Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Mecz gwiazd - najlepsi gracze Wolfa w Polsce
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Mecz gwiazd - najlepsi gracze Wolfa w Polsce

Ten post powinien prędzej znaleść się na boardzie ligowym ale może on dotyczyć graczy i klanów nie uczestniczących w lidze.


Jeśli w sportowych ligach zawodowych (NBA NHL NFL) jest mecz gwiazd to czemu nie zrobić by czegoś takiego w polskiej lidze Wolf-a ? Przecież gra w Wolf-a to też swego rodzaju sport - trzeb trenować żeby osiągać dobre wyniki. Jedni grają lepiej inni gorzej, jedni mają talent inni nie - zupełnie jak w normalnym
sporcie


Zebrać najlepszych graczy w Polsce w jednym miejscu o jednej porze i zobaczyć co z tego wyniknie

Wiadomo że najlepsi gracze są rozsiani są po różnych klanach i nie ma takiego klanu w którym wszyscy są najlepsi. Po za tym znalazłoby się paru dobrych graczy którzy niekoniecznie są w Fuzz C4 Poison czy Bk

Jak to zrobić od strony technicznej ? Każdy clanleader wytypował by ze swojego klanu kilku najlepszych graczy i ewentualnie jakaś komisja złożona z cl-ów kilku graczy niezależnych żeby ci z klanów nie grającyh w lidze albo nie grających w
żadnym klanie nie byli poszkodowani. Żeby zebrać tych kilkunastu the best to każdy klan oddawał by głosy na graczy przy czym nie można byłoby głosować na ludzi ze swojego klanu. Głosowanie odbywałoby się w obrębie klanu i cl przesyłał by wyniki dalej albo sami cl decydowali by o tym. We wspomnianych ligach
zawodowych głosują trenerzy i kibice. Można by było zrobić jakiś system mieszany i część graczy byłaby wybierana przez cl-ów a cześć przez wszystkich innych graczy zainteresowanych. System wyboru do uzgodnienia - można głosować na kilku
graczy przydzielając im określoną pule punktów np za 1 miejsce 10 za 2 6 za 3 4 punktu (jak w Formule 1 albo każdy wybrany dostaje 1 punkt. Ci co zbiorą najwięcej punktów w głosowaniu są wybrani do meczu gwiazd.

Podział na dwie drużyny odbywał by się uwzględniają położenie geograficzne Polski np. północ-południe albo wschód-zachód albo np. najlepsi gracze z grupy ligowej A i B przeciwko tym z grupy C i D. Albo zrobić mecz Fuzz + Poisonvs Bk + C4 i dorzucić im paru graczy z innych klanów. Wiadomo że 90 % najlepszych jest w tych czterech klanach.


Jest jeden problem - mecze gwiazd oglądają tysiące na stadionach i miliony przed telewizorami. Z przyczyn technicznych nie można wpuścić na serwer 100
spectatorów, ale można by zobowiązać każdego uczestniczącego w meczu gwiazd do nagrywania demka. Później udostępnić te demka w sieci.

Ponieważ trudno jest wybrać kilkunastu najlepszych (szybciej już
kilkudziesięciu) to można by stworzyć dużą rezerwę która zmieniałaby się np. co kilka meczy. Tak żeby jak najwięcej ludzi mogło zagrać.

Jeśli mecz dojdzie do skutku to mam nadzieję że tych kilkunastu the best nie założy później jakiegoś jednego super klanu .

W prawdziwych meczach gwiazd oprócz samego meczu są inne atrakcje np. w NBA konkurs rzutów za 3 pkt czy konkurs wsadów. W Wolfie można by zrobić konkurs na najlepszego snajpera. Jest taka mapa przeznaczona wyłącznie do sprawdzania
umiejętności snajperskich - SeeD'S Snooper Turm(seeds_snooperturm.pk3)


Ze swojej strony chciałem zaproponować na początku kilkunastu graczy (przepraszam jeśli kogoś pominę ale scena Wolfa liczy kilka tysięcy graczy)Poza tym tutaj o wiele trudniej powiedzieć cz ktoś jest dobry niż w Quake-uWolf jest grą zespołową. Np gracze Fuzz są dobrzy ale nie są super wymiataczami.
Za to są bardzo dobrze zgrani.

Sędzią meczu byłby np Oferma - najlepszy sędzia ligi PRL


Fuz:
Op1
Cooen
Sp4
Slizgi
Belhifet

Bia:
Jano

Poison:
Prosper
Mitos
Maziomir
Marek.Z
Zeniram

C4:
Shizo
Bols
Zaitsev
None
Cain
Max


Bk:
BigAnt
Zimmer
Lobo Kid
Sako

Val:
Punisher

Pl Hunter:
Mardock

2vA:
Jendel

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2002 19:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Pomysl jest zajebisty ale nie realny dajmy np ze pan z klanu x nie lubi pana z klanu y a maja grac w tym samy teamie i co wtedy A najlepiej trzeba od nowu wymyslac taktyke i znowu jakies schody bo gracz z tego klanu chce isc tak a nie tak Pomysl jest wysmienity kiedys myslalem z kumplem o podobnym i o innym jeszcze lepszym (zjazd na paintballa klany na klany to by byla jazda )

Ps.To sa tylko pesymistyczne mysli nic znaczacego pionka jakim jestem oczywiscie nie musza sie sprawdzic

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2002 20:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Dokladnie- pomysl super, tylko klopoty z wykonaniem.
Ale jak chcesz za to sie zabrac to GL. Popieram cos takiego- na pewno jakies urozmaicenie w codzienyym granie bedzie. Szczeglonie ze prlu ju znie ma i Radia.

Do boju Swiety , ale co bys nie zrobil to pamietaj ze to wszystko zasluga FPP....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2002 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[POISON]Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

ekhe khy khem

zmienilem barwy - mam nadzieje ze moderator zmieni tez moj nick na boardzie - jestem teraz w BiA

a tak poza tym:

MazioMir ist tot - es lebe Mazio !

nie wazne juz z jakim tagiem wczesniej - zostalem Maziem tylko!!!


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 01:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Ja chce cl vmc !!!!!!! - bedzie mi tu hunter i kmh wywyzszac
Noo coooool pomysl - ale i tak sie nie uda
Tylko wojne sie zrobi

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 09:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Pomysl dobry, mielismy podobny jak i cos ala mecz polnoc- poludnie. Generalnie chodzi o zalozenie ze nie gra sie w klanach swoich a wdlg innego podzialu Jednak mial to byc mecz towarzyszacy finalom PRL LAN
A pomysl hm nie byl moj tylko czyj..... bijcie mnie nie pamietam juz tyle spraw bylo. Pogrzebie w archiwach msgow to znajde zeby nikogo nie urazic.

Wiec mysle ze taki meczyk warto zrobic ale przy okazji finalow next ligi, a nie jako osobna impreze.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 10:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

takich pomysloof bylo juz duzo, ale i tak to w praktyce jest niemozliwe

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 13:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

Czyli tak jak mowilem

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 13:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide
Pomysl dobry, mielismy podobny jak i cos ala mecz polnoc- poludnie. Generalnie chodzi o zalozenie ze nie gra sie w klanach swoich a wdlg innego podzialu Jednak mial to byc mecz towarzyszacy finalom PRL LAN
A pomysl hm nie byl moj tylko czyj..... bijcie mnie nie pamietam juz tyle spraw bylo. Pogrzebie w archiwach msgow to znajde zeby nikogo nie urazic.

Wiec mysle ze taki meczyk warto zrobic ale przy okazji finalow next ligi, a nie jako osobna impreze.



Pomysł był bodajże mój... w temacie Na wschód od Wisły

Edytowane przez DaBi dnia 09-05-2002 o godz. 14:26

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 14:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Nie ma sensu sie kłócić

Kto wymyślił ten pomysł pierwszy. Na taki pomysł mogło wpaść kilka osób równocześnie alo prędzej czy później następne osoby wpadały by na taki pomysł. Przecież nik nie dostaje kasy za pomysł. Chodzi tylko o czystą zabawe i urozmaicenie nudnego życia Wolfplayerów . Bardziej chciałem podrzucić pomysł jak to zrealizować od strony technicznej

Mówiłem że mogłem kogoś zapomnieć przy podawaniu mojej liście najlepszych graczy i że trudniej niż w Queku wybrać najlepszych.

Co do argumentu że ktoś może kogoś nie lubieć? Przecież w meczach gwiazd grają ludzie którzy nie koniecznie mogą się lubić
w normalnych rozgrywkach. Ale podczas takiego meczu nie gra sie o nic ważnego. Jest to wyłącznie okazja do dobrej zabawy i do pogodzenia zwaśnionych stron.

Ja bym z chęcia się podjął zadania zorganizowania i wyłonienia ekipy na taki mecz ale niestety brak czasu (praca,studia) nie pozwala mi ( i tak ledwo co wolnego czasu starcza na wolfowanie, będe musiał zrobić dłuższą przerwę od Wolf-a ).
Nie uważam że coś takiego jest niemożliwe do wykonania - wystarczy trochę chęci i wolnego czasu.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 16:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

heh - i znow wybierze sie najlepszych po znajomosci - bo np. jakis gracz jest malo znany - a wymiata rowno

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2002 17:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

A moim zdaniem taki mecz jest jaknajbardziej mozliwy, jak mowie jako towarzyszacy np glownym meczom finalowym ligi. I mysle,ze przy next lidze to zrobimy simply.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 00:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]3rdtrek
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydgoszcz

No to ja z checia bym zagral - ale ktos mnie zna ? Ktos wie jak gram ? Przeciez gram na innym nicku - i wogole nie gram na statsy

__________________
Ja tu tylko sprzatam ...


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 08:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]3rdtrek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]3rdtrek Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]3rdtrek Dodaj [AGD]3rdtrek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]3rdtrek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

No i masz problem

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 12:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fUzz.MaRIB^
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

to moze zrobimy kto wygra final czyli FINALISTA VS RESZTA to by mogla dojsc do skutku ;D

__________________


Jezeli nie byloby wojen... nie byloby WoLFA...byloby WoLFA...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 15:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fUzz.MaRIB^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fUzz.MaRIB^ Znajdź więcej post'ów przez  fUzz.MaRIB^ Dodaj fUzz.MaRIB^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fUzz.MaRIB^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

Thumbs up ok

dobbry pomys; a;e nie do wykonania

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Question Definicja Dobrego Wolfera ?

ok ... ale jak zdefiniujecie Dobrego Gracza ? Tylko nie mówcie , że pa3ycie przede wszystkim na statsy , bo zabije Was śmiechem
Powiem tak - kazdy może czuć się Dobrym Graczem - dlatego nie mam pojęcia jak chcecie to rozwiązać

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2002 23:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fUzz.MaRIB^
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: Definicja Dobrego Wolfera ?

CL ma wytypowac podobno =) ale dzieki takim praktykom w klanach zacznie sie robic nerwowo ;D bo to kazdy jest dobry ;D itd. itp. tylko ludzie sie powkurwiaja =) CL wytypuje jednego a ten sie zaraz odwinie ze on jest lepszy no i poradz cos na to =) a i na koniec TRUDNO ZOBACZYMY JAK SOBIE PRADZICIE BEZEMNIE i good bye my lover =)

__________________


Jezeli nie byloby wojen... nie byloby WoLFA...byloby WoLFA...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 00:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fUzz.MaRIB^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fUzz.MaRIB^ Znajdź więcej post'ów przez  fUzz.MaRIB^ Dodaj fUzz.MaRIB^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fUzz.MaRIB^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Cool Tak będzie i koniec kropka :)

Dobre proroctwo - 4 za gadkę MariB

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 01:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

m

niezly pomysl

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 09:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!THC!Pain
THE HEROIC CLAN



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łódź

eeee dobry pomysł mam nadzieje ze dojdzie do sukcesu ale planuje do tego jeszcze zlot przy piwku i z zakopanym toporem wojennym

__________________
!THE HEROIC KLAN! Najprawdziwsza jest miłość gdy odda sie życie za ukochaną osobe . . . . .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 12:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !THC!Pain Znajdź więcej post'ów przez  !THC!Pain Dodaj !THC!Pain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !THC!Pain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

Fajny byłby taki mecz gwiazd
Powiedzmy wschód od wisły + Wawa na reszte Polski
Każdy gracz zarejestrowany w jakimś klanie i kilku ważniejszych bezklanowców ( to do ustalenia ) głosowałby na 10 graczy ( po 5 z każdej eee konferencji ) Pierwszy - dostaje 5pkt, Drugi - 4pkt itd. Nie można głosować na graczy z własnego klanu.
W ten sposób wybrano by reprezentacje 12 najlepszych ( albo najbardziej lubianych ) graczy z każdej konferencji.
Mecz byłby toczony 10vs10 + 2 rezerwowych na team.
Mecz rozgrywany by był na 4 mapach po 4 rundy : Beach, Assault, Village, Base.
Każdy rezerwowy MUSI choć raz pojawić się w grze
Tak mniej wiecej ja to widze
Ale by było fajnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 15:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

re:pan.......

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
Pomysl jest zajebisty ale nie realny dajmy np ze pan z klanu x nie lubi pana z klanu y a maja grac w tym samy teamie i co wtedy A najlepiej trzeba od nowu wymyslac taktyke i znowu jakies schody bo gracz z tego klanu chce isc tak a nie tak Pomysl jest wysmienity kiedys myslalem z kumplem o podobnym i o innym jeszcze lepszym (zjazd na paintballa klany na klany to by byla jazda )

Ps.To sa tylko pesymistyczne mysli nic znaczacego pionka jakim jestem oczywiscie nie musza sie sprawdzic



dobrze gada D

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 19:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Thx adi
Ale mecz tego typu byl by fajny ale trudniej z wykonaniem to trzeba przyznac

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2002 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Zaraz zaraz

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
Pomysl jest zajebisty ale nie realny dajmy np ze pan z klanu x nie lubi pana z klanu y a maja grac w tym samy teamie i co wtedy A najlepiej trzeba od nowu wymyslac taktyke i znowu jakies schody bo gracz z tego klanu chce isc tak a nie tak Pomysl jest wysmienity kiedys myslalem z kumplem o podobnym i o innym jeszcze lepszym (zjazd na paintballa klany na klany to by byla jazda )

Ps.To sa tylko pesymistyczne mysli nic znaczacego pionka jakim jestem oczywiscie nie musza sie sprawdzic



Czy jak nie lubisz jakiegoś gracza to wychodzisz z serwera ?

Przecież w prawdziwych meczach gwiazd grają ludzie którzy niekoniecznie muszą się lubić na codzień. Tam grają najlepsi.
Zresztą takie mecze są okazją do pogodzenia się tych co na codzień nie lubią się. Przecież w takim meczu chodzi tylko o dobrą zabawe

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2002 16:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Przeciwnie swiety chcem mu dokopac lubic nie lubic nie wszyscy sa ultra mili
Ja bym tam chcial zagrac taki meczyk tak propo

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2002 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:40.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions