Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Brothers in Arms > Premiera W Polsce 24 Kwietnia !!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
OttoSkorzenny
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: Rzeszów

Premiera W Polsce 24 Kwietnia !!!

dostałem dzisiaj maila z cenegi-premiera będzie w drugiej połowie kwietnia,najprawdopodobniej 24 kwietnia.wiadomość nieoficjalna,ale na bank pewna.dostałem ją od niejakiego pana Adama Piesiaka,możecie go poszukać w cenedze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2005 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OttoSkorzenny Znajdź więcej post'ów przez  OttoSkorzenny Dodaj OttoSkorzenny do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OttoSkorzenny prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Pan Adam to PR&Marketing Manager w firmie Cenega jestes pewien ze ta informacja pochodzi od niego?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2005 13:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OttoSkorzenny
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: Rzeszów

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Pan Adam to PR&Marketing Manager w firmie Cenega jestes pewien ze ta informacja pochodzi od niego?


Szanowny Panie,

Premiera polska zapowiedziana jest na drugą polowę kwietnia i najpewniej
będzie to 24 kwietnia.

Polska wersja dostępna będzie w cenie 99,90 PLN, zapraszam do skorzystania z
atrakcyjnej promocji: www.sklep.cenega.pl.
Gra dostępna będzie w pudelku DVD, w którym znajdzie się angielska wersja
gry oraz specjalna nakladka polonizująca grę do pelnej wersji językowej
razem podpisami i dialogami, co oznacza, iż każdy z graczy będzie mogl
wybrać pasującą mu opcję.

Serdecznie Pozdrawiam!

Adam Piesiak
PR&Marketing Manager
Cenega Poland Sp. z o.o.
tel: +48 22 868 52 68-70, ext 144
fax: +48 22 868 52 60, ext 144
mobile: 0 693 280 951
e-mail: [email protected], [email protected]
www: http://www.cenega.pl

DISCLAIMER: The information in this email is confidential and may be legally
privileged. It is intended solely for the addressee. Access to this email by
anyone else is unauthorised. Any disclosure, copying, distribution or any
action taken or omitted to be taken in reliance on it, is prohibited and may
be unlawful.

> -----Original Message-----
> From: [email protected] [mailto:[email protected]]
> Sent: Monday, March 07, 2005 1:11 PM
> To: [email protected]
> Subject: Cenega: pytanie
>
>
> witam.
> Chciałem zapytać,czy znana jest już data (chociaż przybliżona) polskiej
premiery Brother
> in Arms.zamówiłem grę prrzed premierą(u was) i chciałem wiedzieć kiedy
mogę się jej
> spodziewać.
> pozdrawiam

Tak,jestem pewien.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2005 13:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OttoSkorzenny Znajdź więcej post'ów przez  OttoSkorzenny Dodaj OttoSkorzenny do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OttoSkorzenny prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Piotr3k
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: Piła

Ja jeb** czy polska to jakis jeba** kraj 3eciego swiata ?? qfa europejska premiera jest 17-18 marzec a w polsce qfa giera pewnie bedzie po premierze w Tażykistanie

__________________
...ehh wszystko jest gów*** oprócz moczu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2005 18:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Piotr3k Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Piotr3k Znajdź więcej post'ów przez  Piotr3k Dodaj Piotr3k do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Piotr3k prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OttoSkorzenny
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: Rzeszów

Panowie z Cenegi Polska jak zwykle się popisali.W sumie to lokalizacja przez półtora miesiąca...grę dostali 7 czy 8marca,bo pisali o tym (nawet na gry.wp.pl) i wtedy rozpoczęli "proces lokalizacyjny".wiadomo,że my,maniacy,czekamy na BiA i każdy dzień jest na wagę złota,ale cóż.dostaniemy za to "w pełni zlokalizowaną wersję",która odinstalyjemy po 10 minutach i będziemy grać w angielską,która była w pełni gotowa 7-8marca...
probonuje rozsypać zboże pod siedzibą cenegi.i tą nazwe powinno się od dzisiaj pisać od małej litery.

ps.ale za to ile dodatkowych wieczorów z CoD multi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2005 19:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OttoSkorzenny Znajdź więcej post'ów przez  OttoSkorzenny Dodaj OttoSkorzenny do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OttoSkorzenny prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Martin Valdez
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja:

Oj Cenega chyba wprowadza zamęt informacyjny bo ja dzisiaj dostałem odpowiedz od goscia :"Cenega Poland Sp. z o.o. Dariusz Kozera Key Account Manager" mejla nastepujacej tresci:"Witam! Polska premiera gry „Brothers in Arms: Road to Hill 30” zapowiedziana jest na 14 kwietnia 2005r.
Pozdrawiam"
Ale chyba nie bede czekal na polska edycje , ktorej i tak nie zainstaluje bo krew by mnie zalala gdyby jankesi gadali po polsku dla mnie dopuszczalne bylo tylko rozwiazanie z napisami. Zanalazem w internecie (korzystalem juz z tego sklepu) i gra z przesylka kosztuje 19,5 funta. Wole dac 20 pln wiecej i nie czekac miesiac tylko po to by otrzymac wersje, ktorej instalowal nie bede. Dodatkowo chyba powinni wypuscic gre odrazu z premiera swiatowa a pozniej dla tych co chca udostepnic patcha spolszczajacego w necie i tyl.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2005 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Martin Valdez Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Martin Valdez Znajdź więcej post'ów przez  Martin Valdez Dodaj Martin Valdez do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Martin Valdez prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biedron87
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Szczecin

Exclamation

Witam
Kumpel dostał E-MAILa od CENEGI i napisali mu tak

Szanowny Panie,

Chciałbym zwrócic uwagę, iż premiery w USA nie zawsze pokrywają się z tymi
europejskimi. Europejska premiera Brothers in Arms zapowiedziana jest na
17 marca.
Premiera polska zapowiedziana jest na drugą polowę kwietnia i najpewniej
będzie to 24 kwietnia.

Polska wersja dostępna będzie w cenie 99,90 PLN, zapraszam do skorzystania z
atrakcyjnej promocji: www.sklep.cenega.pl.
Gra dostępna będzie w pudelku DVD, w którym znajdzie się angielska wersja
gry oraz specjalna nakladka polonizująca grę do pelnej wersji językowej
razem podpisami i dialogami, co oznacza, iż każdy z graczy będzie mogl
wybrać pasującą mu opcję.

Serdecznie Pozdrawiam!

Elegansko tylko szkoda że tak pużno ta POLSKA wersja ale ja będe grał w DEMO czekając na Pełną
POZDRO

GO DEMO!!!
GO DEMO!!!
GO DEMO!!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2005 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biedron87 Znajdź więcej post'ów przez  biedron87 Dodaj biedron87 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biedron87 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Martin Valdez
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja:

A ja juz zamowilem....i gre bede mial przed Wielkanoca.....Ponad miesiac to baaaaardzo dlugo i zeby roznica w cenie byla powalajaca ale 20 PLN?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2005 16:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Martin Valdez Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Martin Valdez Znajdź więcej post'ów przez  Martin Valdez Dodaj Martin Valdez do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Martin Valdez prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Piotr3k
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: Piła

martin podaj adres tego sklepu, i jak u nich wygladaja wysylki zagraniczne ??

__________________
...ehh wszystko jest gów*** oprócz moczu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2005 17:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Piotr3k Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Piotr3k Znajdź więcej post'ów przez  Piotr3k Dodaj Piotr3k do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Piotr3k prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Martin Valdez
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja:

sklep to www.sendit.com ja place karta ale tez bylo cos o przelewach.....przesylka 1.5 funta a gra w promocji teraz 17,99 funta wiec w sumie 19,49 funta calosc (niecale 120PLN)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2005 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Martin Valdez Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Martin Valdez Znajdź więcej post'ów przez  Martin Valdez Dodaj Martin Valdez do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Martin Valdez prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zelatur
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: Wrocław

Angry Kur...!

Wyczytalem gdzies na stronce ze gra ma byc 30 kwietnia! Za dlugo czekalem, aby jeszce czekac ;[ Cenega w chu... leci, mogli by przesten czas wydac wersje anglojezyczna, a dopiero potem na necie zamiescic patch PL i to by na bank wszystkich ucieszylo :/ Jestem na maxa wkur..., i mam takie pytanko :] zna ktos sklep internetowy gdzie moglbym zamowic Brothers in Arms cd-rom (nie dvd-rom)????? Jezeli ktos zna taka stronke to niech do mnie napisze. gg. 9033931 -=Pozdr0=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2005 20:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zelatur Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zelatur Znajdź więcej post'ów przez  Zelatur Dodaj Zelatur do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zelatur prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Martin Valdez
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja:

jakby CI to powiedziec......moze powiem brutalnie.....BEDZIE TYLKO DVD

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2005 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Martin Valdez Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Martin Valdez Znajdź więcej post'ów przez  Martin Valdez Dodaj Martin Valdez do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Martin Valdez prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zelatur
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: Wrocław

Post

Jak to tylko DVD???? Czy cenege poje...???? Na bank bedzie wersja na CD, ziomek co ty pierdzielisz, poprostu nie wieze ze bedzie tylko DVD. -=Pozdr0=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2005 09:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zelatur Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zelatur Znajdź więcej post'ów przez  Zelatur Dodaj Zelatur do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zelatur prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Piotr3k
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: Piła

Bedzie tylko DVD i to nie wina cenegi tylko ubisoftu, z drugiej strony napedy dvd sa teraz smiesznie tanie wiec nie widze problemu

__________________
...ehh wszystko jest gów*** oprócz moczu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2005 09:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Piotr3k Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Piotr3k Znajdź więcej post'ów przez  Piotr3k Dodaj Piotr3k do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Piotr3k prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zelatur
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: Wrocław

Post

Eeeeee to lipa! To ja nie bede czekac, zamawiam z cenegi gre i mam to gdzies, tylko musze podskoczyc do Media po dvd-roma :D -=Pozdr0=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2005 12:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zelatur Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zelatur Znajdź więcej post'ów przez  Zelatur Dodaj Zelatur do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zelatur prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biedron87
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Szczecin

Thumbs up

No masz racje

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2005 19:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biedron87 Znajdź więcej post'ów przez  biedron87 Dodaj biedron87 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biedron87 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MrBat
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja: Olsztyn

Ludzie! Wyluzujcie. Miesiąc to nie tak dużo.
Fani Gothica na polską premierę dodatku czekali grubo ponad rok!
Ja wolę poczekać i mieć porządne spolszczenie, niż dostać szybko jakieś "byle co".

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2005 20:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MrBat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MrBat Znajdź więcej post'ów przez  MrBat Dodaj MrBat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MrBat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Luck
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja:

dajcie maila do Cenegi to się ich o coś zapytam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2005 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Luck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Luck Znajdź więcej post'ów przez  Luck Dodaj Luck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Luck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MrBat
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Luck
dajcie maila do Cenegi to się ich o coś zapytam


Czy tak trudno przejrzeć wątek??
Wystarczyło przejechać trochę do góry i tam mogłeś sprawdzić, że meil to [email protected] .
Ponadto, o dziwo, tenże adres podany jest też na stronie Cenegi - której adres też jest się trudno domyślić - www.cenega.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2005 18:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MrBat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MrBat Znajdź więcej post'ów przez  MrBat Dodaj MrBat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MrBat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OttoSkorzenny
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2005
Lokalizacja: Rzeszów

dzisiaj na stornie cenega podała,że premiera będzie 15 kwietnia.chociaż tyle dobrze.pozdro dla panów z cenegi,może nas jeszcze mile zaskoczą jakimś przesunięciem ...?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2005 18:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OttoSkorzenny Znajdź więcej post'ów przez  OttoSkorzenny Dodaj OttoSkorzenny do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OttoSkorzenny prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biedron87
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Szczecin

Thumbs up

No ja już nie czekam na pełną Dowiedziałem sie od bardzo dobrych znajomych że gra nie jest warta tych 89zł Więc ściągam

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2005 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biedron87 Znajdź więcej post'ów przez  biedron87 Dodaj biedron87 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biedron87 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Piotr3k
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: Piła

widzisz biedron a tak marudziles, dla mnie ta gra moglaby kosztowac 140zl i tak bym ja kupi, SP przeszedlem (giera jest przednia)

__________________
...ehh wszystko jest gów*** oprócz moczu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2005 20:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Piotr3k Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Piotr3k Znajdź więcej post'ów przez  Piotr3k Dodaj Piotr3k do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Piotr3k prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biedron87
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Szczecin

Thumbs up

No prosze Cenega zmieniła OKŁADECZKE BiA Dzięki dubbingowi Jarosława Lukomskiego lektora serialu Kompania Braci polska wersja gry jest niepowtarzalna!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2005 23:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biedron87 Znajdź więcej post'ów przez  biedron87 Dodaj biedron87 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biedron87 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Airborne101
3rd Pluton of Fox Company



Zarejestrowany: Apr 2005
Lokalizacja: Kraków

Na oficjalnej stronie Cenegi pisze, że gra będzie 15 kwietnia .

__________________
Airborne101 - Premiera BiA odbędzie/odbyła się 15 kwietnia !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2005 16:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Airborne101 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Airborne101 Znajdź więcej post'ów przez  Airborne101 Dodaj Airborne101 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Airborne101 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:13.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions