Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Pogrzeb
Czy Wolfensztajn zmartwychwstanie jak Jezus?
Ta ankieta została zakończona.
Jawohl! 9 50.00%
Nein! 6 33.33%
Jezus gej! 3 16.67%
W sumie: 18 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

First Person Perspective Pogrzeb

Przyjdziecie na pogrzeb Return to Castle Wolfenstein ? Pogrzeb + stypa jest scheduled na koniec września , przyjdźcie i nie zapomnijcie zabrać chusteczek :S

Gott mit uns.

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2003 17:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

eee???

Pogrzeb ? Xceed ty chieno cmentarna, eutanazja jest u naz zabroniona. Co prawda RTCW w Polsce wymaga reanimacji ale tak od razu odłączać go od kroplówki ?

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2003 18:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Pustki na serwerach?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2003 19:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Zadnego pogrzebu! Sa jeszcze i bea napewno ci dla ktorych ta gra jest lepsza od et i ktorzy beda w nia grac. To ze szanowna wiekszosc zabrala swoje tylki i wszystkie ligi i konkursy przeniosla na et nie znaczy ze nikt juz w to nie gra.. a poki gracze sa poty gra zyje..

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2003 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

przestac smecic i malkontencic jest grupa ludzi ktorzy bede zawsze grac w rtcw i nie trzeba im mas baranow do fragowania na ffa

Xceed, Ciebie calkiem juz pojebalo ? Jezus gej ?? a moze czas w kaftanik i do pokoju bez klamek ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2003 21:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

No nic

Jeśli nawet w Polsce RTCW padnie (bo np nie będzie serwerów)
to pozostaje zagranica.
Co prawda dla częsci to nie jest wesoła alternatywa bo raz pingi a dla co poniektórych cd-key ale jest.
Już teraz spotykam często na zagranicznych serwerach Polaków grających dotychczas głównie na polskich serwerach.

To że można czerpać przyjemność i osiągnąc dużo w grze pomimo mizerii na krajowym podwórku pokazuje nam FF które już dawno za granicę się przeniosło. Ich wytrwałość zaoowocowała tym że obecnie są jednym z najbardziej znanych europejskich klanów i grają w najbardziej prestiżowych turniejach.

Pogrywałem sobie ostatnio bardzo często w ET, zdążyłem poznać
tą grę kompletnie od strony FFA. Grałem głownie ze względu na ping - wiadomo miotła, mortar, miny nawet do pozostałych broni nie potrzeba tak dobrego pinga jak w RTCW.

Ale te nieliczne chwile kiedy moge się cieszyć dobrym pingiem (np w środku nocy) - nieliczne dzięki mojemu kochanemu providerowi i wcale nie lepszym kafejkom internetowym w Łodzi - poświęcam RTCW gdyż o wiele więcej adrenaliny przypływa mi przy RTCW niż przy ET.
Już nie mówiąc o tym że poziom FFA w ET jest koszmarny.
Dlatego każdą chwilę dobrego pinga poświęcam na RTCW obojętnie jaka jest sytuacja w Polsce.

Wiadomo że w ET w całej Europie gra więcej ludzi niż w RTCW ale te proporcje w Polsce (chodzi mi o FFA) to są jakieś koszmarne. Za granicą dalej ludzie grają w RTCW.

A na niemieckim TCG to czasami można spotkać więcej Polaków niż Niemców

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2003 04:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

Co do pogrzebu to jeszcze nie teraz. Są ludzie ktorzy dalej grają w RTCW i chcą w niego grać.
Co do ankiety to sam zagłosowałem na nien nie przeczytawszy pytania myśallem że jest to czy RTCW umarł.
Pozatym nie może zmartwychwstać bo nie umarł. Rzecz jest taka jak rzecze Świety wielu ludzi gra na zachodzie Europy cd key nie jest wielkim problemem ( RTCW kosztuje teraz w Empiku 69 PLN ) gorzej z pingami. Ale jest to jakaś alternatywa.
Ja sam mam zamiar grać w RTCW w końcu dopiero teraz będe posiadał odpowiedni do tej gry sprzęt ^^ I nie amm zamiaru używać go tylko w ET.
Obie gry wydają mi się zacne i w obie lubie grać. Dziwi mnie jednak takie odejście od RTCW to chyba ciągły pościg za nowościami. Hech no cóz taka ludzka natura widocznie

A tak pozatym to ... Saari wróciłaś już tak na dłużej ?

__________________
Piękno tkwii w oczach patrzącego...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2003 07:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Heh A mnie nie stac nawet na tego wolfa z empiku ( wiadomo , studenci sa biedni)
Dlatego ET rula

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2003 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Et moze i rula ale trzeba miec naprawde dobry komputer do tego... mnie naprzyklad nie stac na najnowsze nowostki i dlatego ta gra wydaje mi sie ciut przekombinowana ze az tak zzera zasoby...

Poza tym to co swiety juz powiedzial - adrenalina i poziom.. w ET ostatnio gralam na serverze od poczatku kampanii, po jakims czasie mialam ponad 200exp wiecej niz te lamki ktore byly na servie i... i co wlasnie. Czlowiek jest praktycznie nie do ruszenia, ci co nowi dochodza to juz w ogole moga sie nie odzywac bo jak sie zaczyna w srodku kampanii to szanse na wyjscie wysoko sa cienkie. i szczerze powiedziawszy.. po dwoch godzinach sie tym znudzilam, nie bylo tych emocji co przy kazdej rundzie zaczynanej z ludzmi na tym samym poziomie w rtcw. Dla mnie ta gra zawsze bedzie ciekawsza

Dabi - na dluzej bede pozniej, na razie wciaz uzeram sie z providerami a teraz dodatkowo z kompem

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2003 12:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

Ja lubię Enemy territory ale raczej w trybie tym znanym z Wolfa czyli Stopwatchu . Kampania jakoś mi .. no nie wiem dziwnie się gra w nią. Jeszcze w te 3 mapowe to fajna zabawa ( o ile by mnie nie wypierdzielało po zmianie mapy w 7 przypadkach na 10 oi żebym się ładował zanim mapa już będzie grana ) ale już 6 mapowe to jest głupota. Później to jest wojna nalotow i pancerów ==" a przez pola bitwy biegają medo terminatorzy.

Do plusów Et mozan jeszcze zaliczyć to że dobrze się w nie gra nawet jak ping nie dopisuje szczegolnie.

Saari... już Cie tak dawno nie było u nas an ircu ani nie dałaś znaku życia że już się zacząłem sie martwić. Pierwsze mecze oficjalne 4 Fun będą grane to przynajmniej nam by się wsparcie duchowwe przydało lżej będzie umierać
Czekam na to obiecane kłucie strzykawką

__________________
Piękno tkwii w oczach patrzącego...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2003 12:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Naprawde postaram sie szybko pojawic na necie i obiecane klucie nastapi ale niestety ja juz mam takiego farta ze jak cos idzie nie po mojej mysli to zaraz wszystko sie psuje i wali mi na glowe :>

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2003 18:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Hmmm

Co prawda ten topic jest o 2 rocznicy mp_test ale skoro już rozmawiamy o ET :/.

Widzisz Saari na śp boardzie Hive był taki topic o stopwatchu w ET. I sporo osób mówiło że nie róbcie z ET drugiego RTCW (jakby to sam tryb Sw powodował że ET staje się odrazu RTCW - lol).

Poprostu ludzi przyciąga nabijanie xpa i levele. Dlatego na FFA gra się głównie kampanie. Tak jak w Diablo - kolesie zabijali Diablo czy innego mocnego demona dziesiątki razy ale grają dalej żeby wskoczyć na następny levele.

Inna sprawa to że faktycznie nie ma żadnej przyjemnosci w dołączniu do gry kiedy po przeciwnej stronie jest po kilku lojtów medów i pfów na 4 levelu. Poprostu zabawa w niewypuszczenie przeciwnika z respa. Też nie ma zbyt dużej przyjemności grając 4 levelowym lojtem czy soldierem z innym 4 lvlowymi graczami w drużynie - art, nalot, art, nalot, nie potrzeba do tego nawet zbyt dużo skilla - po kilkaset fragów na jednej mapie - to sie nazywa przyjemność ?

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-09-2003 03:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Dokladnie o to mi chodzi. Bardzo ladnie ujales. Moim zdaniem przepis na idealna gre mp jest jeden - wziac stare dobre rtcw, rozbudowac troche mapki by byly podobno do et i byloby super. Moze nie kazdy sie z tym zgodzi ale jak dla mnie rtcw ma wszystko co potrzeba by gra nawet po kilku godzinach na serwerze, nadal potrafila byc interesujaca. Gdyby tylko ludzie byli bardziej otwarci na niestandardowe mapki... wtedy wszystko byloby inaczej. A tu ludzie wpadli we wlasna pulapke, znudzili sie gra gdyz klepali non stop to samo i lekki powiew swiezosci sprawil ze przeniesli sie na nowe standardowe mapki... ktorymi tez sie pewnie niedlugo znudza. A potem juz przyjdzie chyba tylko szukac im nowej gry.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-09-2003 05:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TuReK^PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Przasnyszewo

Angry nie no

nie no bez przesdyzmu pozostanie przecież kilku fanatyków Rtcw (czyt. Ja ) w chwili obecnej gram only zagranicą ([FuN]4 servers rulezz ) ale pracuje nad nowym serwerem do Rtcw i jezeli takowy czy inny (byle dobry) wystartuje to gracze sie znajdą
Ja naprzykład nawet nei mam Et bo go nietrawie i tyle


Stolat RTCW !!!!!

__________________
GG: 5463626 Tylko w celach towarzyskich !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-09-2003 07:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TuReK^PL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TuReK^PL Znajdź więcej post'ów przez  TuReK^PL Dodaj TuReK^PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TuReK^PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:35.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions