Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Co sie dzieje z tym forum ???
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Co sie dzieje z tym forum ???

Kiedys jak sie tu zapisywalem Forum bylo w najlepszej formie , duzo aktywnych graczy , duzo postow i topicow (sam kilka zakladalem) , a teraz swieci pustkami , malo kto tu pisze , prawie wogle nie ma nowych topicow , powiedzcie mi czemu ?? czy dlatego ze pewnego pieknego dnia ekipa z [P] poklucila sie z fpp.pl i postanowil odejsc , oglosila ze zrobi serwis o rtcw , stworzyla najpierw forum a potem www , i co wszyscy nagle sie przeniesli z fpp.pl na hive.pl , dlaczego ? bo ladniejsze forum ? czy jakis glebszy kontekst to mialo. Pamietam kiedys fpp.pl bylo potega najlepszy najwiekszy serwis zajmujacy sie tematyka gier fpp. skladnica wiedzy ale to bylo kiedys , teraz powstalo pelno roznych portali , tematycznie zajmujacych sie tym samym a rozni ich tylko grafika portalu oraz nick redaktora
Pewnie ktos napisze czego ja to pisze , pewnie nie wiem nawet o co chodzi , ale od dluzszego czasu zastanawial mnie ten problem bo moja przygode z internetem i grami w internecie zaczolem od fpp.pl i od tego borarda , boarda rtcw , teraz nie mam za duzo czasu na gry i na internet , przestalem grac w rtcw bo mi sie znudzil (bicz sux) wole q3 ale moze kiedys znowu sobie z kims zagram w rtcw byle nie w bicza. Ale ta jedna rzecz mi utkwila w glowie dlaczego to miejsce jest odludnione ?? Chyba nie powiecie mi ze za grupka paru osob wieksza czesc sceny rtcw przeniosla sie i stwierdzila ze fpp.pl i board.fpp.pl sux ?

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2003 20:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

nie umiem Ci na to odpowiedzieć , ja po porstu po przyjeździe do domu zobaczyłem ze coś się stalo i coraz mniej tutaj osób siedzi. Nowe posty pokazywały się z częstotliwością taką jakby cała gra wymarła a wszystkich graczy cholera wzieła lub sie przenieśli.
Nie wiem jakie sa tego podstawy jednak wiadomym jest że to ludzie tworzą forum a jak tych brakuje to chcąc niechcąc żeby się czegoś dowiedzieć zagladasz na to drugie.
Ja osobiście nadale jestem aktywny na obu .. wpadam tutaj żeby przejrzeć dział hardware, zadac jakieś pytanie dotyczace interesującej mnie gry itp...
Zagladam tez tutaj bo czesto pojawiają się nowi gracze którzy po porstu potrzebuja jakiejś tam pomocy aże gram juz w to troche to mogę być pomocny.
A z Tymi ludzmi to jest wolny wybór ale nie od dziś wiadomo ze wiekszość idzie tam gdzie reszta stada. Ludzie są jak owieczki a z tej owczarni paru pastuszków wyprowadziło prawie całe stadko.
Mnie tam nie obchodzi co się stalo i czemu tak jest ale skoro już się stało to się przystosowałem ( choć forum hive na poczatku to ssało na maxa )

A co do tego Quake i RTCW to jak dla mnie nie ma porównania.
RTCW roox Quake znudzil mi się po 2 godzinie gry

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2003 17:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

jak piszesz ze nie umisz odpowiedziec , przeicez po czesci mi odpowiedziales ale w sumie napisales to co ja
Ale nadal pozostaje ta nie wiadoma dlaczego ludzie sie przeniesli ? czy brak czolowych graczy Poison na forum zaowocowal tym stanem rzeczy
Co do Quake i Rtcw to osobny temat mozna zalozyc ale i tak sie wypowiem pewnie nie wiele to przeczyta Wybralem q3 z 2 powodow , pierwszy dlatego ze pewnego dnia cos sie skopalo tak bym pewnie gral do dzis , nie wiem czy nie wyrobilo lacze czy komp (stawiam na lacze bo mam teraz nowy komp i jest to samo) nie moglem grac w rtcw na necie na lanie wszystko bylo spoko po prostu wywalalo mnie z kazdego serwera i na kazdym windowsie (nie niemam cziter progsow itp) drugim powodem bylo to ze wieksza czesc znajomych grala w tego q3 i nie grala po necie tylko po lanie , chce rywalizacji na pingu 0 spowodowala ze zaczolem grac w tego q3 a raczej w jego moda CPMA gdzie moglem rozwijac szybkosci powyzej 320 ups , latac po mapie itp tego czego nie uswiadczylem w rtcw a takze pojedynkow 1v1 , tdm tez jest fajny ale uwazam ze w rtcw jest 100 x lepszy
Dobra za bardzo odbiegam od tematu wracajac do niego ciekawi mnie czy ktos odpowie mi na to pytanie czy zostanie to kolejna niewyjasniona sprawa dla mnie ;p

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2003 17:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Nie ma Bayernu w Lidze Mistrzow, nie ma ludzi na boardzie (dzial rtcw), i Saari nie jest jush moderatorem...... i i i **** wie dlaczego jest tak jak jest. Ludziom sie znudzilo, nowe fora....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2003 20:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

Wink

Nie wiem dla mnie to po prostu natura ludzka jest taka a nie inna i nic nie poradzisz. Dla mnie to jest irracjonalne bo to tak jakby całą scenę stanowiło 20 graczy którzy mają coś do powiedzenia a resztą się słuchac musi a tak nie jest ;/
FPP RTCW ten nie wytrzymał po prostu konkurencji z forum wyspecjalizowanym jakim jest Hive. Nie wiem co o tym zdecydowało nie byłem obecny wtedy w sieci wiec nie docierały do mnie żadne informacje.
Sytuacja zreszta wystepuje w paru innych grach na tym serwisie. patrzac fo frorach to wychodzi na to ze nikt nie gra w MoHa itp.
A tak nie jest ...

Saari nie jest już tu moderatorem ? Kurcze a to byl kolejny powód dla którego siedziałem tutaj

A co do tego błedu Wolfa to ... nie wiem , może jakbyś dokladniej opisał problem to ktoś by pomógł, ale faktycznie granie w Quake może być ciekawe na lanie. Ja grałem w necie i powiem tylko tyle że to takie dla mnie nijakie, od broni, do mechaniki gry -> za długo chyba grałem w RTCW i kazdą na kazdego fpp patrze pod tym kątem.
Jeden lubi rower drugi deskorolkę o gustach się nie powinno zbyt głośno rozmawiać zbyt są różne.

U mnie na Lanie to nikt nawet Quake 3 nie ma zainstalowanego a jedyną grą w jaką grałem by lan to był Ghost Recon, no i trenowanie sąsiadów w RTCW

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2003 11:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

FPP BOARD > Gry > RTCW

(Moderowany przez: ProspeR, [FPP]Majin, [FPP]Saari, [FPP]xen0m)

jak Saari nie jest jak jest
Co do tego RTCW to jak znajde instalke to zainstaluje i przepisze to co pisze mi w konsoli jak mnie wywala

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2003 12:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez MAr-n
FPP BOARD > Gry > RTCW

(Moderowany przez: ProspeR, [FPP]Majin, [FPP]Saari, [FPP]xen0m)

jak Saari nie jest jak jest
[...]




Ano fakt , jest moderatorka Cos mi sie pomylilo

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2003 14:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Madness
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Kalisz

Scena pada tak mi się wydaje- wolf długo już w Polsce nie pociągnie

__________________
Zapraszam na moją strone o grach

Zapraszam na moje forum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2003 17:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Madness Znajdź więcej post'ów przez  Madness Dodaj Madness do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Madness prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Madness
Scena pada tak mi się wydaje- wolf długo już w Polsce nie pociągnie


Wypluj te słowa.. moim zdaniem wcale nie jest tak źle.
W gorsze o wiele gry ludzie graja i jest fajnie się bawią wiec nie wierze żeby wolf w najbliższym czasie stał się gra dla garstki zapaleńców.

No Saari jest ... to co mnie straszycie ?!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2003 17:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Scena RTCW jest chyba trzecia co do wielkosci , zaraz po q3 i camper-strajku po niej jest chyba UT i UrT

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2003 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

No ja nie jestem HIV positive :}

Tzn.Nie zarejestrowalem sie na Hivi'e jezeli jest jakis zlot to forum posty mozna przegladac bez rejestracjii . Tak jak mowi Dabi smieszy mnie ta wladza kilku osob ktorzy powiedzieli : WON Z rtcw.pl -> wszyscy na Hivie i co ciekawe posluszne owieczki przemaszerowaly nawet sie nie zastanawiajac po co .

Aha Marin -> nie jest tak zle , gdybys wpadl tu kilka tygodni temu to byc zastal moze 3-4 tematy ( cos jak w dziale boarda o Duke Nukem ) a teraz jest nawet co przewijac

__________________
robrzmiewa opętana harmonia
w dysharmonii dni.

Trash

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 13:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

Talking

No tak dokładnie teraz to przynajmniej coś nowego się pojawia w tym dziale.
A co do samowładztwa to mnie tam obojętne niech sobie będzie a od tego czy ja będę rzadzony czy nie to już decyzja tylko i wyłacznie moja.
A tak pozatym to witaj Przecinek znowu.

A co do wielkości sceny to nie jest źle myśle. jakby wydano teraz nowe wydanie po wyjściu ET coś jak Goty WOLF + mappack + patch + ET teraz to byłoby całkiem cacy.
Ja niestety mam straszny problem z łaczem i niew eim czy dane mi bedzie dalej pojawiac sie na serwach. A inni z tą samą usługa mają pingi po 40 ;/ Ja to mam chyba wiecznie pecha

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2003 20:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Ke? Jakos nie widzialem ani mowienia nikomu von, ani namawiania do przejscia... po prostu ludziom sie znudzilo. Sam wspominam to forum "z lezka w oku" . A zamiast pisac ze scena upada polecam poczytanie takich samych topicow sprzed pol roku, tudziez roku... Luzie, zastanowcie sie zanim cos takiego napiszecie. Wystarczy luknac wlasnie na hive....

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2003 06:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Sluchajcie ludzie.. Swiat jest juz taki ze kazdy postepuje za liderem, albo za tym kto cos robi i duzo mowi. Ekipa z hive tutaj zrobila duzo, a potem sie przeniesli. Jako ze duzo robili i duzo mowili to wiekszosc luda po prostu sie przeniosla. Na takie rzeczy nic sie nie poradzi.

Ja wam za bardzo na tym forum nie pomoge. Nie mam blyskotliwych tematow w zanadrzu, a nie chce zywcem sciagac z tamtego forum, nie gram wiec nie orientuje sie za bardzo co sie na scenie dzieje. Poza tym widzicie jak jest, sa tu trzy, cztery osoby, forum praktycznie umarlo. Nawet Vk ktory na rtcw.pl pisze rozmawia tylko na hivie. Chyba po prostu trzeba sie przyznac do tego ze niewiele tu sie da zrobic i ... no wlasnie nie wiem co dalej.

Jesli kogos zawiodlam to przykro mi, nie chcialam. Ale ja od zawsze wszystkim mowie ze do takich rzeczy sie nie nadaje.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2003 08:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez Pysiu
A zamiast pisac ze scena upada polecam poczytanie takich samych topicow sprzed pol roku, tudziez roku... Luzie, zastanowcie sie zanim cos takiego napiszecie. Wystarczy luknac wlasnie na hive....


kto takie cos pisze ?? chyba ci co nie znaja sie na danej scenie
Saari a kto ciebie o cos obwinia ?

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2003 10:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Nie Mart nikt mnie nie obwinia ale sama to robie....

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2003 13:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

First Person Perspective

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Jesli kogos zawiodlam to przykro mi, nie chcialam. Ale ja od zawsze wszystkim mowie ze do takich rzeczy sie nie nadaje.


To nie twoja wina i dobrze o tym wiesz
Wiesz tez dlaczego. Reszta nie musi.
O powieksze na chwilke troche ruch na forum fpp.pl - nie dziekujcie [to do redakcji fpp.pl - nie do wolfowcow]

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2003 07:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

Ha, jak widac Hive juz nie istnieje -> A Board FPP dalej istnieje, pozwalajac zachowac tutejsze informacje dla potomnych
Informacje na Hive przepadly na dobre jako ze hive.pl teraz zostal przejety przez nieznane korporacje

...watpie aby ktokolwiek zainteresowany to jeszcze przeczytal lol

__________________
robrzmiewa opętana harmonia
w dysharmonii dni.

Trash

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2007 23:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
masterofp
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Gliwice

Przecin, idź ***** spać, a nie męczysz ludzi po nocach Ś.P. FPP.PL.

Respect zią.

__________________
|§¤*~`~*¤§|§¤* pozdrawiam, masterofp *¤§|§¤*~`~*¤§|
GG# 188092 | ICQ# 44781724 | masterofp[at]wp[dot]pl
"Is there ever any wonder, Why we look to the sky?"
|§¤*~`~*¤§|§¤ http://masterofp.prv.pl ¤§|§¤*~`~*¤§|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2007 00:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil masterofp Kliknij tutaj by wysłać e-maila do masterofp Znajdź więcej post'ów przez  masterofp Dodaj masterofp do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać masterofp prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:40.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions