Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Obraza Sedziego Polu !!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
STEIN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Warszawa

Angry Obraza Sedziego Polu !!!

Nie bede sie rozpisywal - nie mam takiego nawyku - ale prosze poczytac komenty w [url]http://www.pol.fpp.pl/?pl:news-comments:show:380:614:/url] - kolejny przyklad DEBILIZMU na naszej SCENIE RTCW.... - post zostal spreparowany bo nie bylo hasla do edycji..... ip goscia ujawnie.....

__________________
grasz dla zabawy - pamietaj o tym ^__^

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2002 10:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil STEIN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do STEIN Znajdź więcej post'ów przez  STEIN Dodaj STEIN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać STEIN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
STEIN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Warszawa

Unhappy :/

Komenty przy sprawie ToD vs TS

__________________
grasz dla zabawy - pamietaj o tym ^__^

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2002 10:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil STEIN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do STEIN Znajdź więcej post'ów przez  STEIN Dodaj STEIN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać STEIN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Wazne jest zeby pisac haslo do edycji w komentarzach bo jak sie tego nie zrobi to kazdy moze sobiezmienic komentarz na traki jaki jemu odpowiada.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2002 14:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
STEIN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Warszawa

Angry

217.96.146.79 - to IP tego LOLKA - podaje bo ponownie zmienił posta tego samego - To czego sie nauczylem to dawac passa juz nie popelnie takiego bledu Saari . A teraz do tego lolka slowko - i tak dowiem sie kto ty sprawdzam ip grajacych na meczach... i serwach... bana masz gwarantowanego...

__________________
grasz dla zabawy - pamietaj o tym ^__^

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2002 13:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil STEIN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do STEIN Znajdź więcej post'ów przez  STEIN Dodaj STEIN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać STEIN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

banik

quote:
Napisane oryginalnie przez STEIN
217.96.146.79 - to IP tego LOLKA - podaje bo ponownie zmienił posta tego samego - To czego sie nauczylem to dawac passa juz nie popelnie takiego bledu Saari . A teraz do tego lolka slowko - i tak dowiem sie kto ty sprawdzam ip grajacych na meczach... i serwach... bana masz gwarantowanego...

Jesli jest IP'k to ja proponuje od razu walnac mu bana na wszystkie popularne serwery, na ktore sie da. (wiem, ze jestem brootalny, ale to nie moja wina, ze jestem scorpion wredny)

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2002 22:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D@RK_LORD
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Będzin

Inne ciekawe komentarze:
http://www.pol.fpp.pl/?pl:page-comments:show:628:198:: - bluzgi na Razmana.

http://www.pol.fpp.pl/?pl:page-comments:show:17:204:: - next beznadziejny komentarz.

Jeszcze kiedyś ktoś się pod Forgota podszył i prosił o zmianę taga na e-kupa, ktos juz to wywalił.

http://www.pol.fpp.pl/?pl:page-comments:show:625:220:: - koles bluzga na mnie i sztymiego. Wiem na 100% kto jest autorem tego komentarza. Dostałem cynk od kolegi tego palanta, podał mi hasło, zalogowałem się i mogłem edytować, ale nie edytowałem.

http://www.pol.fpp.pl/?pl:news:show:350::: - tu zaś ktoś podszywał sie pod moj nick, niestety ale komentarze z archiwum same znikają :/. (Autor i hasło było takie same jak w poprzednim komentarzu)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2002 22:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D@RK_LORD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do D@RK_LORD Znajdź więcej post'ów przez  D@RK_LORD Dodaj D@RK_LORD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D@RK_LORD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:54.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions