Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Pierwszy Polski Filmik CS ......
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
EnTeR
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: W domciu przed podrecznikiem do Windowsa

Pierwszy Polski Filmik CS ......

Któregoś mrocznego dnia wpadłem na pomysł zrobienia filmu widziałem chyba wszystkie zachodznie ale gdzie tu jakiś polski?? Hmmmmmmm
Wiec zaczołem robić Filmy A tu zobaczycie przedsmak tego co będzie narazie ucze sie to robić i wiem ze jest za krutkie narazie i za szybkie ale bedzie lepiej
http://cs.kafe-slizg.pl/k9movie.zip

Film jest dziełem kalnu K9 a dokładniej K9.EnTeR

__________________
I WAS BORN TO BOT YOU MUST

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 16:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil EnTeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do EnTeR Znajdź więcej post'ów przez  EnTeR Dodaj EnTeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać EnTeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

właśnie sciągam...

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 22:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

jak już ukończycie to daj znać na boardzie albo na maila.
Ogólnie wersja wstępna jest, hm... spoko .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2002 13:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

sciągłem...
film dobry jesli chodzi o akcje.....ale tak..zaszybko troche i bez podkladu dzikowego czy czegos takiego...ale ogolnie spox
i podaj linka skąd mozna sgrac coś co mi zamini dem w avi....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2002 14:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

niezle niezle, jak na 1 raz
podoba mi sie.. akcje sa fajne
tylko wlasnie spowolnij troche i wrzuc jakis fajny podkladzik dzwiekowy

mi sie podoba

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2002 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[E-Z] Dot
ZAPRASZAM NA TURNIEJ !!!



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Cracoof City

Sciagam, sciagam... Zaraz opisze wrazenia

__________________
=======================


=======================

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2002 16:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [E-Z] Dot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [E-Z] Dot Znajdź więcej post'ów przez  [E-Z] Dot Dodaj [E-Z] Dot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [E-Z] Dot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

jak ktos chce to moge wyslac demka z jakimis fajnymi demkami bo skladac tego do kupy mi sie nie chce ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2002 17:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[E-Z] Dot
ZAPRASZAM NA TURNIEJ !!!



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis
jak ktos chce to moge wyslac demka z jakimis fajnymi demkami bo skladac tego do kupy mi sie nie chce ...


Oo Mantis... ... Pamietasz [F|S|G] Fruit... ?? T taki ja co sie nie wiem jak to chodzi bo cos mi **** jest ... .ja pier...... co sie dzieje...?? Kwas?? Sqn?? NIE!! To co innego... A tak w sumie to moze nie przecierz... Jak to?? COs mi sie wydaje, ze sam **** sie zdaje, ze sam sam Oo... Nie wiem...



Demka do mnie mozesz wyslac na gg ale nie dzis...

__________________
=======================


=======================

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2002 17:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [E-Z] Dot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [E-Z] Dot Znajdź więcej post'ów przez  [E-Z] Dot Dodaj [E-Z] Dot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [E-Z] Dot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:34.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions