Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > jestem cheaterem?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

jestem cheaterem?

nie znam wloskiego
ale po dlugiej rozmowie z niejakim buffetim nie doszedlem niestety do porozumienia
http://www.urbanterror.it/public/ht...cle&sid=112

wychodzi na to ze nie dosc ze jestem cziterem to jeszcze id clan cziterem

niestety pan nie wyjasnil mi o co chodzi dokladnie

ktos z was wie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
disKret
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

A to proste jest...

Jakiś gość o ksywie barTleTT grał na serwerze gamesnet.it, na którym włączone są zrzuty ekranów przez PB. Widocznie włoch co pewien czas sprawdza te screeny, bo na ich podstawie można stwierdzić, czy ktoś używał wallhacka czy nie. Ten gość używał, więc sprawdzili guid'a w bazie (np. http://www.rundmc.se/guids/?PHPSESS...search=28b8ee20), która pokazuje, że gość oprócz ww ksywy używał wcześniej r3|Po|{er i tD|Po|{er. Jeśli chcesz to wyjaśniać to gadaj z buffetim. Podobny problem ma FR|Ysl, jakoś nie chce mi się uwierzyć, że to gość z polski.

__________________
In nature, nothing is ever right. Therefore, if everything is going right ... something is wrong.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 09:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil disKret Znajdź więcej post'ów przez  disKret Dodaj disKret do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać disKret prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

no wlasnie

tez patrzylem na ta stronke wychodzi na to ze mam takiego samego guida jak ten Fr|rep a zeby bylo smiesznie to jeszcze wczoraj gralismy pcw z Fr
Buffeti najpierw przy rozmowie z nim twierdzil ze gram w 2 klanach pozniej powiedzial ze czituje tylko przeciez tam jest tez podane IP i widac ze ja gram na innym a Fr na innym to o co mu chodzi?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 10:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Jak sie bierze keye z kazy to potem niech nie bedzie placzy ze cos jest nie tak ;>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 11:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
disKret
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Angry ...

Po krótkim śledztwie wygląda to tak, że 3 kolesi z Polski na cdkeyach znajomych założyło sobie 2-3 tygodnie temu klan podając się jako irlandczycy. Będąc niepokonanymi po kilku meczach wpadli na używaniu wallhacka, a odpowiedzialność spadnie na kogoś innego. Polska rulez

__________________
In nature, nothing is ever right. Therefore, if everything is going right ... something is wrong.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 12:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil disKret Znajdź więcej post'ów przez  disKret Dodaj disKret do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać disKret prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
Jak sie bierze keye z kazy to potem niech nie bedzie placzy ze cos jest nie tak ;>


true, true

gdyby nie guidrelax to ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2004 06:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:55.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions