Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Team Poland część 2
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « 1 2 [3] 4 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

Wygrana z Francją w pucharze narodów 3-2
Przegrane obie mapy Eye of the Dead, wygrane Dust Devil i dogrywkowa Meat Grinder A

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 22:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

Major nie grał, ciekawe kto teraz napisze jakiś ładny raport

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 10:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

Aha i podziękowania dla TPSA, widać że się starają

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 10:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nosferatu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Opole

Talking

ja moge napisać raport

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 10:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nosferatu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nosferatu Znajdź więcej post'ów przez  Nosferatu Dodaj Nosferatu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nosferatu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Łapy

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
Major nie grał, ciekawe kto teraz napisze jakiś ładny raport


Kurde no, a miałem ochotę skopać zadki żabojadom Sorki panowie, ale nie miałem netu. Widze, że pod nieobecność najlepszego zawodnika nie daliście ciała. Wrzućcie chociaż screeny, obejdzie się i bez raportu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 22:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Major Znajdź więcej post'ów przez  Major Dodaj Major do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

Ja mam tylko screena z ostatniej dogrywkowej mapy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 08:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Chlopaki, nie chcielibyscie wrzucac tych informacji na BHD.fpp.pl? bo widze ze macie calkiem swierze informacje

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2005 14:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

a zonk z kamaszy nie wrócił ? z resztą jest tu redaktor (a nawet dwóch) który ma możliwość "wrzutu" na www

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2005 14:27
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Link do screenów z meczu z Francją ( bez pierwszego screena)

http://seals.bhd.pl/seals-v2/fotki/tp/vsFRANCE_3_2/

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2005 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Swoja drogą to Team Poland TDM mógłby miec troche własniej inicjatywy bo straszny burdel sie robi. Ludzie z T.PL TKOTH wchodza na TS-a myśląc ze mamy trening a to trenuje TDM. Chodzi mi o to ze te dwa teamy mogły by sie jakos odrózniac i z nazwy i z tagów bojowych, chocby pl.NICK dla TDM i nick.pl dla TKOTH.
Może dla odróznienia przeszło by coś takiego? : TDM Poland i TKOTH Poland?

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2005 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

Popieram. Już chciałem włazić, ale w ostatniej chwili coś mnie się zwidziało, że to TDM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2005 21:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Willie
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja: Lublin

Pomysl dobry, ale trzeba by bylo dogadac sie w szczegolach. Serwer mozna by bylo oznaczac np. PL TDM vs ALL lub TP TKOTH vs ALL.Zalezy kto by gral trening i na meczach tez by sie to przydalo.A co do nickow moze zostawmy je takie jakie sa?Wszyscy gramy pod jedna bandera, tylko w roznych trybach, i nicki powinny byc takie same(wedlug mnie), tylko oznaczenia serwera byly by inne zeby nie bylo pomylek.

__________________
"Nadpobudliwy brzmi zdecydowanie lepiej niż chuligan"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 09:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Willie Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Willie Dodaj *CQF*Willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nosferatu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Opole

Red face

a ja bym mimo wszystko to rozdzielił ale mnie ciągną do teamu TDM więc teoretycznie miałbym dwa narodowe battletagi,więc...ogólnie ja sie nie pomyliłem,kiedy byłtrening TDM. grałem przeciwko prawde powiedziawszy to trzon drużyny TDM powinni tworzyć gracze TKOTH,bo tam już sie zebrali najlepsi,a to,żę nie gramy tdm to wynika z przyzwyczajeń i czasem niechęci niektórych do tego trybu,co nie zmienia faktu,że w TP TKOTH zebrano najleprzych również dla trybu TDM. pozdr.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 10:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nosferatu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nosferatu Znajdź więcej post'ów przez  Nosferatu Dodaj Nosferatu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nosferatu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Nosferatu
a ja bym mimo wszystko to rozdzielił ale mnie ciągną do teamu TDM więc teoretycznie miałbym dwa narodowe battletagi,więc...ogólnie ja sie nie pomyliłem,kiedy byłtrening TDM. grałem przeciwko prawde powiedziawszy to trzon drużyny TDM powinni tworzyć gracze TKOTH,bo tam już sie zebrali najlepsi,a to,żę nie gramy tdm to wynika z przyzwyczajeń i czasem niechęci niektórych do tego trybu,co nie zmienia faktu,że w TP TKOTH zebrano najleprzych również dla trybu TDM. pozdr.


Też uważam że duża część graczy grających TDM powinni stanowić gracze z reprezentacji TKOTH dlatego uważam że tagi powinny zostać takie same bo w końcu to jedna reprezentacja tylko inny rodzaj rozgrywek. Co do pomyłek to poprostu musi być lepszy obieg informacji np drugi wątek na forum gdzie by się umieszczało rzeczy tylko o TDM albo jednak jakaś strona zwykła np na bhd.fpp.pl jak to już ktoś proponował tylko że to się może udać jedynie wtedy gdy będą tam aktualne informacje dla obu trybów i będą one wyraźnie rozróżniane. Reprezentacja w TDM jest na etapie tworzenia jeszcze wszystko przed nią.

__________________
:::::||:::::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2005 12:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeo Znajdź więcej post'ów przez  Zeo Dodaj Zeo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Trening-- T.PL TKOTH

Panowie, może jakiś trening w tym tygodniu? W piatek gramy z Niemcami i wypadało by coś pocwiczyć, ja jestem do dyspozycji w kazdy dzień więc się dostosuje do większości. Jaki dzien Wam pasuje najlepiej na jakis mecz sparingowy? ( przeciwnik sie zapewne znajdzie).

P.S. Dotyczy tylko teamu Tkoth !!

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 17:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Łapy

Jutro mamy mecz, znaczy się SLS, więc pozostaje czwartkowy wieczór. Proponowałbym zebrać się na TS-ie około 20 i coś popykać.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 20:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Major Znajdź więcej post'ów przez  Major Dodaj Major do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A ja zaraz wykasuję posty bo topik z założenia miał informować rzeszę graczy jak idzie Polsce na arenie BHD a nie o tym że przydałby się trening.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 21:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
A ja zaraz wykasuję posty bo topik z założenia miał informować rzeszę graczy jak idzie Polsce na arenie BHD a nie o tym że przydałby się trening.


Żeby było o czym informowac potrzebne są treningi i to jest forum, o ile sie nie myle temat dotyczący Team Poland więc także dotyczacy treningów.

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 21:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Za chwilę stanie się nieczytelny.Akurat przynajmniej mnie nie interesuje czy i jak umawiacie się na trwning za to interesują wyniki.

To cytat Kapitana z pierwszego topiku "Postanowiłem założyć drugi wątek o Team Poland czyli reprezentacji Polski w BHD. Poprzedni dotyczył ogólnie sposobu wybierania reprezentantów itp itd. W tym będziemy informować o rozgrywanych meczach, w jakim składzie graliśmy z kim, kiedy co i jak. " I takie było założenie i dlatego go przykleiłem aby każdy łatwo miał dostęp do wyników drużyny która reprezentuje Polskę w BHD.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2005 22:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Za chwilę stanie się nieczytelny.Akurat przynajmniej mnie nie interesuje czy i jak umawiacie się na trwning za to interesują wyniki.

To cytat Kapitana z pierwszego topiku "Postanowiłem założyć drugi wątek o Team Poland czyli reprezentacji Polski w BHD. Poprzedni dotyczył ogólnie sposobu wybierania reprezentantów itp itd. W tym będziemy informować o rozgrywanych meczach, w jakim składzie graliśmy z kim, kiedy co i jak. " I takie było założenie i dlatego go przykleiłem aby każdy łatwo miał dostęp do wyników drużyny która reprezentuje Polskę w BHD.



W takim razie sie pogubiłem, wyjasnij mi co mam robić?? Czy jednak umiescic jednego posta w tym topicu na temat treningu czy załozyć nowy topic pt: " Treningi Team Poland TKOTH"?

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 15:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Whisper*NSO*
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
A ja zaraz wykasuję posty bo topik z założenia miał informować rzeszę graczy jak idzie Polsce na arenie BHD a nie o tym że przydałby się trening.


jak wczesniej byly posty o treningach , tagach dla team poland to nie bylo sprzeciwu. a teraz nagle bedziesz posty kasowal?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 15:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Whisper*NSO* Znajdź więcej post'ów przez  Whisper*NSO* Dodaj Whisper*NSO* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Whisper*NSO* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Może tak ogólnie bo zaraz mnie zlinczujecie Zamairem tego topika było aby były tylko i wyłacznie informacje o wynikach meczów, datach następnych itp. Jeden czy dwa posty o treningu wady nie czynią ale zrobiło się ich więcej i jeśli ktoś chciałby prześledzić Waszą drogę sukcesów bądź porażek to byłoby to trudne. ALe to WY walczycie za Polskę i Wasza wola, piszczie tez i o treningach.
P.S. Gdyby ktoś rzetelnie umieszczał newsy na bhd.fpp.pl o kolejnych meczach i wynikach to probelmu by wogóle nie było.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 15:47
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
P.S. Gdyby ktoś rzetelnie umieszczał newsy na bhd.fpp.pl o kolejnych meczach i wynikach to probelmu by wogóle nie było.


Z drugiej strony racja, postaram sie by Newsy które beda umieszczne na stronie reprezentacji Polski trafiały takze na bhd.fpp.pl

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 15:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

I słusznie, bo mi brakuje miejsca o informacji co gdzie i kiedy gramy/trenujemy, ale też relacji z meczów np. ze spotkania z Francją do dziś nie ma nigdzie sprawozdania

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 19:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Łapy

quote:
Napisane oryginalnie przez legolas
I słusznie, bo mi brakuje miejsca o informacji co gdzie i kiedy gramy/trenujemy, ale też relacji z meczów np. ze spotkania z Francją do dziś nie ma nigdzie sprawozdania


No widać, że ja nie grałem Na meczu z Niemcami planuję być, więc jakiś raoporcik będzie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Major Znajdź więcej post'ów przez  Major Dodaj Major do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Ja też nie grałem, niestety, albo grają kronikarze i jest wynik w plecy albo twardziele ale nic nie splodzą

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2005 22:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Mecz z reprezentacją Niemiec nie odbył sie z powodu braków w składzie u Niemców. Co prawda pare godzin przed planowanym meczem pisali oni do nas w sprawie przełożenia meczu, ale podjelismy decyzję iż to my zostalismy przez nich wyzwani na ten mecz oraz że to oni wyznaczyli date i w związku z tym wiekszośc ludzi od nas odłozyła inne przyjemności oraz obowiazki na póżniej, postanowilismy tego meczu nie przekładac i zarzadalismy " no show" czyli walkower. Co z tego wyjdzie zobaczymy.
W konsekwencji tego iż się zebralismy na TS-ie rozegralismy mecz towarzyski z klanem GR ( na ich serwerze), wynik 3:1 dla GR. Grało się bardzo kiepsko z powodu ogromnych lagów, to co prawda nie usprawiedliwia do końca bo jeszcze nie raz zapewne bedziemy grali na serwerach przeciwnkia i takie lagi będą "normalnościa'. Poprostu trzeba nauczyć sie z tym grac.

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2005 08:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

Mecz z reprezentacja Walii w pucharze narodów 01.03.2005(wtorek) o godzinie 21 00 u nas na serverze. Mapy : Meat Grinder, House of Pain

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2005 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Łapy

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
Mecz z reprezentacja Walii w pucharze narodów 01.03.2005(wtorek) o godzinie 21 00 u nas na serverze. Mapy : Meat Grinder, House of Pain


Dlaczego nie Dust Devil??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2005 16:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Major Znajdź więcej post'ów przez  Major Dodaj Major do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nosferatu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Opole

słuszne pytanie....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2005 19:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nosferatu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nosferatu Znajdź więcej post'ów przez  Nosferatu Dodaj Nosferatu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nosferatu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 02:52.    Strony (5): « 1 2 [3] 4 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions