Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Lege Artis - Poszukuje się jednej osoby...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Lege Artis - Poszukuje się jednej osoby...

Poszukujemy aktualnie jednej osoby do klanu. Z górę zaznaczam, iż wymagania przeze mnie postawione będą raczej wysokie, ale mogę przy tym zapewnić, że zaryzykować naprawdę warto. Lege Artis powołany został do życia 22 grudnia, w składzie znalazło się oprócz mnie część osób z byłego DF (Delta Force) oraz Nosek z cN, któremu notabene nie było dane długo z nami grać (innymi słowy - dyscyplinarnie upuścił nasze szeregi po dwóch czy trzech sparingach...). W tej chwili w tej chwili zamiast niego gra z nami Qspy (wcześniej: SPECNAZ, DF, SPEC), jednakże skład opuścić musiał z pewnych powodów (tym razem dobrowolnie ) ZeegeE, zatem poszukujemy jednego gracza. Tak, jak zaznaczyłem na wstępie, wymagania postawione zostaną dość wysokie, mamy ścisły regulamin oraz głębokie chęci osiągnięcia czegoś w tej grze. Treningi odbywają się regularnie, na dniach będziemy mieli również własny serwer na bardzo szybkim łączu za równo jeśli chodzi o Polskę jak i provider'ów zagranicznych. Wprowadziliśmy stały harmonogram spotkań w ciągu tygodnia i oczywiście każda nowa osoba musi na starcie go zaakceptować. Gramy we wtorki o 17.00, środy o 17.00, soboty 8.00/10.00/12.00/14.00 (w praktyce wychodą tu jednak 2-3 mecze) i 23.00 (opcjonalnie) oraz w niedzielę o 16.00. Ponadto wymagane jest:

  • Znajomość języka polskiego (wszelkich upośledzeń w tym zakresie tolerować zdecydowanie nie będziemy)
  • Stałe łącze w domu umożliwiające grę w ww. terminach (kafejki nie wchodzą w grę) na serwerach zagranicznych (gdzie ping z SDI wynosi około ~100-120) prezentując przy tym swoje umiejętności w pełnym zakresie (możesz mieć ping 150, ale masz potrafić na tym grać i nie narzekać przede wszystkim)
  • Przyzwoity poziom i styl gry oraz przede wszystkich chęć ich sukcesynego rozwoju
Wydaje mi się, że zawarłem tutaj informacje najważniejsze, nie mam ochoty skupiać się na szczegółach, bo chyba nie ma sensu, pewne sprawy są po prostu oczywiste... Jako drogę przyjmowania zgłoszeń preferuję raczej maila: [email protected], ostatecznie GG (1434783) lub IRC (#lege-artis @ QuakeNet).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 15:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Talking

Pomoge Ci squall .

Kandydat musi miec rowniez stalowe nerwy, gdyz kazdy sprzeciw, odmienne zdanie od squalla, konczy sie zbluzganiem . Powazne podejscie do gry, traktowanie jej jako cos wiecej niz zabawe, tez mile widziane.
Aaaa i najwazniejsze - nie uzywac mp5 .

Mowie powaznie, nie chce w zaden sposob zaszkodzic lege-artis. Wyrazam swoje zdanie jako osoba, ktora zna squalla dosc dobrze, jego wymagania rowniez. A te sa wysokie, ale sluszne.

Jego wizja klanu jest utopijna, ale nie nierealna. Ten klan albo odniesie sukces, albo sie rozpadnie. Innego rozwiazania nie ma.

Powodzenia squall .

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 18:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:08.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions