Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Jaka mycha.
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

Jaka mycha.

Joł joł joł
jaka myszka jest najlepsza do gry i ogolnie do wszystkiego?
i taka w miare z przyzwiota cena.

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 20:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

Re: Jaka mycha.

quote:
Napisane oryginalnie przez n00d3x
Joł joł joł
jaka myszka jest najlepsza do gry i ogolnie do wszystkiego?
i taka w miare z przyzwiota cena.


No więc, moim zdaniem nie ma żadnej dobrej rady co do mychy.
Ja używam A4TECH, dwie rolki, bez ogonka, jednak ma kulkę... Polecałbym optyczną i też bez ogonka ale sporo kosztuje . Ja z mojej jestem zadowolony, a kosztuje jakieś... hm... 40, 30 zł (?). Pozdrawiam.

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 20:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Re: Jaka mycha.

quote:
Napisane oryginalnie przez n00d3x
Joł joł joł
jaka myszka jest najlepsza do gry i ogolnie do wszystkiego?
i taka w miare z przyzwiota cena.


Sory ale takich topicow bylo juz z 5. ech. niektorzy sie nigdy nie naucza.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 20:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

ciii
moze bylo ale nie chce mi sie grzebac w archiwach.

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 20:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Eee do gry optyczna sie nie nadaje, mialem, wiec wiem co mowie. Sugeruje zwyklq, najprostszq.

A jak juz o myszkach mowa to mam sprawe:
Mam winowsa XP no i wszystko byloby ok gdyby nie to, ze jakos dziwnie sie staeruje myszkq w CSie. Nie moge sie przyzwyczaic. Bo im mocniej rusze myszkq tym szybciej sie obracam. I co tu zrobic? Nie moge nawet stojqcego przeciwnika trafic.

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 21:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Popieram Mistrza
Optyki do gry w Fpp sa do dupy i koniec!!! Gubia sie i wogole szkoda slow....
A co do myszek to Logitech r0x!!! (mouseman, pilot) jakosc zajebista i cena tesh do zniesienia...
A jak masz za duzo floty to kup sobie Boomslanga i everglide'a na dodatek. Lepsze wyniki gwarantowane w 99%
Aha i nie kupujcie nigdy Dexxy, bo sa troszke za delikatne i po tygodniu **** je strzela!!!!!!!!!
narta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 21:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

narazie mam jakas logitecha 2palczasta.
juz od 3 lat

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 22:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krrett
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Żywiec

quote:
Napisane oryginalnie przez Mistrzu
Eee do gry optyczna sie nie nadaje, mialem, wiec wiem co mowie. Sugeruje zwyklq, najprostszq.

A jak juz o myszkach mowa to mam sprawe:
Mam winowsa XP no i wszystko byloby ok gdyby nie to, ze jakos dziwnie sie staeruje myszkq w CSie. Nie moge sie przyzwyczaic. Bo im mocniej rusze myszkq tym szybciej sie obracam. I co tu zrobic? Nie moge nawet stojqcego przeciwnika trafic.



Tak mam to samo tez mam XP i strasznie kaszani , mam jakies 1 sec opoznienie ! Katastrofa
Co do gryzonia to mam A4TECH jedna rolka , 35 zetow kosztiowala , da sie zniesc .

PS niema jakis patchyna problem z winXP ??

__________________
Jaki z tego morał ?
Nie stawiaj rovvera koło kaloryfera !


i na koniec


the end

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 22:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krrett Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krrett Znajdź więcej post'ów przez  Krrett Dodaj Krrett do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krrett prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

Oczywiscie ze najbardzie odjazdowa myszka jest logitech mouseman cordless... myszka nie do zajezdzenia test: niechcacy cala oblalem browalem i dziala bez zadnego ale, zasieg dziala z sasiedniago pokoju, jka by ktos nie wiedzial do jest the best myska za ta cene nie mowie tu o takich wykrezonych... mi sie na niej dobrze gra, mialem wczesniej dexxe to siadla mi po 2 tygodniach cale szczescie ze mi kase zwrocili...

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2002 06:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BoHeN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

ja mam taki cieniutki sprzecik do csa za 30 zl Media techa ! ale do zniesienia ! podobna do reizera ktorego ma kret !

3majcie sie All

__________________
DoN'T Sap ALL !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2002 13:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BoHeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BoHeN Znajdź więcej post'ów przez  BoHeN Dodaj BoHeN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BoHeN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Krrett


Tak mam to samo tez mam XP i strasznie kaszani , mam jakies 1 sec opoznienie ! Katastrofa
PS niema jakis patchyna problem z winXP ??



Dokladnie tak - jest pewne opoznienie w reakcji uniemozliwiajqce gre. Wie ktos co zrobic???

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2002 13:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Crack
(mobb) member



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

Post

Mouse man. I wszystko jasne (80 zl).

__________________
mobb.cstrike.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2002 23:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Crack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Crack Znajdź więcej post'ów przez  Crack Dodaj Crack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Crack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

quote:
Napisane oryginalnie przez Crack
Mouse man. I wszystko jasne (80 zl).


proste mouse man rOx
tyle ze ja mam mouse man' dwulaserowego
i o troche innych ksztautach
mozecie zobaczyc
z tym ze moja ma kabelek

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 09:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

quote:
Napisane oryginalnie przez Mistrzu


Dokladnie tak - jest pewne opoznienie w reakcji uniemozliwiajqce gre. Wie ktos co zrobic???



mialem cos takiego.. jak masz ustawione na direct3d, to sie nie dziwie, ze mycha Ci "plywa".. przestaw na opengl i bedzie ok.. a jak nie mozesz, grac na opengl na win XP, to poszukaj najnowszych detonatoroof do swojek karty... a jak masz jakas rivke to juz zaden problem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 11:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

quote:
Napisane oryginalnie przez Crack
Mouse man. I wszystko jasne (80 zl).


a mozna jeszcze gdzies mouseman'a dostac ? bo wiem ze wingman'ow juz nie produkuja...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 11:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Crack
(mobb) member



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35


a mozna jeszcze gdzies mouseman'a dostac ? bo wiem ze wingman'ow juz nie produkuja...



Giełda.

__________________
mobb.cstrike.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 13:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Crack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Crack Znajdź więcej post'ów przez  Crack Dodaj Crack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Crack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Do winaxp mozna sciagnac z stronki logitechu dodatek do mouseware ktory powoduje ze nie ma problemow z mycha (logitech.com)

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 13:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|SUN|SPINACZ
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Najlepsza myszka do grania jest Logitech Wingman Gaming Mouse i basta bo jak nie graliscie na tej myszce to sie nawet nie wypowiadajcie ... oczywiscie do myszki mysi byc podkladka anajlepsza podkladka to podkladka firmy Evelglide (wejdzcie sobie na www.everglide.com albo www.everglide.de i zobaczycie jak to cudo wymiata) i znowu prosze nie mowic ze ... bo nie graliscie na polaczeniu Wingman+Everglide wiec nie wypowiadac sie , ten sprzet daje niesamowita przcyzje myszka chodzi plynnie , istny aimbot w sprzecie jak ktos sproboje to nie bedzie chcial grac na czyms innym zapewniam na 100% , jak ktos sproboje to moze sie wypowiadac - Sniper , Lis3n , Mantis i jeszcze kilka innych osob tak gra ...

__________________
SUN is da best rulz 4eva
-my life

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 16:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |SUN|SPINACZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |SUN|SPINACZ Znajdź więcej post'ów przez  |SUN|SPINACZ Dodaj |SUN|SPINACZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |SUN|SPINACZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Co ty wiesz o myszkowaniu? Grales na wszystkich mychach swiata czy co? I nie mow ze to najlepsza mycha na swiecie bo to nie prawda. Dlaczego? Bo dla kazdego inna mycha jest lepsza. Czytalem gdzies ze dopasowanie mychy zalezy nawet od tego jak kto pisze i jaka ma dlon, jakie sprzet itp.
Spinacz twoja wypowiedz roxuje... to ja napisze np.
Najlepsza mycha na swiecie to Cordless Mouseman Optical + podkladka szara z z pieskami obrocona dogorny nogami przyklejona 2woma kawalkami tasmy 2stronnej i basta. Daje taka precyzje ze ogc wymieka. Jak nie graliscie na dokladnie takiej kombinacji to sie nie udzielac bo nie macie o tym zadnego pojecia.

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 16:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|SPINACZ
... oczywiscie do myszki mysi byc podkladka anajlepsza podkladka to podkladka firmy Evelglide


no spoko.. podkladki sa zajebiste a spotkash tako w Polsce ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 16:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Blinq on ma racje - i nie napisal ze Wingman to najlepsza myszka swiata , tylko ze to jest najlepsza myszka do grania i uwiez mi ze tym razem jak dlugo znam spinacza to nie przesadzil. Najpierw jak zobaczlem ta myszke to wydala mi sie dziawna , pozniej nie moglem sie przyzwyczaic do 3 przyciskow ale po pograniu na niej tak gdzies z 40 minut stwierdzilem ze musze ja miec , ta myszka jest zrobiona do grania , ma erdonomiczna budowe , reka n aniej zajebiscie lezy , wiez mi bo troche myszek zdarlem (od najprostszych A4techow przez cala serie Logitechow, pozniej MIcrosoft Inteli Mouse , Trekkera i jeszcze kilka innych wiec wiem co mowie. A co do podkladki to jest to podkladka stworzona pod granie , nie brudzaca sie specjalnie. Zobacz sobie na jakich podkladkach graja najlepsi gracze swiata (nie chodzi o to ze akurat oni najlepsi tylko o to z jakiego powodu ja wybrali) i mieli powody by ja wybrac. Bylbys na turnieju w Gliwicach to bys wiedzial o czym jest rozmowa ... Nie chodzi mi o to zeby sie kolcic ale jak pograsz na takiej konfiguracji to bedziesz mial porownanie. Mam kolegow ktorzy maja Logitech Dual Opticala i jeszcze kilka innych myszek i jakos 90% mowi ze wingman jest najlepsza myszka jaka wyszla do grania...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 16:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35


no spoko.. podkladki sa zajebiste a spotkash tako w Polsce ?



Ja zamawiam w Niemczech.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 16:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis
Bylbys na turnieju w Gliwicach to bys wiedzial o czym jest rozmowa ...


Bylem, tylko niechcialo mi sie czekac az BiW (chyba takiego mieliscie taga, jak pomylka to sory) zagra
I niechodzilo mi o to czy ta myszka jest najlepsza czy nie, ale spinacz napisal ze jezeli ktos nie gral na tej kombinacji to niech nie porownoje. A ja dla kontrastu pokazalem ze on takze nie moze miec w 100 racji bo nieprobowal wszystkich innych setow. Troche to zagmatwane ale absolutnie niechodzi mi o to zeby sie z kims klocic :}

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 16:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis


Ja zamawiam w Niemczech.



Cos co z wygladu przynajmniej przypomina ta podkladke mozna nabyc w empiku, nie wiem jak to jest z wykonananiem, ale faktura i wyglad ta sama.

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

quote:
Napisane oryginalnie przez blinq.kt


Cos co z wygladu przynajmniej przypomina ta podkladke mozna nabyc w empiku, nie wiem jak to jest z wykonananiem, ale faktura i wyglad ta sama.



hmm.. tylko na takim zadupiu, gdzie ja mieszkam nie ma empiku najblizczy to Wawa (ok 120km)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 23:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

quote:
Napisane oryginalnie przez blinq.kt
Do winaxp mozna sciagnac z stronki logitechu dodatek do mouseware ktory powoduje ze nie ma problemow z mycha (logitech.com)


podaj doklany link

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 23:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ja mam Logitech Wingman Gaming Mouse, do szczęścia brakuje mi tylko tej "magicznej super duper podkładki ". Po tych postac SPINACZA I Mantisa chyba ją sobie zamówie

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2002 01:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Mam tylko pytanie .... to chodzi o tą podkładke:
https://www.everglide.de/img/t_eggigbk.jpg ?

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2002 01:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|SUN|SPINACZ
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Czaszek to jest model Gianta my uzywamy modelu Attack ale Gianta tez ROXX. Kolega ma taka i zajebiscie sie na niej gra

__________________
SUN is da best rulz 4eva
-my life

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2002 05:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |SUN|SPINACZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |SUN|SPINACZ Znajdź więcej post'ów przez  |SUN|SPINACZ Dodaj |SUN|SPINACZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |SUN|SPINACZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaka mycha.

quote:
Napisane oryginalnie przez n00d3x
Joł joł joł
jaka myszka jest najlepsza do gry i ogolnie do wszystkiego?
i taka w miare z przyzwiota cena.



Szukasz dobrej yszki za przyzwoitą cene pujdz do zoologicznego tam sprzedlaja fajne myszki. Możesz kupic biała ,białą z czarnymi łatami ,czarna z białymi łatami i brązową wybór należy do ciebie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-03-2002 08:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:08.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions