Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > My już dziękujemy za gre
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « First ... « 2 3 [4] 5 6 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DIZZY
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja: ATARI, KOMODOR

Różnica

A i jeszcze jedno jest roznica miedzy obrona bazy a mordowaniem sie w armory, zwlaszcza jak przeciwnik wlazi do bazy zeby zdobyc pare fragow, zginie i chce sie mscic biegnie znowu i tak dalej, to co obroncy maja nagle wybiec po psp. Skad tomcat wiesz ze w meczu z [GAL] biegaly tylko 2 osoby, przeciez obrona bazy byla silna i nie dalo sie skojarzyc ile osob gra, przeciwnie do tego jak SLS siedzialo i baza byla otoczona przez PX, bylo widac ile osob gra i ile osob lezy w armory, poniewaz nikt tej bazy nie broni. Jeszcze ktos sie szczyci ze graly ,,az,, 2 osoby pod koniec z SLS ktora nozowala osoby robiace screny w armory.TO ma byc zabawa.

__________________
/\_/\
<| 00 |>- For killing born -
\ /\ /~
~PIG~

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2004 21:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DIZZY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DIZZY Znajdź więcej post'ów przez  DIZZY Dodaj DIZZY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DIZZY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Re: Różnica

quote:
Napisane oryginalnie przez DIZZY
Skad tomcat wiesz ze w meczu z [GAL] biegaly tylko 2 osoby, przeciez obrona bazy byla silna i nie dalo sie skojarzyc ile osob gra


Ja już umiem czytac i czytałem kto kogo zabija i padały tylko dwa nicki przeciwnika, ale po raz kolejny zaznaczam że było to wtedy gdy GALowie wypracowali sobie przewage punktową zreszta zasłużenie. I nie miałem nic do takiej gry, zwyjatkiem tego że mi się nie podobała.

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2004 22:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Re: Powtórka

quote:
Napisane oryginalnie przez DIZZY
niech mnie nikt nie poucza ze nie wiem co sie dzieje w tym calym cb. sa cheaterzy


Znajomi??

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2004 22:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HaOs
TOTAL HAOS :D



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Re: Re: Powtórka

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Znajomi??

moze rodzina

__________________
X...:::!!!||| Wszystko co ma początek ma tez koniec |||!!!:::...X

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2004 22:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HaOs Znajdź więcej post'ów przez  HaOs Dodaj HaOs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HaOs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DIZZY
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja: ATARI, KOMODOR

.

Koledzy

__________________
/\_/\
<| 00 |>- For killing born -
\ /\ /~
~PIG~

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 00:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DIZZY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DIZZY Znajdź więcej post'ów przez  DIZZY Dodaj DIZZY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DIZZY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VAV
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

Nom to reasumując, panowie odwalają opisaną akcje i nie widzą w tym nic złego co przekonuje mnie o słuszności naszej decyzji mianowicie jest to farsa w której nie mamy zamiaru brać udziału EOT

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 01:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VAV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VAV Znajdź więcej post'ów przez  VAV Dodaj VAV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VAV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Aha, rzeczywiście pamiętam Jednakże pudło Tomku, to nie my to wymyśliliśmy ale klan SAS, który jakiś czas wcześniej też nas tak urządził na Rampage'u i też chyba zgarnął mapę albo i dwie. Ich więc się czepiaj
Zresztą nawet nie wiem czy piszesz o zabiciu się czy też o zakampowaniu w bazie? Ja nie pamiętam jak było.



quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
chyba sobie jaja robisz, u nas prawie nigdy nie było żadnej taktyki, a juz napewno sobie nie przypominam żebyśmy z Wami wygrali, nawet na trzeźwo


quote:
Napisane oryginalnie przez tmt(PL)
Rufus to chyba mówił o remisie w jednej mapce w meczu z PFT…
Jak to mówią: Umiejętność czytania nie jest gwarantem zrozumienia treści…



Ależ ty buc jesteś tmt. Najpierw ty przeczytaj do czego ja się odnosiłem. Żałosny gostek jesteś. Dzisiaj wiem, że kiedyś Duch właściwie postąpił wrzucając ci na GG. Prostak z ciebie z przerostem ambicji i zawyżonego mniemania o własnej wartości i elokwencji. Nie wkurwiaj mnie lepiej.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 01:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez legolas
Ależ ty buc jesteś tmt. Najpierw ty przeczytaj do czego ja się odnosiłem. Żałosny gostek jesteś. Dzisiaj wiem, że kiedyś Duch właściwie postąpił wrzucając ci na GG. Prostak z ciebie z przerostem ambicji i zawyżonego mniemania o własnej wartości i elokwencji. Nie wkurwiaj mnie lepiej.


Legolas ,a tobie co sie stalo??? Taki spokojny zawsze byles!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 06:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

Padło gdzieś po drodze, że GAL'owie zastoswali taką "taktykę" pierwsi. Zgadzam sie, tez ja zastoswali na meczu z nami. Uważam ze poznali to w CB i wykorzystali, pewnie ni eraz na meczach CB dostali po dupie w ten sposób, wiec niedziwie sie ze tak postąpili. CQF przystąpiło do TDM w CB, przegrąło wszystkie mecze z czego ponad połowe w taki sposób ( przegieciem pyty było wyjście 6 graczy przeciwnika przy przewadze 2 pkt na MS i tłumaczenie sie ze ich server wywala, albo "wydelegowanie" najsłabszego zawodnika do armory i zakaz poruszania sie mu po mapie), strasznie boli takie zachowanie kiedy wychodzisz z siebie a ty nagle nie ma do kogo strzelać.
Moja propozycja na unikniecie w PSBHD takiego zachowania jak mialo miejsce na mecz SLS vs px2 - FF - OFF.

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 07:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HaOs
TOTAL HAOS :D



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: PRUSZKÓW

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
.
Moja propozycja na unikniecie w PSBHD takiego zachowania jak mialo miejsce na mecz SLS vs px2 - FF - OFF.


No tak ale to tez duzo nie da bo jak ( chyba ) Ciern powiedzial "zawsze mozna sie zabic wlasnym granatem"

__________________
X...:::!!!||| Wszystko co ma początek ma tez koniec |||!!!:::...X

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 08:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HaOs Znajdź więcej post'ów przez  HaOs Dodaj HaOs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HaOs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez HaOs
No tak ale to tez duzo nie da bo jak ( chyba ) Ciern powiedzial "zawsze mozna sie zabic wlasnym granatem"


Nie odejmuje pkt wtedy?)))

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 08:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
(...)
Moja propozycja na unikniecie w PSBHD takiego zachowania jak mialo miejsce na mecz SLS vs px2 - FF - OFF.



No i w tym momencie oprócz farsy zrobi się jeszcze beznadziejna i beznamiętna nawalanka. Ja dziękuję.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 08:45
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez legolas
Ależ ty buc jesteś tmt. Najpierw ty przeczytaj do czego ja się odnosiłem. Żałosny gostek jesteś. Dzisiaj wiem, że kiedyś Duch właściwie postąpił wrzucając ci na GG. Prostak z ciebie z przerostem ambicji i zawyżonego mniemania o własnej wartości i elokwencji. Nie wkurwiaj mnie lepiej.


Legol daruj sobie, takie pretensje pchaj na PM lub komunikator (będzie wtedy może nowy topik )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 08:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|* lm
nietoperek



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Moja propozycja na unikniecie w PSBHD takiego zachowania jak mialo miejsce na mecz SLS vs px2 - FF - OFF.


zawsze mozna sobie granat pod nogi rzucic lub skoczyc z budynku,

__________________
eL eM

nietoperek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 09:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|* lm Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|* lm Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|* lm Dodaj *|SLS|* lm do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|* lm prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Padło gdzieś po drodze, że GAL'owie zastoswali taką "taktykę" pierwsi. Zgadzam sie, tez ja zastoswali na meczu z nami. Uważam ze poznali to w CB i wykorzystali, pewnie ni eraz na meczach CB dostali po dupie w ten sposób, wiec niedziwie sie ze tak postąpili. CQF przystąpiło do TDM w CB, przegrąło wszystkie mecze z czego ponad połowe w taki sposób ( przegieciem pyty było wyjście 6 graczy przeciwnika przy przewadze 2 pkt na MS i tłumaczenie sie ze ich server wywala, albo "wydelegowanie" najsłabszego zawodnika do armory i zakaz poruszania sie mu po mapie), strasznie boli takie zachowanie kiedy wychodzisz z siebie a ty nagle nie ma do kogo strzelać.
Moja propozycja na unikniecie w PSBHD takiego zachowania jak mialo miejsce na mecz SLS vs px2 - FF - OFF.



No i co ci da FF-OFF??? wystarczy, ze osiagnie sie mala przewage ,a kazdy kto zginie sie nie podniesie i wszystko wraca do punktu wyjscia . Jak ktos chce to uniknie walki i tak.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 13:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez legolas
Ależ ty buc jesteś tmt. Najpierw ty przeczytaj do czego ja się odnosiłem. Żałosny gostek jesteś. Dzisiaj wiem, że kiedyś Duch właściwie postąpił wrzucając ci na GG. Prostak z ciebie z przerostem ambicji i zawyżonego mniemania o własnej wartości i elokwencji. Nie wkurwiaj mnie lepiej.



Po 1.

Jako że widzę iż dalej nie radzisz sobie ze zrozumieniem tekstu spieszę Ci z pomącą gamoniu i przeanalizuję dla Ciebie krótki fragment tej dyskusji zaczynając od wypowiedzi kolegi Jaro.
quote:
Kolega Jaro napisał
chyba sobie jaja robisz, u nas prawie nigdy nie było żadnej taktyki , a juz napewno sobie nie przypominam żebyśmy z Wami wygrali, nawet na trzeźwo.



W pierwszej części tej wypowiedzi kolega Jaro w żartobliwy sposób zasugerował, że klan SAS nigdy nie stosował żadnej taktyki. W drugiej części odpowiedział koledze Dżeremu, iż nie pamięta aby kiedykolwiek wygrał z klanem SLS, nawet jak był trzeźwy.

Na powyższą wypowiedz zareagował kolega Rufus i cytując wypowiedz kolegi Jaro odpowiedział:
quote:
Kolega Rufus napisał
Bylo bylo tez pamietam (chyba ), jesli sie nie myle to w ostatniej sekundzie udalo nam sie zremisowac i mapa byla chyba powtorzona, to byly emocje!!!! pozytywne.



W tej wypowiedzi kolega Rufus odniósł się do pierwszej części (podkreślam-pierwszej części) cytowanej wypowiedzi kolegi Jaro, która (przypominam) mówiła o tym iż klan SAS nigdy nie stosował żadnej taktyki. Kolega Rufus nie zgodził się z cytowana przez siebie wypowiedzią kolegi Jaro i przypomniał, iż podczas jednego z meczy klanów PFT i SAS, zetknął się ze stosowaniem taktyki przez klan kolegi Jara. Dzięki tej taktyce rozgrywka na jednej mapie(podkreślam mapie) zakończyła się wynikiem remisowym (200-200 jak słusznie przypomniał nam to kolega Tomcat) i została powtórzona. W dalszej części swej wypowiedzi kolega Rufus wspomniał również o wielkich pozytywnych emocjach jakie towarzyszyły temu pojedynkowi.

Jak widzisz koledzy Jaro i Rufus w najlepsze gaworzyli sobie o meczu SAS-PFT i w tym momencie pojawiła się Twoja błyskotliwa wypowiedz.
quote:
Błyskotliwa riposta kolegi Legolasa
Ludzie kiedy??? Nigdy takiej taktyki nie stosowaliśmy. Może mówisz o Galach. Zresztą co ja mówię, jakie taktyki. Jesteśmy chyba jedynym klanem biegającym po mapkach tu i tam
Zremisowaliśmy z SLS, a to dobre, chyba mnie w klanie nie było jeszcze. Chociaż miło jak ktoś tak mówi i rękę da sobie za to uciąć




W tym miejscu należy podkreślić iż tą wypowiedz zamieściłeś CYTUJĄC wypowiedz kolegi Rufusa (jeszcze raz podkreślam że Rufus pisał o meczu PFT-SAS) i odnosiłeś się kategorycznie do jego wypowiedzi.

Jako okoliczność łagodzącą można potraktować jedynie fakt, iż w wypowiedzi kolegi Jara były zawarte jakby dwa wątki,a kolega Rufus odniósł się tylko do jednego z nich i być może ta „pułapka” przerosła Twoje możliwości logicznego myślenia. Tak czy inaczej, jeżeli następnym razem będziesz chciał coś napisać to służę pomocą i chętnie przeprowadzę dla Ciebie podobną analizę tekstu. Radzę skorzystać w przyszłości z tej deklarowanej pomocy, bo w przeciwnym wypadku znów wyskoczysz z czymś jak przysłowiowy Filip.


Po 2.

Jako że znudziły mnie juz inwektywy rzucane pod moim adresem przez prostaczków Twojego pokroju, oraz wątpiąc w możliwości poprawnego zrozumienia przez Ciebie powyższgo tekstu, postanowiłem odpowiedzieć Ci również w sposób bardziej odpowiadający Twojemu profilowi psychologicznemu i zbliżony poziomem do prezentowanej przez Ciebie formy dyskusji:
Pier - dol się śmieciu!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 15:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
No i co ci da FF-OFF??? wystarczy, ze osiagnie sie mala przewage ,a kazdy kto zginie sie nie podniesie i wszystko wraca do punktu wyjscia . Jak ktos chce to uniknie walki i tak.


Albo zagra o takiej porze kiedy nie będzie pierwszego składu oponenta i też praktycznie uniknie walki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Tomek znowu zacząłeś z Legolasem to co się toczyło z Yogim. ehhh

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 15:59
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

Po 2.

Jako że znudziły mnie juz inwektywy rzucane pod moim adresem przez prostaczków Twojego pokroju, oraz wątpiąc w możliwości poprawnego zrozumienia przez Ciebie powyższgo tekstu, postanowiłem odpowiedzieć Ci również w sposób bardziej odpowiadający Twojemu profilowi psychologicznemu i zbliżony poziomem do prezentowanej przez Ciebie formy dyskusji:
Pier - dol się śmieciu!!! [/B][/QUOTE]




Hmm troche ostro,Twoja sprawa,wiesz co robisz,miejmy nadzieje,że ochłoniecie Wszyscy troche ,bo zrobi sie kolejny topic ,w którym to każdy każdego chce zjechać na maxa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 16:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń

Hmm troche ostro,Twoja sprawa,wiesz co robisz,miejmy nadzieje,że ochłoniecie Wszyscy troche ,bo zrobi sie kolejny topic ,w którym to każdy każdego chce zjechać na maxa. [/B]

O tym właśnie mówiłem...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 17:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DIZZY
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja: ATARI, KOMODOR

...

juz sie jada wojna pszychologiczna

__________________
/\_/\
<| 00 |>- For killing born -
\ /\ /~
~PIG~

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 17:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DIZZY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DIZZY Znajdź więcej post'ów przez  DIZZY Dodaj DIZZY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DIZZY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez MacieX >> -ABU-
Tomek znowu zacząłeś z Legolasem to co się toczyło z Yogim. ehhh


Przepraszam bardzo, ale czy gdziekolwiek jako pierwszy w tym topiku nazwałem Golasa bucem, żałosnym gostkiem, prostakiem i czy prosiłem go o nie wkurwianie mnie ?

Jeżeli nie, to wówczas użyte przez Ciebie słowo "zacząłeś" jest dalece niewłaściwe. (podobnie zresztą jak w przypadku konflikty z kolegą Yogasem)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 17:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń


Hmm troche ostro,Twoja sprawa,wiesz co robisz,miejmy nadzieje,że ochłoniecie Wszyscy troche ,bo zrobi sie kolejny topic ,w którym to każdy każdego chce zjechać na maxa.



Wiem że troszkę ostro, ale skoro "najobiektywniejszy z obiektywnych" moderator po raz kolejny i kolejny nie reaguje (bądz reaguje bardzo lakonicznie i stronniczo) na wyzwiska puszczane w moją stronę, to chyba oznacza, że ten poziom dyskusji jest na tym forum bardzo mile widziany.

Edytowane przez tmat dnia 25-09-2004 o godz. 17:39

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 17:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Przepraszam bardzo, ale czy gdziekolwiek jako pierwszy w tym topiku nazwałem Golasa bucem, żałosnym gostkiem, prostakiem i czy prosiłem go o nie wkurwianie mnie ?

Jeżeli nie, to wówczas użyte przez Ciebie słowo "zacząłeś" jest dalece niewłaściwe. (podobnie zresztą jak w przypadku konflikty z kolegą Yogasem)


No dobra tu masz rację może i nie cacząłeś, ale jako dorosły człowiek powinieneś załagodzić atmosferę a nie odpowiadać w podobny sposób, bo to do niczego nie doprowadi.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 17:39
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez MacieX >> -ABU-
No dobra tu masz rację może i nie cacząłeś, ale jako dorosły człowiek powinieneś załagodzić atmosferę a nie odpowiadać w podobny sposób, bo to do niczego nie doprowadi.


Słuchaj. Forum jest po to aby odpowiadać na posty. Przez ponad rok czasu starałem sie odpowiadać na wszelkie posty (nawet te w których ktoś w jednoznaczny sposób obrażał mnie lub moja rodzinę) w sposób wyważony i pozbawiony wulgarności. Niestety , skoro od dłuższego czasu widzę iż moderator nie reaguje na wyzwiska rzucane pod moim adresem, a wręcz przeciwnie, jeszcze im przyklaskuje (przecież gdyby mógł to by Legolasa po jajkach pogłaskał) to po prostu mi sie to znudziło. Też sobie od czasu do czasu jakieś ***** puszcze i będzie wtedy miło i przyjemnie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Faktycznie na tym forum moderator nie istnieje!!!!


Bywajac na innych grupach dyskusyjnych ,niekoniecznie zwiazanych z grami, tematy bez sensu, odbieganie od tematu, obrazanie innych uzytkownikow itp. itd. sa zamykan ,ludzie dostaja bany przez to jest porzadek ,a tu.... chmm cienko to wyglada. Wlasciwie od zmiany moderatora nic sie nie zmienilo na lepsze . Jeden wielki ...balagan.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 18:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Słuchaj. Forum jest po to aby odpowiadać na posty. (...) (przecież gdyby mógł to by Legolasa po jajkach pogłaskał) (...).

i jeszcze zczochra pod włos
P.S.
Mogę się mylić ale w tym fragmencie zabrzmiała nutka zazdrości o kolegę Legolasa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 18:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
(...). Wlasciwie od zmiany moderatora nic sie nie zmienilo na lepsze . Jeden wielki ...balagan.

za każdym razem gdy wracam do kraju odnoszę takie samo wrażenie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 18:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
za każdym razem gdy wracam do kraju odnoszę takie samo wrażenie


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
i jeszcze zczochra pod włos
P.S.
Mogę się mylić ale w tym fragmencie zabrzmiała nutka zazdrości o kolegę Legolasa



a to spryciarz, wszystko "wyniucha"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2004 18:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:45.    Strony (6): « First ... « 2 3 [4] 5 6 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions