Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > ups a fps
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Zyga
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja:

ups a fps

cze, mam problem
gram troche czasu w q3 i nadal nie moge przeskoczyc z rl do raila na dm6 (skakalem z 1000 razy i w teorii wiem jak skoczyc ale w praktyce zonk)
dowiedizalem sie ze to moze byc spowodowane tym, ze mam stary komp (po grzebaniu w configu, wylaczeniu prawie wszystkiego, picmip 5 doszedlem do 25-30 fps - wiecej sie nie da).
podobno jest zwiazek ups z fps, ale da sie to "przeskoczyc" jakas komenda w configu, ale nie wiem jaka
moj quake to 1.32, osp 1.03. cpma 1.0, glownie gram vq3, cpma marginalnie, wiec ewentuanie prosilbym o komende ktora bedzie dzialala wszedzie, a nie np tylko w cpma, albo na odwrot

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 18:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zyga Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zyga Znajdź więcej post'ów przez  Zyga Dodaj Zyga do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zyga prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Spider
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznań

nie ma takowej
pozatym nie zrobisz tego tricku na tylu fps'ach

__________________
araneus
spider

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 19:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Spider Znajdź więcej post'ów przez  Spider Dodaj Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zyga
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja:

Smile

hmm, dzieki za odpowiedz, nie powiem zeby mnie ucieszyla (tresc, nie odpowiedz), ale life is brutal

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 19:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zyga Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zyga Znajdź więcej post'ów przez  Zyga Dodaj Zyga do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zyga prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blue
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Gucio prawda!! Dalem sobie com_maxfps 20 i zarowno na cpma jak i na vq3 [pr 1.32] wyskakuje tam bezproblemowo. Moze nienacikasz jednoczesnie z udezeniem rakiety jumpa??? .

__________________
1361524

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 20:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blue Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Blue Znajdź więcej post'ów przez  Blue Dodaj Blue do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blue prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zyga
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja:

Talking

" Moze nienacikasz jednoczesnie z udezeniem rakiety " Tu NIE chodzi o rocket jumpa!!!!!!!!. Mozna przeskoczyc tam normalnie, strafe jumpem, obejrz jakies demko na dm6, a zobaczysz o co chodzilo.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 22:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zyga Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zyga Znajdź więcej post'ów przez  Zyga Dodaj Zyga do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zyga prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n1KinG
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Łomża

przy twoim sprzecie jedynym sposobem jest wlaczenie pmove

/callvote pmove 1

__________________
n1KinG

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n1KinG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n1KinG Znajdź więcej post'ów przez  n1KinG Dodaj n1KinG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n1KinG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Spider
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznań

blue: ale i tak 'naturalne' ograniczenie fps to co innego niz com_maxfps
king: i tak to niewiele pomoze

__________________
araneus
spider

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 06:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Spider Znajdź więcej post'ów przez  Spider Dodaj Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zyga
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja:

dzieki za podpowiedz z pmove dopisalem: seta pmove_fixed "1"
i skoczylem , co prawda raz w ciagu 15 minut nieustannego skakania, ale zawsze to 1 raz heh
przynajmniej wiem ze sie da (przynajmniej wiem ze potrafie i przy odpowiednich warunkach - sam zakladam i nie ma nikogo poza mna , skocze, jak jest wiecej ludzi to mi wszystko spada)
w kazdym razie jeszcze raz dzieki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 08:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zyga Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zyga Znajdź więcej post'ów przez  Zyga Dodaj Zyga do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zyga prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

to po co tam skaczesz ?

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 14:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blue
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Bo chce sie czegoś nauczyc Q jak dzieciak sie zachowujesz- gość postawił sobie cel - przeskoczyc po rj a ty mu sie jeszcze przypierniczasz- masz jakis cel w życiu??? Nie?? Tak myslałem ofc ten cel nie byl zyciowy ale był celem chwili

__________________
1361524

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 18:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blue Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Blue Znajdź więcej post'ów przez  Blue Dodaj Blue do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blue prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

no toz moj poprzedni post byl delikatna sugestia. To mialo brzmiec tak: "chlopie po co Ci to? co da Ci to ze przeskoczysz po tego rl? czy da Ci to spelnienie? poczucie nasycenia ? szczescie? musisz czerpac z zycia to co najlepsze stawaic sobie bardiej ambitne cele! zrob skok z tele do ya na cpm1 "

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 18:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez Q
stawaic sobie bardiej ambitne cele! zrob skok z tele do ya na cpm1 "


a co to takie trudne jest ???

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 18:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zyga
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja:

heh, po to zeby umiec - szczegolnie ze na moim niskonakladowym kompie nic nie jest latwe
95% meczy jest na dm6, 1v1 jak i tdm i przeskok tam zaoszczedza cenne sekundy, a to sie liczy -szczegolnie w 1v1, a w tdm po dobrym responie na rl mam rl i rg i wtedy jest prosciej hehehehe, a dla przeciwnika trudniej hehe
a po drugie czulem sie jak sierotka, jak ten pajacyk z akcji pajacyk bo nie umilalem skoczyc i to weszlo mi na ambicje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 19:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zyga Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zyga Znajdź więcej post'ów przez  Zyga Dodaj Zyga do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zyga prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blue
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

hmm spx... ja juz jestem blisko bo sam tego tricku nigdy nie robilem... jestem samouk-nawet zadnego demka nie widzialem...jzu mi tylko troszke brakuje...ale czuje ze to nie kwestia wybicia z krawedzi tylko cos wczesniej rabie

__________________
1361524

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 21:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blue Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Blue Znajdź więcej post'ów przez  Blue Dodaj Blue do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blue prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zyga
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja:

Blue zobacz: http://cyberfight.org/offline/strategy/88/
tam u gory jest "schemat" w teorii, sa tez demka, po tym powinienes juz wiedziec co robisz nie tak
powodzenia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 21:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zyga Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zyga Znajdź więcej post'ów przez  Zyga Dodaj Zyga do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zyga prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShreQ
Ik@r #2822



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Rzeszów

quote:
Napisane oryginalnie przez Zyga
Blue zobacz: http://cyberfight.org/offline/strategy/88/
tam u gory jest "schemat" w teorii, sa tez demka, po tym powinienes juz wiedziec co robisz nie tak
powodzenia



QWA nie wiedziałem, że takie jumpy z użyciem plasmy można na dm6 robić. Ile trzeba mieć ups żeby przeskoczyć na pro-q3dm6 od mostka z rg na drugą stronę (z miejsca, nie strefą) ??

__________________
Boroweq HomePage PST



My stock Alfa Romeo 145 *sports suspension *TSW HockenHeim R wheel range *Dunlop SP Sport 2020E 195/50R15 tyres *Zender BodyKit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 23:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShreQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ShreQ Znajdź więcej post'ów przez  ShreQ Dodaj ShreQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShreQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zyga
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez ShreQ
QWA nie wiedziałem, że takie jumpy z użyciem plasmy można na dm6 robić. Ile trzeba mieć ups żeby przeskoczyć na pro-q3dm6 od mostka z rg na drugą stronę (z miejsca, nie strefą) ??

1. co do plazmy to mozna, ale calkowicie nieprzydatne na p-dm6, jedyna mapa (na ktorej sie gra w necie, chodzi mi o vq3) na ktorej plazma jump mozna zastosowac z sensem to ztn (skok po ra, a nie mamy rl to biezemy plazme i siup po scianie)
2. z miejsca sie nie da, to jest trick ze straf; zeby przeskoczyc trzeba miec z 580 ups i po to wlasnie jest straf zeby sie "napedzic", gosc z ktorym gadalem na necie mowil, ze trzeba miec ponad 600 ups i wtedy w 99% skoczysz, ale jak widac na demku skaczacy nie ma 600 a przeskakuje;
cos mi sie jeszcze przypomnialo, przyszlo mi do gloowy (nie sprawdzalem) mozna przeskoczyc z miejsca, wystarczy zwiekszyc szybkosc ups z 320 do 600, ale napewno nie o to Ci chodzilo

Edytowane przez Zyga dnia 22-03-2003 o godz. 08:41

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 08:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zyga Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zyga Znajdź więcej post'ów przez  Zyga Dodaj Zyga do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zyga prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShreQ
Ik@r #2822



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Widziałem chyba na jakimś demku jak ktoś przeskakuje do rg na pro-qdm6 z miejsca. Zyga ja nie gram na vq3 tylko na cpma i tam chyba da się przeskoczyć bez strafy. Tak jak mówiłeś to trzeba mieć chyba dokładnie 520ups. Słyszałem, że niektórzy po pierwszym jumpie mają już 600ups to napewno da się tam przeskoczyć z miejsca. No niestety pozostaje mi trenować tego jumpa. Nie mierzę sobie ile mam upesów także nie wiem jaką prędkość mają moje jumpy.

__________________
Boroweq HomePage PST



My stock Alfa Romeo 145 *sports suspension *TSW HockenHeim R wheel range *Dunlop SP Sport 2020E 195/50R15 tyres *Zender BodyKit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 09:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShreQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ShreQ Znajdź więcej post'ów przez  ShreQ Dodaj ShreQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShreQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Ja mam inny problem z tym skokiem :/
Nie moge z miejca przeskoczyc a jak chce w dwoch skokach to skacze za daleko z mostu i go przeskakuje

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 10:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez Q
to po co tam skaczesz ?


pewnie po to, zeby nie lazic na okolo

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 10:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zyga
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez ShreQ
Nie mierzę sobie ile mam upesów także nie wiem jaką prędkość mają moje jumpy.


ShreQ, zacznij mierzyc. nie dla bajeru, ale zeby wiedziec nad czym popracowac. jak masz 600 fps to musisz popracowac nad technika lotu (trzeba trafic na ta mala "wypustke", nie zachaczajac o slup), jak mniej to popracuj nad strafem.
mozna przeskoczyc na mniejszych fps, ale to trzeba miec wszystko obcykane na max, a nie zaczyna sie przeciez skakania jako mastah
ja na poczatku zeby wypracowac technike zwiekszylem szybkosc i gravity i przeskakiwalem, potem skakalem przy noramlnych ustawieniach i zonk, po prostu mam za malo fps i nie przeskocze tego na meczu. ale u siebie w chacie zdarza mi sie (skutecznosc 5%), ale i tak mam swego rodzaju radoche hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 10:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zyga Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zyga Znajdź więcej post'ów przez  Zyga Dodaj Zyga do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zyga prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShreQ
Ik@r #2822



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Ostatnio zacząłem trenować tego jumpa i ze strefą przeskakuję ale z miejsca jeszcze nie umiem.
Hakan ja też mam czasami taki problem, za jednym jumpem przeskakuję mostek

__________________
Boroweq HomePage PST



My stock Alfa Romeo 145 *sports suspension *TSW HockenHeim R wheel range *Dunlop SP Sport 2020E 195/50R15 tyres *Zender BodyKit

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 11:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShreQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ShreQ Znajdź więcej post'ów przez  ShreQ Dodaj ShreQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShreQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blue
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Hmmm kurde musze sie dzisiaj tego nauczyc hehehe =] na plazmie to sam te sztuczki "odkryłem" i pare innych tez ... ale akurat o skoku ze strafe po raikla nigdy nie pomyslalem =]
EDIT: Shit ;( mam problemuy z rozpedzieniem sie nawet o 500 ups a co dopiero do 600 ;/

__________________
1361524

Edytowane przez Blue dnia 22-03-2003 o godz. 14:00

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 11:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blue Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Blue Znajdź więcej post'ów przez  Blue Dodaj Blue do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blue prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez Blue
mam problemuy z rozpedzieniem sie nawet o 500 ups a co dopiero do 600 ;/


to zacznij lepiej grac w inna gre bo jestes 100 lat za murzynami

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 17:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blue
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

heh dzieciak :"P

__________________
1361524

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 17:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blue Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Blue Znajdź więcej post'ów przez  Blue Dodaj Blue do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blue prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

21 lat a ty?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 17:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blue
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

17 ale nie chodzi o twoj wiek a o poziom postu ktory wyzej walnąłes lubisz ponizac innych??? yestes lepszy or smg?? każdy kiedyś zaczynał ya gram dopiero ok 2 miechow od przerwy ok 1,5 roku... tzn przy ok 3 skokach rozpedzam sie do 500 bez problemu.... ale np kiedys jak wcczesniej grałem to 1 skokiem sie rozpeczalem do ok 460.... forma mi spadła bo dawno nie grałem .

__________________
1361524

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 18:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blue Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Blue Znajdź więcej post'ów przez  Blue Dodaj Blue do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blue prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

blue ty jakis *******niety jestes czy jak? bardzo dobry post i 100% racji dla oxygena ; ja na twoim miejscu zaczal bym juz na demie dooma III zaiwaniac; zanim do tych 600 dociagniesz to q3 juz bedzie w zlotej serii za 19 zl
sie mi pojebalo

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 19:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fajnygosc
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

Wlasnie blue, lepiej wogole nie graj w gry komputerowe

__________________
jestem vipem pokaz cipe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 19:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fajnygosc Znajdź więcej post'ów przez  fajnygosc Dodaj fajnygosc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fajnygosc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blue
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

heh kurna 600 zrobie ale nie zawsze czizyss ludzie uparliscie sie czy jak ??? Pozatym mam takie zarabiste warunki ze gram only z botami a najlepszego gracza jakiego z nam w q3 osobiscie jestem sam ja hehehe =] tyko ram z qmplami grałme i coz... wyniki byly takie ze moi qmple mieli po 0 ;/ wiec widzisz... nie mam sie od kogo uczyc ...zreszta Q ty tesz w cale mastah nie jestes =]

__________________
1361524

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 20:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blue Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Blue Znajdź więcej post'ów przez  Blue Dodaj Blue do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blue prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:23.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions