [STER]TombStone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]TombStone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
svisstack
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

tesz bedem , aczkolwiek w roli specta tylko.

__________________
Achtung!!! Hendgranaten !!
www.cstrike.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 21:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil svisstack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do svisstack Znajdź więcej post'ów przez  svisstack Dodaj svisstack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać svisstack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

kidy jest ten turniej?? 5.04?? i gdzie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 21:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

ja wyjeżdzam na weekend ale i tak bym nie przyszedł.

http://p-ryk.pac.pl/CS_cheater.exe -- film

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2002 21:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BoHeN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

ja tez bende

__________________
DoN'T Sap ALL !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 13:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BoHeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BoHeN Znajdź więcej post'ów przez  BoHeN Dodaj BoHeN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BoHeN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis



Czego godzinki ?? A co chcesz mnie z dworca jak intercity przyjade odebrac ??


Moge...
Chodzi mi o ktorej poczatek, zebym nie przegapil nic ani zapozno nie dotarl...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 14:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

Moge...
Chodzi mi o ktorej poczatek, zebym nie przegapil nic ani zapozno nie dotarl...



Teoretycznie zaczyna sie o 10.00.
Ja najprawdopodobniej wysiade na dworcu zachodnim o 9.34 wiec bede mial problem zdarzyc nawet jak takse wezme (a wlasnie jak tam ceny taksowek ?? zebym sie nie wybulil 50 zeta czy wiecej) mam nadzieje ze mi wybacza drobne spoznienie !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 14:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

czy ktos mi powie gdzie to jest?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 14:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis


Teoretycznie zaczyna sie o 10.00.
Ja najprawdopodobniej wysiade na dworcu zachodnim o 9.34 wiec bede mial problem zdarzyc nawet jak takse wezme (a wlasnie jak tam ceny taksowek ?? zebym sie nie wybulil 50 zeta czy wiecej) mam nadzieje ze mi wybacza drobne spoznienie !!


Mantisku ja bede w GN o 14-15 godzinie z majkeilem bo niechce sie urywać ze szkoły...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 19:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
czy ktos mi powie gdzie to jest?


bywasz na boardzie cs.pl to tam masz linka do strony !!!
albo raz bede samarytaninem masz :
http://www.grynet.intertop.pl/turniej/lokalizacja.html

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 19:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Rozdaje 20 autografów za darmo moge też załatwić autografy eX jak ktoś chce.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 19:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Ja, Ja, J....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
Ja, Ja, J....

Nie dla psa kiełbasa (joke)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 19:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

ahaha ja bede

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 20:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

ja bym przyjechal gdy nie to, ze mieszkam w poznaniu hahaha
ehh i tak same lamki beda
btw mantis ty jaki klan?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 20:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]takjakby
ja bym przyjechal gdy nie to, ze mieszkam w poznaniu hahaha
ehh i tak same lamki beda
btw mantis ty jaki klan?



jakis (joke ) oczywiscie SUN jak nam elvis da szanse bo jakies ograniczenia wprowadzil do 16 a zapisalem nas dopiero jakies 3 godziny temu wiec moze byc lipa ale jestem dobrej mysli ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 20:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BoHeN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

ten turniej to straszna sciema bylem dzisiaj z kilkoma osobami zeby sie zapisac na turniej [w grynet3] to bylo tak : wchodzimy do grynetu 3 [sadyba] chodzimy rozglondamy sie i gdzies tak po 3 min pytamy sie w sprawie zapisu na turniej no i odzywa sie kalafior lezacy na fotelu i pytasie sie jaki klan no to moi kuple mowia ze taki i taki a on na to ze max klanow to 16 i nie dali bysmy rady przejsc przez pierwsze mecze lol
the best jest to ze kalafior ustawi se mecze eliminacji zeby jego klan rls mogl grac dalej

to jest bez powagi ! mogli napisac wczesniej ze tylko 16 klanow moze max byc w turnieju !

3majcie sie aLL festyn i tyle a nie turniej

__________________
DoN'T Sap ALL !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 20:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BoHeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BoHeN Znajdź więcej post'ów przez  BoHeN Dodaj BoHeN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BoHeN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]N3o
ahaha ja bede

bedziesz neo ? jak tak to bede wery hapi :> bo zobacze fkoncu toja gebe
quote:
[i]ja bym przyjechal gdy nie to, ze mieszkam w poznaniu hahaha
ehh i tak same lamki beda
btw mantis ty jaki klan?

to zabierz sie z Neosem jak bedzie jechal jesli nie sciemnia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 20:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali

bedziesz neo ? jak tak to bede wery hapi :> bo zobacze fkoncu toja gebe
to zabierz sie z Neosem jak bedzie jechal jesli nie sciemnia



po co skoro i tak nie mam klanu?
a popatrzec moge sobie na demka i w telewizor hahaha
pozdr.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2002 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

Re: Turniej Wawa !!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis
Mam drobne pytanko : Kto z was bedzie na turnieju CSa w Warszawie w ten weekend ??


To jakis turniej jest?
Ja bym wpadl ale dawno nie gralem w cs.
Dajcie mi jakies info co i jak i gdzie i kiedy.
Moze chociarz przyjde popatrzec.

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 08:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

Re: Re: Turniej Wawa !!!

quote:
Napisane oryginalnie przez n00d3x


To jakis turniej jest?
Ja bym wpadl ale dawno nie gralem w cs.
Dajcie mi jakies info co i jak i gdzie i kiedy.
Moze chociarz przyjde popatrzec.




to idz lepiej coś zjeść i się przespać

a o turnieju to Mantis dla nie kumatych zarzucił nawet linkiem w tym temacie.

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 10:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Re: Re: Re: Turniej Wawa !!!

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff



to idz lepiej coś zjeść i się przespać

a o turnieju to Mantis dla nie kumatych zarzucił nawet linkiem w tym temacie.



tia ale niektorym to trzeba lopatologicznie wytlumaczyc !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 11:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

neo sekretna bronio miales siedziec cicho i nic nie mowic i wymysl jakis fajny tag

__________________
FRAGI FRAGI FRAGI
[

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2002 12:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RR Znajdź więcej post'ów przez  RR Dodaj RR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:44.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions