Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Czego oczekujecie od filmu?
Podobal wam sie Psychodelic PM ??
You do not have permission to vote on this poll.
Tak 1 6.25%
Nie 4 25.00%
Cos bym dodal/ujal. Co? 4 25.00%
O co chodzi? 7 43.75%
W sumie: 16 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Czego oczekujecie od filmu?

Interesuje mnie co tak naprawde ma wplyw na wasza ocene Quake-Filmow. Czy licza sie przede wszystkim fragi, jakosc, muza, efekty czy cosik innego? U mnie gore bierze przede wszystkim jakosc, pozniej zastosowane efekty, fragi sa gdzies dalej. Dla mnie film musi miec to cos np. bardzo podoba mi sie The Badge3 (wlasnie ze wzgledu na jakosc i efekty) natomiast filmy klanu 2ex choc doskonale wykonane zajmuja w mojej klasyfikacji srodkowe (no te wyzsze) miejsca.
Tylko nie piszcie ze wszystkiego po trochu albo naraz bo czesto sie zdarza ze wielu osoba film sie podoba ale 1 cos nie pasi -widziala by film inaczej wykonany na wyzszym miejscu.
Wiec jak to jest?

PS. Sory za 3 temat w ciagu chyba 3 dni wiecej nie bedzie ale do Venotoma mi jeszcze daleko

PS2. Moglem dac ankiete z tym co najbardziej wam sie podoba w filmach ale pozwolilem sobie na mala prywate Jesli ktos nie widzial i ma wylaczone podpisy to tu jest link Psychodelic_PM Movie by HakaN

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2003 18:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

Dla mnie liczy sie przede wszystkim jakosc nagrania. Do tego musza byc dobre akcje, dobrze by bylo gdyby byly zsynchronizowane z muza.

Co do psychodelica to jakiś taki psychodeliczny. Za bardzo postawiles na jakosc a nie na fragi (niektore sa cienki)

BTW: Szykujesz kolejny filmik?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2003 18:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

humor! musi byc humor! bez tego ani rusz

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2003 18:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Mnie najbardziej za serce chwytaja efekty i wykonanie filmu. To jak dopasowana do video jest audio i wogole. Fragi gdzies tam dalej sa...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2003 19:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Krypton
(...)
BTW: Szykujesz kolejny filmik?


Moze, ale chce skolowac do projektu MArtina i Chmiela (tego od Q3 Frag Movie I i II) zobacze co ztego wyjdzie, ogolnie kilka czesci z tegoz projektu lata mi po glowie

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2003 19:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

(juz jestem - miesnie nog odbudowane )
co do filmow to zgranie muzy z obrazem daje 100% powodzenia - tak jak to bylo w przypadku hmm jaki to byl tytul - ten filmik gdzie byl taki najazd kamery na dooma z taka fajna muza?


no coz juz ogladnolem Twoje dzielo... moge cos powiedziec??
muza nawet fajna gdyby nie ten jeden moment gdzie zaczyna draznic ucho (chyba wiemy o co idzie) caly filmik przez to rozmycie jakis malo czytelny...co do akcji hmm to podobne a nawet lepsze odchodzo o 6 rano na necie (jak gram) ... no imo najlepsza jat koncowka ( zrobiona z jaims konceptem- w przeciwienstwie do reszty) ale wiem, wiem sam lepszego nei zrobie...
ps. hakan czy ty uzywasz zooma???

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Edytowane przez Q dnia 04-02-2003 o godz. 21:15

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2003 20:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

heh jak by tu powiedziec co sie dla mnie liczy hmm najbardziej licza sie efekty ale nie efekty tak jak w filmie pogody typu lans flare bo to zaden efekt oczywiscie jakosc , jak jest mizerna to efektow nie widac i wtedy jest do kitu :p. Eh fragi tez musza byc niezle no i muza przede wszystkim taka co wpada w ucho nie jakas taka nie do pary
Film HakaN'a stawiam na pierwszym miejscu co do wykonania z polskich filmow bo sam go widzialem w high quality a nie w tym co jest na orgu ci co nie skapneli o co chodzi z ta muza to tylko pogratulowac. Moze daleko mu do akcji matr0x'a z power of speed ale nadrabia to efektami i nie mowie tego dlatego ze znam go z reala ale taka jest prawda nie ma w polsce takiego filmu ktory ma tyle efektow co u HkN i tak dobrze zrobionych (no moze po za moimi ktore zaniedlugo beda na orgu ) no i zostaja jeszcze filmy chmiela i chmieloo tez b.dobre szczegolnie film chmieloo ktorego inspiracja byl matrix . To sa najlepsze polskie filmy jakie sa pod wzgledem efektow imo a nie fragow tu chodzi o cos wiecej niz sklejenie kilku akcji dodanie muzy i przejsc i skonczony film moze isc na swiatlo dzienne a gdy jestesmy znanymi graczami to jeszcze bardziej nas chwala baaa uwazaja ze film jest extra i jakie efekty mistrzowskie (ironia co do filmu pogody ) a inni mniej znani ktorzy robia filmy sa osmieszani

P.s czy wy wiecie jak trudno jest zrobic film ?? ja juz zrobilem 4 i wiem jaka to mecza praca nieraz ma sie ochote wszystko wywalic i nic nie robic

P.s 2 szykuje sie mega produkcja cos na skale q3 rullez 2 znani gracze dobre fragi dobre efekty zyczcie nam powodzenia

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2003 00:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

to moze jakis link do high resolution??

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2003 10:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Ja oczekuję, że w dobrym filmie q3 będą sceny, w których patrzący jakby leciał razem z rakietą i jednocześnie robił wokół nie obrót.



Sorki, Martin
Atmosfera, dobre intro, niebanalna perspektywa, jak najmniej tzw. efektów polegających na "ściemnianiu", czyli rozmyć, nieostrości. Jakiś pomysł, idea, mysl przewodnia i puenta. Fajne fragi? - oczywiście, to kwintesencja gry. Humor. HUMOR! Dobry montaż. Muzyka.

Krótko mówiąc - jak wszysystko jest xtra - to i film jest ok

Btw. Czy można skądś ściągnąć PEŁNĄ wersję filmu Gaziego, bo to co zasysam z Orga urywa się po 3 min i 2paru sekundach?

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2003 10:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

Dla mnie najbardziej liczy sie oprawa - muza, efekty, synchro.

Potem jest tematyczne dobranie i powiazanie ze soba akcji.

Fragi odgrywaja role, ale bardziej jako przerywniki w akcjach

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2003 10:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Obejzalem i skomentuje:

5 min!!!!!!!!!!!! - Nie przesadzaj z dlugoscia filmu - max 5 min - ja ogladam caly czas nowe filmy - i co raz nudniejsze jest to... Zwlaszcza jak film jest przeciagany na maksa i pakuja wszystkei fragi co mieli...

Muza - miejscami mnie meczyla (ale do tytulu pasowala )

Sciemnianie - to co mowil Slawek - zadnych takich efektow - bo nic nie widac....

I czemu te napisy koncowe sa takei dlugie???

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2003 11:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez Q
to moze jakis link do high resolution??


high resolution mam ja i HkN jak by mi sie udalo to wrzuce na konto ale to nie na 100 %


quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
5 min!!!!!!!!!!!! - Nie przesadzaj z dlugoscia filmu


5 min nie za malo ?? to przeciez intro 1 min 3 min fragi i 1 min zakonczenie to stanowczo za malo

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas

Muza - miejscami mnie meczyla (ale do tytulu pasowala )



o to wlasnie chodzilo HkN, tytul to nie tylko zwykle literki on sam w sobie cos w nosi

quote:
Napisane oryginalnie przez slawek
Atmosfera, dobre intro, niebanalna perspektywa, jak najmniej tzw. efektów polegających na "ściemnianiu", czyli rozmyć, nieostrości. Jakiś pomysł, idea, mysl przewodnia i puenta. Fajne fragi? - oczywiście, to kwintesencja gry. Humor. HUMOR! Dobry montaż. Muzyka.


i to wszystko Lucas chce zmiescic w 5 min
Efekty ja wlasnie lubie film z efektami ale tymi dobrymi dla mnie film bez efektow jest pusty od taki nastepny film z fragami
Dla wielu film q3 rullez 2 byl porazka a dla mne odwrotnie to co zrobil S3NS3_OF_D34TH jest czyms rewelacyjnym moze film jest przydlugi ale mi sie podobal tak samo jak reszta jego produkcji ktora byla inspiracja w moich filmach

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2003 11:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez MAr-n

5 min nie za malo ?? to przeciez intro 1 min 3 min fragi i 1 min zakonczenie to stanowczo za malo


Ale jak ogladasz n-ty film - gdzie enty raz widzsz te same triki i szybki jakis przeglad fragow....

Ja wtedy nie ogladam do konca....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2003 12:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Hmm.. czego ja oczekuje po filmie? Przede wszystkim czegos oryginalnego co by przykulo moja uwage. Np The Badge 3 mi sie strasznie podoba... niby zwykly filmik fragowy ale w jakiej oprawie - widok mamy jakby ze skanujacych okularkow z wbudowanym koputerkiem, Do tego te fantastyczne wybuchy rakiet i wspaniala muzyka... calosc jest pomyslowa i bardzo bardzo dobrze wykonana.. wlasnie takie filmy lubie ogladac

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2003 16:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez MAr-n
(...)

Nie chce mi sie wszystkiego cytowac

No MArtin dzieki, nie spodziewalem sie takiej pochwaly po tobie
Nie wiem czy film jest naprwde dobry bo wiele rzeczy widzialem inaczej ale nie potrafielem ich zrobic

PS Co do QMPB "nie mow chop poki nie przeskoczysz" zobaczymy po zrobieniu. Aha jesli film nie przejdzie mojej bardzo krytycznej oceny - nie wypuscimy go na swiatlo dzienne

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2003 17:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez HakaN
PS Co do QMPB "nie mow chop poki nie przeskoczysz" zobaczymy po zrobieniu. Aha jesli film nie przejdzie mojej bardzo krytycznej oceny - nie wypuscimy go na swiatlo dzienne


nie ******* i wlacz gg

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2003 18:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Film musi byc FILMEM, a nie zlepkiem ujec. Powinien prowadzic widza przez fabule, niezaleznie od tego, czy mowimy o reportazu, teledysku czy czyms w stylu filmu fabularnego. Montaz powinien miec zwiazek z fabula, fabula z muzyka, muzyka z tempem, tempo z montazem. Dzwiek swiata gry powinien stanowic integralna czesc podkladu muzycznego. A fragi... Fragi sa najmniej istotne z tego wszystkiego. Gdy widze nawet swietnego fraga wpakowanego ni przypial ni przylatal, bez ladu i skladu do filmu, na zasadzie "no taki 1337 frag, toz to musze pokazac", to mi sie plakac chce, a nie dalej ogladac. Nawet najbardziej banalny frag mozna przedstawic interesujaco, zwlaszcza, ze Quake ma spore mozliwosci w zakresie manipulowania demami. A jesli nie dosc, ze dobrze wkomponujemy go w calosc opowiesci, to jeszcze jest dobry technicznie - jedynie przyklasnac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2003 22:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
glover
nienasycony



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: warszawa

Uparles sie yavor na ten motyw opowiesci - to ze twoj filmik jest w takiej konwencji to nie znaczy ze inne musza byc takie...

Najwazniejszy jest oryginalny pomysl i do niego poprawne wykonanie - muzyka i efekty to tlo calosci. same fragi to nic , wazna jest ich oprawa.
gra jest tylko gra i nie oczekujmy od filmu cudow, np postacie nie ruszaja ustami i motyw opowiesci mozna tu przedstawic tylko jako narratora...

Nie jestesmy tez zawodowymi grafikami jak tworcy badga nie kazdy umie wybajerowc film wlasnymi wygenerowanymi efektami z Adobe AfterEffects.

__________________
-warszawa smierdzi nozyczkami i zgnilymi kieliszkami-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2003 23:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil glover Znajdź więcej post'ów przez  glover Dodaj glover do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać glover prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Jak na moj gust to najwazniejsze w qfilmie jest zmontowanie muzyki zeby byla zgrana z obrazem. Rzecz bardzo trudna ale to od tego moim zdaniem zalezy jakosc. Dobre tricki i odpowiedni podklad. jakos nie moge oprzec sie wrazeniu ze muzyka fear factory idealnie sie nadaje do wiekszosci filmow )

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2003 23:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chmielu
Jestem taaki zadowolony..



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Brzeg

Hmmmmm.. wydaje mi sie ze ten topic bylby fajny gdyby nie to pytanie na poczatku "czy podobal ci sie Psychodelic PM" ?? Kryptoreklamka co????

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2003 00:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chmielu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chmielu Znajdź więcej post'ów przez  Chmielu Dodaj Chmielu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chmielu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

quote:
Napisane oryginalnie przez DrFaustus
jakos nie moge oprzec sie wrazeniu ze muzyka fear factory idealnie sie nadaje do wiekszosci filmow )


Dokladnie. I Sonic Mayhem. Z definicji...

yavor: skoro juz cie tu widze, to wez zarzuc linkiem do swojego filmu... bo sciagalem sciagalem i w koncu nie sciagnalem... =/

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2003 01:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez Chmielu
Hmmmmm.. wydaje mi sie ze ten topic bylby fajny gdyby nie to pytanie na poczatku "czy podobal ci sie Psychodelic PM" ?? Kryptoreklamka co????

Przeciez napisalem w PS ze pozwalam se na mala prywate

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2003 09:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Glover:

Przeczytaj uwaznie: gdzie masz w reportazu "motyw opowiesci"? Mowiac o koniecznosci poprowadzenia widza przez fabule filmu mialem na mysli to, ze ujecia powinny byc zmontowane w okreslonym stylu, z pewna idea. Kazdy film cos widzowi przekazuje, cos opowiada, nawet wowczas, gdy jest to sucha relacja w postaci zlepku fragow. Wiele fragmovies opowiada zas jedynie o tym, ze autorzy pojecia nie maja, jak robic filmy.

>to ze twoj filmik jest w takiej konwencji to nie znaczy ze inne
>musza byc takie...

Uparlem sie nie ogladac amatorszczyzny i tepego pokazywania sztampowych fragow do jakiegos metalicznego rocka. Zadnych innych preferencji nie mam. Odpal sobie kiedys, chlopie, taki kanal National Geographic i zobacz, jak sa zmontowane "zlepki przypadkowych ujec", ktore leca po jego zakonczeniu. Myyyyyyyyyyslec, panowie, myyyyyyyslec podczas robienia filmow (skojarzenie z muczeniem jak najbardziej wskazane).

>Najwazniejszy jest oryginalny pomysl i do niego poprawne
>wykonanie

Bzdura. Film buduje wszystko: pomysl, scenariusz, kamera, montaz, dzwiek. Pomijasz jeden element i masz tandete, nie film.

>Nie jestesmy tez zawodowymi grafikami jak tworcy badga nie
>kazdy umie wybajerowc film wlasnymi wygenerowanymi
>efektami z Adobe AfterEffects.

Badge nie ma tak wielu bajerow jakby sie wydawalo i sa one w zasiegu przecietnego nastolatka, ktory spedza przed komputerem po kilka godzin dziennie. Proponuje pare dni spedzic przed czyms innym niz Quake, a z pewnoscia odbedzie sie to z korzyscia dla polskiej sceny kwaczej :-P

[FPP]SweepeR:

www.tribesmedia.com, dzial T2 movies, jest podpiety na gorze.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2003 11:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Nie gniewaj sie yavor, ale u mnie na górze to jest podczepione: "nie mozna otworzyć strony"

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2003 11:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

yavor mozesz wymiec kilka filmow ktore zwrocily twoja uwage, zaznacz tez prosze co dla ciebie liczy sie w nich szczegolnie

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2003 12:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

quote:
Napisane oryginalnie przez slawek
Nie gniewaj sie yavor, ale u mnie na górze to jest podczepione: "nie mozna otworzyć strony"


Usun "," z konca adresu...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2003 12:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

HakaN:

Pare bylo. Z UT chyba faktycznie najlepszy jest Fooze, co jednakze generalnie nie jest komplementem dla graczy UT. Fooze to po prostu luzny zlepek parunastu motywow, z ktorych kilka jest fajnych i sympatycznych. Generalnie usiasc, zamiast robic miszmasz przemyslec temat, ograniczyc liczbe motywow, skonsolidowac tresc - i bylby swietny film.

Z kwaczych produkcji z pewnoscia wybijaja sie Badge. Rowniez polskie rothario nie jest zle jesli popatrzy sie na nie z punktu widzenia wylacznie efektow (a byloby lepsze, gdyby trwalo przynajmniej minute krocej).

Z "trajbsowych" mile oka sa Irish (z jakims numerkiem, nie pamietam), Descendants (bedace zlepkiem ujec kilkukudziesieciu graczy) i sadzac po reakcjach moj Travel.

Nie znam niestety zadnego filmu "fabularnego", ktory nadawalby sie do ogladania. Wszystkie produkcje tego typu rodem z CS czy RtCW wolaja o pomste do nieba. Mam jednak w ciagu paru miesiecy zamiar zmienic ten stan rzeczy i chyba bedzie cos "fabularnego", co da sie obejrzec :-P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2003 14:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Hmm... Kiedys dawno Saari dawala link do takiego fajnego filmu RTCW, w ktorym zdobywali zamek na mapce mp_beach. ( wolfmovie.mpg - 85,5 MB). IMO bardzo dobry filmik, z gatunku wlasnie tych fabularnych.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2003 18:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
Hmm... Kiedys dawno Saari dawala link do takiego fajnego filmu RTCW, w ktorym zdobywali zamek na mapce mp_beach. ( wolfmovie.mpg - 85,5 MB). IMO bardzo dobry filmik, z gatunku wlasnie tych fabularnych.

Wlasnie - tego wlasnie szukalem.

Film jest wypasiony i ma fabue...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2003 19:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
Ale jak ogladasz n-ty film - gdzie enty raz widzsz te same triki i szybki jakis przeglad fragow....
[...]



ale takie filmy nie sa adresowane do takich 'pozeraczy' jak ty

on ma tez zachecic do grania w q3, wiec musi pokazac cos wiecej niz tylko 5min fragow :o

pamietam, jak swego czasu ogladalem jakis film, ktorego intro trwalo wiecej a do tego napisy koncowe byly 3minutowe

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2003 19:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:48.    Strony (5): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions