Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > eX vs ctf :D
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez fr3zzer


z tego co czytalem to turniej mial 10 ...



10 ? lol zeby tylko ... elvis przestawial mecze zeby szybciej zagrac , nasze mecze (poza tym z CTFi z =Grynetem= - bo elvis nie moglby sobie pozwolic na opoznienie meczu) odbywaly sie z nawet 12 godzinnym opznieniem ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis


10 ? lol zeby tylko ... elvis przestawial mecze zeby szybciej zagrac , nasze mecze (poza tym z CTFi z =Grynetem= - bo elvis nie moglby sobie pozwolic na opoznienie meczu) odbywaly sie z nawet 12 godzinnym opznieniem ...

mowilem ze to GryNet...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 18:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

wygralismy czy nie ? dopiero sie obudzilem z letargu

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 18:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
On|x
Taki Tam Sobie Gracz :)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez szefow3®
wygralismy czy nie ? dopiero sie obudzilem z letargu


Szefo ehhh dobre

__________________
On|x <--- Gg:3506461

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 18:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil On|x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do On|x Znajdź więcej post'ów przez  On|x Dodaj On|x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać On|x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Lugo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Warszawa

Taa, Neo ownowal wszystkich na lewo i na prawo.
Na nuke jako T mial 22 fragow, a suma reszty byla 19 ale wydaje mi sie ze w tym momencie ctf juz nie grali (ja pausowalem) bo potrzebowalismy na nuke tylko 6 rund wygrac, co bylo gwarantowane po stronie CT.

Czy byly taktyki ? Na pierwszym meczu z eX-1 mielismy opracowany tylko atak na nuke (ktorego nie sprawdzilismy bo skonczylimy T po 2 wygranych rundach), i obrone train, a atak train zagralismy w locie.
Na drugi mecz przygotowalismy tez atak na train. Jesli chodzi o ciekawe demka to polecam:

mecz 1 - train - ctf - CT (wyzszy poziom)
mecz 2 - train - ctf - CT (ciekawe akcje)
mecz 2 - train - ctf - T (nasz fachowy atak )
mecz 1 - nuke - ctf - CT (remis po train, eX walczy o wszystko, ladne)
mecz 2 - nuke - ctf - T (comeback eX-ow kiedy Killah zaczal dowodzic im za plecami)

pozostale nuke'i skonczyly sie przedwczesnie.
mecz 1 - nuke - T: po 2 wygranych,
mecz 2 - nuke - CT: po 1 wygranej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Lugo Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Lugo Dodaj [SPECNAZ]Lugo do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ale skąd te demka?

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 20:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
On|x
Taki Tam Sobie Gracz :)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Olsztyn

GG Neo
Czyzby nowe pokolenie Cs'owych maniakow bylo coraz lepsze i Lepiej wymiatalo od staruchow ? czy tylko mial dobry dziel ale w to 2 to bardzo watpie

__________________
On|x <--- Gg:3506461

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil On|x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do On|x Znajdź więcej post'ów przez  On|x Dodaj On|x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać On|x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez On|x
GG Neo
Czyzby nowe pokolenie Cs'owych maniakow bylo coraz lepsze i Lepiej wymiatalo od staruchow ? czy tylko mial dobry dziel ale w to 2 to bardzo watpie

nie przeczytales co Lugo napisal???

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

a czy ty wiesz co to pytanie retoryczne ?

OWNED *****!!!

i zmien ten styl cioto
hyyhy h!!
SD LNWQ )
nvE8&&*&*!!!!!!!!! ))))))))))))))

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 21:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Lugo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Warszawa

Po tym co Neo innym robil na turnieju, musimy uwazac zeby go nie zamkneli za gwalt

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 21:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Lugo Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Lugo Dodaj [SPECNAZ]Lugo do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
On|x
Taki Tam Sobie Gracz :)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
nie przeczytales co Lugo napisal???



moze nie do konca bo mialem troche promili w sobie
Jak cos to so........
za nietrzezwosc

__________________
On|x <--- Gg:3506461

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 17:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil On|x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do On|x Znajdź więcej post'ów przez  On|x Dodaj On|x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać On|x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

~dupa ^^ 8-]

a ty sie wiecej wypowiadaj, bo widze ze wiesz wszystko o wszystkim, takze wiecej od nas hahahaha

debilu jeden nie jestes pepkiem swiata 8)

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 19:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

ty jednak kretyn jestes...
i nie pisz juz nic bo nie chce mi sie czytac takich jak ty...
najpierw czepiasz sie DST a teraz mnie...mi to wisi bo dla mnie jestes ZEREM !!
AHA...Zalecam czytanie ze zrozumieniem...ale patrzac na ciebie nie spodziewam sie tego

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 20:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]puru
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wrocław

Czesc Jestem tutaj nowy. Co sie dzieje ?

ps. Szymek ... powiedz mi jaki ten board jest ... hyhyhy ? Bo ten pan nade mna ma ponad 1100 postow, ja tylko 4, a on jest zarejestrowany pozniej niz ja ... ahahhaha ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2002 18:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]puru Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]puru Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]puru Dodaj [SPECNAZ]puru do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]puru prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez fear-puru
Czesc Jestem tutaj nowy. Co sie dzieje ?

ps. Szymek ... powiedz mi jaki ten board jest ... hyhyhy ? Bo ten pan nade mna ma ponad 1100 postow, ja tylko 4, a on jest zarejestrowany pozniej niz ja ... ahahhaha ...



Wlasnie puru widzisz jaki jest ten board , niektorzy kolesie sie wypowiadaja nawet jak nic nie wnosza do rozmowy tylko chca sie przypomniec !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2002 19:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

a ty co wniosles do rozmowy?
board to miejsce wymiany pogladow, informacji itp. oraz do kominukowania sie miedzy ludzmi(nie zawsze do konca sensownie)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2002 21:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

No to zacznijmy gadać pierdoły i nabijajmy sobie posty

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2002 23:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

jak tak was czytam to mam wrazanie ze co drugi tu ma syndrom napiecia przedmiesączkowego objawiajacy sie przypierdalaniem sie do wszystkich i wszystkiego...(slowa te w szczegulnosci kieruje do pana szefower'a...)

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2002 23:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

dobra mowie wprost co mysle od serca

adax jest dla mnie idiota - pamietam jak sie zachowywal na poczatku swojego wejscia na board, pozniej zmienil styl na "dorosly" i sie poprostu zgrywa - dorosly nie jest, jak na oko ma 16/17/18 lat, jego odpowiedzi mi nie pasuja poniewaz zalatuja "wszystkowiedzacym" a tak nie jest - wszystko musi potwierdzic chociaz i tak kazdy to wie, zawsze musi dopowiedziec swoje kilka slow i doczepic sie do reszty ktora akurat ma racje/wygrywa w dyskusji

eot.

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2002 02:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

First Person Perspective

no... chociaz zaczynacie byc sczerzy... ale jako ze tutaj wszyscy narzekaja na to ze board spada na psy to lepiej by chyba bylo gdybyscie sie juz tutaj nie wypowiadali na swoj temat bo to nic nie da. pogadajcie sobie na gg albo idzcie na podworko i tam to zalatwcie "po mesku" (obrzucajac sie tortami lub innymi rownie smakowitymi wyrobami cukierniczymi)....

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2002 09:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

quote:
Napisane oryginalnie przez ger
hyhhy.. no taktyki, ekhm.. nie bylo najgorzej prawie ffa, ale cos tam wymyslilismy hihihi

qrfa! Ger znowu sie nie wylogowal na moim kompie!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-04-2002 13:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:02.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions