Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Reprezentacja !!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
CaNi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: gdzieś tam

Talking Reprezentacja !!!

Takiej tresci znalazłem komentarz na ut.pl
[ScarryMan]

chciałbym zapytać się o jedno - jakie są kryteria i na jakiej podstawie wybieracei ludzi do reprezentacji, bo na moje oko cała ta reprezentacja to jeden wielki przekręt gdzie ludzie dostają się tylko i wyłącznie po znajomosci albo po opinii, która niestety odbiega już dawno od rzeczywistości, wybieranie kapitana wygląda identycznie, Gr8 nie moge powiedziec bo w zeszlym roku sie starałeś, organizowałeś to wszystko i jakoś to szło ale teraz jest kompletny chaos i beznadzieja widziałem jak dotąd jeden trening reprezentacji hmmm a moze to nie byl trening tylko zabawa w gre pt: kto pierwszy po fraga (inaczej nie mozna nazwaz rywalizacji reprezentacji kraju z klanem !gO - nie obrazajac oczywiscie tego klanu). Także ludzie nie róbcie chociaz z drużyny narodowej smietnika bo będzie niestety tylko z niego smierdziec na kilometr. Wg mnie każdy team powinien wystawic 2-3 najlepszych zawodników do reprezentacji i wśród tych wybranych dopiero zrobic ankiete na kapitana, ale tak pewnie nigdy sie nie stanie bo wtedy byłoby za uczciwie i za legalnie i wiele osób, które są w reprezentacji tylko i wyłącznie dzięki znajomości i lizaniu dupska straciło by w nim miejsce, gdyż obecną reprezentacje moge spokojnie porównać do polskiego rządu...myśle, że sami wiecie slaczego... widocznie musi tak być, że "jaki pan taki kram"...


???????? dobrze gada czy źle??????????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2003 14:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CaNi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CaNi Znajdź więcej post'ów przez  CaNi Dodaj CaNi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CaNi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

Wink kmb007™

Hmm ... :|. Jebać się nie bać .

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2003 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Z repka w tym roku i tak juz przepadlo raczej , no chyba ze dojdzie do jakiejs kosmicznej mobilizacji PL teamu jesli chodzi o treningi
:>

A apropo ustalania skladu to to wszystko bylo robione na IRCU i jagged jako przedstawiciel r3 jakos sie nie zainteresowal wiec.....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2003 18:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CaNi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: gdzieś tam

Lightbulb Dark

dark ja nie mysle o r3 v3 synth sg ff czy innych klanach zaiteresowala mnie wypowiedz scarego i tyle po co maja sie ludziska klocic na ut.pl tu maja pole do popisu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2003 20:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CaNi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CaNi Znajdź więcej post'ów przez  CaNi Dodaj CaNi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CaNi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Wszystko bylo ustalane na IRCU i graczy zglaszali cl`owie z poszczegolnych klanow o ile dobrze pamietam :ads

Btw. gr8`eaye szuka dwuch graczy do teamu bo dzis Team PL zostal troche uszczuplony ;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2003 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4t3ex.pl
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

mysle ze odejscie tych 3 troszku zmieni , nie guriasa bo on i tak ma lagi :o / nie wiem czy mamy szanse :o ale kto wie :F

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2003 19:52
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Reprezentacja !!!

quote:
Napisane oryginalnie przez CaNi
Takiej tresci znalazłem komentarz na ut.pl
[ScarryMan]

chciałbym zapytać się o jedno - jakie są kryteria i na jakiej podstawie wybieracei ludzi do reprezentacji, bo na moje oko cała ta reprezentacja to jeden wielki przekręt gdzie ludzie dostają się tylko i wyłącznie po znajomosci albo po opinii, która niestety odbiega już dawno od rzeczywistości, wybieranie kapitana wygląda identycznie,




moje skromne zdanie:
reprezentacja, to taki "międzynarodowy" klan. bo gra z innymi 'narodami'. klan, drużyna. ludzie muszą się znać nawzajem, wiedzieć na kogo i na ile można liczyć, etc. a jak innymi słowy to ująć, jak właśnie nie 'znajomości'?

Wybieranie kapitana też podlega podobnym zasadom. można krytykować GR8, nie zamierzam teraz na niego naskakiwać albo go bronić. ale juz raz pokazał że umie i ma chęci "to" pociągnąć aż do samego końca (jakikolwiek by on nie był dla polskiej reprezentacji).

na pewno jest wielu chętnych do nobilitacji: czy to udziału w reprezentacji Polski, czy tez kapitana polskiej reprezentacji.
pytanie tylko - co o tych chętnych sądzą inni, potencjalni gracze...

powtarzam - IMHO nie widze nic zdrożnego w 'kumoterstwie' przy dobieraniu składu reprezentacji. polska scena jest tak mała, że się (prawie) wszyscy znają. problemem jest tylko, aby ci 'wybrani' nie zawiedli zaufania, jakim ich obdarza reszta (niewybranych) graczy.


druga sprawa - co z treningami PL? czy już była gdzieś ta sprawa dyskutowana? jakieś ustalenia?

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2003 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Re: Reprezentacja !!!

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
tylko, aby ci 'wybrani' nie zawiedli zaufania, jakim ich obdarza reszta (niewybranych) graczy.

No wlasnie papug... tyle ze zaraz zaraz...
piszesz wybrani a oni wlasnie wogole nie sa wybrani... tylko dobrani kumotersko...
Jesli chodzi o reprezentacje - fajnie by bylo zeby to byl wybor a nie kumoterstwo.
Tak wiec cos takiego jak dyskusja na ircu to bezsens bo ja nic nie wiedzialem i nie moglem glosowac :>
Takie coś powinno być wcześniej ogloszone na ut.pl przynajmniej zeby bylo wiadomo ze cos takiego ma miejsce...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2003 16:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Moze jeszcze ankiete na ut.pl zrobic ? :S

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2003 18:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Thumbs down nah...

nie macie racji kumo4cze Szy4szkowni4u

ja tam swoje wiem: i Herkules dupa, gdy wrogów kupa. najlepsiejszy nawet mastaha ulegnie, gdy ma __ZGRANY__ i znający się nawzajem klanik, choćby i lamerów.


pytałem się o reprezentację.
są już jakieś rules? bo serv mam do oddania ...

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2003 22:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

tak

Papug, bardzo chętnie jeśli chodzi o server, moje gg to 1659968 bo tutaj zaglądam raz na jakis czas (czasu mam mało). Treningi jak najbardziej mam chec organizowac, ale ludzie to troszke olewają. Mam nadzieje że na jutrzejszy trening zbierze sie spora ilość ludzi i potrenujemy. W pon. przed meczem o 20:00 chce zebrac ludzi i zagrac 2 spary BM, żeby troszke sie zgrać (no bo jak inaczej sie nie dało z nimi). Będe robił wszystko aby wygrać, chce tego, pragne, ale nie wiem czy teraz jest to realne Nastepne mecze to są z Węgrami i Estonią, ale o tym powiem troszke później, po meczu z SWE, po którym bedziemy musieli ostro trenowac!

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2003 22:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Re: tak

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
Papug, bardzo chętnie jeśli chodzi o server, moje gg to 1659968 bo tutaj zaglądam raz na jakis czas (czasu mam mało). Treningi jak najbardziej mam chec organizowac, ale ludzie to troszke olewają. Mam nadzieje że na jutrzejszy trening zbierze sie spora ilość ludzi i potrenujemy. W pon. przed meczem o 20:00 chce zebrac ludzi i zagrac 2 spary BM, żeby troszke sie zgrać (no bo jak inaczej sie nie dało z nimi). Będe robił wszystko aby wygrać, chce tego, pragne, ale nie wiem czy teraz jest to realne Nastepne mecze to są z Węgrami i Estonią, ale o tym powiem troszke później, po meczu z SWE, po którym bedziemy musieli ostro trenowac!


hahahahahahahahahahahahahahahahaha LOL hahahahahahahahahahahahahahahaha LOL LOL LOL LOL LOL hahahahahahahahaha Juz nie moge abuhahahahahahahahahahahaha LOLOLOLOLOLOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahahahaahahahahaah

ufufuf ... !!!!

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-11-2003 11:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:01.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions