Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Czego oczekujecie od filmu?
Podobal wam sie Psychodelic PM ??
You do not have permission to vote on this poll.
Tak 1 6.25%
Nie 4 25.00%
Cos bym dodal/ujal. Co? 4 25.00%
O co chodzi? 7 43.75%
W sumie: 16 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « 1 2 [3] 4 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

A mi sie nie podobal ... sorry za krytyke ale imo byl nieciekawy ... obejrzalam patrzac jednym okiem na film drugim na pasek przewijania kiedy sie wreszcie rozkreci...

A co do the Badge 3 - imo pomysl z widokiem byl ciekawy, muzyka zajebista (zazwyczaj w tego typu filmach daja metal a tu nagle cos innego... bardziej wznioslego ) .. no i te wybuchy rakiet... jakby to tak w q3 wygladalo.... ohhhh

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2003 23:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
.. no i te wybuchy rakiet... jakby to tak w q3 wygladalo.... ohhhh


poczekaj jeszcze troche zastosowalem ten efekt w moich 2 filmach juz niebawem beda do sciagniecia

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2003 23:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

>Wspolczuje ludziom ktorzy stworzyli i wyslali filmy na konkurs
>SGK zapewne jury yavorowi niespodoba sie zaden z nich

Skad to doglebne przekonanie, ze wszyscy ludzie to idioci? :-P Wierz mi, zawsze znajdzie sie paru takich, ktorzy beda starali sie zrobic wiecej niz z pozoru wydaje sie, ze mozna zrobic. Poza tym istotny jest element proporcji i wierz mi, potrafie ocenic efekt z uwzglednieniem srodkow i czasu zuzytego do jego uzyskania. Poza tym jest jeszcze jeden szczegol: naprawde, nie wiem, kto bedzie siedzial w jury i czy ja tam trafie. Jesli nawet trafie, z pewnoscia nie bede jedynym jurorem.

>khm sciagnalem twoj film i chyle czolo przed toba bo jest to
>naprawde kupa dobrej roboty

Bez przesady prosze, to bylo jedynie cwiczenie montazowe. Musialem przypomniec sobie, jak sie robi filmy, zanim siadlem do pisania wydania specjalnego (mialem spora i nieplanowana przerwe w kontaktach z grafika i animacja komputerowa, ech...). Tak wiec filmu z T2 jeszcze nie zrobilem. Mam w planach, przygotowuje sie, mam nadzieje, ze do maja zrobie. I wtedy pogadamy

>jedyne co mi sie nie podobalo to akcje bez widoku broni

"Travel" owszem, mialo pokazac postronnym uroki T2, ale bylo robione raczej pod katem srodowiska graczy T1 i T2 (polecam tekst w najblizszej Frakcji 3D w SGK, po jego przeczytaniu zrozumiecie, ze dobor "Bonnie Portmore" jako podkladu byl miedzy innymi prztyczkiem w nos dla czesci graczy, glownie skupionych wokol T1 :-) Jesli chodzi o bronie - kazdy gracz T2 po kursorze bez problemow rozpozna, z jakiej broni padnie strzal :-)

>gdyby tylko q3 mial takie mozliwosci jak tribes

Obawiam sie, ze pod wzgledem technicznym Q3A ma znacznie wieksze mozliwosci produkcji filmow od T2. W T2 nie ma na przyklad mozliwosci operowania kamera w nagranym demie. Wszystkie ujecia, ktore sa w "Travel", zostaly w ten sposob nagrane NA ZYWO. Jedna akcja - jedna proba.

>A mi sie nie podobal ... sorry za krytyke ale imo byl nieciekawy ...
>obejrzalam patrzac jednym okiem

To byl film o emocjach. Trzeba go bylo ogladac nie jednym okiem, a sercem... :-P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2003 11:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pajda
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Sandomierz

"Obawiam sie, ze pod wzgledem technicznym Q3A ma znacznie wieksze mozliwosci produkcji filmow od T2. W T2 nie ma na przyklad mozliwosci operowania kamera w nagranym demie. Wszystkie ujecia, ktore sa w "Travel", zostaly w ten sposob nagrane NA ZYWO. Jedna akcja - jedna proba."

Zeby bylo smieszniej teoretycznie UT ma jeszcze wieksze dzieki tym paru komendom do ustawien kamer na roznych obiektach itp.
Niestety wiadomo jak to wychodzi w praktyce, jezeli demo nie pochodzi z lanu... W dodatku beznadziejnosc dem serverside oraz ze speca/utv dodatkowo psuje wiekszosc materialow.

__________________
Oderint, dum metuant.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2003 11:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pajda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pajda Znajdź więcej post'ów przez  Pajda Dodaj Pajda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pajda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

W przypadku UT to nie jest wielka przeszkoda, bo zawsze mozna wlasnie posilkowac sie demami nagranymi w warunkach lanowych lub prawie lanowych, a nie bardzo przypominam sobie wieczory, kiedy nie bylo przynajmniej kilku akcji daleko wyprzedzajacych trudnoscia techniczna to, co oglada sie na 90% filmow UT. Da sie. Mozna. Mozna nawet w miare ciekawe pomysly wymyslic na prezentacje gry (heh, niedawno ktos podsunal mi pomysl, ktory o malo nie sprowokowal mnie do zrobienia filmu z UT.... na szczescie okazalem silna wole )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2003 12:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor

Obawiam sie, ze pod wzgledem technicznym Q3A ma znacznie wieksze mozliwosci produkcji filmow od T2. W T2 nie ma na przyklad mozliwosci operowania kamera w nagranym demie. Wszystkie ujecia, ktore sa w "Travel", zostaly w ten sposob nagrane NA ZYWO. Jedna akcja - jedna proba.



Hmm w q3 jedyne co mozesz zrobic to wlaczyc widok TPP i nic wiecej i po obracac kamere wkolo ludzika na wiecej kod gry nie pozwala. A z mozliwosciami to mi bardziej troche chodzilo o odkryte duze przestrzenie i te wszystkie pojazdy jakie sa w grze

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2003 12:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

http://www.swertcw.com/download.php?id=212

Saari znalazla filmik RTCW o ktorym wczesniej mowilem. Ten ze zdobywaniem mp_beach.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2003 12:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
glover
nienasycony



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: warszawa

w polsce napewno niema warunkow na zrobienie takiego czegos :>
zwykle film robia 2-3 osoby a przypadkowi ludzie na necie srednio chca uczestniczyc w "takiej glupocie" - wiem bo sam kiedys chcialem nakrecic film treningowy

__________________
-warszawa smierdzi nozyczkami i zgnilymi kieliszkami-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2003 13:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil glover Znajdź więcej post'ów przez  glover Dodaj glover do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać glover prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Kwestia wiary i uporu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2003 14:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Bols
Juz nie C4 :[



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Jesli chodzi o dobre produkcje RTCW - goraco polecam filmik finskiego klanu Apical. Sam klan nie jest specjalnie dobry ale ich filmowe dzielo zdobylo powszechne uznanie i szacunek (ja chyba wiem czemu Apical gra w obecnej edycji EuroCup... )

http://www.planet-wolfenstein.ch/do...apicalypse2.zip

Dlaczego my nie tworzymy takich produkcji ? Moze to zabrzmiec dosc dziwnie ale glownym powodem jest chroniczny brak czasu :/
Dlaczego to dla mnie brzmi dziwnie ? Ano dlatego ze ktos zaraz zapyta : " a masz stary pomysl, fragi, jumpy, muze, sprzet, progsy etc.". Tak sie glupio sklada ze odpowiedzialbym twierdzaco . Real life sux, czlowiek ma kupe obowiazkow a maturka juz niedlugo... Postaram sie cos zrobic w wakacje. Nie ma to byc 20 minutowa produkcja w ktora wpakuje wszystkie fragi jakie tylko uznam za "dobre". Liczy sie dla mnie profesjonalne wykonanie, tematyczna calosc z mysla przewodnia, odpowiedni klimat z niezgorsza muza (roxuja "artystyczne" wstepy z muzyka klasyczna i czarnobialym filmem). Efekty specjalne tez sa wazne ale IMHO nie trzeba nic wiecej poza standardowymi efektami. Na zabawne akcje tez jest czas i miejsce - ogolnie zalezy to od konwencji filmiku, jenakze humor powinien byc zawsze ;O

PS. Jeszcze raz goraco polecam filmik Apicalypse2 (inny link)

http://www.planet-wolfenstein.ch/do...apicalypse2.zip

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2003 15:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Bols Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Bols Znajdź więcej post'ów przez  C4|Bols Dodaj C4|Bols do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Bols prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pajda
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Sandomierz

Zreszta do zrobienia dobrego filmu wcale nie potrzeba duzo mozliwosci.
I tak najlepszy filmik jaki obecnie istnieje to potwierdza - "escape artism by wd40"...

__________________
Oderint, dum metuant.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2003 16:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pajda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pajda Znajdź więcej post'ów przez  Pajda Dodaj Pajda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pajda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|.daveron.
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Northrend

Pajdzia co w escape artism jest takie cudnego? Obejrzysz raz posmiejesz sie i drugi raz nie wlaczysz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2003 16:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|.daveron. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|.daveron. Znajdź więcej post'ów przez  sYs|.daveron. Dodaj sYs|.daveron. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|.daveron. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pajda
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Sandomierz

Ten filmik ma jakas magiczna moc w sobie :) Ja go moge codziennie ogladac... A jak sie puszcza na telebim to uoooo :)

__________________
Oderint, dum metuant.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2003 17:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pajda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pajda Znajdź więcej post'ów przez  Pajda Dodaj Pajda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pajda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Toz to nawet film nie jest. Po prostu zlepek ujec, na dodatek - delikatnie mowiac - pospiesznie sfilmowany, montaz tez jest bardzo umowny. Bardzo prosto sie przekonac: usun z filmu teksty i zobacz, czy to, co zostanie, bedzie przemawialo jezykiem filmu.

"Sorry Winnetou", jedno czy drugie umownie humorystyczne zagranie doprawdy filmu nie czyni.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2003 18:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fajnygosc
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Pajda
Zreszta do zrobienia dobrego filmu wcale nie potrzeba duzo mozliwosci.
I tak najlepszy filmik jaki obecnie istnieje to potwierdza - "escape artism by wd40"...

link?

__________________
jestem vipem pokaz cipe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2003 19:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fajnygosc Znajdź więcej post'ów przez  fajnygosc Dodaj fajnygosc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fajnygosc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pajda
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Sandomierz

Moze i niedbaly, moze i krotki, moze i przypadkowy... Ale dla mnie mimo wszystko to filmik. Poza tym lubie komedie ;)))

Co do linka... Film byl dolaczany do zipa z filmem XSU Gold. Powinien byc jeszcze gdzies na ESR > daj wyszukiwarke i wpisz nazwe filmu. Ale nie dam glowy, ze np. nie zmienili wersji na servie. Moze dorwe pozniej jedna osobe i zapytam czy ma na FTP swoim to dam dokladnego linka.

__________________
Oderint, dum metuant.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2003 19:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pajda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pajda Znajdź więcej post'ów przez  Pajda Dodaj Pajda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pajda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Heh. Ten filmik to jedyny nie nudny element XSU Gold, obawiam sie Problem w tym, ze to, co pokazuje, jest de facto zupelna norma w UT, a to, ze unikanie rakiet czy przeplywanie pod kladka na Decku zostalo pokazane w komiczny sposob... Coz. Tez przeplywalem. Tyle, ze gralem przeciwko przeciwnikom, ktorzy nie lamili i nie odwracali sie ode mnie plecami nie upewniwszy sie, zem trup, a juz na pewno nie mieli ochoty pokazac swego lamienia na forum miedzynarodowym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2003 20:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
glover
nienasycony



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: warszawa

o bosz yavor prosze przestan nas zadreczac swoja megalomania...

i zrozum ze w q3 nie ma kompleksowych baz, strzelajacych statkow, gor, rzek, drzewek... w q3 sie robi tylko fragmovies...

__________________
-warszawa smierdzi nozyczkami i zgnilymi kieliszkami-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2003 20:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil glover Znajdź więcej post'ów przez  glover Dodaj glover do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać glover prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

glover walisz scieme

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2003 21:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

czyms glover walic musi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2003 22:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Ja mam pytanie troche odstajace od temtu
Czy ktos widzial w jakims filmie efekt pova jak w Terminatorze? A moze ktos ma pomysl jak go zrobic? Bo narazie experymentujac w After Effects wydaje mi sie to troche skomplikowane. Moze jest jakis plugin to ulatwiajacy.

PS
MArtin wez poszukaj jakis pluginow

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 11:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fajnygosc
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

glover ma racje

__________________
jestem vipem pokaz cipe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 13:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fajnygosc Znajdź więcej post'ów przez  fajnygosc Dodaj fajnygosc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fajnygosc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez HakaN
Ja mam pytanie troche odstajace od temtu
Czy ktos widzial w jakims filmie efekt pova jak w Terminatorze? A moze ktos ma pomysl jak go zrobic? Bo narazie experymentujac w After Effects wydaje mi sie to troche skomplikowane. Moze jest jakis plugin to ulatwiajacy.

PS
MArtin wez poszukaj jakis pluginow



HakaN z tego co sie orientuje to raczej w golym after effects ci sie nie uda zrobic taki efekt Trzeba miec plugin cos ala The Badge 3.0
Daj mi jakas nazwe dziek ktorej moglbym sie zaczepic i cos znalezc bo tak to rybka

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 15:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

fajnygosc:

cos taki zestresowany, ze nawet osobowosc z ciebie opadla?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 15:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez MAr-n
HakaN z tego co sie orientuje to raczej w golym after effects ci sie nie uda zrobic taki efekt Trzeba miec plugin cos ala The Badge 3.0
Daj mi jakas nazwe dziek ktorej moglbym sie zaczepic i cos znalezc bo tak to rybka


A myslisz ze ja wiem jak takie cos sie moze nazywac znalazlem tylko cos takiego do Premiere co robi obraz w jednym kolorze i efekt jakby obraz byl robiony co druga linie.

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 15:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

wyslij mi na maila albo wlacz gg

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 15:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fajnygosc
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor
fajnygosc:

cos taki zestresowany, ze nawet osobowosc z ciebie opadla?

mama mnie bije
a twoj filmik t2 jest ****owy

__________________
jestem vipem pokaz cipe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 21:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fajnygosc Znajdź więcej post'ów przez  fajnygosc Dodaj fajnygosc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fajnygosc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Gadasz jakbys za duzo w polskie UT gral lub zbyt czesto bywal na forum Roosa :-P

Daj linka do swojego, ocenie. Na pewno rzetelniej niz ty, fakenickowcu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 22:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fajnygosc
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

ja robie filmy vhs i nie o kłejku hehe
edit: zapomnialem dodac ze twoj film choc niby rzetelny i tak jest ****owy

__________________
jestem vipem pokaz cipe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2003 14:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fajnygosc Znajdź więcej post'ów przez  fajnygosc Dodaj fajnygosc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fajnygosc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

ale idz sie pobaw gdzie indziej i nie zasmiecaj topica swoimi durnotami

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2003 14:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:39.    Strony (5): « 1 2 [3] 4 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions