Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > Deck, Deck, reszta dla lam!
Ktora z map lubicie najbardziej?
You do not have permission to vote on this poll.
Beggars Run 1 4.55%
Firestorm 0 0%
Damnation 2 9.09%
Katabatic 6 27.27%
Minotaur 2 9.09%
Riverdance 1 4.55%
Slapdash 2 9.09%
Boss 0 0%
Deadly Birds Song 1 4.55%
Feign 7 31.82%
W sumie: 22 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Tego satchelka to ja Ci rozwale przy drugim podejsciu na bezczelnego, stojac na wzgorzu 300 m od flagi. Powiekszonko, dwa strzaly ze spina, zmiana polozenia, slizg i masz po fladze. Przyklad z wczoraj na sKene, kiedy to gralismy 3v4 z zalozeniem "no bt, no turrets", nagminnie lamanym przez naszych kochanych przeciwnikow (dziwne, jak wyzwalem ich od lamerow przestali :-P). Nota bene nawet o-sniping na naszym capperze przy naszej bazie uprawiali... No matter, istotne, ze gosc mnie zalatwil satchelem. Raz. Potem polozyl go jeszcze dwa czy trzy razy i zrezygnowal :-P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2003 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Piotrusek
Heavy Lover



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

uhm, tak wczorajsza gra byl bardzo "interesujaca" ja tylko raz tam natrafilem na satchela, ktory wybuchl juz po tym jak flage zabralem

__________________
BOOM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2003 17:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Piotrusek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Piotrusek Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Piotrusek Dodaj sYs|Piotrusek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Piotrusek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Tia, ja zdjalem mu tego satchela, polazl po nowego i sie nieco nie wyrobil :-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2003 18:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Moze mi ktos wytlumaczyc, jak ten temat co chwile trafia na szczyt listy i informacja, jakobym wlasnie przed momentem cokolwiek napisal, skoro jak byk widac, ze ostatni (teraz przedostatni) post jest sprzed trzech dni?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 17:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
$corcerer
Mad WildCat driver



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Częstochowa

Chyba jak ktoś wchodzi i oddaje głos to jest on liczony jako nowy post i stąd to pojawianie się na szczycie.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2003 12:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $corcerer Znajdź więcej post'ów przez  $corcerer Dodaj $corcerer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $corcerer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

...tylko dlaczego skrypt wyswietla mnie jako osobe, ktora majstrowala przy tym temacie ostatnio? Ot, zagwozdka... :-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2003 18:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
piootr[-3S-]
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor
Katabatic jest swietny. Nie dlatego, ze to dobra mapa, tylko dlatego, ze zwykle graja na nim newbie lub gora (ooops ;-) ) sredni gracze. Dzieki temu mozna sobie spokojnie potrenowac rozne techniczne umiejetnosci, a i sztuke oceny tego, co w danym momencie nalezy robic, takze mozna ladnie pocwiczyc. Klasyczne dwa przyklady:

1) Widze juggera za juggerem w mojej bazie, geny wciaz rozwalone, chaserow nie ma, capperzy przeciwnika robia co chca i punktuja co chwile. Biore assaulta z shieldpackiem i ide do tej ichniej mniejszej bazy. Zadna to przyjemnosc walic w newbie, ale niekiedy tych newbie paru naraz tam jest i jest odrobina zabawy, poza tym na tym polega teamplay. Wiec wale i sie w glos smieje obserwujac wyniki. Najpierw: przeciwnicy przestaja przykladac nasze flagi. Potem przestaja je zabierac. A potem moja druzyna zaczyna robic przylozenie za przylozeniem. I ta zlosliwa satysfakcja: tak, tak, moje drogie kochane kapperki, to nie wy przykladacie te flagi, tylko ja :-P

2) Moja baza, 3 chaserow. Widze shrike'i przeciwnika jeden za drugim wpadajace na pelnej szybkosci po flage. Przewaga predkosci cappera jest tak znaczna, ze te biedne chejzunie moje nijak go dogonic nie moga. Przylozenie za przylozeniem. Oczywiscie nikt nie wpadnie na pomysl postawienia HoFa... Wreszcie mowie: pass. A ze HoF nudny, znowu assaulcik, znowu shieldpack, do ich bazy, zegnajcie generatorki. Zabili? Powtorka. Do bolu. I znowu: o, przestali przykladac... o, przestali zabierac... o, moi zaczynaja zabierac... o, moi zaczynaja przykladac... No rany boskie, jakich to ja "nagle" mam dobrych capperow, koniec swiata... ;-PPP
.




Hmmm moge prosic o slownik ? Tylko najlepiej jakis link, bo jeden n00b nie bedzie meczyl calej sceny T2
P.S. Czasami to brzmi jak rozmowa dwuch lekarzy po lacinie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2003 19:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil piootr[-3S-] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do piootr[-3S-] Znajdź więcej post'ów przez  piootr[-3S-] Dodaj piootr[-3S-] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać piootr[-3S-] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
$corcerer
Mad WildCat driver



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Częstochowa

A może to?-
http://board.fpp.pl/showthread.php?threadid=9451

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2003 15:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $corcerer Znajdź więcej post'ów przez  $corcerer Dodaj $corcerer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $corcerer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Pare osob juz glosowalo, wiec czas na male podsumowanie.

Generalnie nie jest zle. Dosc wyraznie prowadza co prawda dwie mapy (Katabatic i Feign), ale na 22 osoby glosujace i 10 zaproponowanych map oddano glosy az na 8 roznych map, przy czym stawka pomiedzy "nieliderami" jest bardzo wyrownana. 22 glosy to co prawda nie powod, zeby do wynikow podchodzic jak do wyroczni, ale widac jedno: na dobra sprawe nie ma map wyraznie dominujacych, a rozni gracze lubia rozne mapy.

I za te roznorodnosc buziaki dla Tribes 2 ;-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2003 18:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Edzio
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Gostyń

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor

I za te roznorodnosc buziaki dla Tribes 2 ;-)



Tribsy zasluguja na jakas nagrode w stylu oskara

Na razie nie glosowalem jeszcze nie znam tak dobrze mapek ale podoba mi sie Katabatic (wiadomo ) Riverdance i to Sanctuary czy jakos tak

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2003 18:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Edzio Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Edzio Znajdź więcej post'ów przez  Edzio Dodaj Edzio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Edzio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:46.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions