Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Mapy
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Mapy

Patrzac na sytuacje na PL servach zaczynam zastanawiac sie czy gracze znaja inne mapy niz beach. Zawsze kiedy wchodze jest beach z zadka inna mapa (ale zawsze z pakietu podstawwego). Ludzie opanujcie sie wlaczcie czasami cos innego jest wiele dobrych tyle ze slabo znanych map, a biczem mi sie juz zygac chce (co za duzo to niezdrowo)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 10:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rydzyk
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: knurow

powinna byc na kazdym servie rotacja, bo granie prawie caly czas na beach od kilku miesiecy to lekka przesada i potrafi obrzydzic gre . To samo jest z osp na poczatku 1-2 servy a teraz coraz wiecej. Kazdy admin powinin zainstalowac osp i wlaczyc rotacje przynajmniej podstawowych mapek. Na poczatku moze ludzie beda marudzic, ale jak poznaja wszystkie mapy to im sie to spodoba i odkryja ze wolf to nie gra-demo z jedna mapa

__________________
The only thing to fear,
is running out of BEER

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 11:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rydzyk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rydzyk Znajdź więcej post'ów przez  rydzyk Dodaj rydzyk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rydzyk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez rydzyk
wolf to nie gra-demo z jedna mapa


Heheh wiecie ze beachtest jest jeszcze grywany na wieeeeeeeeeeeelu servach? Rotacja nie jest zla tylko pozostaje pytanko po ilu rundach zmiana ?

__________________
Nie ma szczytów ekstazy ani dna rozpaczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 13:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

naj a grywam na dobry austryjackim servie tam zmiana następuje po 3 rundach i jest wypas gra sie 3 rundy na podstawowych i po podstawowych są inne mapki, dużo ich jest w całą noc nie zagrałem na wszystkich można by i tak właśnie zrobić na jakimś polskim servie a nie podstawowe
PS był już podobny topic na temat beach tam tez sie wypowiadaliśmy
zapomniałem dać IP:
195.139.204.198:27960 to jest nr 1
193.71.196.12:27960 a to jego brat bliżniak nr 2
pamietajcie że te servy są scrakowane

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 13:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Nie bede sie juz rozpisywal o biczu i polskich serwerach Ale sytuacja robi sie identyczna jak w polskiej scenie q3 cpma tam sa dwie mapy , przynajmniej dwie a nie jedna jak u nas

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Cała nadzieja w adminach serwerów

Swego czasu próbowano na Byry ale z nieznanych mi powodów pomysł rotacji upadł. ostatnio jeszcze na Pgr jest włączona rotacja

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 16:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
YourMother
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: (?)

Red face ehhh nie ma co.....

Takich topiców juz było pare nie ma co się rozpisywać jest jak jest i na pewno nic sie nie zmieni. Próbowano już wszystkiego... zawiodło. Dla zainteresowanych poszukajcie sobie topicu : chyba "rotacja na byry" ...

Dream On Dremers

__________________
opinions are like assholes everybody has one

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 23:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil YourMother Kliknij tutaj by wysłać e-maila do YourMother Znajdź więcej post'ów przez  YourMother Dodaj YourMother do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Re: Cała nadzieja w adminach serwerów

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety
Swego czasu próbowano na Byry ale z nieznanych mi powodów pomysł rotacji upadł. ostatnio jeszcze na Pgr jest włączona rotacja


Padla z prostej przyczyny- serwer stal pusty.
Zreszta mam propozycje. Umawiac sie na wieczorne gry na byry lub inne serwy gdzie bedzie pod reka admin.
Chyba wczoraj super sie gralo jak bylo 0 lameri nie lecial bicz a ja recznie zmienialem mapke co kilka(nascie) rund.
Naprawde chyba jedno z lepszych ffa od miesiaca.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 00:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SOLAR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Inowrocław

Na [UT]TVKNet moge dosyc czesto zmieniac mape, jak tylko "głos ludu" nie bedzie sie burzył. I tak siedze przy kompie caly czas w pracy (nie moge caly czas grac )więc nie ma problemu. Jednak w tym miejscu nie che wyjsc na goscia, który na siłe narzuca inne mapy. Choc moze tak trza ?

I druga sprawa.
Chciałbym promowac nowe mapy, ale wiem ze opór co do nich jest znacznie większy niż do standardowych i duzo osób ich nie posiada w katalogu WOLFA Bede staral sie od czasu do czasu wrzucic cos nowego na serw.
Teraz zapraszam do przetestowania mapy Final Map Mountain Assault.

__________________
BLUE SOLAR
[UTP]SOLAR PL
http://www.utp.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 08:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SOLAR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SOLAR Znajdź więcej post'ów przez  SOLAR Dodaj SOLAR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SOLAR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Misiek07
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Brzesko

Solar glos ludu jest wazny ale jak na serwie siedzi 15 osob i nie da rady zmienic bo znajdzie sie 6 ludzi ktorzy tylko na biczu potrafia grac.Pomysl rotacji jest bardzo dobry ale zeby nie zmieniac mapy co 3 rundy tylko np.co 6 zeby mozna bylo sobie pograc na danej mapie.

P.S. Jerzeli chcecie grac na biczu sciagnijcie sobie demo wolfa, jezeli nie ma na fpp to napewno jest na www.Rtcwfiles.com (chyba taki adres)i tam sobie grajcie i dajcie sobie w normalne mapy zagrac, bo plaza mi juz zbrzydla.



^A^MiSiEk

__________________
"Będziemy Walczyć na plażach, Będziemy walczyć na morzu i lądzie.
Będziemy walczyć na polach, na ulicach i w górach.
Nigdy sie nie poddamy!"
Winston Churchill

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 08:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Misiek07 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Misiek07 Znajdź więcej post'ów przez  Misiek07 Dodaj Misiek07 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Misiek07 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JHamer
Sniper



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Szczecin

quote:
Napisane oryginalnie przez SOLAR

Teraz zapraszam do przetestowania mapy Final Map Mountain Assault. [/B]


ja widzę tylko beach na TVKNET
a i ping słabiutki 600-800... a inne np.skandynawskie ping 100
cu

__________________
JHamer - sniper as usual...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 10:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JHamer Znajdź więcej post'ów przez  JHamer Dodaj JHamer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JHamer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

jakby powstal konkretny projekt wspolnego konkretnego grania o jakis konkretnych godzinach na konkretnym serwerze w konkretny dzien tylko na konkretnych mapach (wszystko oprocz beach'a z szczegolnym naciskiem na nowe) to prosze o info, a co do tematu rotacji to rzeczywiscie byl juz w tyle razy poruszany ze ho ho

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

Talking

byl juz to tym topic

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 13:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

...

To moze zamiast gadac, gadac, gadac, lepiej dzialac, dzialac, dzialac...?
A co do serverow, wystarczyloby, zeby 3-4 najpopularniejsze byly ustawione na rotacje. Zobaczymy, co bardziej ludziom odpowiada.
[CZOLEM CHORZOW!! DOBRZE SIE BAWICIE?]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 13:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Zastanawia mnie czemu moze sobie stac tak Mannerheim VI z Market Garden miec wlaczonego Vote a i tak nikt nie votuje bo to sensu nie ma bo sie tam nie przeglosuje innej mapki A o biczu to zapomnij hehe raz Enigma byla

__________________
Nie ma szczytów ekstazy ani dna rozpaczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 13:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Na tym bordzie zadko bywam (brak czasu) ale uznalem to za sprawe wazna jak jest inna mapka niz bicz to po 2 rundach maks ktos na nia zmieni. Moja propozycja (ktorej nie dalem na poczatku bo my mnie zbluzgano) jest dosc radykalna zmiana a mianowicie usunac bicza z PL servow, wiem ze to dosc dziwne ale moze po usunieciu jej wreszcie ludzie naucza sie ze sa INNE mapy. Gram na biczu od I testu (mialem nastepnego dnia po wyjsciu) i gram od tamtego czasu, bicz jest fajny ale ile mozna.
Drugi problem to to ze admini powini wlaczyc tryb SW bo nie zawsze jest a ile mozna razy atakowac albo sie bronic.
Trzecia sprawa to CTF nikt nie gra na flagi a to fajny tryb (druga mapa jaka poznalem to villige na CTF i bardzo milo wspominam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 21:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Na tym bordzie zadko bywam (brak czasu) ale uznalem to za sprawe wazna jak jest inna mapka niz bicz to po 2 rundach maks ktos na nia zmieni. Moja propozycja (ktorej nie dalem na poczatku bo my mnie zbluzgano) jest dosc radykalna zmiana a mianowicie usunac bicza z PL servow, wiem ze to dosc dziwne ale moze po usunieciu jej wreszcie ludzie naucza sie ze sa INNE mapy. Gram na biczu od I testu (mialem nastepnego dnia po wyjsciu) i gram od tamtego czasu, bicz jest fajny ale ile mozna.
Drugi problem to to ze admini powini wlaczyc tryb SW bo nie zawsze jest a ile mozna razy atakowac albo sie bronic.
Trzecia sprawa to CTF nikt nie gra na flagi a to fajny tryb (druga mapa jaka poznalem to villige na CTF i bardzo milo wspominam)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 21:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

To chyba nie ma sensu pisac topicki na temat Beach!

Bo juz paare razy bylo pisane a nic sie nie zmienilo i sie chyba nic nie zmieni to jest juz zalosne grac caly czas w Sux Beach!


No ale mozes jednak jakis admin postawi server bez Beach!


Pozd

Rudi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 21:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez [BSM] Eladamari
Na tym bordzie zadko bywam (brak czasu) ale uznalem to za sprawe wazna jak jest inna mapka niz bicz to po 2 rundach maks ktos na nia zmieni. Moja propozycja (ktorej nie dalem na poczatku bo my mnie zbluzgano) jest dosc radykalna zmiana a mianowicie usunac bicza z PL servow, wiem ze to dosc dziwne ale moze po usunieciu jej wreszcie ludzie naucza sie ze sa INNE mapy. Gram na biczu od I testu (mialem nastepnego dnia po wyjsciu) i gram od tamtego czasu, bicz jest fajny ale ile mozna.
Drugi problem to to ze admini powini wlaczyc tryb SW bo nie zawsze jest a ile mozna razy atakowac albo sie bronic.
Trzecia sprawa to CTF nikt nie gra na flagi a to fajny tryb (druga mapa jaka poznalem to villige na CTF i bardzo milo wspominam)



Moze nie wylaczyc ja bo spary sie na niej gra ale dac poprostu na serwerki rotacje wiekszosc by sie cieszyla Po prostu po 6 razach (z SW zeby kazdy zagral 3 tu i 3 tu ) zmiana mapki i klopot z glowy ale narazie na zadnym polskim serwerku tego nie ma ponoc mialo byc na ic ale nie spr

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 23:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jesli plaze sa takie popularne, to dlaczego nie puscic innych plansz z tym motywem - sa przynajmniej ze 4 plansze, ktore maja szanse byc wiekszymi chitami od bitch (chocby omaha, czy jak jej tam), a przy tym zajmuja tyle miejsca, ze moznaby spokojnie otworzyc serwer nawet dla 60 graczy a jeszcze byloby pewnie duzo miejsca (popatrzcie, jak gracie ne tram, przecietnie dopiero, gdy ilosc ludzi dochodzi do 30, mozna mowic, ze robi sie ciekawie, a przy tym wciaz jest pusto, a to nie jest znowu taka ogromna mapa)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 04:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JHamer
Sniper



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Szczecin

quote:
Napisane oryginalnie przez KKPhGS
... (popatrzcie, jak gracie ne tram, przecietnie dopiero, gdy ilosc ludzi dochodzi do 30, mozna mowic, ze robi sie ciekawie, a przy tym wciaz jest pusto, a to nie jest znowu taka ogromna mapa)


tak,tak...Omaha Beach i Tram ROCKS!!!
...i Market Garden
cu

__________________
JHamer - sniper as usual...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 09:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JHamer Znajdź więcej post'ów przez  JHamer Dodaj JHamer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JHamer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

rotacja juz byla i sie nie sprawdzila - moj pomysl jest taki - zrobic serw z tylko np 4 nie stadardowymi albo z mappacka mapami i wtedy jak sie jedna znudzi to se przewotujemy inna ale na pewno nie bicza ani asasulta bo sie ich nie bedzie dalo. Ja oczywiscie jezeli bede tylko gral to bede 100% wchodzil na ten serw nawet jak nikogo nie bedzie, chocby po to zeby se poogladac mapki, aczkolwiek sadze ze po pewnym czasie znaczna czesc osob zacznie zagladac!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 09:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Ale nie rozumiecie ze plaza to plaza i zawsze bedzie na plazy odbywa sie najwiecej sparingow tylko rotacja moze nas uratowac

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 09:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Plaza plaza przyzywczajcie sie na innej mapie albo na czas sparingu wlaczac bicza (wiem ze klopotliwe ale trzeba ludzi od plazy odzywczaic)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2002 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Re: Re: Cała nadzieja w adminach serwerów

quote:
Napisane oryginalnie przez ProspeR


Padla z prostej przyczyny- serwer stal pusty.
Zreszta mam propozycje. Umawiac sie na wieczorne gry na byry lub inne serwy gdzie bedzie pod reka admin.
Chyba wczoraj super sie gralo jak bylo 0 lameri nie lecial bicz a ja recznie zmienialem mapke co kilka(nascie) rund.
Naprawde chyba jedno z lepszych ffa od miesiaca.



Właśnie

Już wcześniej chciałem zebrać grupe ludzi która o określonej godzinie na serwerze z hasłem grałaby na niestandardowych mapach i której nie przeszkadzaliby ludzi którzy tylko chcą grać na beach.

Co do adminów - nie zawsze admin serwera jest pod ręką.
Ale jest bardzo pożyteczne i poteżne narzędzie do administrowania serwera które nazywa się RCON.
Wystarczy kilku zaufanym, szanowanym itp. osobom dać RCON PASSWORD i tacy ludzi będą robić porządek na serwerze gdy zajdzie taka potrzeba.

Przecież gdy na Byry włączono rotację to na początku grało dużo ludzi. Ale ponieważ rotacji nie zrobili admini innych serwerów to poporostu większośc graczy wyniosła się na BIA, PL Hunter, IC, itp.
Tu potrzebna byłaby zorganizowana akcja wszystkich adminów najpopularniejszych polskich serwerów.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 15:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

Re: Re: Re: Cała nadzieja w adminach serwerów

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety
najpopularniejszych polskich serwerów.


nie chodzi tylko o serv najpopularniejsze bo jak oni sie zkumają to przestaną być takie popularne z tego powodu że ludzie oprzejdą na servy bez rotacji a teki będą (mniej znane) tu chodzi aby wszyscy amini dali rotacje bez wyjątku (no może znlaeśc się 1 serv bez rotacji) ale w tedy i tak wiecej osób będzie grało na servach z rotacja ja bynajmniej tak sadze nie wiem jak wy

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 16:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Tu potrzebna byłaby zorganizowana akcja wszystkich adminów najpopularniejszych polskich serwerów


wlasnie o to chodzi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 23:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

No i dupa

Niech mi sie pojawi jeszcze jedna odp ze nie lubimy bicza. Dzisiaj na bajkowym za zmiana mapy byl tylko moj kolega a cala reszta miala to w dupie i gralio dalej zdobywajac dokumenty (do tego bez SW), zeby nie bylo TXT w stylu "moze wzeiliscie dupne mapy" to powiem ze byly WSZYSTKIE jakie na bajkowym sa dostepne a pozniej druga rundka. Ludzie to jest smieszne i tyle nawet gdyby byl tylko castel to na nim tez trzeba grac (w szczegolnosci ludzie z klanow) bo ktos podczas ligi wezmie mape i nie wiecie nawet o co chodzi. Zastanowcie sie troche nad tym i WYPIEPRZCIE bicza z servo podajcie wszystkim namiarty na servy z bicz test i w dupie z nimi. Co do sparingow to czy musza byc na biczu?? przeciez jest wiele innych map na ktorych mozna trenowac a na czas rozgrywek ligowych zawsze mozna go wlaczyc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 10:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

No wiec wchodze z Gehco na BIA (nie bylo bicza po bajkowym byl niedosyt) byla mapka Tram (czy jakos tak) no to fajnie gramy. Mapka mi sie spodobala orginalna ale po paru minutach Salomo z Eagles stwierdzil ze mapka jak dla niego za trudna on ma problem z zaatakowaniem wiec dal vota na bicz Wyszlo 4:3 i niestety ale map change i to bylo na tyle z grania na ciekawej, nowej orginalnej mapie. Jakis lamek z Eagles nie zdobywajac do 60 punktow jak to sie na bicz dzieje przewaznie (doki wysadzanie murow) stwierdzil ze on musi miec dobre ststy (no niech go pies wychedzorzy). Jak widac lamki sa nawet w klanach. Sorry to byl pierwszy i ostatni podwojny post

Edytowane przez [BSM] Eladamari dnia 30-06-2002 o godz. 11:09

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 10:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

takie zycie, jestesmy mniejszoscia i trza sie z tym pogodzic!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 08:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:38.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions